ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלצרית שולטת

crazy_toast​(שולט){אליס}
לפני 20 שנים • 13 בספט׳ 2003

דן דן

crazy_toast​(שולט){אליס} • 13 בספט׳ 2003
אני לא יודע למה אתה רגיל אבל עודף החרמנות כאן גורם לדעתכם קצת להשתבש.
כנראה שמתקיימת כאן האימרה :"במדבר כל כוס נראה כמו פרח".
אבל כמו שאומר משפט עוד יותר נכון :"על טעם וריח אין מה להתווכח".

תראה,זה שרוב הבנות כאן לא שמות תמונות לא אומר שאין כאן בנות יפות.

מה שאני טוען זה שבגלל שהבנות לא שמות תמונות זה גורם לשיפוט קצת מוטעה הייתי אומר והגברת קרוליין נראית לכם אלוהית.
יכול להיות שאם מישהי שנראית טוב תחליט לשים תמונה אז קרוליין תראה לך כסתם כוניפה.

וקיים גם סיכוי שקרוליין היא באמת הטעם שלך ואז אתה בבעיה icon_wink.gif
בכל אופן כבר אמרתי שהיא לא הטעם שלי ואין מה להעלב בגלל זה.

וחוצמזה,עכשיו כבן אדם,למה לא לשאוף למשהו יותר טוב.למה צריך להתפשר...
בטוח שיש דומיות אחרות שנראות יותר טוב.
ואולי זה הזמן לקרוא להם! שימו תמונה! חישפו את פרצופכן האמיתי! queen.gif
dan_sub​(נשלט)

טוסט יקירי, לא עניתה לי

dan_sub​(נשלט) • 13 בספט׳ 2003
בבקשה ממך,
תן דוגמה של היופי שאתה אוהב, זה קל להיות ביקורתי, קל לראות את הדשא של השכן ירוק ויפה יותר,
להיות ראש האופוזציה זה נחשק אך צריך להציע חלופות ולא רק להתנגד,
ועד שתעשה זאת בשבילי ואני לא לבד, היא יפה, מדהימה, ועם ה LOOK הנכון להיות דומית אמיתית

דן
crazy_toast​(שולט){אליס}

ביקשת דוגמה

crazy_toast​(שולט){אליס} • 13 בספט׳ 2003
זאת קצת קשה לתת דוגמה מכאן.כי אין כרגע.

בפעם המיליון: טובה לכם-סבבה.
הטעם שלי-ממש לא.

לכשתגיע מישהי ראויה סוף סוף או לחילופין מישהי קיימת תעלה תמונה לאתר אתה הראשון שתדע.
בגלל זה גם קראתי לכל ה"דומינות" להפסיק להסתתר מאחורי תמונות מונפשות או ציורים בשחור לבן.
Neo
Neo

תגובות דוחות ! ! ! !

Neo • 13 בספט׳ 2003
ציטוט:
לכשתגיע מישהי ראויה סוף סוף או לחילופין מישהי קיימת תעלה תמונה לאתר אתה הראשון שתדע.
בגלל זה גם קראתי לכל ה"דומינות" להפסיק להסתתר מאחורי תמונות מונפשות או ציורים בשחור לבן.

השירשור הדוחה הזה הפך להיות מצע דיון על אם קרוליין נראית טוב או לא ?
מה זה הדבר הדוחה הזה ?
ואני לא יוצא כאן להגנתה של קרוליין, אין לי שום קשר אליה, וזה בכלל לא קשור לאם אני חושב שהיא כן יפה או לא יפה !
אני בטוח שאם קרוליין היתה רוצה לדעת מה אתה או שאר גולשי הפורום חושבים על איך שהיא נראית אז היא היתה פותחת פוסט בשביל זה.
קייזי טואסט - למה אתה חושב שאם אתה שם איזה תמונת פספורט מהבר-מצווה בפרופיל שלך זה מקנה לך את הזכות להטיל דופי על גבי הפורום במראם החיצוני של המשתתפים בו.
בנוסף לכך צורת ההתבטאות שלך לא מראה על בגרות אישית ו\או איכויות בסיסיות אחרות שסאביות ישאפו להשיג בדום.
"כשתגיע מישהי ראויה" - זה פשוט סתם פוגע, חסר תכלית ולא ראוי.

