לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יחסים 24/7 הדרך היחידה לשליטה טוטאלית

Madame T​(שולטת)
לפני 18 שנים • 27 בפבר׳ 2006
Madame T​(שולטת) • 27 בפבר׳ 2006
במציאות חיינו היום-יומית קשה לממש בפועל קשר שליטה של 24/7, לפחות במובן הפיזי. כי אז תיאורטית העבד היה צריך לשבות מעבודה, מלימודים וכן הלאה ולהיות כונן דרוך 24 שעות ביממה ממתין למוצא פיה של השולטת. זה כמובן אינו ריאלי ואינו רצוי. כפי שציינו לפני, השליטה מתחילה קודם כל מהראש. ישנו הנשלט, אשר מסיבותיו-הוא מרגיש צורך ורצון "למסור את עצמו" בידיה של השולטת. חשוב שהדבר ייעשה כמובן מתוך בחירה והסכמה מלאה של הנשלט. ההתמסרות צריכה לדעתי לבוא מתוך הערכה וכבוד לאישיותה של השולטת ומתוך רצון אמיתי למלא את דרישותיה ורצונותיה. בעיני, אגב, אין מקום לרגשות רומנטיים בקשר מסוג זה, אבל זו כמובן דעתי האישית (ראה - כשעבד מתאהב במלכה ולהיפך )http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=13585&start=0

על כל פנים, גם אם שני הצדדים אינם צמודים זה לזו 24/7 (וזה אגב לא מומלץ גם בקשר זוגי ונילי לחלוטין....), הרי שעדיין קיימת כל הזמן תחושת ההשתיכות של הנשלט לשולטת במובן המנטלי. העבד צריך להמשיך את חייו כרגיל תוך ידיעה ברורה למי הוא "שייך", כשכמובן מתקיימות פגישות ממשיות מעת לעת לפי היכולת של שני הצדדים. אמרתי פעם לעבד שפנה אלי: "אני מעונינת בעבד שישתעבד לי, אני לא מתכוונת להשתעבד אליו"...
הערה כללית: אישית, אינני מעונינת שהעבד שלי יהפוך לרובוט צייתן ותו לא. אני רוצה שיהיה נבון, יצירתי ואף מעודדת אותו להעלות רעיונות משלו. אם הם מתאימים לי אני משלבת אותם ברצון בקשר ביננו. כמובן שהמילה האחרונה שמורה לי.
דוכיפת​(נשלט)

Re: יחסים 24/7 הדרך היחידה לשליטה טוטאלית

דוכיפת​(נשלט) • 27 בפבר׳ 2006
דומינה כתב/ה:

אני רואה יחסים BDSMים בראש ובראשונה יחסי שליטה ואהבה. לדעתי לעצב את הנשלט באופן מלא אפשר רק ב24/7 וזה היחסים שאני מנהלת עד עכשיו. בכל סוג של יחסים אחרים אין שליטה מלאה , נשלט רשאי לעשות ולהחליט זמנו החופשי.
למשל אם אני אגיד לעבד שלי לא לגמור אפילו חודש הוא לא יגמור , אפילו אם אני אשחק לו בזקפה או אעשה לו ברגל. ואם הוא יגמור הוא יענש בחומרה. כי האיבר שלו שייך רק לי. ביחסים שאינם 24/7 אפשר להגיע לרמת שליטה כזאת.

בעקרון,את צודקת
השאלה היא אם 24/7 זה המצב הפיזי דווקא,או המנטלי?
כאשר הקשר הוא זוגיות השליטה היא מסביב לשעון,גם שאין קירבה פיזית.
אבל,גם בקשר שאינו זוגיות,גם אז בהחלט יכולה להיות שליטה סביב השעון

דוכיפת​(נשלט)
דוכיפת​(נשלט) • 27 בפבר׳ 2006
מצטער
יצא לי בתוך הציטוט
ואין אפשרות לתקן
orion's belt
לפני 18 שנים • 2 במרץ 2006
orion's belt • 2 במרץ 2006
ציטוט: אני לא קוראת לזה אישיות זה טרום אישיות, את האישיות שהוא מקבל כאשר הוא מעוצב טוטאלית על ידי השולטת. כמובן שזאת לא אישיות נפרדת , אלא חלק מאישיות של מלכה שלו, כלומר הוא חלק ממני.

