בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה למחוק ולא להוציא את האמת החוצה

Tainted​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 13 במרץ 2006
Tainted​(לא בעסק) • 13 במרץ 2006
אני מסכימה עם מי שאמר, אין ''גנבי סאביות'', מי שלא רוצה - אי אפשר לגנוב אותה...

באופן אישי,אני הייתי עושה חושבים לגבי מי החברים שלי האלו באמת, אם היו עושים לי דבר כזה, ולא כי ''גנבו לי'' ולא כי זה ''הסאבית שלי'' אלא כי זה דפוס התנהגות לפי מה שאתה כותב,
ולפי התגובות שאני רואה פה, כולם יודעים מה קרה חוץ ממני...
אני לא יודעת מה כתבת בפורום אחרים ותחת איזה שם, אם נכוות יותר מפעם אחת (לפי ההתרשמות שלי) הגיע הזמן אולי להחליף חברים...
שחברים- לא עושים דברים כאלה מתוך כבוד אחד לשני ולא ''היא באה אלי אז בעיה שלך''..

אני מקווה שהכל יבוא על מקומו בשלום,
ותזכור תמיד שלכל דבר יש סיבה ולקח שיש ללמוד...
למד את הלקח והשכל לפעול בצורה הטובה ביותר בשבילך.

דומי.
ליהי_​(נשלטת)

וסתם מצב שחשבתי עליו...

ליהי_​(נשלטת) • 13 במרץ 2006
סביר להניח שזה בכלל לא כך והיא עזבה כי הייתה מאושרת בחיקך, אבל נגיד, שאולי, אולי אולי אולי, היא עצמה חשה מאוד מתוסכלת ממערכת היחסים איתך ופנתה לחבר על מנת להתייעץ איתו?

מה לדעתך אדם אמור לעשות אם פונה אליו נשלטת חדשה בבדס"מ ומספרת לו שהקשר בו היא נמצאת כרגע עושה לה ממש רע...? הוא אמור לשקר לה אם לדעתו היא צודקת? אמור לשכנע אותה להישאר? אמור לבגוד באמון שהיא נתנה בו ולרוץ לספר למאסטר שלה כי הם גברים וצריכה להיות בינהם סולידריות גברית על פי הקודים של "גבר גבר ושות'"?
Tainted​(לא בעסק)
ליהי,
לא גבר לגבר אלא חברים...
הוא רושם שהם חברים, אז אני חושבת שיש איזשהו חוק לא כתוב שלא לוקחים בני זוג של חברים לא? או סאבית לצורך העניין...
ליהי_​(נשלטת)
זה בדיוק מה ששאלתי דומי, מה זה "לוקחים"?
כפי שכתבתי, אולי אולי אולי, היא באה לשוחח עם הנאשם על זה שהקשר עם התובע מאוד מתסכל אותה ועושה לה רע... מה את היית עושה במצב כזה? שומעת מה עושה לה רע ואומרת לה "לא, תישארי איתו, ככה זה אמור להיות ביחסי שליטה"...? היית רצה לספר לתובע על שיחה אישית שהתקיימה בינך לבין אותה נשלטת, שיחה בה היא חשפה בפנייך פרטים מאוד אישיים על עצמה ועל הרגשות שלה...? אז מה שאתם חברים, אני לא מספרת לחברים שום דבר שהאדם לגביו נאמרו הדברים לא בוחר לספר להם, לא בוגדת באמון של אף אחד גם אם מדובר בלהדליף מידע לחברים... הדבר היחיד שאעשה על מנת שהמידע יעבור, זה אם תבוא אליי נשלטת ותשתף אותי ברגשות שליליים לגבי הדום שלה, אני אנסה לשכנע אותה לדבר גם איתו על הדברים... אך בשום אופן לא ארוץ להלשין עליה, גם אם אנחנו חברים.

