אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כשבחורה מנבלת את הפה

Lilu-FemdoM{Pon}
לפני 18 שנים • 2 במרץ 2006
Lilu-FemdoM{Pon} • 2 במרץ 2006
מקבי כתב/ה:
ציטוט: כושיליאחתק יה מניוק, בן זונה מוצץ בתחת. אתה לא תגיד לי אך ללכלכך את הפה המטונף שלי. מי אתה בכלל חתיכת שמוק דרעק. אני אקלל, אנבל, אטנף כרצוני. ולא שמה זין קצוץ על ההערות השוביניסטיות שלך. לך יא שמוק מצוי. ואני אקלל באמא שלך הזונה הפלצנית. לא שואלת אותך... ואני אביא לך בכושיליאחתק של המיץ של התחת של המנוש של הזין הזעיר שיש לך.

אני חושב שקניתי אצלך פעם שלושה קילו תפוחי-אדמה ופטרוזיליה בשקית.

rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif
בטוח שזה לא הנהג מונית ?
Grey / Green
Grey / Green • 2 במרץ 2006
ולפינת הטריוויה.
פעם, כשידעו לעשות סרטים לנוער מתלהב כמו שצריך בהוליווד, אז סרטים כמו "בחזרה לעתיד" קיבלו תגובות זהירות מהאולפנים, שחשבו שאין בהם מספיק אלימות וקללות. מאז סרטים כמו "נקמת החנונים" נשכחו ומתו גם בלי דום עם גאג שיגיד להם שהם נשמעים כמו חדשה מאוד ביום חם, ואת בחזרה לעתיד ראיתי ממש היום. אז... זהו.
נוריתE
נוריתE • 2 במרץ 2006
סתם שאלה.
אם גבר מנבל את הפה זה בסדר?
או , אולי, רק ככשולט עושה ככה ולא נישלט?
Grey / Green
Grey / Green • 2 במרץ 2006
מה, שולט שאומר "רדי על ארבע, כלבה מסריחה, את מגעילה אותי, תזדייני עם הרצפה, יא סמרטוט, יא שק-חרא, תמצצי את הבלטות, יא בלטה, הכוס שלך מטפטף לי על הרצפה הנקיה, יא מזדיינת בתחת?"

לא, איכס.
נוריתE
לפני 18 שנים • 3 במרץ 2006
נוריתE • 3 במרץ 2006
Grey / Green כתב/ה:
מה, שולט שאומר "רדי על ארבע, כלבה מסריחה, את מגעילה אותי, תזדייני עם הרצפה, יא סמרטוט, יא שק-חרא, תמצצי את הבלטות, יא בלטה, הכוס שלך מטפטף לי על הרצפה הנקיה, יא מזדיינת בתחת?"

לא, איכס.

זה מה שאני שואלת כל הזמן
מה בכלל הגדרה לניבול פה?
ובאיזו סיטואציה זה מקובל ובאיזו לא אם בכלל.

ובמאמר מוסגר יש לך מזה לכסיכון חבל''ז...
LOL
Grey / Green
Grey / Green • 3 במרץ 2006
אני לא מבין מה הולך בפורום הזה לאחרונה.
קודם כל יש מקללות. אחרי זה יש בחורות שמקפיצות מליון הודעות לדף הראשון. ואז -- או אז! -- יש המון שאלות על נימוס ואטיקט.
מה קורה פה?
למיטב הבנתי, ואני אהיה הראשון שמודה במוגבלותה, יש ככה: אנשים, איך שהם מתנהגים, ואנשים אחרים ואם זה מוצא חן בעיניהם. למשל, אני. אני חושב שדום שקורא לסאבית שלו בשמות מפר איזה חוק ברור מאוד של יחס וכבוד, ויהיה לי קשה מאוד להעריך אותו. אבל די ברור לכולנו שיש סאביות שזה בדיוק מה שהן אוהבות: מישהו שישפיל אותן במילים קשות, שיחשוף אותן, במלוא פגיעותן, לאיזה ביוב קשה, מצחין במיוחד. ואני לא מדבר על התלהבויות-פורום; אני מדבר על מישהו שלוקח אותך כשאת עירומה וחשופה, ונמצאת לחלוטין תחת שליטתו, ומכניס ללקסיקון שלכם מושגים של שוק, ועל כמה זה משפיל ומבזה.
זה דבר רע? זה דבר לא מקובל? אני לא חושב. אבל הנה העניין: יכול להיות שזה מתאים לך, ויכול להיות שזה לא. זה לא שונה בשום דבר מכל פעילות אחרת. מותר לדום להשתין על הסאבית שלו?
האיש בשחור​(שולט)
האיש בשחור​(שולט) • 3 במרץ 2006
כחולית כתב/ה:
בתור סאבית, לפעמים קל לי לבטא כאב בקללות, זה עוזר.
למשל:

"אחחחחחח כוסאחתק יא מניאקקקקקקקקק בן זונה! כואב לי!!!!!!!! תעזוב אותי יא זבל! יא אפס!!!"

וכו וכו וכו

שמענו אותך כחולית, שמענו icon_smile.gif