ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

introduction

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 18 שנים • 23 באפר׳ 2006

לבריאות RIS!

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 23 באפר׳ 2006
אני מבין שכתיבה על חריגות מ-SSC כנראה מפריע לך...

זכותך גם לא לקרוא אף מילה ממה שאני קורא - אלא אם אתה מאזוכיסט בארון, RIS.

[ ואם תטרח לבדוק כמה שרשורים די בוערים בנושאי אקסטרים, אולי תגלה מה דעתי בנושא. אבל כמדומני שזה מחוץ ךגבולות שלך. ]
RIS
RIS

Re: לבריאות RIS!

RIS • 23 באפר׳ 2006
Dan_Kap כתב/ה:
אני מבין שכתיבה על חריגות מ-SSC כנראה מפריע לך...

זכותך גם לא לקרוא אף מילה ממה שאני קורא - אלא אם אתה מאזוכיסט בארון, RIS.

[ ואם תטרח לבדוק כמה שרשורים די בוערים בנושאי אקסטרים, אולי תגלה מה דעתי בנושא. אבל כמדומני שזה מחוץ ךגבולות שלך. ]

אם ניסית להיות שנון - השנינות הזו נעלמה ממני, כנראה אני לא מתוחכם מספיק.
ואם ניסית - במקום לגופו של ענין - לתקוף לגופו של אדם - הצלחת מעל למשוער.

הנקודה פשוטה - הזכרתי לך שגם הדיעה שלך היא רק הדיעה שלך, שהיא שווה בדיוק כמו כל דיעה אחרת וזה שהיא מלווה בפוזה של מטיף בשער, בהתנשאות ומהותה סתימת פיות לאחרים אינו אלא נופך תוכני חסר חשיבות.
השורה התחתונה היא זו - לכל אחד יש הזכות להביע את דעתו.
למרבה הצער גם לכאלה אנשים שמנסים למנוע מאחרים את הזכות הזו עצמה.

ואשר לדיעותיך בענייני אקסטרים, SSC ובכל ענין אחר - מזמן הפסקתי למצוא בהן עניין.
אני לא אוהב לקרוא ביולוטינים פקידותיים. הבוכהלטריה שלך איבדה מזמן את תוקפה.
שמעתי שאתה אושיה בקהילה ותותח-על בקו החם.
ככזה עדיף שתתרחק מענייני דיומא ותשמור על פרופיל נמוך, ורחוק מההמון הסוער.
שאם לא כן עוד יחשבו עליך שאיבדת את האובייקטיביות הנחוצה לתפקיד הרם.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 23 באפר׳ 2006
לגופו של עניין - הסיפור כתוב מצוין ואני מחבב סיפורים נטולי SSC הרבה יותר מסיפורים שכוללים אותם. ריקונים לא עושים לי את זה ולכן הסיפור עצמו לא עשה לי את זה, ואני רק יכול להצטער בשבילי שהכשרון המופגן מתבזבז (מבחינתי כמובן) על שינויי מין והפרשות.

לגופו של דיון - לא שונה בעיניי לומר "דוחה!" מלומר "סוף סוף בדסמ אמיתי כמו שבדסמ צריך להיות". זה כמו גם האחר מביעים שלילה של צורה כלשהי של בדסמ, אלא שהצורה השניה עושה זאת על דרך החיוב, וכך מוסתר הסאבטקסט (= בדסמ אחר, כזה שאתם, אנשי ה SSC עושים, הוא לא בדסמ אמיתי אלא משחק לילדים מתלהבים שחושבים שהם עושים בדסמ).
האם לגיטימי להביע דעה שלילית מעין זו? לדעתי בוודאי שכן. האם זה נחמד ורצוי? זו כבר שאלה פתוחה, שהתשובה עליה מן הסתם נוטה להשתנות בהתאם לדעה האישית על הכתוב. האם זה פוגע באדם שעל יצירתו הובעה הדיעה? בוודאי שלא, שהרי תמיד נוצר אפקט בומרנג והיצירה מוצפת בתגובות מפרגנות כקונטרה לתגובות השליליות. אם אכתוב פעם משהו לא קונבנציונלי, ניק כפול שלי ידאג לקרוע לי את הצורה.
RIS
RIS
RIS • 23 באפר׳ 2006
ועוד שתי הערות קטנות לדן:

לא הבנתי למה אמרת לי לבריאות. לא התעטשתי.