גם לא הבנתי, אחרי שנפרדתם היא הפכה לשפחה של הנאשם? כעת הם נמצאים במערכת יחסים?
Tainted​(לא בעסק)
ליהי, פה אני מסכימה איתך,
אני לא מדברת על מעילה באמון של הסאבית או של ה''נאשם'' בסאבית (לרוץ לספר לדום שלה)
אני מדברת על כך שלמשל חברה שלי, נניח אליזבת לא הייתה מסכימה לנהל מערכת יחסים עם מישהו שאני יוצאת איתו, כמו שאני לא הייתי מוכנה לעשות את זה לה, לא ''לקחת'' מתחת לאף שלה את הבן זוג שלה/סאב שלה.
אם הייתי עושה את זה אז אני כן רואה בזה מעילה באמון שלה בי כחברה שלי. (לגבי ה''לקיחה'' לא הייעוץ...)

לא אמרתי בשום אופן שאם מתעללים בסאבית היא צריכה להשאר, ואם החבר מיעץ לה לעזוב, אז זה בסדר אבל שתעזוב לזרועות מישהו אחר, לא החבר הטוב של הדום הנוכחי.

זה מלוכלך לטעמי...

ולגבי מי נגד מי ומה קרה.... אין לי מושג מה קרה אני לא מעורה בסיפור מלבד מה שאני קוראת פה.
יש עוד מליון דברים שאפשר לשאול ולחקור בשביל להגיע לתחתית של זה, לדעתי.
כמו למשל: מה היה אופי היחסים שלהם? האם היא הייתה מבוהלת? האם הוא באמת דום טוב? האם היא בתור סאבית מתחילה באמת מתאימה לבדסמ? האם החבר הזה עושה זאת כדפוס התנהגות לכל החברים שלו או שהוא זאת לפותח השרשור כבר בעבר? האם באמת החבר הזה נחש כמו שפותח השרשור כותב? לשאלות הללו אין סוף...
ליהי_​(נשלטת)
אגב, באותה נשימה, מה אמורה נשלטת לעשות אם היא חדשה בבדס"מ ולא כל כך יודעת מה אמור להיות ומה לא, מוצאת את עצמה במערכת יחסים שלדעתה הרסנית ולא יודעת מה לעשות.
לגיטימי שהיא תפנה ותתייעץ עם חברים? לגיטימי שתשאל מה דעתם? לגיטימי שכשמשוחחים על רגשות עמוקים זו תהיה שיחה "אינטימית"?

זה לא קצת מסוכן לנסות לצייר מצב בו נשלטת לא אמורה להתייעץ עם אף אחד שאינו הדום שלה...? ביחוד אם היא חדשה...
ליהי_​(נשלטת)
domme כתב/ה:
ליהי, פה אני מסכימה איתך,
אני לא מדברת על מעילה באמון של הסאבית או של ה''נאשם'' בסאבית (לרוץ לספר לדום שלה)
אני מדברת על כך שלמשל חברה שלי, נניח אליזבת לא הייתה מסכימה לנהל מערכת יחסים עם מישהו שאני יוצאת איתו, כמו שאני לא הייתי מוכנה לעשות את זה לה, לא ''לקחת'' מתחת לאף שלה את הבן זוג שלה/סאב שלה.
אם הייתי עושה את זה אז אני כן רואה בזה מעילה באמון שלה בי כחברה שלי. (לגבי ה''לקיחה'' לא הייעוץ...)

לא אמרתי בשום אופן שאם מתעללים בסאבית היא צריכה להשאר, ואם החבר מיעץ לה לעזוב, אז זה בסדר אבל שתעזוב לזרועות מישהו אחר, לא החבר הטוב של הדום הנוכחי.

זה מלוכלך לטעמי...

