ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

introduction

Morticia
לפני 18 שנים • 24 באפר׳ 2006
Morticia • 24 באפר׳ 2006
OK, איזה בלגן נהיה כאן...
אני קוראת את חלק מהתגובות ונראה לי שהפכתם SSC לאיזה קוד מוסר מציק ושכחתם או לא הבנתם מה זה אומר.
מה זתומרת אין פנטזיות עם SSC? מה זתומרת SSC כמחסל סיכוי לפנטזיה טובה? האם כל הדומים והדומיות הם אנשים אכזרים המפנטזים על שבירת כל המוסכמות, ניצול מוחלט וחסר התחשבות, פשיזם וכיבוש בניגוד לרצון המטרה?
האם אין בינינו כאלו המפנטזים על סאב/סאבית המתמסרים אליהם מתוך רצון מאוד גדול ואישי ומסכימים הסכמה מלאה לנעשה להם?
זה בולשיט.

SSC אומר: שפוי, בטוח ובהסכמה. זהו. לבוא ולומר שאין מקום לזה בפנטזיה זה מגוחך כי זה בעצם לבוא ולומר שכל הדומים הם פשיסטיים מסוכנים שיעשו מה שבא להם, איך שבא להם, ללא שום התחשבות בצד הנשלט. אם הם רק יוכלו...
ובכן, לא כולנו רואים כך את החיים.
מעבר לכך, תגידו מה שתגידו, במציאות, בדס"מ שלא שומר על כללי הSSC הוא לא בדס"מ אלא התעללות והתאכזרות לשמה.
בדיוק כמו שחדירה ונילית לחלוטין לאישה שאמרה לא היא אונס, אין שום הבדל.

אני לא יודעת מי קבע שמדובר כאן בפנטזיה, נכתב שכך היו הדברים. ת'אמת, הייתי מעדיפה לגלות מפי הסוסה בסיפור שזה קרה באמת מתוך הסכמה ורצון הדדי ועד כמה היא נהנתה מזה מאשר לגלות שזו פנטזיה במוחה הקודח של אישה די פשיסטית.

עכשיו, בקשר לכל נושא הנשים, עלה כאן משהו מאוד בעייתי ואני רוצה לנסות לעשות סדר.
פייה, את צודקת בזעמך לדעתי. לבוא ולומר שהתייחסות משפילה לנשים זה חרא מסוכן זה סוג של מסוכן בפני עצמו.
מצד שני, גם אני לא משתגעת על סיפורי זוועה המבוצעים בנשים ואני אישית מאמינה שנשים שולטות.
עם זאת, אני חושבת שהסיפור היה מזעזע לא פחות גם אם היה מסופר על גבר וכמו שאמרתי, אם תבוא שפחה שפויה שתאמר לי שמתוך הסכמה אכלה חוקן עצבני בחיק הטבע לצד בעיטות (מסוכנות) ברחם, אהיה שקטה יותר.

זכותו של כל אדם להביע את דעתו וזכותו של כל אדם לפנטז מה שיפנטז אבל SSC זה חלק בלתי נפרד, הומני ומבורך מהבדס"מ, בוודאי במציאות וזה גם בסדר אם זה בפנטזיה.
לא כולנו פשיסטים שחולמים על קריעת גופו ונפשו של הזולת ללא רחמים ומאחר ולא חסרים מקרים רעים של נשים מנוצלות ואנוסות הסובלות מנזקים גופניים ונפשיים קשים, אפשר להבין את התרעומת במידת מה.

כי אני עוד לא הכרתי את הבחורה שאמרה שהיא רוצה ששני דומים יתעללו בה עד לכדי בעיטות באזורים מסוכנים העלולים לעשות לה נזקים בלתי הפיכים ולא יראו אותה ממטר בזמן שהם עושים זאת ואם יש כזו, אני מאחלת לה מכל הלב למצוא דומים שיעשו את זה ממקום הרבה יותר אחראי ורגיש מזה שממנו זה נעשה בפנטזיה הפשיסטית הזולה הזו שכל קשר בינה לבין בדס"מ כפי שאנו מכירים אותו, די מקרי...

פנטזיה כזו יכלה להופיע גם באתר ניאו נאצי כשבתפקיד הסוס והפרה היו שני יהודונים. גם אז היינו חושבים שזה בדס"מ? למה? כי יש כאן התעללות פיזית באחרת?
האם במציאות אנחנו מתפשרים על הצורך הפנטסטי שלנו להתעלל באחרים?
האם זה מה שעומד באמת מאחורי הדומיות שלנו?

צר לי, אני מתקשה לקבל את המסקנה הזו.
עם זאת, אני באמת חושבת שיש מקום לדעותיהם של כולנו ושכולנו צריכים לגלות מעט יותר סובלנות כלפי דעות שונות משלנו.
RIS
RIS
RIS • 24 באפר׳ 2006
פתיחות וסובלנות ירדו לעולם כרוכות זו בזו.