לפי דבריך, ברצונך שהעבד יאבד את אישיותו. ייפרד מאישיותו שנבנתה לפני הפגישה אתך וייצור אישיות חדשה משלך.
לטעמי, דרישה שכזאת היא קיצונית מדי. את מבקשת מהעבד למחוק את עברו, את מי שהיה, ולהפוך להיות מה שאת רוצה.

בעניין הזה אני תומך בדבריה של קווינסי. השליטה היא חלק מחיי, היא לא כל חיי. יתרה מכך, אחד ההנאות שלי מעולם השליטה הוא ברגעים הונילים שפתאום חודר לתוכם עולם השליטה: הצורה שבה אני פתאום עונה למישהי, המחשבה על סשן שפתאום קופצת, הצורה שבה אני מסתכל על אטבי כביסה או גומיות...
תחת השמש​(נשלט)
לפני 18 שנים • 3 במרץ 2006
תחת השמש​(נשלט) • 3 במרץ 2006
Queencie כתב/ה:
אני עושה הפרדה בין שליטה טוטאלית ובין קשר שליטה של 24/7.
אפשר לקיים קשר טוטאלי גם מבלי לשעבד את יומו וחייו של העבד באופן מלא. בעיניי אי אפשר לקיים קשר של 24/7 לאורך זמן מבלי שהעבד יאבד את אישיותו לחלוטין. ואין לי רצון ועניין שזה מה שיקרה למי שאני רואה כבן זוגי, בין אם חיים יחד ובין אם חיים בנפרד.
אני רוצה שימשיך לעבוד, שיפתח את אישיותו, ובמילים אחרות - שיהיו לו חיים משלו. אבל יחד עם זאת שהזוגיות שלו איתי תהיה טוטאלית. איך, כמה ומתי שאני רוצה.
במהלך בניית הקשר מתבררים ונקבעים מהם הגבולות של "הפלישה" של הזוגיות לתוך החיים הפרטיים, ועל בסיס זה מתאפשרת גם שליטה מרחוק.
את רוצה לשלוט בגמירות של העבד שלך גם מבלי להשגיח עליו 24/7? יש חגורת צניעות. בכל דרך אחרת הוא יכול לעשות זאת מאחורי גבך. יתרה מכך - אם יהיה תחת שליטתך מנטלית - גם ללא החגורה יהיה משועבד לפקודתך. כמו שלא תצטרכי את האזיקים כדי שימנע מלהזיז את ידיו....

מאוד מזדהה עם הניתוח של קווינסי.

גם ביחסים 24/7 יש איזה עקרון מנחה ששומר על הטוטאליות

ויחד עם זאת לא פוגע בהתפתחות הנשלט.

תחת השמש
[align=center][B]
קייל​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 3 במרץ 2006
קייל​(לא בעסק) • 3 במרץ 2006
את רוצה שלעבד תהיה האישיות שאת תחליטי לו? זה נשמע לי:
1. משעמם להיות עם מישהו שאת מחליטה לו מה לחשוב ואיך להגיב.
2. חסר בטחון עד אימה אם את חייבת שהוא יהיה שלוחה של האישיות שלך. מה קרה? את לא בטוחה שתצליחי להתמודד עם מישהו שיש לו שכל עצמאי?
לבטוב​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 11 במרץ 2006
לבטוב​(לא בעסק) • 11 במרץ 2006
Madame T כתב/ה:
במציאות חיינו היום-יומית קשה לממש בפועל קשר שליטה של 24/7, לפחות במובן הפיזי. כי אז תיאורטית העבד היה צריך לשבות מעבודה, מלימודים וכן הלאה ולהיות כונן דרוך 24 שעות ביממה ממתין למוצא פיה של השולטת. זה כמובן אינו ריאלי ואינו רצוי. כפי שציינו לפני, השליטה מתחילה קודם כל מהראש. ישנו הנשלט, אשר מסיבותיו-הוא מרגיש צורך ורצון "למסור את עצמו" בידיה של השולטת. חשוב שהדבר ייעשה כמובן מתוך בחירה והסכמה מלאה של הנשלט. ההתמסרות צריכה לדעתי לבוא מתוך הערכה וכבוד לאישיותה של השולטת ומתוך רצון אמיתי למלא את דרישותיה ורצונותיה. בעיני, אגב, אין מקום לרגשות רומנטיים בקשר מסוג זה, אבל זו כמובן דעתי האישית (ראה - כשעבד מתאהב במלכה ולהיפך )http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=13585&start=0

