שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדסמ - לא רק משיכה מינית

זאלופון​(שולט)
לפני 20 שנים • 29 באוג׳ 2003

בדסמ - לא רק משיכה מינית

זאלופון​(שולט) • 29 באוג׳ 2003
בדסמ הוא תחום רחב מאד. אני חושב שיש כמעט קונצנזוס על העובדה שלב העניין הוא מיני, ומי שמתייחס לבדסמ כחוויה רוחנית בעיקרה כנראה מנסה למכור משהו. אלא שרבים מאתנו שבים וטוענים שיש כאן יותר מאשר סטיה מינית נטו. שבבדסמ עבורם יש ערכים מוספים, נפשיים ומנטליים. אני מסכים עם הקביעה הזו, אלא שלרוב אותם ערכים מוספים אינם שייכים בהכרח לבדסמ וניתן למצוא אותם גם במערכות יחסים וניליות, מערכות יחסים חבריות, מערכות יחסים של מטפל-מטופל או מנטור-פרודז'ה וכדומה. לכן אשמח לרכז כאן בשרשור זה אוסף של ערכים מוספים כאלה והסבר במה הם נבדלים ממערכות יחסים אחרות ומדוע צריך דווקא בדסמ בשבילם.
רויטל
לפני 20 שנים • 29 באוג׳ 2003
רויטל • 29 באוג׳ 2003
אני אנסה לענות על השאלה הזאת.. אבל יקח לי זמן, לכן אשמור את הזכות לענות אחרונה
עד שאראה תגובות של אחרים ואולי אצליח לנסח את שלי.. כי כרגע מאוד קשה לי להסביר למה
זאלופון​(שולט)
לפני 20 שנים • 30 באוג׳ 2003

כנראה שאת לא היחידה שמתקשה לנסח

זאלופון​(שולט) • 30 באוג׳ 2003
או שאולי באמת "בדסמ הוא לא רק משהו מיני" זה סתם משפט שמצלצל לנו יפה על הלשון ובאזניים.
רויטל
לפני 20 שנים • 30 באוג׳ 2003
רויטל • 30 באוג׳ 2003
לא, לא.. ממש לא!!
אני רואה את בדסמ בעיקר בגלל משיכה מינית.. אבל אנסה לענות עד כמה שאצליח
אתה יודע בפנים אני יודעת את כל התשובה אבל לכתוב אותה אולי ישמע לא הגיוני במקצת אבל בכל זאת אענה על כך!

אצלי בדסמ זה משיכה מינית, אבל לא רק! נכון מה לעשות המין וסקס תפס תאוצה רבה, והוא הנושא הדומיננטי בעיקר אבל אצלי זה בא ממקום אחר!
הרפתקאה מדהימה, סיכון מטורף, פנטזיה מינית!

אלא 3 האלמנטיים המרכזים שבדסמ מדבר אליי
הייתי בהרבה מערכות יחיסים (ונילים בשבילכם) היה סקס טוב, אבל היה חסר משהו..חסר הרבה אפילו..היה חסר את האקשן, התפאורה, השחקנים הנכונים. ידעתי שהיה חסר משהו, אבל לא ידעתי מה.. לא הייתי מודעת בכלל לבדסמ. כך שזה לא אמר או דיבר אליי בכלל!
ואחרי שאני יודעת מה זה, טעמתי במקצת את טעם הבדסמ אני יודעת שזה מה שהיה חסר לי בסקס ונילי!

הרפקאה
טוב כידוע אני בחורה עם טמפרמנטים גבוהים מידי, שובבה לא מעט, אוהבת אתגרים מסוימים..והרפתקאות גדולות.. בשבילי זה גם הרפתקאה, עוד משהו לעשות ולהספיק בחיי הזוהרים.

ואחרון חביב זה הסיכון
אין מה לעשות תודו או לא, בדסמ זה תחום שהוא גם בעל סיכון..וכל דבר שהוא מסוכן ואישי כמובן ( לא אוהבת פומבי ) אתם תמצאו אותי גם שם..
התחלתי רק עכשיו להרגיש בדסמ עליי ותאמין לי זה אפילו לא אחוז אחד מה שניסיתי. אבל אני רוצה הכל מהכל..עד אשר אני אנסה את הכל אם אפשר בכלל.
הקטע של חוסר אונים מאוד מושך אותי, שכלית, מינית, ובגרות רבה.

