ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

צביעות וזנות

עינבר
לפני 18 שנים • 17 באפר׳ 2006

זונות וכבוד

עינבר • 17 באפר׳ 2006
אני בהחלט נוטה להסכים עם נביא האמת:
זונות לא נחשבות שפלות בגלל שהן פוגעות בחברה
אלא מפני שהן רומסות את הכבוד העצמי של עצמן.

את לא מוכרת את גופך לעבודה שאת מוכרת בגדים או ממלצרת,
את נותנת שירות תמורת כסף והשירות אינו אינטימי ואישי כ"כ.

אני מכבדת את הזכות של נשים שבוחרות לעסוק בזנות לעשות כך.
אבל אני לא מכבדת אותן על המעשה הזה, הוא לא שפל, הוא עצוב.
אנשים רבים עושים דבריעם חמורים מזה, אבל אין קשר בין לזנות.
קשה לי לכבד נשים שנותנות שירותי סאדו בתשלום מאותה סיבה.
עבורי זאת המניות שלי, הנשיות שלי, הרומנטיקה ולכן לא למכירה.

לגבי רב הנשים שעוסקות בזנות, שלא מתוך בחירה,
אני משותקת מחוסר אונים מול התופעה המזעזעת.
אני ממליצה בשביל הנשמה לקרוא את הסיפור הנפלא של זר:
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=13189

עוד הערה, שאנחנו אומרים למישהי או מישהו זונה שלי בסשן,
אני מתייחסים לביטוי שגורם לתחושת השפלה וגירוי מיני חזק.
הן ספק שתפיסות חברתיות שמרניות מגבירות את הריגוש מכך.
Lynx81​(נשלט)
Lynx81​(נשלט) • 17 באפר׳ 2006
אני חושב שזנות הוא דבר לא מכובד בעיני חלק מהציבור לא רק בגלל מהות העיסוק אלא בגלל העולם החברתי אליו היא נכנסת. היא לעיתים מוקפת באנשים לא הכי נחמדים. יש לה סרסור והיא מסתובבת ברחוב.
ישנן נערות ליווי שכמו השם כך גם אופי המקצוע עושות את זה באופן יותר מכובד ועצמאי בלי סרסור ובלי אף אחד אחר. לבושות בצורה יותר מכובדת. הכל נראה אחרת.
פייה{O}
פייה{O} • 17 באפר׳ 2006
מסחר בסקס לעולם לא יהיה כה פשוט ואינוסנטי, מהסיבה הפשוטה שסקס זה לא סתם מגע פיזי -
זה מגע שמקושר לרגש.
כמובן שאנחנו לא חיים במאה ה-17 וגם סטוץ עם אדם זר יכול להיות לא רע בכלל, אבל אני חושבת שעמוק בפנים רוב האנשים שואפים לסקס מתוך אהבה עם מישהו/י שבאמת יקרים להם.
לא סתם קוראים לסקס MAKING LOVE.

ולכן אי אפשר להשוות זונה למסאז'יסט, למשל, שגם מוכר מגע למעשה.

עדיין, אני מכבדת בחירה מודעת של נשים שמעוניינות להרוויח כך את לחמן, למרות שאני מנחשת שמעטות הנשים שבאמת ובתמים רוצות לעבוד דווקא בזה כאשר יש להן אופציות אחרות.
Morticia
Morticia • 17 באפר׳ 2006
True prophet כתב/ה:
אני חושב שזנות הוא דבר לא מכובד בעיני חלק מהציבור לא רק בגלל מהות העיסוק אלא בגלל העולם החברתי אליו היא נכנסת. היא לעיתים מוקפת באנשים לא הכי נחמדים. יש לה סרסור והיא מסתובבת ברחוב.
ישנן נערות ליווי שכמו השם כך גם אופי המקצוע עושות את זה באופן יותר מכובד ועצמאי בלי סרסור ובלי אף אחד אחר. לבושות בצורה יותר מכובדת. הכל נראה אחרת.

