אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אורגזמה נשית

DanaDomme​(שולטת)
לפני 18 שנים • 13 במרץ 2006

אורגזמה נשית

DanaDomme​(שולטת) • 13 במרץ 2006
יש לי חברה בגילי, ממש לא בקטע של BDSM, שדי בתחילת החברות שלנו סיפרה לי שהיא לא גמרה אף פעם עם גבר. מה שהדהים אותי זה שהיא אף פעם לא גמרה בכלל, כולל עם עצמה וכששאלתי אותה למה היא ענתה לי שזה נראה לה מלוכלך. הייתי המומה מהתשובה, לא מבינה מה גרם לה לחשוב על זה בצורה כזו אבל אני ממש לא שופטת, מי יודע מה הכניסו לה לראש כשהיתה ילדה קטנה.

לא הרבה זמן אחרי זה הייתי עם מישהו שסיפר לי שחברה שלו אף פעם לא גמרה, לא איתו ולא בכלל. תמיד ידעתי שלגמור בשביל נשים זה ביג דיל אבל אף פעם לא חשבתי שהן גם מפחדות להגיע לאורגזמה עם עצמן ומונעות מעצמן את התענוג הזה, פשוט עצוב לי בשבילן.

אצלי היתה בעיה דומה, עד גיל 30 מעולם לא גמרתי עם גבר, אבל מגיל צעיר מאוד הרגשתי וידעתי מה זו אורגזמה. זה מענין, אבל רק כשנכנסתי לעולם ה-BDSM התחלתי לחוות אורגזמות, כאילו שסוף סוף מצאתי את הנוסחה הנכונה בשבילי.

הכי מתסכל אותי שאני נתקלת בבחורות שזה בסדר ולא נורא שהן לא גומרות, הן יהיו חתולות מין במיטה, ימצצו לו, יטריפו אותו אבל לא יתאמצו בשביל עצמן ולא ישימו את האורגזמה שלו בצד רגע ויתעסקו באורגזמה שלהן.

מה דעתכם/ן על זה זה?

גברים – איך זה מרגיש כשאתם שוכבים עם מישהי שאין סיכוי שהיא תגמור, גם אם אתם ממש ממש טובים במה שאתם עושים?
Toxic Princess

האמת

Toxic Princess • 13 במרץ 2006
שגם אני עד לפני ממש כמה חודשים הייתי כזאת... אפילו עם עצמי לא הצלחתי..
עד שקניתי ספר שהמליץ לי סקסולוג, והתחלתי לעשות ביד ולאט לאט הצלחתי לגמור עם עצמי.
לפני זמן די קצר הצלחתי בערך לגמור עם גבר.
אני חושבת שזה יותר פסיכולוגי..

בכל מקרה, רוב הגברים גם אם מנסים לדאוג לאורגזמה של האשה, מתייאשים די מהר..
ודואגים לעצמם.. זה בעיה. אנחנו צריכות לדאוג לעצמנו icon_rolleyes.gif
DanaDomme​(שולטת)

Re: האמת

DanaDomme​(שולטת) • 13 במרץ 2006
[quote="חתולה קטנה"

ודואגים לעצמם.. זה בעיה. אנחנו צריכות לדאוג לעצמנו icon_rolleyes.gif[/quote]

תלוי איזה גבר, גברים נשלטים בכל אופן לא מתייאשים כל כך מהר icon_wink.gif
זאלופון​(שולט)

Re: אורגזמה נשית

זאלופון​(שולט) • 13 במרץ 2006
DanaDomme כתב/ה:

מה דעתכם/ן על זה זה?

גברים – איך זה מרגיש כשאתם שוכבים עם מישהי שאין סיכוי שהיא תגמור, גם אם אתם ממש ממש טובים במה שאתם עושים?