בסביבה כמו שלנו, שהעולם החיצוני עושה בה הכללה ופוסל אותה כמיקשה אחת כסביבה של סוטים, חולנים וכיו"ב, ראוי שתהיה מידה כפולה ומכופלת של סובלנות ופתיחות לאחרים.

פתיחות לאחרים - בכלל, אבל בפרט פתיחות לאלה מבינינו שהגשמת העצמי והמיני שלהם לוקחת אותם למקומות שלא מוצאים חן בעינינו.
כי זו שעת המבחן של פתיחות - כשהדברים אינם ערבים לחיכנו.

אבל פתיחות בהקשר הזה - משמעה בסך הכל לקבל את זכותו של האחר להשמיע קול.
ולשמוע את הקול הזה.
אין פירושו של דבר שאנחנו צריכים לחבק אותו אל חיקנו ולאמץ אותו באהבה.
גם אם הוא בשר מבשרנו - מותר גם להגיד - לא אהבתי את הקול הזה.

דרושה מידה לא קטנה של בורות, אטימות ואפילו חוצפה כדי לפסול את זכותו של מישהו להתנגד לאותו הקול.
אומרים לו, למתנגד - לא מוצא חן בעיניך - לך הלאה, אל תקרא את הפוסט, תעשה את עצמך שלא ראית אותו ובלבד שלא תגיב בשלילה. כי להגיב בשלילה מעיד כביכול על חוסר פתיחות למה ששונה ממך.

וזו אמירה נבערת ומסוכנת.

עצם העובדה שמקשיבים לקול השונה וששוקלים את תוכן הדיבור שלו - היא היא הפתיחות.
אחרי זה, לאלה מאיתנו שיש להם היכולת לעבד חומרים ולהסיק מסקנות עצמאיות מותר בהחלט להביע דיעה על מה שראינו.
וכמו שאמר זאלופןן - אם מותר לשבח אזי מותר גם לבקר ואפילו לגנות.

גם הדיעה השלילית זכאית להתקבל מתוך פתיחות.

והנה, אפילו העמדה שהובעה כאן של סתימת פיות התקבלה בפתיחות.

כי כאשר יש שפע של דיעות ויש בעד ונגד ומתחיל דיון - גם אם בוטה לפעמים, פתאום מתבררים דברים. פתאום מתלבנות הבחנות חשובות ובעלי הדבר עצמם מתחילים להבין באיזה עולם הם חיים.

נכון, אנשים רשאים לדבר כאן את הלב שלהם והמחשבות שלהם והפנטזיות שלהם מבלי לחשוש מצנזורה. כזאת יש בשפע בעולם החיצוני.
אבל הם בהחלט רשאים גם לצפות שבעיני חלק מהאנשים הדברים ישאו חן ובעיני חלק אחר - פחות.

ומי שפוסל את האחרונים פשוט לא מבין שאין דרך אחרת ללבן נושאים בצורה ציבורית.

ואין דרך אחרת, אמיתית ללמוד.
עינבר

Re: אין צורך בהתנצלות -יש צורך בתיקון המעוות.

עינבר • 24 באפר׳ 2006
פייה כתב/ה:
godisafemale כתב/ה:

מצב בו משפילים נשים ואו שנשים משפילות עצמן ופוגעות בעצמן - אינו ראוי בעיניי.
.....
בעיניי זה דוחה, לא זו בלבד שסיפורים כאלה...מזמינים אצל ה"חולים" מחיאות כפיים וכך למעשה מעניקים לגיטימציה להשפלת נשים מיותרת- שבבסיסה שגויה ומקורה בטעות שיפוט ! יתירה מזאת, אני נמצאת כאן לא כדי להאדיר השפלת נשים בשום צורה ודרך! אלא הפוך מכך:

אישה היא יצור עליון והתייחסות אליה באשר היא..צריכה להיות בהתאם.
......
סיפורים ו"פנטזיות" מעין אלה.. רק מאכילות את ה"מפלצת החברתית".... אני בזה לכל רעיון שהוא, המתייחס לנשים בנחיתות.

אולי לא שמת לב, אבל זהו פורום שנקרא "הבנים על הבנות".
חלק גדול מהאנשים כאן נוהגים באופן קבוע להשפיל נשים ואף להצליף בנשים.
זה בדסמ, פור קריינג אאוט לאוד.
בתור אחת שחובבת את הרעיון הכללי של הפורום הזה (גם אם הסיפור הספציפי הזה ממש לא כוס התה שלי), אני מתקשה להבין איך נראה לך סביר לכתוב דווקא באתר ובפורום הזה שכל הרעיון של הנטיה שלי ושל הרבה אנשים כאן לא לגיטימי בעיניך.
בעיני, אגב, זה דווקא שיא הפמיניזם לאפשר לעצמי להיות איך שמתחשק לי גם אם זה לא ממש עומד בסטנדרטים מקובלים שאת, ככל הנראה, מנסה לכפות.