ובאשר להערה השניה זכיתי והתגובה של זאלופון ייתרה את הצורך בה.

נדמה לי דן, שהתנצלות מצידך תהיה במקום. בפני godisafemale ולצורך זה בכל מי שאמרו על השרשור שהוא דוחה וכיו"ב.
גלתיאה
גלתיאה • 23 באפר׳ 2006
ריס- אני יכולה להעיד על עצמי שהיו לי פנטזיות בדסמיות לחלוטין עוד לפני שידעתי שיש דבר כזה שנקרא בדסמ. מותר שאדם יגיע לכאן, ישאל שאלות על דברים שמתחברים לו לפנטזיה, ויכתוב עליהם. הרי גם לך לא מפריעה הפנטזיה, מפריע לך שהכותב הוא אדם חדש, שאתמול שאל על מקלחת צהובה והיום הוא כבר כותב על זה- אז איך זה יכול להיות? זה שאדם חדש עושה את הפנטזיות שלו לא בדסמיות, רק בגלל שהוא חדש? הרי הוא הגיע לכאן כי הוא מתחבר לנושא, מהיכן הוא מתחבר, לא מהראש? לא מהפנטזיות?

שנית- אני מעולם לא שמעתי על פנטזיה שמכילה ssc . אולי יש אנשים שלהם יש כן ssc
אני אישית לא נתקלתי בדבר כזה. אבל אם היו בפנטזיות ssc אולי לא היינו צריכים לדון בכלל
עליהם מאחר והם היו מוטמעים בתוך הפנטזיה, וכחלק מהפנטזיה הם גם היו מגרים.

לגבי עניין האיכס- כמובן שזכותו של כל אחד לומר את דעתו, השאלה למה אתה מבלבל התייחסות
מכובדת לפנטזיה של מישהו אחר, עם סתימת פיות.
האתר הזה הוא אתר של אנשים שהפנטזיות שלהם הם קצת או הרבה שונים, לא רק מהווניליות,
אלא גם אחד מהשני אפילו כאן. ואם כאן אני כותבת, ויגיבו לי בגועל, אז למה בעצם אני צריכה לכתוב את זה כאן, אם גם באתר ונילי אני אקבל את אותם התגובות? מה ההבדל הגדול? שאומנם כאן זה אתר בדסמ, אבל אם הפנטזיה שלי קצת יותר חדה או קשה, אז את זה אני צריכה להשאיר לעצמי
כי זה לא מתחבר לרוב? אז גם במקום שהוא נותן אפשרות ליחודיות של האנשים כאן להתבטא אתה בעצם מכפיף את מי שעוד קצת אחר לרוב.

האמירה הז של האיכס בעצם מבטאת דחיה מאותה פנטזיה ספציפית, ובמושג רחב יותר
על כל העולם הפנימי המיני של אותו האדם. כאילו- מה, זה הגועל שמסתובב לך בראש? זה מה שנמצא ברשימת הגירויים שלך? גועל נפש.

ואתה אדם מספיק עמוק בשביל לדעת שאנשים שמאוד שלמים עם עצמם, ועם העדפות המיניות שלהם, לא מרגישים צורך לומר איכס על פנטזיות של אחרים רק בגלל שהיא לא מדברת אליהם ברמה המינית. כי אם אני זוכרת טוב, אתה בעצמך מעולם לא הגבת לשום פנטזיה במילה איכס, ואם היה לך משהו להגיד, עשית את זה בצורה עניינית.

ולמה הכבוד של פותח השרשור הוא פחות מאנשים אחרים כאן? זה שהם אומרים את דעתם אבל מעליבים אותו בדרך, פחות נחשב מזה ששומו שמיים העירו להם בעדינות שאפשר להגיד הכל
בלי להעליב אותו?
godisafemale​(שולטת)

אין צורך בהתנצלות -יש צורך בתיקון המעוות.

godisafemale​(שולטת) • 23 באפר׳ 2006

ראה, ראה אתה וכל המתבוננים/קוראים.

מצב בו בועטים לאישה בתחת ומזיזים לה הרחם לא מוצא חן בעיניי בשום צורה.
מצב בו משפילים נשים ואו שנשים משפילות עצמן ופוגעות בעצמן - אינו ראוי בעיניי.

הובא שרשור/פוסט - הגבתי כמקובל.

