אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

התנצלות ובקשת סליחה ומחילה מגבירתי

orion's belt
לפני 18 שנים • 12 במרץ 2006
orion's belt • 12 במרץ 2006
פוסטי התנצלות לכולם icon_exclaim.gif
למה לחכות ליום הכיפורים, הבה נתחיל עכשיו icon_question.gif icon_exclaim.gif icon_question.gif

icon_lol.gif
tch​(נשלט)
tch​(נשלט) • 12 במרץ 2006
orion's belt כתב/ה:
פוסטי התנצלות לכולם icon_exclaim.gif
למה לחכות ליום הכיפורים, הבה נתחיל עכשיו icon_question.gif icon_exclaim.gif icon_question.gif

icon_lol.gif

אכן,והמילה כפורים פרושה כ...פורים,כמו פורים,חג הפורים חשוב לפי הדת לפחות כיום כיפור
אם לא יותר,ויתקנו אותי שומרי הדת שבינינו.
Tame
Tame • 12 במרץ 2006
אבי, אתה צודקicon_smile.gif
למרות שזה לא אומר שפורים זה הזמן לבקש סליחה - אלא פשוט שהעולם נמצא באחת הנקודות היותר גבוהות מבחינה רוחנית (כן כל העולם - לפחות לפי היהדות) ואם באופן כללי לשמוח זו מצווה חשובה כששכרה בצידה הרי שעכשיו השכר שלצידה הרבה יותר גבוה וגם הרבה יותר קל לקיים אותה אם באמת רוציםicon_smile.gif

רגע, על מה דיברנו?
Queencie​(שולטת)
לפני 18 שנים • 13 במרץ 2006

Re: התנצלות ובקשת סליחה ומחילה מגבירתי

Queencie​(שולטת) • 13 במרץ 2006
tch כתב/ה:
עבד_נקיון כתב/ה:

הטעות שלי היא כי העזתי לחשוב בעצמי שההוראה תסבול דיחוי אבל עבד נרצע כמוני צריך לבצע מיד ולא לחשוב.

לא מסכים עם המשפט הזה,אתה אמור לחשוב,אתה אולי עבד נרצע אבל גם לעבד יש זכות לדעה משל עצמו,יחד עם זאת ליבי איתך ומקווה שיסולח לך.

בהתעלם ממפגן עודפי הטסטוסטרון שהתנהל כאן .....

אני חולקת על דעתך TCH ולא ברמה העקרונית, כי עבד רשאי ואמור לחשוב, אלא ברמה הספציפית במקרה דנן: העבד קיבל הוראה ו"חשב" שהיא סובלת דיחוי. זה לא סוג המחשבה הראוי שמכבד אותו כנשלט ואת מלכתו כשולטת. הוא רשאי לחשוב על איך לבצע את ההוראה באופן המוצלח ביותר, באופן שיגרום למלכתו את מירב ההנאה וכד' או שבמידה וההוראה אינה קבילה או אינה הגיונית בעליל, למחות או להביע את דעתו (ובמידת הצורך לשאת בתוצאה). אבל דחיית הביצוע לפי ראות עיניו אינה סוג מקוריות המחשבה המצופה מעבד ראוי.

טעה העבד, וטוב עשה שהתנצל בפומבי והעלה את הסוגיה מעל דפי הפורום. חבל רק שזה עורר תגובות הורמונלית שארומה לא נעימה עולה מהן....
Blondie the good​(מתחלף)
לפני 18 שנים • 13 במרץ 2006

Re: התנצלות ובקשת סליחה ומחילה מגבירתי

Blondie the good​(מתחלף) • 13 במרץ 2006
Queencie כתב/ה:
tch כתב/ה:
עבד_נקיון כתב/ה:

הטעות שלי היא כי העזתי לחשוב בעצמי שההוראה תסבול דיחוי אבל עבד נרצע כמוני צריך לבצע מיד ולא לחשוב.

לא מסכים עם המשפט הזה,אתה אמור לחשוב,אתה אולי עבד נרצע אבל גם לעבד יש זכות לדעה משל עצמו,יחד עם זאת ליבי איתך ומקווה שיסולח לך.

בהתעלם ממפגן עודפי הטסטוסטרון שהתנהל כאן .....

אני חולקת על דעתך TCH ולא ברמה העקרונית, כי עבד רשאי ואמור לחשוב, אלא ברמה הספציפית במקרה דנן: העבד קיבל הוראה ו"חשב" שהיא סובלת דיחוי. זה לא סוג המחשבה הראוי שמכבד אותו כנשלט ואת מלכתו כשולטת. הוא רשאי לחשוב על איך לבצע את ההוראה באופן המוצלח ביותר, באופן שיגרום למלכתו את מירב ההנאה וכד' או שבמידה וההוראה אינה קבילה או אינה הגיונית בעליל, למחות או להביע את דעתו (ובמידת הצורך לשאת בתוצאה). אבל דחיית הביצוע לפי ראות עיניו אינה סוג מקוריות המחשבה המצופה מעבד ראוי.

טעה העבד, וטוב עשה שהתנצל בפומבי והעלה את הסוגיה מעל דפי הפורום. חבל רק שזה עורר תגובות הורמונלית שארומה לא נעימה עולה מהן....

הפילוסופיה שלי בבדס"מ היא כמו בצה"ל (אולי כי השתחררתי לפני 3 וחצי חודשים)
הכי טוב ראש קטן, לא לשאול שאלות קיטבג.. icon_wink.gif

אבל ברצינות, לכל אחת רמת השליטה המתאימה לה. ישנן כאלה המחפשות אנשים עצמאיים ושכלתנים,וכאלה המחפשות סמרטוטים חסרי עמוד שדרה.
הכל לגיטימי כל עוד מקפידים על SSC לא?
עבד_נקיון
לפני 18 שנים • 19 במרץ 2006

Kamor אתה צודק, אני מתנצל בפני שיקי

עבד_נקיון • 19 במרץ 2006
kamor כתב/ה:
עבד_נקיון , נראה לי שדוקא שיקי יצא להגנתך. קראת את מה שהוא כתב ?

אני חושב שמגיע לשיקי גם פוסט התנצלות משלו.

.

עקב החיפזון חשבתי שדבריו מכוונים אלי והם בעצם היו מכוונים לעבד אינטימי.

לכן, למרות שבאיחור (מוטב מאוחר מאשר אף פעם) אני מתנצל בפני שיקי ומודה לו על התמיכה.
עבד_נקיון
לפני 18 שנים • 20 במרץ 2006
עבד_נקיון • 20 במרץ 2006
תגיד, יש לך בעיה בהבנת הנקרא?

לא קראת בשירשור שזה היה עונש לבחור רהוט כמוני לכתוב בשגיאות כתיב?
דוכיפת​(נשלט)
לפני 18 שנים • 20 במרץ 2006
דוכיפת​(נשלט) • 20 במרץ 2006
כן,יש לי בעיות בהבנת מה שלא קראתי.
איתך הסליחה.
ממש דומית עם דמיון פורה.מצחיק
כמה עצבנים האנשים כאן