בקיצור מר בחור - צא מהסרט שלך ותכבד את שאר הגולשים בפורום.
כמו כן, אל תגיב לתגובה שלי, תקבל, תפנים ותתנצל מול מי שצריך להתנצל בפניו.
crazy_toast​(שולט){אליס}
לפני 20 שנים • 14 בספט׳ 2003

אחרי הודעה כזאת לא להגיב...הגזמת..

crazy_toast​(שולט){אליס} • 14 בספט׳ 2003
אם תקרא את השירשור טוב אז תראה שזה לא על העניין אם קרוליין נראית טוב או לא.
לזה דן דן גרר הדיון המקורי נסב על השאלה של הבעת דיעה שונה.
אני טענתי שבאותה מידה שאנשים הביעו את דעתם שהגברת קרוליין נראית טוב זכותי להביע גם את דעתי ששונה מדעתם.הויכוח היה על הזכות להביע דיעה שהיא שונה משל אחרים.אפילו אם היא קצת לא תערוב לאוזניים מסויימות.

ציטוט: אני בטוח שאם קרוליין היתה רוצה לדעת מה אתה או שאר גולשי הפורום חושבים על איך שהיא נראית אז היא היתה פותחת פוסט בשביל זה.

הנה אתה בעצמך אומר-אז אם ככה תבוא בטענות לכולם על הבעת הדיעה על יופיה של קרוליין.

ובקשר אליי:
על האיכויות שלי כדום אתה יכול לעמוד מקרוב אם אתה מבין למה אני מתכוון.
אני מצטער מאוד שאני נראה לך צעיר בתמונה אבל אני אקבל את זה כמחמאה.לפחות אני לא מסתתר מאחורי תמונה של קיאנו ריבס... icon_lol.gif

אתה כנראה לא מכיר אותי ואם היה משהו להתנצל הייתי מתנצל.
לשמחתי "חוסר בגרות" הוא לא אחד מהמאפיינים שלך ואני מקבל בהבנה אם קשה לך לקבל ולהשתתף בדיון אינטיליגנטי.יכול מאוד להיות שזה יותר מדי בשבילך.
שלא לדבר על כמה הצלפות whip.gif
Neo
Neo

ליצן תורן...

Neo • 14 בספט׳ 2003
ציטוט:
אני טענתי שבאותה מידה שאנשים הביעו את דעתם שהגברת קרוליין נראית טוב זכותי להביע גם את דעתי ששונה מדעתם.הויכוח היה על הזכות להביע דיעה שהיא שונה משל אחרים.אפילו אם היא קצת לא תערוב לאוזניים מסויימות.

זכותך להביע כל מה שאתה רוצה כל עוד זה לא פוגע בגולשים אחרים,
חופש הביטוי במקרה הזה כפוף לחוקי האתר האוסרים פגיעה אישית בגולש אחר ולכן אין מקום לשילוח הרסן מכוער שביצעת.

ציטוט:
לשמחתי "חוסר בגרות" הוא לא אחד מהמאפיינים שלך ואני מקבל בהבנה אם קשה לך לקבל ולהשתתף בדיון אינטיליגנטי.יכול מאוד להיות שזה יותר מדי בשבילך.

זה דיון אינטיליגנטי זה ? נו באמת...
נו באמת...עוד קולומבוס שחושב שאם הוא שם תמונה אמיתית זה הופך אותו לשימשון הגיבור.

באשר לאינטיליגנציה שלי, אני לא חושב שתימצא אדם אחד שמכיר אותי כאן שיאמר אחרת.
ובניגוד לך מר "טואסט משוגע", אותי מכירים.

היהירות שלך עומדת לפניך, והיא תהווה לך מכשול כאן.
אל תחשוב שאתה יותר חכם מאנשים פה, תשקול את דברייך פעמים, יש כאן אנשים שגולשים הרבה זמן כאן, מכירים את המטרייה, וזה לא הדיון הראשון שלהם.

אתה מגיח מאיזה מערה לפני כמה ימים ומרשה לעצמך לירות לכל עבר.
הקלות הבלתי ניסבלת של התקפות אישיות ברשת פשוט מטריפה לפעמים ועל זה התקוממתי.

אבקש ממך לא לבזבז את זמן הגולשים ולהמנע מלגרור תגובה נוספת שתוביל לשירשור התנצחות מטופש.
אם עדיין תחליט שליבך בוער ללחוץ על ההדק, תגדיל לעשות אם תשתמש בהודעות פרטיות.
ThePassionMaster
ThePassionMaster • 14 בספט׳ 2003
הפנו אותי לכאן (מודה באשמה)
קרייזי טוסט (אתמול אכלתי שניים) אני מבין שאתה סולד מנימוסים.
בהצלחה בחיים.

