לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האמת על השולטות והמלכות

melaila​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 27 באפר׳ 2006
melaila​(לא בעסק) • 27 באפר׳ 2006
טוב,א:יש נשים בכול הצבעים והגדלים,גם כאן וגם "בחוץ",כל אחד מוזמן לחפש לו מה שמוצא חן בעיניו.
ב:אני לדוגמא בחורה יחסית גבוהה,הייתי יכולה ליפתוח שירשור ארוך ומיגע על מחסור בגברים גבוהיים באתר,בעולם,בשכונת מגוריי...נו ו??? להרוג את כל הנמוכים? תיתפלא גם אני גיליתי בסוף "משהו"(איי אני עוד אחטוף על זה icon_biggrin.gif )לטעמי ובגובה הרצוי.
ג:במילותייה של סבתה גולדה ז'ל:"לא אוהב? אל תאכל!"
icon_rolleyes.gif
Mistress Rony​(שולטת)

בורות מוחלטת

Mistress Rony​(שולטת) • 27 באפר׳ 2006
ה"עבד" גיא,
לדעתי כל השרשור הזה מקורו בבורות מוחלטת בנוגע למיניות האישה בכלל והמלכות בפרט, והן בנוגע להיצע וביקוש גם מחוץ לסורגי הכלוב.
כל כך קשה ולא אפשרי לנשים להשיג זיון היום בעידן הצ'אטים?! אישה המעוניינת בסקס נטו, לא צריכה לטרוח ולהיכנס לכאן כדי להתחזות לשולטת. גם אם היא שמנה ומכוערת לא תתקשה להשיג זיון וסטוץ ללילה. קח בחשבון שמבחינה סטטיסטית יש הרבה יותר גברים חרמנים הרעבים לסקס מנשים כאלו. והצצה חטופה באחד מעשרות הצ'אטים הונילים הקיימים היום יכולה להוכיח זאת. על כן אותה "שמנה ולא אטרקטיבית", אם היא מספיק חרמנית, תוכל להשיג זיונים כיד המלך הרבה מעבר למה שגבר חתיך ואטרקטיבי יוכל להשיג. מדוע אם כן עליה להיכנס דווקא אל כותלי הכלוב בכדי למצוא זיון ונילי פשוט בשעה שיכולה להשיג את זה בכל מקום?!
גם אני מחפשת בין היתר עבד מין. ולא מכיוון שאינני נראית טוב או שהתקשיתי להשיג מבוקשי במקומות אחרים !! יש הבדל מהותי בין קשר מיני עם עבד לבין קשר מיני עם סתם גבר. בעוד הגברים הונילים המיוחמים שפגשתי ניסו לזיין אותי בתחת או לדחוף את הזין המעוות שלהם לפי, אף עבד מעולם לא ניסה ולא היעז. גם אם יש לי סקס עם עבד, הוא מתבצע כפי שאני מחליטה שיתבצע ולפי ההוראות הברורות ש ל י ולא שלו. עבד מין הוא לא סתם גבר שבא לזיין. הוא אמור להיות כלי לסיפוק יצריה של המלכה. אך ורק כלי לשימושה הפרטי. הוא מודע לכך שהוא מנוצל, עושה הכל למענה ולא מקבל דבר בתמורה. זה מה שמדליק אותי בסקס עם עבד מין וזה לא מה שקיבלתי במקומות אחרים.
אני מודעת לכך שיש גברים רבים שלא מצליחים למצוא זיון. לא בתור שולטים, לא בתור נשלטים ולא בתור ונילים. ועל אף אינספור הניקים שלהם, הם נאלצים לעשות ביד ולחיות חיי תסכול מתמשכים או לשלם לנשים שיסכימו להתייחס אליהם. על כן מתעוררת קנאתם בכל אותן שולטות המשיגות עבדים בקלות ומבלי להזיע, החיות חיי שליטה וחיי מין מספקים. אולי "עבד" שלא יודע לרדת ולא לזיין ( כי כמעט ואין לו זין..) הנעדר כריזמה בסיסית יסתום את פיו ויתן כבוד לאלו המשיגות את מה שהוא היה מת להשיג במקומן.
אגב, שומן יכול להשתנות. זין לא.
ג'נטלמן נשלט​(נשלט)
ג'נטלמן נשלט​(נשלט) • 27 באפר׳ 2006
Mistress Rony/
אולי אין זה המקום הרשמי בו בדרך כלל פונים לחברים אחרים בכלוב , אולם נחסמה הפניה הרגילה שלי אלייך ואני ממש אהבתי את מה שכתבת כאן וגם בכרטיס חבר שלך. הייתי מאוד רוצה להיות לך לעבד. את עושה רושם מיוחד מאוד ומרשים מאוד.
אם תהיה מעונינת לתת לי צ'אנס להוכיח את עצמי בפנייך אשמח לשלוח לך את הטלפון שלי !!
בתודה מראש, שלך geneman.
גיא goddess​(נשלט)
לפני 18 שנים • 28 באפר׳ 2006
גיא goddess​(נשלט) • 28 באפר׳ 2006
המלט - בסופו של יום, מי שמשתלח בפראות זה אתה. הסיבות לפרסום השרשור בניק הזה שמורות עמי, ולא צריך לרדת לתהום הנשייה והפלצנות כדי להסביר את מה שאני עושה כאן. פריקת תסכול? יודע מה, בסדר. מה רע בזה?