על כל פנים, גם אם שני הצדדים אינם צמודים זה לזו 24/7 (וזה אגב לא מומלץ גם בקשר זוגי ונילי לחלוטין....), הרי שעדיין קיימת כל הזמן תחושת ההשתיכות של הנשלט לשולטת במובן המנטלי. העבד צריך להמשיך את חייו כרגיל תוך ידיעה ברורה למי הוא "שייך", כשכמובן מתקיימות פגישות ממשיות מעת לעת לפי היכולת של שני הצדדים. אמרתי פעם לעבד שפנה אלי: "אני מעונינת בעבד שישתעבד לי, אני לא מתכוונת להשתעבד אליו"...
הערה כללית: אישית, אינני מעונינת שהעבד שלי יהפוך לרובוט צייתן ותו לא. אני רוצה שיהיה נבון, יצירתי ואף מעודדת אותו להעלות רעיונות משלו. אם הם מתאימים לי אני משלבת אותם ברצון בקשר ביננו. כמובן שהמילה האחרונה שמורה לי.

די מסכים עם מה שכתבת ומה שרבים כתבו כאן.
השליטה 24\7 הינה שליטה מנטלית.
העבד כל הזמן חושב על מלכתו ומבצע את רצונותיה גם כשהיא לא לידו.
גם כשחיים ביחד קשה לשמור על מערכת כזאת כפי שקווינסי כתבה.

עבדות 24\7 פיזית ונפשית יכולה הייתה להתקיים רק בעבדות בכפיה שאין אהבה בין המלכה לעבד.
אלה רק חיי קבלת הוראות,עונשים מבלי יכולת להתנגד,כמו בעבדות שהייתה פעם בעולם שבה העבד הוא הרכוש של המלכה ללא שום יכולת לומר מילה .
חיי העבד (לא פרזה) בידי המלכה.
למלכה יש חיים אחרים והעבד הוא רק רכוש למענה.
חי ,נושם,מבצע למען המלכה שהזכות היחידה שיש לו הינה לנשום,כל היתר בידי המלכה.
SEAMASTER​(שולט)
לפני 18 שנים • 11 במרץ 2006

לא קיים לא נכון ולא אמיתי

SEAMASTER​(שולט) • 11 במרץ 2006
לדעתי מע' של 24/7 היא מערכת בלתי הגיונית שפויה ואמיתית , הדבר גובל בחוסר שפיות וחוסר עומק , על אחת כמה וכמה זה לא אפשרי בקיום מערכת זוגית מאוזנת .
במערכת זוגית אוזנת קיים חלוקת נטל ושוויון מסויים , הBDSM יכול להוות כתוסף וממריץ להפקת עונג שמיימי וטוטאלי .

שאלו עצמכם שאלות פשוטות , האם זה אפשרי ? האם זה שפוי ? האם זה קייםבכלל ותגיעו למסקנה מאוד פשוטה של חוסר אפשרות לקיום המערכת ב24/7 . פעמים אני שומע וקורא על מערכת של 24/7 אך זה בא לידי ביטוי שהפרטנר/ית חולק/ת מערכת יחסים נוספת סטנדרטית .

