שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשואים

בטי בום​(שולטת)
לפני 18 שנים • 15 במרץ 2006
בטי בום​(שולטת) • 15 במרץ 2006
אני מסכימה איתך לגבי הנישואין ברבנות ולראיה אני ואפרוח חיים בחטא icon_twisted.gif
אבל אני מרגישה הכי נשואה בעולם .
גם אני מכירה זוג שהאישה ידעה הכירה את הסאבית ופירגנה , גם את אלא אני לא מכלילה כל עוד אין שקר והכל על השולחן ובהסכמה - אני לא הייתי נכנסת לזה אבל גם עם זה אין לי בעיה .
הבעיה שלי עם הנשואים (או חיים עם בת זוג ) שבת הזוג אינה יודעת אילו מגעילים לי את הנשמה .
ורוב הנשואים שמסתובבים פה הם מהסוג של " אישתי לא מבינה אותי וכו ... " והלוואי והיה לי שקל על כל פעם ששמעתי את המשפט הזה ....גם פה .

קשה להתגרש במדינה הזו , נכון . אבל זאת עדיין אינה סיבה לשקר לעצמך ולאם ילדך .
אכן אני שופטת בחומרה את אותם האנשים כי אמון בעייני הוא הדבר הכי חשוב במערכת יחסים ואנשים שחוזרים בלילה הביתה ומזיינים את השכל לאישה על היום הקשה שהיה להם בעבודה ובעצם הם זיינו מהצד הם בעייני תחתית המין האנושי , המיץ של הזבל של היקום ....איכס
סוכן משנה מבנה

היי קטלנית

סוכן משנה מבנה • 15 במרץ 2006
לא נסגר שהקללה הרשמית בכלוב היא מיצכוסאוחתק?
קצת קשה להחליף קללה כל שני וחמישי icon_smile.gif
Master of Senses

חחח..לא סתם רוב הנשואים לא נכנסו לשרשור

Master of Senses • 15 במרץ 2006
icon_lol.gif אחרי התגובה לנשוי שנכנס לשרשור אני חושב ששאר הנשואים לא ירצו לכתוב.

אני חושב שמי שנמצא במערכת יחסים (בכוונה אני לא מבחין אם הוא "נשוי" שזו הגדרה של המדינה או בקשר מחייב) מחמיץ הרבה אם התקשורת לא פתוחה ואני מעדיף מערכות מונוגמיות.

icon_lol.gif מדוע איימי החליטה שרק הנשואים הם מאסטרים טובים?
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Adonasuy​(שולט)
לפני 18 שנים • 16 במרץ 2006

הנחתה שניה-

Adonasuy​(שולט) • 16 במרץ 2006
מיוחדת- שלא יווצר הרושם שאני זה שמזמזם שירי תוגה כאלה... icon_smile.gif

"מדוע איימי החליטה שרק הנשואים הם מאסטרים טובים? "-
התשובה כנראה בהשוואה עתיקה של גברים לבתי שימוש ציבוריים-
"הטובים תפוסים, השאר מלאים חרא."
מUחדת
מUחדת • 16 במרץ 2006
Adonasuy כתב/ה:
מיוחדת- שלא יווצר הרושם שאני זה שמזמזם שירי תוגה כאלה... icon_smile.gif

"מדוע איימי החליטה שרק הנשואים הם מאסטרים טובים? "-
התשובה כנראה בהשוואה עתיקה של גברים לבתי שימוש ציבוריים-
"הטובים תפוסים, השאר מלאים חרא."

אפילו לא מדמיינת אותך מזמזם שירי תוגה. זה אקסטרימי אפילו לך icon_smile.gif
דוקטרינה​(שולט)

תגובה לאפרוח

דוקטרינה​(שולט) • 16 במרץ 2006
זה לגיטמי לחלוטין לחשוב שאני חי בשקר או שזוגתי ואישתי לחיים האמיתיים חיים בקשר.

רק שזה לא נכון.

כתבתי בכרטיס שלי שאני נשוי, בכל שיחה או כתיבה אני מספר שאני נשוי - כך שאין כאן שקר לחברי הקהילה.