תאר לך מצב ששרשור שלך איכשהו מגיע לשרשור שלם על איך שאתה נראה ואנשים כאן היו כותבים חופשי על איך שהם חושבים שאתה נראה.

הם היו מייבשים אותך לגמרי.
היית מרגיש חרא.
זו הרגשה שרוב בני האדם לא אוהבים להרגיש.
למה לעשות זאת לאחרים ?

נ.ב.
מה גם שאני עומד בניגוד מוחלט לדעתך לגבי קרוליין.
crazy_toast​(שולט){אליס}

אדון התשוקה

crazy_toast​(שולט){אליס} • 14 בספט׳ 2003
קודם כל נראה לי שאיתך יהיה לי יותר קל לדבר כי אתה מהרדיוס כאן.

שוב אני מציין והפעם שוב בהדגשה :

תעשו טובה תקראו את השירשור מהתחלה.

הבעת דיעה! -זה פורום ! וזה שזה פורום לא אומר שצריך רק ללקק לאנשים.
אתם מדברים על להיות אמיתי וזה בדיוק מה שעשיתי ואני לא חושב שעשיתי את זה בצורה פוגעת.

עשרות אנשים הביעו כאן את דעתם שקרוליין יפה.אני הבעתי את דעתי ואמרתי שלדעתי היא לא יפה.מה לא בסדר בזה? וגם ציינתי שאין מה להעלב מזה.וזאת דיעה פרטית שלי.
לא נעשה שום ניסיון לעורר פרובוקציה ומה שרשמתי לגבי קרוליין זה באמת מה שאני חושב(שהיא לא הטעם שלי).
אבל כולכם נכנסתם למעיין מגננה מטופשת ולא ברורה.

אני בטוח שקרוליין לא נעלבה מזה,קחו לדוגמה סקר באינטרנט שבו שואלים האם לדעתף יעל בר זוהר מושכת ? ויש 2 תשובות אפשריות "כן" ו"לא" .אז רוב האנשים כמו במקרה הזה יגידו כן אבל יהיו כאלה שיענו על התשובה ב"לא" כי יעל בר זוהר היא לא הטעם שלהם אלא דווקא גלית גוטמן(סתם לצורך העניין).
עכשיו האם יעל בר זוהר נפגעה מזה?
לכל מטבע יש 2 צדדים.
בהודעה המקורית והראשונה שלי שאלתי "יאני היחיד כאן שחושב שהיא לא משהו?"

הבעת דיעה לחלוטין תוך שאלה אם למישהו יש טעם אחר ואולי דומה לשלי.
אתם קוראים כל הודעה כמו שהיא ולא מנסים לראות קצת מעבר למקובעות ולשבלוניות ששיחה מכל סוג שהוא(פורום,צ'אט,תיבת הודעות וכו') באינטרנט מביאה אותך לפעמים.

אני שמח על עצמי לפחות שאני לא סותם פיות לאנשים רק בגלל שדעתם שונה משלי.אבל מדיניות סתימת הפיות זה כל כך ישראלי...
מבחינתי הדיון הזה לגיטימי מאוד ותרבותי מאוד אפילו אם חלק לא חושבים כך ואני דווקא שמח לשמוע מה יש לכם להגיד בנושא.
ThePassionMaster
ThePassionMaster • 14 בספט׳ 2003
אוקיי אוקיי
אני מבין אותך
מסכים איתך שכל אחד רשאי לומר את דעתו

אבל רק בשביל להעביר את המסר שלי ובעצם של כל מי שניסה להסביר לך.

ניקח מצב היפותטי
מצב בו אני חושב שאתה נראה כמו קוף.
אוקיי ?
שיש לך פרצוף ממש, אבל ממש דומה לקוף.

האם בגלל שאני חושב כך זה אומר שאני צריך לגשת לפורום ולכתוב היכנשהו (לא משנה היכן ובאיזה קשר) שאתה דומה לקוף ?

לא פגעת בקרוליין כשאמרת שהיא לא הטעם שלך ?
אולי לא
זה ממש לא העניין.

