לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה של מתלמדת

כמעט 10​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 2 במרץ 2006

שאלה של מתלמדת

כמעט 10​(נשלטת) • 2 במרץ 2006
כששולט מדבר על שליטה של 24/7 אך ללא זוגיות, זה יכול להתבטא בהרבה דרכים, הן עבור השולט והן עבור הנשלטת.
מה זה אומר לכם, אם בכלל?
TV_Eye​(שולט)
TV_Eye​(שולט) • 2 במרץ 2006
24/7 ללא זוגיות

זה אומר לי משהו כמו אוטו בלי גלגלים

יש דבר כזה אבל זה לא יגיע לשום מקום
נוריתE
נוריתE • 2 במרץ 2006
הוא רוצה לשלוט בך ובחיים שלך
אבל ללא שום התחייבות רצינית מצידו.

לרוב בבידיסמ לא כל הזוגות חיים במערכת זוגית וזה מקובל אבל ישנה היתחייבות הדדית כלשהיא
או, צריכה להיות..
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 2 במרץ 2006
TV_Eye כתב/ה:
24/7 ללא זוגיות

זה אומר לי משהו כמו אוטו בלי גלגלים

יש דבר כזה אבל זה לא יגיע לשום מקום

פשוט צודק.
כמעט 10​(נשלטת)

הבהרה

כמעט 10​(נשלטת) • 2 במרץ 2006
לא מצפה שיגיע למקום כולשהו,השאלה הייתה אחרת.
איך מערכת כזו עשוייה להתבטא? האם למישהו מכם/מכן יש ניסיון בשליטה 24/7, עם או בלי זוגיות?
האם אין חשש מאיבוד העצמי במערכת כזו?
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 2 במרץ 2006
אני חושב שזה תלוי למה מתכוונים כשאומרים 24/7.

הפירוש המתבקש הוא מערכת יחסים שבה כל הזמן יש יחסי שליטה נונסטופ. כשלעצמי, לא יצא לי להכיר מקרוב אנשים שממש חיים כך ואני משער שזה מאד נדיר, לפחות במקומותינו, וזה די מובן. כי זה נשמע לי מתיש מאד, בייחוד כשמעורבת בכך זוגיות. אני עצמי לא הייתי רוצה לחיות בתוך דבר כזה.

פירוש אחר הוא מערכת יחסים שבה לא כל הזמן יש יחסי שליטה בפועל, אבל האופציה תמיד קיימת ונתונה לבחירתו של השולט. השולט יכול לבחור, על פי שיקוליו, שלא להשתמש בכוח הזה 90 אחוז מהזמן ולהשאר עם הסאבית בגובה העיניים, אבל הכוח תמיד שם 24/7, וגם הדום וגם הסאבית מודעים לכך. מדובר במצב שונה ממערכת יחסים שמבוססת על פרקי זמן קבועים, לרוב מיניים בלבד, שרק במהלכם מתקיימת שליטה ומחוץ להם קיים שוויון מלא.

לדעתי קיים חשש של איבוד העצמי בכל מערכת יחסים בין בני אדם, גם מערכות וניליות לחלוטין. זו אחריותם של שני הצדדים לוודא שהדבר לא יקרה.