בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עניין נשי כזה

סיגלית​(אחרת)
לפני 18 שנים • 12 במרץ 2006

די די די

סיגלית​(אחרת) • 12 במרץ 2006
laila כתב/ה:
כאלו הם הגברים, ה"מטרו" הוא אגדה אורבנית.
ולמה הגברים לא מגיבים? כמו שאמר BG (פרט למקבי
וויפ )

כי ככה הם הגברים, תעירי להם על משהו והם סותמים פיהם וסוגרים שורות.

אז ככה בנות נחמדות - אני הרגשתי ממש חייב להגיב בשרשור זה :
קודם כל הבנות צודקות אין דבר כזה לבוא לפגישה לשסן או לבית קפה מוזנחים - מקלחת גילוח דיאודורנט ובושם בקיצר מוכנים לקרב
מה שאני מתכוון לומר הוא - " נאה דורש ונאה מקיים "
מה שאתם דורשים מהאשה ( דומית סאבית סוויטשית או סתם וואנילית תדרשו מעצמכם
בראש ובראשונה - " ושלא תביישו את הפירמה "
קפיש ?
מקבי​(מתחלף)
לפני 18 שנים • 12 במרץ 2006
מקבי​(מתחלף) • 12 במרץ 2006
אני מפחד שיצרתי רושם לא נכון. אני בנאדם גס, מלוכלך, מזוקן, מפליץ במעליות ותוקע גרעפסים בארוחות משפחתיות (כמאמר השיר). אז שלא תהיינה אי-הבנות.

אבל מה לעשות שאני מין כזה סקס-מאשין . icon_lol.gif icon_lol.gif
Whip​(שולט)
לפני 18 שנים • 13 במרץ 2006

Re: אני מסכימה עם תום.

Whip​(שולט) • 13 במרץ 2006
נויה 21 כתב/ה:
עדיין הגבר המטרו סקסואל הוא לא תופעה מקובלת ברוב הארץ (חייבת לציין שלא אוהבת את המטרו סקסואל) icon_smile.gif

מעניין לציין שלהרבה נשים, אולי אפילו לרובן, הגבר המטרוסקסואלי לא עושה את זה...כל הקרמים והטיפוח לא מדליק אותן, ואפילו ההיפך - הן רוצות את הגבר שלהן גברי, מחוספס ואולי אפילו קצת מזיע, ולא מישהו שיתחרה איתן ברכות עור הפנים שלו...
איימי_​(נשלטת)

Re: אני מסכימה עם תום.

איימי_​(נשלטת) • 13 במרץ 2006
Whip כתב/ה:
נויה 21 כתב/ה:
עדיין הגבר המטרו סקסואל הוא לא תופעה מקובלת ברוב הארץ (חייבת לציין שלא אוהבת את המטרו סקסואל) icon_smile.gif

מעניין לציין שלהרבה נשים, אולי אפילו לרובן, הגבר המטרוסקסואלי לא עושה את זה...כל הקרמים והטיפוח לא מדליק אותן, ואפילו ההיפך - הן רוצות את הגבר שלהן גברי, מחוספס ואולי אפילו קצת מזיע, ולא מישהו שיתחרה איתן ברכות עור הפנים שלו...

לגמרי! icon_eek.gif
venus in our blood​(שולטת)
venus in our blood​(שולטת) • 13 במרץ 2006
אתם פשוט לא מבינים,
לוליפוט, את צריכה לבחור אותם לפי תאריך הלידה שלהם וזהו !

למשל, אין מצב שגבר במזל : בתולה \ עקרב \ מאזניים \ טלה יגיע לא מושקע, לא נקי icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif

(***ולמען הסר ספק, הכל נאמר בהומור, כמובן.
אם כי, אני בטוחה שנשים שבני זוגן הם בני המזלות הנ''ל יעידו על כך כ- אמת... icon_wink.gif כולל אותי כמובן icon_cool.gif *** )
The Shield​(שולט)
The Shield​(שולט) • 13 במרץ 2006
גבר ואישה צריכים להריח טוב ולהיות נקיים לא רק בפגישה. מי שמסריח ומלוכלך כל היום וזה לא מפריע לו יגיע כך לפגישה. מדובר כאן בגישה לחיים ומודעות עצמית. לדעתי זה נובע מדברים פנימיים ואומר הרבה על האדם ועל היחס שלו לעצמו ולסביבה.
Whip​(שולט)
Whip​(שולט) • 13 במרץ 2006
נוגה כתב/ה:
למשל, אין מצב שגבר במזל : בתולה \ עקרב \ מאזניים \ טלה יגיע לא מושקע, לא נקי icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif

אני הייתי מחלק זאת כך:

טלה - טיפוס רך, צמרי ושובה לב. יפעה לך שתסבני לו את הגב בזמן שהוא יינק ממך.

שור - טיפוס קשוח, שרירי. חיית שטח. לאוהבות מחוספסים. בכל מקרה, יש לו קרניים שחבל לפספס...

תאומים - בא לדייט עם אחיו. לאוהבות דבל-דומים. קשה להשביע את רצונו, יריב עלייך עם אחיו, באופן כללי כדאי להמנע. אפשרי לבעלות פיצול אישיות.

סרטן - מעשן כבד, לאוהבות סיגרים - ארוך, עבה ומלא הפתעות. זיכרי: לפעמים סיגר הוא לא סיגר...

אריה - סתלבטן, אוהב לשכב על הגב ולתת להרמון להביא לו את האוכל ולעשות לו נעים. סתלבטן - סתלבטן, אבל אל תביאי לו את הסעיף, למה הציפורניים שלו, חבל"ז...