פסיכולוגית בספת עור - לא כדאי לך להיכנס איתי לרזי הסטטיסטיקה והמחקר. עם זאת, אני מודה שלא עומד מאחורי דבריי מחקר סטטיסטי כלשהו, אלא רק אמירה. ניכר כי מיהרת ולא קראת כל מה שכתבתי (יתכן ואת חוטא ברדידות? לא יכול להיות..), ותמיד ציינתי שאני נזהר שלא להכליל וכי ישנן סיבות רבות לכל דבר. אני פשוט תוהה על הקשר בין בות לא יפות לשליטה. אני גם תוהה על הקשר בין הומואים לאינטליגנציה גבוהה, אבל זה משהו אחר.

הגבירה רוני, אני לא מצליח להבין מה את מנסה להגיד, ומדוע את מזלזלת בי. שוב - אמרתי כי ישנן סיבות רבות לזה ששולטת מחפשת "עבד מין", ואני מעריך ומכבד שולטת (כמוך, ככל הנראה) שעושה זאת מתוך אמונה אמיתית בעליונותה, ולא מתוך נקמה בגברים שזלזלו בה.
וגם זין יכול להשתנות.
עינבר

מצחיק

עינבר • 28 באפר׳ 2006
אתה פותח ניק חדש
רק בשביל להשתלח במלכות ובשולטות
ואתה לא מבין מה יש לאנשים נגדך?
גבר גורב גרב
גבר גורב גרב • 28 באפר׳ 2006
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
גיא
ביצעת 3 טעויות

1) הכללת יתר. חלק גדול? עשית מחקר? אפשר לראות את התוצאות שלו?
2) רדידות. יש כל כך הרבה סיבות שמסבירות למה נשים מגיעות לכאן. בחרת את הפרימיטיבית ביותר.
3) חוסר טקט. אבל מילא. תסכול זה גורם ידוע לפגיעה בטקט.

icon_rolleyes.gif

הפסיכולוג עשה גם 3 טעויות
1) התחנפות יתר למלכות למרות שדבר זה לא יתן לו כלום.
2)לא עשה מחקר... ולא טיפל בבעיות הפסיכולגיות... אלא פשוט ראה בעיניים.
3) והפסיכולוג שפט אחרים לפני ששפט אותו...

נ.ב. מוזר שהפרופיל של גיא לא נמחק מהאתר ברגע שאמר את דבריו.
מוזר שלא רוב מלכות האתר התאחדו
Blondie the good​(מתחלף)

עם כל הכבוד

Blondie the good​(מתחלף) • 28 באפר׳ 2006
יצורים באתר הזה לא חסרים, מכל מין או צד של השוט.

אם מישהו/י פוגשים אדם שלא מתאימ/ה להם מכל סיבה שהיא, שיעבור הלאה.

במחילה מכבודך גיא, אין טעם לפתוח שרשור על הרגלי התזונה של הדומית העברית, מלבד לעצבן ולפגוע באנשים זה לא יתן כלום.

לנושא עצמו, אני חושב שכל מי שעוסק בתחום נהנה ממנו בצורה זו או אחרת, וכפי שציינו לפני נשים בלי קשר למראה שלהן לא תתקשנה למצוא זיון בכל אתר סקס ונילי, למה להן להטריח עצמן בהצלפות והשפלות?
יכול להיות שיש כאלה המחפשות לנצל עבדי נקיון ונהיגה וכדומה, אבל זה ויכוח שונה.

אגב, בני אדם בריאי גוף הם סממן של חברת רווחה, לאו דווקא של חברה סאדו מזוכיסטית icon_wink.gif
המלט
המלט • 28 באפר׳ 2006
גיא goddess כתב/ה:
המלט - בסופו של יום, מי שמשתלח בפראות זה אתה. הסיבות לפרסום השרשור בניק הזה שמורות עמי, ולא צריך לרדת לתהום הנשייה והפלצנות כדי להסביר את מה שאני עושה כאן. פריקת תסכול? יודע מה, בסדר. מה רע בזה?

אני מודה בעובדות. אכן השתלחתי בך בפראות. קצת קשה לומר שיש לי איזשהו ענין אישי,
כי גודמיט, אני לא יודע בכלל מי אתה. ואתה יודע מה, אין שום דבר רע בפריקת תסכול, להיפך,
חשוב לפרוק תסכול. אבל, (ויש כאן 'אבל' גדול) -- אינך יכול לפרוק תסכול על ידי שתטען בו
מישהו אחר; כאילו שלא היו לך בראש שולטות ספציפיות; כאילו שחלקן לא קוראות כאן את הפוסטים;
כאילו שלא כיוונת לדעתו של אף אחד. ומה כל הסיפור עם הניק הכפול? התסכול נפרק טוב יותר
ב incognito mode ?
גיא goddess​(נשלט)
גיא goddess​(נשלט) • 28 באפר׳ 2006
המלט, זו בדיוק הסיבה שאני כותב בניק השני - אני לא רוצה לפגוע אישית בשולטות שאני מכיר או מכירות אותי. גם המילה 'תסכול' במחשבה שניה היא קצת בעיתית - כי כמו שנאמר קודם, ואני מסכים, אי אפשר לשנות מצב קיים וזה גם ילדותי להיות 'מתוסכל' כי רוב השולטות שמנות. אני בסך הכל ראיתי לנכון לשתף תחושה שיש לי, ולהגיד את המשפט הזה - רוב השולטות לא מושכות - כי זו תחושה שאני מושך הרבה זמן.

בלונדי - אין טעם לפתוח שרשור, יש טעם לפתוח שרשור - עם כל הכבוד, כל עוד איני פוגע ישירות ברגשותיו של אדם ספציפי (ולא עשיתי זאת) ולא כתבתי על נושא שהוא בבחינת טאבו, אז זכותי לכתוב מה שבא לי.