אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

להרגיש זונה

123457​(נשלט){תפוס}
לפני 18 שנים • 17 באפר׳ 2006
123457​(נשלט){תפוס} • 17 באפר׳ 2006
Morticia כתב/ה:
זה לא שהם לא יודעים פוסי, זו עובדה מדעית, פיזיולוגית. אבל רבים הם המתכחשים, זה נכון.
לצערי, בעיקר בגלל מהקישור הלא הגיוני שעושים בין חדירות לישבן לבין הומוסקסואליות, קישור מקרי בהחלט...
אני שמחה בשבילך שאתה מחובר
icon_smile.gif

את צודקת .... רבים מפחדים ...
אני אכן מחוחבר לזה עד למעמקי ישבני
גם כונילי וגם כנשלט ...
אצבע חודרנית יכולה לעשות פלאים לשיפור מצב הרוח
Morticia
Morticia • 17 באפר׳ 2006
ואמרו: אמן!
icon_lol.gif
orion's belt
orion's belt • 17 באפר׳ 2006
הרתיעה היא בעיקר חברתית - תרבותית.
שנים של חינוך פוריטני (בכל הדתות המונותאיסטיות) על פני דורות רבים.
Morticia
Morticia • 17 באפר׳ 2006
אתה צודק Orion's belt (אחלה ניק! icon_wink.gif) וזו הסיבה העיקרית למיס-קונספציה בנוגע להומוסקסואליות, זה שירת את הפוריטניות היטב. הדביקו לייבל - אם אתה מזדיין בתחת אתה גיי, דבר שנחשב עד לפני כמה שנים לעבירה ולסטייה.
בפועל, האמת היא שממש לא כל ההומואים מזדיינים בתחת, הרבה סטרייטים מזדיינים בתחת וכל הגברים כמעט (למעט מקרים רפואיים יוצאי דופן) בנויים פיזיולוגית להנאה מירבית מהעניין.
אומרים שאורגזמה ישבנית לגבר היא חזקה כמעט כמו זו הדגדנית לאישה.. הידעתם?
123457​(נשלט){תפוס}
123457​(נשלט){תפוס} • 17 באפר׳ 2006
אומרים שאורגזמה ישבנית לגבר היא חזקה כמעט כמו זו הדגדנית לאישה.. הידעתם?[/color][/size][/quote]

זאת אורגזמה מדהימה, כל מה שצריך זאת טיפה מיומנות ואצבע ואפשר לקבל אורגזמות חזקות ומדהימות
Lynx81​(נשלט)
Lynx81​(נשלט) • 17 באפר׳ 2006
אני מאוד מסכים עם שניכם ורוצה לומר שייתכן ןבאמת רוב הגברים היו רוצים להיחדר מאחור, השאלה עד כמה רוצים וצריכים עד כדי הליכה כנגד הנורמה. ישנם כאלה שבכלל לא מכירים שום ביטוי מיני חוץ מהביטוי הסטרייטי. "הנורמה" הזאת היא דבר שהולך ומאבד את משמעותו עם חלוף הזמן. אנחנו רואים שמעשור לעשור הכל נהיה יותר חופשי הן חוקית והן חברתית.
אז מי יודע? יכול מאוד להיות שאפילו הגברים הסטרייטים יחדרו מאחורה (כך סביר לדעתי שיקרה).

אני מקווה שבסופו של דבר כולם יצאו מהארון.
תתת​(נשלט)

שאלה של הרגל

תתת​(נשלט) • 17 באפר׳ 2006
יכול להגיד שאני אישית מאוד נהנה מהחדירה מאחור אבל חרד מאוד לפני שכל פעם כזאת מגיעה. לפחות אצלי לוקח זמן עד שפי הטבעת משתחרר ומוכן להכיל משהו בתוכו. אחרי שהפלאג בפנים., זה כבר משהו אחר.
ודרך אגב, בנוגע לפנטזית הזונה - חושב שהרבה גברים מפנטזים על להיות זונה שכזאת - רק שאצל חלק מאיתנו זה לא כולל להתלבש בבגדי נשים או לחשוב על התחת כחור שלנו. אפשר להיות גם זונה זכרית גאה icon_cool.gif
Marcus Wright​(אחר)

לא מסכים . . .