יש לי עוד הרבה לכתוב אך הנה פעם ראשונה אני לא מוצאת את התשובה הכי קלה להעביר לך
מצטערת
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
לפני 20 שנים • 31 באוג׳ 2003
זלאפי..............

ואני מגדירה את הבדסמ כתבלין שהופך כל ארוחה פשוטה-לארוחת גורמה

icon_rolleyes.gif

והמבין יבין.......... icon_wink.gif

רחפנית.
loren40​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 4 בספט׳ 2003
loren40​(נשלטת) • 4 בספט׳ 2003
זה לא רק מין. לפעמים יש תחושת סיפוק
מנטלית שמאפילה על הגירוי המיני. אני
למשל שואבת גם סיפוק מנטלי מאוד חזק
ולפי דעתי גם כל אחד אחר שנמצא בבדסמ.
הרי הכל מתחיל ונגמר בראש.....
Neo
Neo
Neo • 4 בספט׳ 2003
loren40 כתב/ה:
אני
למשל שואבת גם סיפוק מנטלי מאוד חזק
ולפי דעתי גם כל אחד אחר שנמצא בבדסמ.
הרי הכל מתחיל ונגמר בראש.....

למה לא - "מתחיל בראש וניגמר בגוף" ?
היצור

שאלה טובה...

היצור • 4 בספט׳ 2003
באמת שאלה טובה אם לב העניין הוא מיני.
קודם כל, זה די ברור שדברים רבים אחרים בחיים סביבנו מתקשרים למין, גם באופן פחות ישיר,
כך שאי אפשר לנתק את הבדס"מ ממין, על כל הנאותיו ותשוקותיו.
אבל.... אני חושב שלא רק מין.
יש המון השפעה נפשית של הבדס"מ על מי שחווה אותו, לדעתי.
לא סתם אנשים לפעמים נהנים לשחק דמות הפוכה מאופיים בחיי היום יום.
אחרים דווקא מעדיפים להקצין את עצמם בזמן המשחק.
בעזרת הבדס"מ, יש לאנשים את היכולת להתמודד בסביבה מבוקרת תומכת ומהנה, עם נושאים שלעיתים הם מתקשים איתם ביום יום....... בטחון עצמי, סמכותיות, קבלת מרות, שותפות ברגשות אינטנסיביים עם מישהו אחר......
אני יודע, שאחרי סאשן טוב, אני מסתובב למחרת, מפוצץ באנרגיות חיוביות, והכל בחיים נראה פתאום יותר קל לעבור............
.........ותתפלאו, זה אפילו יכול לקרות אחרי סאשן בלי סקס (למרות שאני תמיד בעד) icon_twisted.gif
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
קריאטור...........

ומי אמר שכל סשן חייב להיגמר בסקס????

השליטה המנטלית לדעתי מגרה הרבה יותר משליטה פיזית פרופר, וצדק ניאו שאמר, שליטה שמתחילה בראש ומסתיימת בגוף..........
ישנם הרבה פעמים בהם אני מתגרה מהסשן פרופר ללא נגיעה לסקס, המוח משחרר לי הורמון הגורם לאופורייה בדיוק כמו שחווה בסקס-ורק מי ששם יבין את כוונתי.
למרות, שכמובן, סקס באופן כללי, כחלק מסשן, מטריף חושים בפני עצמו.

העיניין המופלא בבדסמ, שאתה יכול להביא את עצמך לסיפוקים וגבהיים ללא נגיעה סקס-דבר שלא קיים בוניליות.

רחפנית.
esty
לפני 20 שנים • 13 בספט׳ 2003
esty • 13 בספט׳ 2003
זה נכון מה שאת אומרת רחפנית
אבל זה עדיין הצד הפיזי המיני
ולא ממש המנטלי
ואני..................
מה ל'שות מן חייה מוזרה שכזו
בלי המנטלי..............לא מענין לי הפיזי
אבל זו רק אני

זאלופון