נכון ונכון. ראשית, יש באמת בחורות שעוסקות בממכר שירותי גוף ומין ללא סרסור מתווך ושנית, הכי נכון שזה עולם פרוץ ומלא פריצות. אבל זה מהסיבה שהעולם הזה לא ממוסד ולא מעוגן בכל חוק. בשביל זה יש מאפיה... (Mob יעני, לא Bakery)

אגב, לגבי סטוצים, בעולמנו הציני ואכזר, זה כבר לא מצחיק. בחורה לא יכולה לצאת היום לשתות בירה לבדה בבאר כי תוך רגע היא מוצאת את עצמה מוטרדת מינית מכל עבר ולפעמים אני תוהה, אם כל מה שאתה מחפש זו מישהי שתמצוץ לך ותשכח שהיא קיימת, אתה משלם על זה?
כאילו מה קרה?
לבטוב​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 18 באפר׳ 2006

Re: אפרופו צביעות..

לבטוב​(לא בעסק) • 18 באפר׳ 2006
נוגה כתב/ה:
איך למישהו באמת נדמה כאן שזונה בוחרת את תפקידה, מרצונה החופשי ?
להשתמש במילים יפות ומתחסדות משהו ולומר, שכל עוד היא זו שבוחרת את תפקידה ועל כן יש לכבדה , זה סוג של התנהלות הבת-יענה .
האם מישהו באמת חושב שאישה נהנית, מרצונה הפרטי, מבחירתה הסו-קולד- חופשית , להיות זונה ???
בין אם מדובר בסחר בנשים , או היצע וביקוש, או פשוט מישהי שנפלה אל תוך תהום שאין לה דרך או ידע לצאת מתוכו , לא ניראה לי שקיימת ולו אישה אחת בעולם שבוחרת ''מרצונה החופשי '' להיות זונה.
אז נכון, לחלקן אף אחד לא מצמיד אקדח לרקה, אבל איכשהו, אני משוכנעת שמאחורי כל זונה עומד סיפור חיים טראגי.
ההתייפיפות הזו , של בחירה מרצון, היא עוד דרך של החברה לטמון את הראש בחול ולא למצוא פיתרון הולם לבעייה.
גם נשים שאינן מוחזקות בכוח ( סחר בנשים וכד' ) , - אני משוכנעת ש-לו החברה הייתה עוזרת להן להשתקם , בכל מובן, לא היו מוכרות את גופן ( ובדרך זו משעבדות את נפשן ).
אין כאן שום בחירה חופשית.
למעשה, אני רואה בכך חוסר ישע וחוסר אונים מוחלט.
הצביעות היא של ה-חברה , אשר משאירה אותן בצד, בשולי החברה ולא מגישה להן טיפול וסיוע.

אנחנו לא מדברים על עולם הפנטזיות .
אנחנו מדברים על מציאות חיים קשה עד בלתי נסבלת.
ולהגיש עזרה ושיקום, זה לא להפוך את הזנות למשהו מקובל וחוקי, אלא לעזור לכל אחת ואחת מהן, אשר מן הסתם נמצאת במצוקה.

יש לנו נטייה , בחברה הישראלית בפרט, ובעולם בכלל, לטמון את החול בכל הנוגע לאלו שנשרו בצדי הדרך.
וזה נכון הן לגבי קשישים , שלא תמיד מקבלים את הטיפול הטוב ביותר בבתי חולים ובכלל ,אנשים מבוגרים שהגיעו לגיל הזהב והחברה , המדינה זורקת להם פרוטות שבקושי מספיקות לממן מזון ותרופות ( לאחר שכל חייהם עבדו והיו פעילים ותורמים בחברה ובמדינה ); נכים שזוכים ליחס דומה ;
בעלי חיים שעוברים התעללות מאסיבית ואינטנסיבית יומיומית;
וכן, באותה קטיגורייה של אלו שנשרו בצדי הדרך - לא מרצונם, לא מבחירתם, - נמצאות גם הזונות.

הצביעות היא לא איך אנחנו מסתכלים עליהן , אלא מה אנו עושים, כבני אדם, וכחברה , על מנת לטפל ולשקם.
ולהגיש עזרה אמיתית לאלו הזקוקים לה.