Marcus Wright​(אחר) • 17 באפר׳ 2006
Morticia כתב/ה:
זה לא שהם לא יודעים פוסי, זו עובדה מדעית, פיזיולוגית. אבל רבים הם המתכחשים, זה נכון.
לצערי, בעיקר בגלל מהקישור הלא הגיוני שעושים בין חדירות לישבן לבין הומוסקסואליות, קישור מקרי בהחלט...
אני שמחה בשבילך שאתה מחובר
icon_smile.gif

לא מסכים עם הנאמר כאן , לא יודע על בסיס מה הקביעה שיש קישור לא הגיוני בין חדירות לישבן לבין הומוסקסואליות , זה בהחלט לא הדבר המרכזי אבל כן חלק מהמהות ואין פלא שמקשרים בין השניים , זהו אקט מיני מובהק ביחסים שכאלו , לשמחתם של כל אותם גברים שאינם הומוסקסואלים וכן נהנים מחדירה אנאלית , ה"פער" מצתמצם .

אוסיף ואומר שזה אכן תענוג , פשוט צריך להיות אדם פתוח עם מודעות עצמית מסויימת על מנת לא לקחת את עצמך לכיוון המחשבה של "אם אני מקבל מאחורה אני הומוסקסואל"
.
Morticia
לפני 18 שנים • 19 באפר׳ 2006

Re: לא מסכים . . .

Morticia • 19 באפר׳ 2006
cat כתב/ה:

אוסיף ואומר שזה אכן תענוג , פשוט צריך להיות אדם פתוח עם מודעות עצמית מסויימת על מנת לא לקחת את עצמך לכיוון המחשבה של "אם אני מקבל מאחורה אני הומוסקסואל" [/b].[/size]

אני קוראת את הפסקה הזו ותוהה איפה אנחנו לא מסכימים...?
ברור שיש מלא הומוסקסואליים שעוסקים בפעילויות אנאליות, יש גם מלא הומוסקסואליים שעוסקים בפעילויות בדס"מיות, אז מה? האם כל מי שעוסק בבדס"מ הוא אוחצ'? לא נראה לי...
יש אוחצ'ים בטירוף שחולים על נשים ויש גברים שטורפים גברים והם יותר גבר מגבר. החוקיות הנורמטיבית הזו נכשלת במבחן מציאותי פרטני.

חוסר ההגיון פה הוא ברמה הלוגית הפשוטה ביותר:

אם לא כל הגברים ההומואים מזדיינים בתחת
ואם לא כל גבר שמזדיין בתחת הוא הומו

צר לי אך זו מסקנה לא תקפה ואין בה היגיון.

הומוסקסואליים עשו מהפכה אדירה והביאו מלא מודעות למלא סוגים חדשים ושונים של מיניות האדם, הם סללו דרך אבל אנחנו, הסטרייטים, עוד תקועים.
גברים רבים מתביישים במיניות שלהם כיוון שהיא נתפשת כ"הומוסקסואלית". מעבר לכך שאין כל בושה במיניות הומוסקסואלית, אין כל בושה במיניות כנועה עם אישה, לא פחות ובאותה מידה.
רק ביום בו נפנים שאין באמת קישור לוגי בין הומוסקסואליות להנאתו של גבר מחדירה אנאלית, זה היום בו נוכל לעוף לחופשי... ולא רגע קודם.
Lynx81​(נשלט)
לפני 18 שנים • 20 באפר׳ 2006

Re: לא מסכים . . .

Lynx81​(נשלט) • 20 באפר׳ 2006
[quote="Morticia"]
cat כתב/ה:

רק ביום בו נפנים שאין באמת קישור לוגי בין הומוסקסואליות להנאתו של גבר מחדירה אנאלית, זה היום בו נוכל לעוף לחופשי... ולא רגע קודם.[/color] [/size]

מי שיודע את זה וזה בא אצלו מבפנים מסכים עם זה, מפני שהוא יודע מאיפה בא לו הצורך בזה. הוא יודע שזה לא בא או כן בא מנטיית ההומוסקסואל. אין מה להסכים, זה או שאתה יודע מאיפה הצורך בא או שלא.

דרך אגב, ברקטום קיים ריכוז גבוה של מערכת העצבים. רק אצל אלו שהריכוז הגבוה הזה מתורגם להנאה או ריגוש ירצו בחדירה. אצל כל אחד זה מתורגם אחרת. כאן נכנס הגורם הפסיכולוגי, למשל להרגיש הזונה, הכנוע והמתמסר. אלה שאצלהם לא נתפס מנטלית האפשרות להישלט זה לא יתורגם להנאה. יש גם את עניין ההנאה מההרגשה הפיזית ולא יותר מכך שגם יכול להשפיע.