ולגבי מי נגד מי ומה קרה.... אין לי מושג מה קרה אני לא מעורה בסיפור מלבד מה שאני קוראת פה.
יש עוד מליון דברים שאפשר לשאול ולחקור בשביל להגיע לתחתית של זה, לדעתי.
כמו למשל: מה היה אופי היחסים שלהם? האם היא הייתה מבוהלת? האם הוא באמת דום טוב? האם היא בתור סאבית מתחילה באמת מתאימה לבדסמ? האם החבר הזה עושה זאת כדפוס התנהגות לכל החברים שלו או שהוא זאת לפותח השרשור כבר בעבר? האם באמת החבר הזה נחש כמו שפותח השרשור כותב? לשאלות הללו אין סוף...

זה בדיוק מה שאני לא מקבלת, את המושג "לקיחה".
לפי מה שכותב השרשור מתאר, אף אחד לא עשה לה סשן, או קשר אותה, או בכלל נגע בה כל עוד היא הייתה שלו, כל מה שהוא אמר זה שמישהו התערב בכל שניהל איתה שיחות נפש (שלא ברור מי מהם יזם) ולדעתו של פותח השרשור המטרה היא להפוך אותה לרכושו... או וואט אבר.

אם אליזבת (סורי אליזבת, נעים מאוד icon_rolleyes.gif ) תיצור מגע מיני עם בן זוגך, או תציע לעבד שלך לטעום את הסנדל שלה בטענה שהעקב שלה יותר גדול - זה יהיה ניבזי, אבל אם העבד\בן זוג שלך חווה קשיים ותסכול במערכת היחסים איתך וכך או אחרת מתפתחת חברות בינו לבין אליזבת ויוצא להם לנהל שיחה בנושא... אני לא מאשימה אותה בכלום, היא הייתה שם בשביל חבר, בדיוק כמו שתהיה שם בשבילך אם תצטרכי אותה, לא?
master281

טוב אז ככה

master281 • 13 במרץ 2006
לא ניסיתי להתחפש לשום דבר הניק THE נפתח למשהו אחר בלבד

ושכתבתי את ההודעה לא החלפתי לניק שלי אז הנה אני VIP ואני לא בא לההסתתר

לגבי אותו אחד שסאבית שואלת אותו שאלה מסויימת בגלל שראתה אותו עושה משהו

והוא לא עונה על השאלה אלא מתחיל לתת לה הרצאה אחרת זה פסול בעניי

ולהתחיל מהשיחה הראשונה לפסול את את מי שהיא נמצאת איתו ולספר לה סיפורים זו בעייה

כי הוא חושב שהוא כל יכול יודע הכל
master281

Re: וסתם מצב שחשבתי עליו...

master281 • 13 במרץ 2006
ליהי_ כתב/ה:
סביר להניח שזה בכלל לא כך והיא עזבה כי הייתה מאושרת בחיקך, אבל נגיד, שאולי, אולי אולי אולי, היא עצמה חשה מאוד מתוסכלת ממערכת היחסים איתך ופנתה לחבר על מנת להתייעץ איתו?

מה לדעתך אדם אמור לעשות אם פונה אליו נשלטת חדשה בבדס"מ ומספרת לו שהקשר בו היא נמצאת כרגע עושה לה ממש רע...? הוא אמור לשקר לה אם לדעתו היא צודקת? אמור לשכנע אותה להישאר? אמור לבגוד באמון שהיא נתנה בו ולרוץ לספר למאסטר שלה כי הם גברים וצריכה להיות בינהם סולידריות גברית על פי הקודים של "גבר גבר ושות'"?

מעניין מה גרם לכל זה

שטיפת מוח של אותו אחד

שפוסל את הבן זוג מאסטר רק בגלל שראה אותה ונדלק

והחליט לעשות הכל בכדאי שתיהיה שלו
Tainted​(לא בעסק)

למרות שאני לא יודעת את הסיפור, ורק עכשיו יודעת בעצם שפותח השרשור הוא אתה...
אני יכולה לומר רק דבר אחד בלי לדעת את הפרטים המלאים...

כניראה, VIP (לא כניראה אלא בטוח) - שזה לא חבר וכדאי שתתרחק ממנו.