האורגזמה שלי לא נורא מהותית עבורי (אני יכול גם לבד והאורגזמה הגברית בלאו הכי פחות שווה מהנשית), והאורגזמה של זו שאני איתה מהותית עבורי מאד - אם היא מהותית עבורה.
הנחת הבסיס שלי היא שגמירה כן חשובה לרוב האנשים והנשים, ולכן אלא אם הבחורה תציין במפורש שזה לא חשוב לה ואני אוכל להאמין לה, יפריע לי אם היא לא תגמור. אם אדע בודאות שההנאה שלה שלמה ללא תלות באורגזמה (ולא כי אין לה מושג מה זה אורגזמה), לא נראה לי שקיום או היעדר האורגזמה יטריד אותי במיוחד.
Tame
Tame • 13 במרץ 2006
מסכים עם זאלופון למרות שבהסתייגות אחת.
בדרך כלל גם אם בחורה לא שמה דגש גדול על האורגזמה שלה עדיין יפריע לי מאוד אם היא לא תגמור. ואני לא מדבר על בחורות שיצא לי להתקל בהן שיש להן סוג של מחסום פסיכולוגי לסגור את הרגליים בכל פעם שמתחילים להשקיע תשומת לב באיבר המין שלהן..
בדרך כלל אני משתדל ללכת על "חוק הג'נטלמן" (שמעתי אותו באייזו הרצאה על מיניות) שגורס כי בת הזוג צריכה לקבל לפחות אורגזמה אחת לפני בן הזוג. זה גם מאוד הגיוני כי אורגזמה נשית לא מצריכה איזושהי הפסקה או ניקוי כלשהו/החלפת קונדום ולכן גם הרצף לא נפגע.
אישית הרבה פעמים יצא לי לא לגמור בכלל (למרות שברוב המקרים אני כן גומר) והדבר לא שינה לי מפני שידעתי שהבאתי את בת הזוג למספר אורגזמות וזה היה מרגש ומסעיר יותר מסתם לגמור בעצמי.
The Shield​(שולט)
The Shield​(שולט) • 13 במרץ 2006
היתה לי חברה שמעולם לא גמרה עם גבר. מבחינתי זה מאוד מתסכל. שאני שוכב עם בחורה אני אוהב להרגיש את ההנאה שלה וההתרגשות שלה. אני אוהב יהגיע לתיאום אנרגיות משותף. כמו נגינה בשני כלים. באיזה שהוא שלב. עזבתי אותה בגלל התסכול המיני.
Succubus​(אחרת)

Re: האמת

Succubus​(אחרת) • 13 במרץ 2006
חתולה קטנה כתב/ה:
ודואגים לעצמם.. זה בעיה. אנחנו צריכות לדאוג לעצמנו icon_rolleyes.gif

וואו, חתולה, את ממש מפתיעה אותי. רוב הגברים שאני מכירה, כמעט אובססיביים לגבי זה שהאישה שאיתם תגמור. זה מהווה בשבילם מדד לגבריות או משהו כזה, אני חושבת. ומגרה אותם בטירוף.
ולא, אני לא מדברת על נשלטים, דווקא. ממש לא.
Tame
Tame • 13 במרץ 2006
בלאק בלו
את צודקת.. לפחות מבחינתי אם הבת זוג שלי לא גמרה אני רואה את זה כאי הצלחה שלי. מין עניין של אגו כזה אני יודע. אבל אני מניח שיש מקרים בהם אגו הוא לא דבר רעicon_smile.gif
יהלום
יהלום • 13 במרץ 2006
אני חושבת שהרבה מהבעיה של נשים להגיע לאורגזמות, טמונה במרדף אחרי אורגזמות. על איזה שהוא לחץ לגמור. במיוחד אם לא גמרת מעולם.
האורגזמות הכי טובות באות כשלא שמים לב... פשוט נמצאים שם, ומרגישים.
ואם לא מרגישים - אז כנראה שהסקס לא משהו, והתשוקה גם.
וגם אם את שם
ומרגישה
ונטרפת.
הכל טוב ויפה, אבל פשוט חושבת על זה שאת לא גומרת - את גם לא תגמרי.

בהצלחה למין הנשי!