קצת כבוד לנטיות של אנשים אחרים לא יהרוג אף אחד.

godisafemale כתב/ה:

לכן זהו בדיוק המקום.

את מתנגדת להשפלה בשליטה גברית?
את גם תמשיכי להתנגד שאנחנו נעסוק בזה ונכתוב על זה?
נדמה לך שזה מה שמזין מפלצת חברתית?
את מתנגדת לאיך שניהלתי את המין חיי מין?
את מבשת ממני לוותר על האורגזמות שלה?
את מצפה ממני לא לקרוא סיפורים ולא לכתוב?
ובכלל את קוראת לי להקריב את עצמי למען מהפכה פמיניסטית רדיקלית?

ואולי צריך לכתוב באותיות מספיק גדולות:
אני אישה שאין לה רגשי נחיתות בגלל היותה אישה ומעולם לא היו לה.
אני אישה שנשיותה המינית באה לביטוי מושלם במצב של השפלה ונחיתות.

המהפכה הפמניסטית עברה את השלב הראדיקלי, הפמיניזם האמיתי הוא לבחור את מקומך.
אני יודעת שיש זוגיות שוויות ואפילו זוגיות של עליונות האישה ואני בוחרת בזוגיות הזאת.
יש מקומות, שבהם לנשים עדיין את האפשרות לבחור, שם אני אלחם ואתפשר על רצונתיי.
כאן, זה המקום שלי , להיות אני, מבלי צורך להתנצל בפני אף על מי שאני.
שוש נותנת בראש

ריס.

שוש נותנת בראש • 24 באפר׳ 2006
לא זכור לי שמונית לנותן אישורים רשמי על הזכות להגיב על פנטזיות ולהנות מהן או לשפוט למי מותר ולמי אסור להגיב ואיך תהיה התגובה.
בין אם אני 4 ימים בכלוב ואכן איני יודעת מהן מקלחות צהובות, עדיין יש לי אפשרות לקרוא סיפור כזה או אחר ולהתגרות ממנו ולהנות ממנו.

מי שמך לשופט?
RIS
RIS

Re: ריס.

RIS • 24 באפר׳ 2006
שוש נותנת בראש כתב/ה:
לא זכור לי שמונית לנותן אישורים רשמי על הזכות להגיב על פנטזיות ולהנות מהן או לשפוט למי מותר ולמי אסור להגיב ואיך תהיה התגובה.
בין אם אני 4 ימים בכלוב ואכן איני יודעת מהן מקלחות צהובות, עדיין יש לי אפשרות לקרוא סיפור כזה או אחר ולהתגרות ממנו ולהנות ממנו.

מי שמך לשופט?

מה, יש לך קשיים בהבנת הנקרא?
מה איכפת לי אם את מגיבה למשהו ואיזו תגובה את מגיבה?

רק ציינתי שההתחזות שלך גלויה על פניה, זה הכל.
שברגע אחד את/אתה מעמידים פנים של מישהו חדש לגמרי ושתי דקות אחרי כן נשמטת המסיכה ואתם מתבטאים כמו הותיקים שבותיקים שכאן.
כי אפשר לעבוד על כל האנשים רק חלק מהזמן.....

ירדת לסוף דעתי או שצריך לנקד את זה?
שוש נותנת בראש

Re: ריס.

RIS כתב/ה:
שוש נותנת בראש כתב/ה:

מי שמך לשופט?

מה, יש לך קשיים בהבנת הנקרא?
מה איכפת לי אם את מגיבה למשהו ואיזו תגובה את מגיבה?

רק ציינתי שההתחזות שלך גלויה על פניה, זה הכל.
שברגע אחד את/אתה מעמידים פנים של מישהו חדש לגמרי ושתי דקות אחרי כן נשמטת המסיכה ואתם מתבטאים כמו הותיקים שבותיקים שכאן.
כי אפשר לעבוד על כל האנשים רק חלק מהזמן.....

ירדת לסוף דעתי או שצריך לנקד את זה?

תנקד, אתה טוב בזה.
RIS
RIS
RIS • 24 באפר׳ 2006
אני באמת טוב בזה...

אבל "את" שאת חדשה לגמרי כאן, מאיפה לך לדעת את זה.....?

ולא נותר לי אלא לברך אותך בברכת המשך התחזות מהנה משיירי המסיכה שנותרה לך....
שוש נותנת בראש
RIS כתב/ה:
אני באמת טוב בזה...

אבל "את" שאת חדשה לגמרי כאן, מאיפה לך לדעת את זה.....?

ולא נותר לי אלא לברך אותך בברכת המשך התחזות מהנה משיירי המסיכה שנותרה לך....

תודה על קבלת הפנים. icon_lol.gif
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 24 באפר׳ 2006
וזה ממשיך...
כמה קל לשסות אנשים...