זוגתי ואישתי לא מעונינת בכלל בעולם הזה של הבדסמ (למרות שבהחלט הגיע לאחת המסיבות של כלובי בדנג'ן מתוך סקרנות) - מדוע לדעתך אני משקר לה.

אפשר להתקשר אלי הביתה מאחר והיא יודעת. אפשר לדבר איתי בטלפון אבל צריך לוודא שהילדים לא יודעים (קטנים מדי) - וזה בסדר גמור. אגב, גם לאנשים רווקים, כאשר מתקשר אליהם אדם שחבר בקהילה ומדבר איתם - מומלץ לבחון האם הם יכולים לדבר ואין אדם לידם שהם לא היו רוצים שהוא יידע מהעובדה שהם חיים בקהילה של הבדסמ.

אני לא נותן שום שאריות לפרטנריות שלי אלא נותן בדיוק את מה שיש לי בו הנאה - כשיש לי זמן פנוי, וכאשר אני רוצה - אני נפגש איתן. במה זה שונה ממה שהיה קורה לוא הייתי רווק או גרוש או אלמן או פרוד?

דוק.
Tame
Tame • 16 במרץ 2006
בלי להתייחס לשאלת הבגידה ואם זה טוב או רע ולמי.

אני חושב שההבדל המרכזי הוא בסוג הקשר. נשוי שלא מתכוון להירד מאישתו אינו יכול להתחייב לקשר ארוך טווח בעוד שרווק יכול.
עם זאת אני מניח שרוב הקשרים אינם מובילים לנישואין גם כשמדובר בשני רווקים.
בכל מקרה כל מקרה לגופו icon_smile.gif
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 16 במרץ 2006
אני לא אפרוח , אני בינונית וכתומה ואפרוח צהוב וענק , אפרוח הוא בן זוגי .
שמי בטי , נעים מאוד .
אם קראת אז הבנת שאין לי בעיה עם אנשים שבני זוגם יודעים אותם אני מכבדת על הכנות .
יש לי בעיה עם שקרנים אני שמחה לדעת שאתה מצאת דרך לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה icon_lol.gif
הג'וקר
לפני 18 שנים • 20 במרץ 2006
הג'וקר • 20 במרץ 2006
בטי חמודה,
קראתי את תגובתך והתרשמתי מנחרצותך לגבי הנשואים השקרנים.
ברשותך אני רוצה לנסות לתת זווית נוספת , שכנראה לא תשנה את דעתך אבל לפחות תוריד לי קצת מהלב לאחר קריאת תגובתך.

מערכות נישואין אינן דבר סטטי , הן מתחילות בד"כ בהתאהבות גדולה סקס סוער ותשוקה,
המוצלחות שבהן ממשיכות לאהבה יפה ואחר כך להקמת משפחה .
אבל לאורך זמן קיימת באופן טבעי שחיקה גדולה , תשומת הלב שהיתה מופנית כולה לבן הזוג עוברת ברובה לילדים , הילדים והבית דורשים השקעה של רוב הזמן והמשאבים , וכל זאת במקביל לעבודה ולקריירה ולעובדה שלכל אחד יש תחומי עניין שונים ראיית עולם שונה והשקפות שונות על דברים שונים וכמובן השחיקה של הזמן , 5 שנים 10 שנים 15 ויותר. המערכות המוצלחות באמת, לטעמי לפחות , ממשיכות בחברות טובה שבסיסה היא אהבה והערכה הדדית, התחשבות אחד בצרכי השני ועוד. וכשהתשוקה נעלמת המין הופך כבר למשהו משני.(למרות שיש אולי זוגות ששומרים עליה ולהם אני מצדיע ) .
אלא שאינם מצליחים לשמור על חברות טובה ,מהר מאוד מוצאים עצמם בביצה , סובלים אחד מהשני ובדרך כלל מתגרשים.