כשאתה מביע את דעתך על חפץ שאין לו רגשות ואתה אומר שאתה חושב שהוא לא יפה, אז סבבה לך, אבל כשאתה מביע דעתך על אדם עם רגשות ואתה נוקט עמדה שלילית משהו, במיוחד על מראה חיצוני, אתה עלול סתם לגרום אי נעימות לאותו אדם
האם זה הכרחי ?
האם היית חייב לומר שהיא לא הטעם שלך ?

מה אם כל תושבי הפורום כאן ישרשרו תגובה שאתה לא הטעם שלהם ?
האם יש בזה איזשהו דבר חיובי ?
זה יתרום משהו ?

לפעמים עדיף לשתוק
לכן ניתנה בנו הבינה בנוסך לכח הדיבור
שנוכל לחשוב מתי לדבר ומתי לשתוק

תחשוב על זה
דני בוי
דני בוי • 14 בספט׳ 2003
בכל מקרה ברור לעין כי האדם אימופולסיבי,דוגרי,לא בוגר במיוחד (אם כי לא חסרים גם כאן מבוגרים שמתנהגים כמו ילדים) וחסר כללי נימוס בסיסיים על אף חופש הביטוי בפורומים במסגרת הכללים.
אך אפשר להבין מאיפה הוא בא.
בפורומים ישנה הרבה צביעות והרבה יפי נפש מתחסדים והמנוסים יכולים להעיד על כך.
למספר לא קטן של אנשים אמיתיים וכנים בדעותיהם זה חורה כל העניין הצביעות הזו ולא מעוניינים לשתוק ולצפות מהצד.
יש להבין לצערי שבפורומים אין רק טוב,יופי וטוהר אלא גם ביקורות שליליות,הרבה מאד חילוקי דעות,מריבות ואף הכפשות,השמצות,הוצאת לשון הרע,אאוטינגים שכל אלו צריך להוקיע ולצנזר לדעתי כשזה בא מתוך כוונה רעה ומתוך בסיס מוטעה ומעוות ומי שלא מתאים לו להשאר במסגרת כזו אף אחד לא מכריח אותו.

לגבי המקרה הספציפי הזה,
לא חסרים מקרים שמזבוב עושים פיל כלומר מכל מלכה שנראית סביר ומעלה אם היא כן מפרסמת כאן תמונה או אם היא מופיעה במועדון או אם היא מלכה בתשלום שחשופה לביקורות הופכים אותה לאלילת היופי.
שוב, חיצוניות זה לא הכל כמובן ביחסי שליטה אבל ברגע שהעניין מועלה על אף העובדה שלא נפתח שרשור ספציפי לכך אין זה משנה אם הנושא הועלה כתת נושא בנושא הראשי ויש להבין כי למטבע שני צדדים.
בכל מקרה אישית אם היא אינה הטעם האישי שלי והיא יכולה להיות בחורה נאה שנראית טוב בסה"כ לא הייתי כותב את דעתי כי זה אכן יכול לפגוע או לגרום לאי נעימות מסויימת ואווירה לא נוחה אלא פשוט שותק וכמובן שלא כותב דברים הפוכים עליה וכמה שהיא יפה כשבתכלס אני יודע שאינה הטעם שלי ואינה יפה לדעתי ולא חסרים אנשים שעושים זאת בצורה כזו מסיבות השמורות עימן.
אם היא הייתה לדוגמא מלכה בתשלום כשעניין החיצוניות עומד בין היתר על הפרק אז אין ספק שהרבה יותר לגיטימי גם להביע דעות בצורה חופשית על חיצוניותה לטוב או לרע (עד גבול מסויים כמובן) מאחר שהיא בעצם מוכרת גם את עצמה בצורה כזו שבה היא מתארת את עצמה חיצונית ועל כן חשופה הרבה יותר לביקורות.
בכל מקרה האיש טעה על אף ששוב ניתן להבין מה הנחה אותו ונקווה שלהבא ישכיל ללמוד מטעות זו ולהיות מאופק יותר בעניינים רגישים מאין אלו.
הצביעות והלקקנות הזו שלעיתים מגיעה לרמות מגוחכות ומוגזמות של גועל מה שגם מוריד מערכם של הפורומים, גורם לאנשים האמיתיים והישירים להתקומם על כך בהתקפה אחת מתפרצת, הרי כמה אפשר להיות אדיש ומאופק לנוכח הדברים הללו.

במילת סיכום,
ההתגרות אחד בשני אינה מועילה ואינה יוצרת אווירת דיונים נוחה ויש גבול הן לצביעות והן לישירות והפתיחות כמובן.