ולכן קיום ודבקות במושגים הינו דבר שגוי וסינטתי לחלוטין .
תתת​(נשלט)
לפני 18 שנים • 17 באפר׳ 2006
תתת​(נשלט) • 17 באפר׳ 2006
מאוד תלוי איך את מגדירה 24/7. אם הרצון הוא למחוק את כל עברו של האדם ואת כל חייו כיום. חושב שזה נדון לכשלון או כי העבד ישבר או מכיוון שזה יגרום להשפעה בלתי הפיכה על האופי שלו, על הביטחון העצמי שלו ומה שתקבלי הוא משהו שאף אחת לא אוהבת - בובה חסרת יכולת.
אין שום ספק שזו פנטזיה גם שלי, אבל כשליטה ללא גבולות לחלוטין, היא יכולה לדעתי להתקיים רק לזמן קצר.

לטעמי 24/7 מתמשך אכן עיקרו בהלך המחשבה. חיים ביחד, אוהבים, מחבקים ושולטים/נשלטים, השליטה כל הזמן שם, אך גם ההכרה במגבלות החיים, מחויבות לעבודה, חברים שיש לנשלט, הנאות כולן חלק לגיטימי מהיותו אדם קודם כל ואז נשלט. הסאב יוותר בשמחה על חלק מצרכיו אבל האיזון העדין הוא שיאפשר למערכת היחסים לשרוד לאורך זמן לטעמי.
Morticia
לפני 18 שנים • 17 באפר׳ 2006
Morticia • 17 באפר׳ 2006
אני מסכימה עם קווינסי. טוטאליות לא מושגת באמצעות 24/7, לא בהכרח. אני יכולה להיות מאוד טוטאלית בקשרים שלי ועדיין לרצות מרחב נשימה, זה לא סותר.
אני גם מסכימה שזה שיעבוד של הדומית לא פחות. מי צריכה כלב 24/7? למי יש את הכוח להיות שומרת 24/7?
לא יודעת, אני גם חושבת שקייל צודק. מה זה לעצב את האישיות שלו כשלוחה שלך? מה זה האישיות שהוא בא אתה לא נחשבת?
אני באמת חושבת שזה מעיד על חוסר ביטחון מסויים.
וואלה, אני חושבת שדווקא כדומית בעלת ביטחון עצמי מגיע לי גבר עם אישיות ולא סמרטוט לעיצובי. מגיע לי קצת שקט ושלווה, לא פקוד 24/7. למי יש כוח או חשק כל הזמן להיות קשוחה? זה נשמע לי כמו משהו שנובע מתלות ומחוסר ביטחון.
החלק המנטלי עם זאת, יכול להיות אחרת, זה נכון. בראש, את יכולה לשלוט בגבר שלך ללא גבולות. אם את מלכה, את מלכה, אין שאלה (אבל גם עם מלכה מתווכחים לפעמים, נורא לא מציאותי לאורך זמן לחיות עם מישהו שתמיד מסכים עם מה שאת אומרת)

מה שתמיד מסקרן אותי זה למה אנחנו הולכים לדוגמאות הקיצוניות של שליטה ועבד, דומית וסמרטוט רצפה. מלכות שולטות בכולם, גם באבירים, לא?
לא יודעת, מעבר לעובדה שלא בוער בי צורך לשלוט בכפייתיות בלתי מפסקת בגבר, אני גם ממש לא נמשכת לגברים חסרי חוט שדרה עד כדי כך וחושבת שבבדס"מ, כמו בכל זוגיות אחרת, הכל אותו דבר חוץ מהסקס והמשחקים שקצת שונים. צריך להיזהר מאינטנסיביות יתר ברמת הזמנים וצריך לדעת לתת חופש.
כי לחופש נולדנו, כולנו...(נראה לי שאפילו דוכיפתוש יסכים אתי בנושא הזה).
היופי בבדס"מ הוא שדווקא הכבלים משחררים...
icon_wink.gif