רוב הנשואים הנמצאים כאן, כך אני מניח , אינם נשואים לשפחות/נשלטים/שולטים/מלכות , ולא במקרה .היחסים הבדסמים בהגדרתם , כך לתפיסתי, אינם מקום שיכול להתפתח לנישואין ומשפחה .( אבל זה כנראה שייך לפוסט אחר )

וכך נשאלת לה השאלה האם נשוי/נשואה שמקיימים מערכת יחסים בדסמית בוגדים בבן זוגם

מערכת בדסמית לראייתי (ואני מדגיש – לראייתי בלבד icon_smile.gif ) שונה לגמרי ממערכת נישואין רגילה, אין כוונה להקים משפחה , אין כוונה לעבור לחיות עם בן/ת הזוג , ולמעט החריג שהיא כוללת אהבה ויחסי מין, וגם הם מסוג שונה, היא שונה לחלוטין ממערכת של נישואין וככזו אינה מהווה איום על מוסד המשפחה או על מקומם של בן/בת הזוג הונילים ואין היא באה במקומה או להחליפה. (להבדיל מרומן של נשוי עם בת זוג ונילית שמצפה בסוף הדרך שאולי הוא יהפוך לבן זוגה)

אז נכון שבגידה הוא עניין של תחושה , אבל אני למשל, יודע בכל מאודי, שאם בת זוגי היתה יכולה לחוש את שבליבי ואת כוונתי ,היא היתה מבינה מייד שאין כאן בגידה .

ועדיין נשאלת השאלה האם העובדה שאינך מספר לזוגך/תך היא בגידה וכאן אני מסכים שאמנם ישנה התלבטות, אבל בטי יקירה היא הרבה יותר רחבה ממה שאת מציגה.

ישנם זוגות שמערכת היחסים אולי מאפשרת להם לדבר על העניין ואולי אפילו לחקור אותו יחדיו , אבל כנראה שאלה המקרים יוצאי הדופן , כמו שבוודאי כולם יודעים, בעיני רוב האנשים מי שמסתובב בחוגינו אינו נחשב נורמלי (בלשון המעטה ) וכך סביר שיראה הדבר בעיני בני/ות זוגינו .

והאם העובדה שבדסמ נחשב מחוץ לנורמה של הקרובים, החברים , ההורים , הילדים (שלכם הגרושים) גורמת לכם (הלא נשואים) שלא לעסוק בכך והאם אתם מגלים להם על נטיותיכם על מעשיכם או שאתם משקרים להם ? האם את בטי מספרת להורייך , לחברייך , האם תספרי לילדייך כשיגדלו ? או שתשקרי להם ?

והאם זוגכם (לא שלך כמובן) שמשוטט באינטרנט לחפש תמונות של בחורות צעירות וחטובות ממך וכמובן שמשקר לך בעניין , האם הוא בוגד ?

והאם זה שנספר לזוגינו, לחברינו, לילדינו באמת יעשה טוב למישהו ? להם ? לנו ? למערכת היחסים ? האם הם באמת יבינו את שבליבנו אפילו שנעשה כמיטב יכולתנו להסביר ?

הכנות ,בטי, אינה ערך היא אמצעי, ולפעמים יש להשתמש בה בחוכמה כדי לא לפגוע באחר.

לצערי , יש דברים שאנו עושים ,שאנו רוצים, שאנו מפנטזים ,שבהם אין אנו יכולים לחלוק עם אהובינו אך הדרך מכאן ועד להגדרה של שקר ובגידה היא רחוקה.

שלכם,
ים_yam​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 20 במרץ 2006
ים_yam​(לא בעסק) • 20 במרץ 2006
הג'וקר כתב/ה:

וכך נשאלת לה השאלה האם נשוי/נשואה שמקיימים מערכת יחסים בדסמית בוגדים בבן זוגם

מערכת בדסמית לראייתי (ואני מדגיש – לראייתי בלבד icon_smile.gif ) שונה לגמרי ממערכת נישואין רגילה, אין כוונה להקים משפחה , אין כוונה לעבור לחיות עם בן/ת הזוג , ולמעט החריג שהיא כוללת אהבה ויחסי מין, וגם הם מסוג שונה, היא שונה לחלוטין ממערכת של נישואין וככזו אינה מהווה איום על מוסד המשפחה או על מקומם של בן/בת הזוג הונילים ואין היא באה במקומה או להחליפה. (להבדיל מרומן של נשוי עם בת זוג ונילית שמצפה בסוף הדרך שאולי הוא יהפוך לבן זוגה)

אז נכון שבגידה הוא עניין של תחושה , אבל אני למשל, יודע בכל מאודי, שאם בת זוגי היתה יכולה לחוש את שבליבי ואת כוונתי ,היא היתה מבינה מייד שאין כאן בגידה .