בתולה - הבחור העדין, המטרוסקסואל...מת לזיין אותך, אבל בעדינות...לחלקם יש חבר שרירי בשם באבא.

מאזניים - שוקל כל דבר, אוהב איזונים. אם ישים אטב בפטמה שמאלית, דעי שהפטמה הימית אוטוטו מקבלת טיפול זהה. אם יש לו הרמון, יהיה לו מספר זוגי של שפחות וכולן תקבלנה יחס זהה.

עקרב - טיפוס עוקצני ומסוכן. אוהב אקשן וסכנות. בא בצבעים צהוב (ואז יכין לך אחלה אוכל אסייתי) או שחור (ואז תזהרי מהעוקץ - בא בגדלים אקסרט לארג' ומעלה...)

קשת - יורה מטחים, ומרחוק. אוהב לקשור אותך לצלב, לכוון מרחוק ולנסות לקלוע לך לפה.

גדי - ראי טלה. דומה מאד.

דלי - טיפוס קשוח שמסוגל להכיל הרבה. אל תעצבני אותו, כי אז הוא שופך עלייך הכל.

דגים - טיפוס שתקני, ממלא פיו מים (ואז משפריץ לך על הפרצוף). למתאימות - אוהב לצלול עמוק בפנים...

(לא להעלב - נכתב ברוח החג)
ליהי_​(נשלטת)
ליהי_​(נשלטת) • 13 במרץ 2006
תגידו, אפרופו דורש ומקיים...

מבלי להמעיט מערכה של הצרה המקורית אני רוצה להעלות סוגיה נוספת. מכירים את הקטע הזה שדומים חושבים שזה נורא מדליק לא לתת לך לגמור ולגרום לך להתאפק? הם גם יסבירו לך שאת צריכה לעבוד על דחיית הסיפוקים שלך ולא לתת לתשוקות שלך להוביל אותך, אלא להוביל את אותן. אז הכל טוב ויפה וזה נורא חיובי בלי קשר לבדס"מ, יש פה לקח נהדר שניתן לקחת גם לחיי היום יום... אבל מה קורה כשהדום שלך אומר לך:
- "הערב את בעונש, את לא מקבלת שום מגע מיני..." ואז את מתחילה לעשות לו נעים והראש שלמטה מתחיל לחשוב אחרת מהראש שלמעלה...

- "את יכולה גם למצוץ לי אם את כל כך רוצה, אבל את לא תקבלי היום את מנת הזרע שלך..." ואז את ממשיכה לעשות לו ממש נעים ו...

פתאום בורח לו, בלי שהוא מתכוון... זה לא אומר שכעת מותר לך לגמור מתי שבא לך? icon_rolleyes.gif
Zarial​(מתחלפת)
Zarial​(מתחלפת) • 13 במרץ 2006
ליהי_ כתב/ה:
תגידו, אפרופו דורש ומקיים...

מבלי להמעיט מערכה של הצרה המקורית אני רוצה להעלות סוגיה נוספת. מכירים את הקטע הזה שדומים חושבים שזה נורא מדליק לא לתת לך לגמור ולגרום לך להתאפק? הם גם יסבירו לך שאת צריכה לעבוד על דחיית הסיפוקים שלך ולא לתת לתשוקות שלך להוביל אותך, אלא להוביל את אותן. אז הכל טוב ויפה וזה נורא חיובי בלי קשר לבדס"מ, יש פה לקח נהדר שניתן לקחת גם לחיי היום יום... אבל מה קורה כשהדום שלך אומר לך:
- "הערב את בעונש, את לא מקבלת שום מגע מיני..." ואז את מתחילה לעשות לו נעים והראש שלמטה מתחיל לחשוב אחרת מהראש שלמעלה...

- "את יכולה גם למצוץ לי אם את כל כך רוצה, אבל את לא תקבלי היום את מנת הזרע שלך..." ואז את ממשיכה לעשות לו ממש נעים ו...

פתאום בורח לו, בלי שהוא מתכוון... זה לא אומר שכעת מותר לך לגמור מתי שבא לך? icon_rolleyes.gif

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif הזכרת לי עכשיו קטע מהסרט "פרקליט לשטן"
איך אל פאצ'ינו מתאר את אלוהים:
" אה, אתה רוצה את זה? לא אסור להסתכל אפילו....
טוב, אתה יודע מה תסתכל, אבל אסור לגעת.....
טוב נו, אתה יכול לגעת, אבל אסור לטעום......
אתה יודע מה תטעם, אבל אסור ללעוס......
חממממ, תלעס זה בסדר, אבל אסור לבלוע....."

בלי קשר אני לא מבינה את העניין של אסור לגמור, באנו ליהנות לא?

icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif
Tame
Tame • 13 במרץ 2006
מסכים, איסורי גמירה זה קצת משמים לטעמי. לא אומר שזה הדבר הכי חשוב אבל אני רואה בבדסמ משהו מיני ולא משהו נפשי וככזה אני חושב שדווקא הגמירה עצמה היא מה שבאנו להעצים כאן. והמטרה הסופית היא כיף והנאה הדדית ולא אייזה משהו נשגב כלשהו או אייזה אידיאל "שליטתי" "חציית גבולתי" "התמסרותי" כל אלו הם כלים להגברת ההנאה ולא מטרות סופיות לכשעצמם..icon_smile.gif

משעשע כמה שסטינו מהנושא המקוריicon_smile.gif