נוגה
אני מסכים עם כל מילה שכתבת.

מורטישה
אינני יכול לומר שאינני מבין את השקפתך אבל.
נכון שישנן נשים שמרצונן עוסקות בזנות למען הכסף הקל.
המרחק בין עיסוק מרצון להתמכרות לכסף הקל הוא צר מאוד ולצערי הגבול בקלות יכול להיעלם.
אותן אלה שעוסקות במין זה לא באות מחוסר ברירה.
לצערי הרוב המכריע של הזונות היתדרדר לשם מחוסר ברירה שנובעת ממצוקה כלכלית קשה,סמים,סוחרי נשים ועוד.
על אותן אלה אני מדבר אותן אלה שנפלו לבור תחתית ולא יכולות להיחלץ ממנו.
אותן אלה שרבים מאיתנו רואים,מסובבים את הראש וממלמלים חייבים לעזור להן.
אימרה שאין לה אחיזה במציאות כי הכל מס שפתיים.
נורא להגיד שכל עוד תהיה דרישה גברית תהיה נתינה נשית אבל זאת עובדה שאין מה לעשות כנגדה.

לנסות להשוות את הזנות למקצוע אחר זאת עיוולת.
Morticia
לפני 18 שנים • 19 באפר׳ 2006

Re: אפרופו צביעות..

Morticia • 19 באפר׳ 2006
לבטוב כתב/ה:

לנסות להשוות את הזנות למקצוע אחר זאת עיוולת.

לי נדמה שאתה טיפ-טיפה מגזים עם השימוש במילה "עיוולת". ראשית, מאחר וזנות היא מקצוע, יש מקום להשוותה למקצועות אחרים. שנית, לא השוותי בין מקצועות כמו שהעלתי דיון פילוסופי מוסרי לגבי ערכים.
אני מאוד כנה עם עצמי ועם העולם וככזו איני לוקחת דברים כמובנים מאליהם אלא שואלת שאלות. נקודת ההנחה של רובנו היא שהגוף הוא ערך עליון ויש מחיר כבד לשלם על ממכרו. זה נכון שיש מחיר כבד אבל עדיין יש מקום לתהות האם גוף הוא באמת ערך עליון על ערכים אחרים והאם בממכר ערכים אחרים אין מחירים כבדים לשלם. זה לא אומר שעבודה במוקד שירות שקולה לזנות, ממש לא.
מעבר לכך, אני ממש לא מתעלמת מהצד האפל של הזנות ואפילו הזכרתי אותו. עולם הזנות מורכב מהרבה ניצול, סחר ופשע, אין ספק בכלל והוא גובה קורבנות נשיים בקצב מסחרר, אני האחרונה שתהיה אדישה לזה.
עם זאת, ישנן בחורות שסקס זה לא כזה ביג דיל בשבילן, זה קל להן יחסית והן מרוויחות מלא כסף מזה. נכון שהכסף מסנוור, מאוד אפילו ולרובן מאוד קשה לעזוב בשל כך, אבל לא כל מקרי הזנות הם סיפורים עצובים ומחרידים.
אני יודעת שאני לא הייתי מחזיקה מעמד מעבר ללקוח אחד כזונה, כי זה לא בשבילי וזה רחוק מרחק שנות אור מהאישיות שלי או מהרספקט העז שיש לי למיניות שלי ולקדושתה. אבל כל אישה רואה דברים אחרת ולצד נשים רבות הנמצאות במצוקה קשה (שאין להמעיט בערכה כלל), תמצא כמה נשים שעושות את זה בכיף וזה באמת לא כזה ביג דיל עבורן. לצערי, גם ביניהן, רבות אלו שמפספסות את היציאה בשיא ואני מניחה שהן גורמות לעצמן בכ"ז איזה עוול לאורך הזמן. כי זו מציאות מאוד שונה מזו שאנחנו מכירים, זה סקס אחר וזו תקשורת אחרת.
אני פשוט לא ממהרת לגנות את הבחורות שעשו את הבחירה הזו, להבדיל מסרסורים מסוכנים שסוחרים בנשים אומללות וחסרות ישע.

