לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אף אני שפחה שלך

איימי_​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 8 במרץ 2006

Re: כיצד את יודעת

איימי_​(נשלטת) • 8 במרץ 2006
ממתין בסבלנות כתב/ה:
כיצד את יודעת..
אם את ברשות עצמך בלבד..

כיצד את מתמסרת..אם התמסרת לעצמך.

ומה את בעצם רוצה?
תחליטי...

לברוח מעצמך?
אם תברחי מעצמך..הכיצד תשתייכי לאחר?

לא מובן לי..באמת.

ממתין בסבלנות

הממ... סליחה ממתין- לא מובן לי מה בדיוק לא מובן לך. אפשר לחדד קצת?
איימי_​(נשלטת)
galia כתב/ה:
את צודקת שאנחנו לא מושלמים, יחד עם זאת לא להיות מודעת לכך שהקריאה "שמישהו יקח אותי מעצמי" - זה לא מי יודע מה.

למות עליך גליה! icon_chickkiss.gif
איימי_​(נשלטת)
BODYGUARD כתב/ה:
אני רק מנסה להבין למי את פונה בעצם.....
ואם כבר כזו ישירות- מדוע לא תאמרי מי האיש שאת
חפצה ברצפה שמתחת לנעליו...

למה נדמה לך שאני פונה למישהו ספציפי בכלל?

מה שנכתב הוא קטע ספרותי. מה ממנו הוא מציאותי ומה פנטזיה- זה לשיפוט הקוראים. לא הורסים יצירה!

(טוב, לא לרדת עלי. יודעת שזה לא ש"י עגנון, אבל בכל זאת... icon_rolleyes.gif )
מאסטר מיינד​(שולט)
לפני 18 שנים • 9 במרץ 2006

התהייה שלי אחרת לגמרי...

למה למישהי עם פנטזיה להיות "אף היא" בתוך "שורה ארוכה של נשים" להצהיר בפרופיל שאינה רוצה בקשר עם אדונים פוליאמוריים?
galia​(לא בעסק)
galia​(לא בעסק) • 9 במרץ 2006
תשמעי משהו איימי מותק, גם אני מתה עלייך. מה לעשות לא כולם חכמים כמוך וכמו סובבייך. לגבי ההתנסחות זה מה שאני יכולה סורי. icon_redface.gif .
לגבי התגובה מחממת הלב: אם ציפית לתגובה כמו "אוי , איזה יופי.... " , בפעם הבאה אשתדל. כתבתי את מה שחשבתי שנכון.
איימי_​(נשלטת)

Re: התהייה שלי אחרת לגמרי...

איימי_​(נשלטת) • 9 במרץ 2006
מאסטר מיינד כתב/ה:
למה למישהי עם פנטזיה להיות "אף היא" בתוך "שורה ארוכה של נשים" להצהיר בפרופיל שאינה רוצה בקשר עם אדונים פוליאמוריים?

כי אני אכן לא רוצה. מה הקשר בין פנטזיה לבין המציאות?
חבריה, תנו קצת חופש יצירה פה! icon_eek.gif
איימי_​(נשלטת)
galia כתב/ה:
תשמעי משהו איימי מותק, גם אני מתה עלייך. מה לעשות לא כולם חכמים כמוך וכמו סובבייך. לגבי ההתנסחות זה מה שאני יכולה סורי. icon_redface.gif .
לגבי התגובה מחממת הלב: אם ציפית לתגובה כמו "אוי , איזה יופי.... " , בפעם הבאה אשתדל. כתבתי את מה שחשבתי שנכון.

טוב, העיקר שתשתדלי icon_wink.gif

אגב, מי הם "סובביי"?
galia​(לא בעסק)
galia​(לא בעסק) • 9 במרץ 2006
איימי תגידי , אפשר לשאול אותך שאלה?

חשבת פעם למה יש לך צורך לכתוב משהו כמו מה שכתבת, בלי הסברים בלי לכתוב אם זה קשור בך או לא, לחכות לתגובות ואז לצוץ כמו ציפור קטנה ועליזה ולומר, אה, זה רק קטע מועתק, זה לא קשור אלי, אינה לכם ואינה לכם.....?
איימי_​(נשלטת)
galia כתב/ה:
איימי תגידי , אפשר לשאול אותך שאלה?

חשבת פעם למה יש לך צורך לכתוב משהו כמו מה שכתבת, בלי הסברים בלי לכתוב אם זה קשור בך או לא, לחכות לתגובות ואז לצוץ כמו ציפור קטנה ועליזה ולומר, אה, זה רק קטע מועתק, זה לא קשור אלי, אינה לכם ואינה לכם.....?

זה בכלל לא קטע מועתק מתוקה, למה חשבת ככה? ולא אמרתי שזה לא קשור אלי... גליה, קצת עומק יש לך? icon_confused.gif
תקראי שוב, אולי תביני. ולא כל דבר צריך להסביר.

לי יש שאלה אחרת, אליך דווקא- חשבת פעם למה יש לך צורך להכנס באנשים על גבי הפורום?

לא מתאים לך, לא אהבת- אל תגיבי. את סתם מפזרת סביבך ארס, וזה ממש לא עושה טוב לאיך שאת מצטיירת בעיני אנשים.

אולי יש לך איזה עניין אישי איתי, אז בואי לפרטי ונדבר עליו. או שאולי את סתם מעדיפה לגבש דיעה שלילית על אנשים בלי להכיר אותם. כך או כך, את השירשור הזה הרסת, וחבל.