ועדיין נשאלת השאלה האם העובדה שאינך מספר לזוגך/תך היא בגידה וכאן אני מסכים שאמנם ישנה התלבטות, אבל בטי יקירה היא הרבה יותר רחבה ממה שאת מציגה.

ישנם זוגות שמערכת היחסים אולי מאפשרת להם לדבר על העניין ואולי אפילו לחקור אותו יחדיו , אבל כנראה שאלה המקרים יוצאי הדופן , כמו שבוודאי כולם יודעים, בעיני רוב האנשים מי שמסתובב בחוגינו אינו נחשב נורמלי (בלשון המעטה ) וכך סביר שיראה הדבר בעיני בני/ות זוגינו .

והאם העובדה שבדסמ נחשב מחוץ לנורמה של הקרובים, החברים , ההורים , הילדים (שלכם הגרושים) גורמת לכם (הלא נשואים) שלא לעסוק בכך והאם אתם מגלים להם על נטיותיכם על מעשיכם או שאתם משקרים להם ? האם את בטי מספרת להורייך , לחברייך , האם תספרי לילדייך כשיגדלו ? או שתשקרי להם ?

והאם זוגכם (לא שלך כמובן) שמשוטט באינטרנט לחפש תמונות של בחורות צעירות וחטובות ממך וכמובן שמשקר לך בעניין , האם הוא בוגד ?

והאם זה שנספר לזוגינו, לחברינו, לילדינו באמת יעשה טוב למישהו ? להם ? לנו ? למערכת היחסים ? האם הם באמת יבינו את שבליבנו אפילו שנעשה כמיטב יכולתנו להסביר ?

הכנות ,בטי, אינה ערך היא אמצעי, ולפעמים יש להשתמש בה בחוכמה כדי לא לפגוע באחר.

לצערי , יש דברים שאנו עושים ,שאנו רוצים, שאנו מפנטזים ,שבהם אין אנו יכולים לחלוק עם אהובינו אך הדרך מכאן ועד להגדרה של שקר ובגידה היא רחוקה.

שלכם,

תירוצים תירוצים...

אם בן/בת הזוג אינם שותפים / מודעים / מסכימים להגשמת הפנטזיות שלכם מהצד - זו בגידה, זה שקר!

לא משנה כמה "סיבות פסיכולוגיות" תהינה לכך - אלו תירוצים!

ויש כאן מספיק זוגות נשואים או לא נשואים שחיים בזוגיות הרמונית בדס"מית, בלי שקרים, בלי סודות ובלי תירוצים מפגרים! לחלק מהם יש כבר ילדים וחלק מתכננים להביא ילדים!

לשקר אין רגלים, הוא יתגלה בצורה זו או אחרת וגם אם לא יתגלה מיד, הוא יגבה מחיר יקר של לחיות חיים כפולים, בפחד שמישהו יגלה, שמישהו יפגע...

ועם יד על הלב - אם אתה בטוח שאשתך תבין ותקבל את הבגידה אם היא תבין מה עובר עליך - אז למה אתה לא משתף אותה? אולי כי אתה יודע שהיא לא תקבל את זה ותעיף אותך לכל הרוחות????

מהכרות אישית עם בטי אני יכולה להגיד לך שהיא לא חיה בשקר, ויש לה את האומץ והיושר/ה להסתכל לאנשים בעינים ולהגיד "אני זו מי שאני!"
מה שאני מבינה מדבריך שלך אין את האומץ הזה.

ואם אתה שואל לגבי - ההורים שלי יודעים, האחים שלי יודעים, החברים שלי יודעים (טוב, לא חוכמה - רובם פה icon_lol.gif ) ובאלבום עבודות שלי יש צילומים מהערבים שעבדתי בדאנג'ן ואני מראה את זה ללקוחות.

"חיה כך שלעולם לא תתביש אם דבר מה שאמרת או עשית יפורסם ברבים, גם אם הדבר שפורסם לא יהיה האמת" ריצ'ארד באך, מתוך "תעתועים"