לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כללי התנהגות ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

סאנדיי​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 1 במרץ 2006
סאנדיי​(נשלטת) • 1 במרץ 2006
צ'יטה כתב/ה:
ווי.... משעמם נורא. תנערו כאן את האבק, אתם נרדמים בשמירה. כאילו הכל כאן תרבותי כזה ומנומס, מדי. יאללה להתעורר, זה בי די אס אם פה, לא קייטנה לנערות חסודות ונערי מקהלה.

אחד הדברים שהכי מתמיהים אותי ביחס של אנשים לבדסמ (וברוך השם, לא חסר) הוא קו המחשבה הזה לפיו בדסמ, ודיון על בדסמ, חייב ללכת עם "אקשן", או "לכלוך" או "אופל". למה צריכה להיות סתירה בין בדסמ לתרבותי ומנומס?
מה, לא יכול להיות שיש אנשים שמבלים את ימיהם בעבודה מכובדת, או אפילו חלילה "אינטלקטואלית", בערב הולכים לאיזו אופרה או קנצרט ג'אז או סרט בסינמטק, אח"כ יושבים עם חברים על כוס יין ומנהלים דיונים ספרותיים, ואז חוזרים הביתה וקושרים את אשתם לקרוס?
או אנשים שעובדים 9-5, חוזרים הביתה ואוכלים את אותה ארוחת ערב כמו כל יום, רואים דודו טופז, מורידים את הזבל ואז הולכים למיטה ואישתם מזינת אותם בתחת?
Grey / Green
Grey / Green • 1 במרץ 2006
סאנדיי, את משוייכת?
המפקדת​(לא בעסק)
המפקדת​(לא בעסק) • 1 במרץ 2006
סאנדיי כתבה:

אחד הדברים שהכי מתמיהים אותי ביחס של אנשים לבדסמ (וברוך השם, לא חסר) הוא קו המחשבה הזה לפיו בדסמ, ודיון על בדסמ, חייב ללכת עם "אקשן", או "לכלוך" או "אופל". למה צריכה להיות סתירה בין בדסמ לתרבותי ומנומס?
מה, לא יכול להיות שיש אנשים שמבלים את ימיהם בעבודה מכובדת, או אפילו חלילה "אינטלקטואלית", בערב הולכים לאיזו אופרה או קנצרט ג'אז או סרט בסינמטק, אח"כ יושבים עם חברים על כוס יין ומנהלים דיונים ספרותיים, ואז חוזרים הביתה וקושרים את אשתם לקרוס?
או אנשים שעובדים 9-5, חוזרים הביתה ואוכלים את אותה ארוחת ערב כמו כל יום, רואים דודו טופז, מורידים את הזבל ואז הולכים למיטה ואישתם מזינת אותם בתחת?
אני איתך לחלוטין...
יכולה רק לקוות שהקהילה הקטנה הזאת מורכבת גם מאנשים ברמה גבוהה, ולא רק באנשים שמחפשים אקשן ותחפושות... icon_rolleyes.gif

Grey / Green כתב:
סאנדיי, את משוייכת?

חיחיחי question.gif goodluck.gif
Grey / Green
לפני 18 שנים • 2 במרץ 2006
Grey / Green • 2 במרץ 2006
ראית, סאנדיי, היא מאחלת לך בהצלחה!
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 2 במרץ 2006
סאנדיי
אני מאחל לך ים של הצלחה
וגם לך גריי גרין
למרות שאתה לא שחור כחול
אתה שנון בעיני
סאנדיי,
לכי על זה
Grey / Green
במקור ניסיתי להיות שחור-כחול, אבל מישהי גנבה לי את הדליים של הצבע. ואז לקחה אותם לכלוב. זה נושא רגעש, אני לא רוצה לדבר על זה.
סאנדיי​(נשלטת)
סאנדיי​(נשלטת) • 2 במרץ 2006
רגע, אם איחלו לנו בהצלחה בפורום הבנות על הבנים, זה אומר שעכשיו אני צריכה להיות דומית של ירוקאפור?
icon_eek.gif
Grey / Green
Never Get out of your comfort zone.

ילדים, היום למדנו לקח חשוב!
המפקדת​(לא בעסק)
המפקדת​(לא בעסק) • 2 במרץ 2006
חיחי, סאנדיי, אני אומרת לכי על זה... למה לא?! icon_rolleyes.gif

GRAY\GREEN אני אומרת, יש מצב להחליף צבעים, או אפילו לתבוע על הגנבה של השחורכחול, הצבעים שלך כרגע לא מחמיאים לך... הייתי רוצה לראות אותך גם בסגנונות אחרים... icon_lol.gif
וחוץ מזה, יש לי דלקת חניכיים וכואב לי נורא!!! icon_cry.gif