בעיניי זה דוחה, לא זו בלבד שסיפורים כאלה...מזמינים אצל ה"חולים" מחיאות כפיים וכך למעשה מעניקים לגיטימציה להשפלת נשים מיותרת- שבבסיסה שגויה ומקורה בטעות שיפוט ! יתירה מזאת, אני נמצאת כאן לא כדי להאדיר השפלת נשים בשום צורה ודרך! אלא הפוך מכך:

אישה היא יצור עליון והתייחסות אליה באשר היא..צריכה להיות בהתאם.

לא מקובל עלי שמתעללים ביצור שמביא חיים. לכל האקסטרימיים....- זה לא אקסטרים!! זה רוע והתאכזרות. זו התכחשות אקטיבית לעליונותה של האישה כיצור חי ואני נגעלת מרעיונות כאלה.

סיפורים ו"פנטזיות" מעין אלה.. רק מאכילות את ה"מפלצת החברתית".... אני בזה לכל רעיון שהוא, המתייחס לנשים בנחיתות.

גבר שכותב סיפור כזה- ניכר כי מקור הנביעה שלו חולני, דורש טיפול!

האם ברור?! או שמא אני צריכה לדייק יותר ולנקוט בטקטיקת הסברה יותר "ממוקדת" בבחינת פיגוע ממוקד" ??!!

תודה ובכבוד רב,

הגברת GODI
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 23 באפר׳ 2006
סיפור...רק סיפור..
ואתם נלחמים זה בזה..
אהבתי...

גודי גודי גודי...
חייב לשאול שאלה ונא עני בכנות..
אם הסיפור הזה היה על זכרים, הגם אז היית
מזדעקת? ...

סיפור...רק סיפור..
נכתב חזק, לא משנה אם אני אוהב או לא,
מה ששנאתי זה את התגובות שלא היו מול
הכתוב אלא זה מול זה...

חבל...

רק סיפור...
רק אלוהים והשב"כ יודעים מה יקרה באזעקת אמת..
חומר למחשבה..
פייה{O}

Re: אין צורך בהתנצלות -יש צורך בתיקון המעוות.

פייה{O} • 23 באפר׳ 2006
godisafemale כתב/ה:

מצב בו משפילים נשים ואו שנשים משפילות עצמן ופוגעות בעצמן - אינו ראוי בעיניי.
.....
בעיניי זה דוחה, לא זו בלבד שסיפורים כאלה...מזמינים אצל ה"חולים" מחיאות כפיים וכך למעשה מעניקים לגיטימציה להשפלת נשים מיותרת- שבבסיסה שגויה ומקורה בטעות שיפוט ! יתירה מזאת, אני נמצאת כאן לא כדי להאדיר השפלת נשים בשום צורה ודרך! אלא הפוך מכך:

אישה היא יצור עליון והתייחסות אליה באשר היא..צריכה להיות בהתאם.
......
סיפורים ו"פנטזיות" מעין אלה.. רק מאכילות את ה"מפלצת החברתית".... אני בזה לכל רעיון שהוא, המתייחס לנשים בנחיתות.

אולי לא שמת לב, אבל זהו פורום שנקרא "הבנים על הבנות".
חלק גדול מהאנשים כאן נוהגים באופן קבוע להשפיל נשים ואף להצליף בנשים.
זה בדסמ, פור קריינג אאוט לאוד.
בתור אחת שחובבת את הרעיון הכללי של הפורום הזה (גם אם הסיפור הספציפי הזה ממש לא כוס התה שלי), אני מתקשה להבין איך נראה לך סביר לכתוב דווקא באתר ובפורום הזה שכל הרעיון של הנטיה שלי ושל הרבה אנשים כאן לא לגיטימי בעיניך.
בעיני, אגב, זה דווקא שיא הפמיניזם לאפשר לעצמי להיות איך שמתחשק לי גם אם זה לא ממש עומד בסטנדרטים מקובלים שאת, ככל הנראה, מנסה לכפות.

קצת כבוד לנטיות של אנשים אחרים לא יהרוג אף אחד.
פייה{O}
פייה{O} • 23 באפר׳ 2006
זה לא נראה לך קצת מתנשא לנסות להגן עלינו מהבחירה שלנו כסאביות?
את באמת חושבת שאנחנו חבורת מטומטמות שמרגישות נחותות מול כל גבר מצוי?

crazzzy.gif