בסופו של דבר המסר הכי חשוב שניסיתי להעביר בנושא הוא זה:

Morticia כתב/ה:

רק אישה חזקה יכולה להתמיד לאורך זמן במקצוע או לפרוש ממנו בשלב טרום טראומטי.
לצערי, בחברה הנשלטת על ידי גברים, זה נכון שיש הרבה מאוד מקרים טראומטיים בקרב הזנות.
הכי קל להאשים את הזונות אבל איש חכם אחד אמר פעם: החכמה היא בקשה, לא בקל.
[/color][/size]

כמובן שמהמשפט האחרון ניתן להסיק שגם חכמתה של אישה שקל לה להזדיין עם זרים בשביל כסף אמורה להובילה לבחירה אחרת... אבל מי אנחנו שנגנה את מי שעושה את מה שהיא עושה מתוך בחירה מודעת ובוגרת?
The Shield​(שולט)
The Shield​(שולט) • 19 באפר׳ 2006
מסכים עם כל מילה של morticia ורק הייתי מוסיף שחלק מהיחס לזונות נובע מהמוסר היהודי נוצרי שמין זה דבר מלוכלך ומקומו רק בחדר המיטןת בין בני זוג וגם זה בהחבא. מעבר לזה הזונות הן האיום הגדול על התא המישפחתי רוב הלקוחות של זונות הם גברים נשואים שנמאס להם מחיי המין המשעממים שלהם. ודבר זה מאיים על כל אישה נשואה שחיי המין שלה מיובשים.
אנהבל B​(לא בעסק)
אנהבל B​(לא בעסק) • 19 באפר׳ 2006
דני D כתב/ה:
ורק הייתי מוסיף שחלק מהיחס לזונות נובע מהמוסר היהודי נוצרי שמין זה דבר מלוכלך ומקומו רק בחדר המיטןת בין בני זוג וגם זה בהחבא.

ויש מקומות שגם כורתים לנשים את הדגדגן כדי שלא יהנו ממין... icon_confused.gif
Morticia
Morticia • 19 באפר׳ 2006
אנהבל B כתב/ה:
דני D כתב/ה:
ורק הייתי מוסיף שחלק מהיחס לזונות נובע מהמוסר היהודי נוצרי שמין זה דבר מלוכלך ומקומו רק בחדר המיטןת בין בני זוג וגם זה בהחבא.

ויש מקומות שגם כורתים לנשים את הדגדגן כדי שלא יהנו ממין... icon_confused.gif

חופשי, גם לי העניין הזה עלה בראש במהלך הפוסט הזה...
האמת דני ד היא שאם כל הנשים יתחברו למיניות שלהן וישאבו ממנה את הכח שיש בה, לא יהיו גברים משועממים במיטה.
אבל... גברים חונכו לאורך דורות, בשל מוסכמות של חברה ודת באמת, שמין זה מלוכלך ושאישה מינית, ראה ערך מכשפה, היא סכנה.
לצערי, עולמנו עוד לא כל כך השתנה...
עינבר
לפני 18 שנים • 23 באפר׳ 2006
עינבר • 23 באפר׳ 2006
דני D כתב/ה:
המוסר היהודי נוצרי שמין זה דבר מלוכלך ומקומו רק בחדר המיטןת בין בני זוג וגם זה בהחבא .

אני חושבת שזה בדיוק להיפך, המוסר היהודי רואה במין דבר מקודש שמקומו בחדר המיטות בין בני זוג.
בגלל החשיבות של המין בזוגיות, באינטימיות וגם כפרו ורבו, הוא מיועד רק לבעלך.
זנות , על פי היהודות היא זילות של המושג המקודש הזה, שנקרא בפיך מין.
על כן היהדות רואה בניאוף ובזנות והתנהגות מתררנית הפקרות ולעתים חטא.
(אין לי מושג לגבי מוסר נוצרי, אני יודעת שיש הבדל משמהותי בזרמים השונים).
אני רואה את היופי והקסם במיניות מתפרצת ופתוחה, אבל יש קסם מדהים באינטימיות.