אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אכלו לי שתו לי לקחו לי ישנו במיטה שלי דחפו לי .

צפי בי מחדיר לעצמי​(נשלט)
לפני 18 שנים • 7 במרץ 2006

אכלו לי שתו לי לקחו לי ישנו במיטה שלי דחפו לי .

לא שיר הפעם וגם לא סיפור אפילו לא פרוזה סתם תהיה בני לבין עצמי מה מניע אנשים

לא באתי לכלוב לרכוש חברים .
לא באתי לכלוב להשתתף בדיונים .
אפילו לא להשתתף במפגשים .
ועל אחת כמה וכמה לא לרכוש אויבים .

עם כל הכבוד כל אלה מעוררים בי עניין זהה לעניין שיש לי בשלג דאשתקד .
אפס עניין אומרים שהאפס המוחלט הוא מינוס 256 מעלות אם זיכרוני אינו בוגד בי .
אני אסתפק גם באפס לא מוחלט .

באתי במטרה די מוצהרת שהכינוי שלי כך לפחות אני מקווה מצליח לשדר אותה מבלי להתיפייף יתר על המידה ולקשור לראשי תארים שאינם שלי .

על הדרך קרה הלא צפוי דברים שאינני יכול להרחיב עליהם את הדיבור , מסתבר שהמציאות עולה על כל דמיון .
ועל כך אני אסיר תודה , הדרך שבחרתי בה נעשתה במודע מתוך בחירה מודעת של מה אני רוצה ומה אני שואף .
ומבלי משים הובילה אותי לדרך מרתקת כפליים דרך שתחילתה ידועה מראש והמשכה עלה על החלומות הפרועים שלי ביותר .

בדרך כמו בכל דרך נתקלתי באבני נגף קוצים ודרדרים אבל אין בהם כדי לשבור את רוחי ומן הידועות שמה שלא הורג אותי מחשל אותי .

ולכל אותם אבני נגף אני חב מן הסתם תודה על היותם שם מחשלות אותי ומרוממות את רוחי כאשר בועט אותם מהשביל או מדלג בקלילות מעליהן או מטפס בידיים חשופות ומדמות מעל סלעים שניצבים בדרכי מאימים להסתיר את המשך דרכי .

קרוב לודאי שבלי אותן אבנים/סלעים/קוצים/דרדרים וכיו"ב דרכי הייתה על מי מנוחות שוגה בשושנים דרך המלך דרך בה איני חפץ .

לכל המלעיזים ישר כוח , כל מי שחש צורך דחוף לכנותי בכינויים שונים אני מצדיע לכם מעל במה צנועה זו .
כל מי שאינו כובש את יצרו לנוכח הכינוי שבחרתי לעצמי והיצר גובר שיבושם לו.
מי שבוחר לצאת בהכרזות כל פעם שכף רגלי דורכת במקום אשריהו .

לכולם ביחד ולכל אחד לחוד פשוט תודה שאתם קיימים שם בשבילי על מנת להכניס קצת עניין בשגרה ולהפוך את יומי לצבעוני ומעניין יותר .
צפי בי מחדיר לעצמי​(נשלט)
לפני 18 שנים • 8 במרץ 2006

מה קרה לצפריר כיצד הפך ל XXXXX זול כמו סרט פורנו סוג ז ?

מהסוג שמצוי לרוב בתחנה המרכזית הישנה כך לפחות שמעתי
כלובי
לפני 18 שנים • 8 במרץ 2006
כלובי • 8 במרץ 2006
לא זכרתי אם אתה אוהב שקוראים לך כאן צפריר
או שאתה מעדיף שלא יקשרו את צפריר עם ההערה החוצפנית שלך
בכל מקרה - קבל את מבוקשך - אחרי שנתת לכך את אישורך..

צפריר