בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לנשים השולטות

Morticia
לפני 18 שנים • 28 באפר׳ 2006

שאלה לנשים השולטות

Morticia • 28 באפר׳ 2006
(וכמובן שלכל אישה אחרת או גבר שיש לו רצון להביע דעה)

הבחנתי לא מעט, והנה זה עלה כאן בפוסט שכן, שגברים רבים המכנים עצמם נשלטים/עבדים ומצהירים על עצמם שהם מעריצים נשים ומחפשים אישה חזקה, מצליחים להתהפך די בקלות על נשים.

אני על עצמי יודעת שהגבר היחידי שישרוד אתי הוא כזה שיש בו אהבה כנה ואמיתית ליצור הזה שנקרא אישה. באשר היא.
נכון שיש לפעמים בני אדם, גם מזן נשים שנותנים לנו סיבות לא לכבד אותם אבל בעיני גבר שמסוגל להעריץ אישה הוא כזה שבאופן כללי מעריץ נשים ומכבד אותן.

לא הייתי רוצה לפתח מערכת יחסים עם גבר שלא יוצא באופן עקרוני עם מרוקאיות, אפילו שאני פולניה.
גם לא הייתי רוצה לפתח מערכת יחסים עם סאב שמסוגל לדבר בחוסר כבוד ובעלבון לאישה אחרת, סתם כי היא לא נראית לו.

איפה המקום בו אנחנו הנשים באמת מתאחדות ועומדות זו לצד זו?
מנקודת המבט שלי, אישה יפה באמת, יש בה מקום להכיל את כל הנשים שבעולם.
יש לזה היבט אישי עם בן הזוג ולדעתי, צריך להיות לזה היבט קולקטיבי בין בנות מיננו.

אשמח מאוד לשמוע את דעתכן/ם

תודה
icon_cool.gif
Mistress Rony​(שולטת)

מסכימה בהחלט

Mistress Rony​(שולטת) • 28 באפר׳ 2006
מורטישיה יקירתי,
מסכימה בהחלט עם כל מילה. נתקלתי עד היום ב"עבדים" רבים שהם נשלטים, כנועים, חלשים וצייתניים רק בעולם הוירטואלי, אך במציאות דומיננטיים להחריד. פעמים רבות מצאתי עצמי מנסה לתהות האם המצ'ואיסט הישראלי המכוער איתו נפגשתי הוא אותו כלבלב קטן מסכן לקקן ומתחנן איתו שוחחתי בטלפון. תופעה מוזרה מתרחשת בעולם הבדס"מ בכלל והכלוב בפרט, כל גבר בעל פטיש נעליים או לבוש קינקי מכנה עצמו "עבד" מבלי שידע בכלל משמעות המילה, ומבלי שיוכל לייצג אותה בכבוד. יש לא מעט שולטים בכלוב המתחזים לעבדים רק בגלל שהם מתים לזיין אישה במגפי עור. יש לא מעט ונילים שאין להם כל עניין בעולם הבדס"מ וכל עניינם למצוא סטוץ ללילה. אני תמיד נפגשת לכוס קפה או אלכוהול לפני הפגישה כדי לתהות על קנקנו של המועמד לעבדות. ופעמים רבות נאלצתי לסיים פגישה חמש דקות אחרי שהתחילה רק בגלל שקלטתי דומיננטיות ברורה וחוסר כבוד בסיסי למין הנשי מצד אותו "סאב" חרמן ונחות. למרות היותי חרמנית לא קטנה מעולם לא נפגשתי ביחידות או הזדיינתי עם סאב במסיכה, ברגע שקלטתי שהיא קיימת. והאמינו לי אחיותיי השולטות, היא קיימת.
Morticia
Morticia • 28 באפר׳ 2006
תודה רבה לך מיסטרס רוני על התגובה המקסימה, מכל הלב.
נעים לי מאוד להכיר אותך אחותי, בת חווה.
icon_biggrin.gif
huan
huan • 28 באפר׳ 2006
היה ברור שזה רק עניין של זמן שהפוסט תגובה לפוסט המטומטם שיורד על שולטות היה נפתח
אולי במקום לריב ולהצביע על "דברים מובנים מאליו" (כל הדומיות כונאפות שמחפשות זין ולכל הסאבים שי זין קטן והם מחפשים כוס)
נתאחד ונעשה משהו לטובת הקהילה

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=14372
Madame T​(שולטת)

Re: מסכימה בהחלט

Madame T​(שולטת) • 28 באפר׳ 2006
Mistress Rony כתב/ה:
מורטישיה יקירתי,
מסכימה בהחלט עם כל מילה. נתקלתי עד היום ב"עבדים" רבים שהם נשלטים, כנועים, חלשים וצייתניים רק בעולם הוירטואלי, אך במציאות דומיננטיים להחריד. פעמים רבות מצאתי עצמי מנסה לתהות האם המצ'ואיסט הישראלי המכוער איתו נפגשתי הוא אותו כלבלב קטן מסכן לקקן ומתחנן איתו שוחחתי בטלפון. תופעה מוזרה מתרחשת בעולם הבדס"מ בכלל והכלוב בפרט, כל גבר בעל פטיש נעליים או לבוש קינקי מכנה עצמו "עבד" מבלי שידע בכלל משמעות המילה, ומבלי שיוכל לייצג אותה בכבוד. יש לא מעט שולטים בכלוב המתחזים לעבדים רק בגלל שהם מתים לזיין אישה במגפי עור. יש לא מעט ונילים שאין להם כל עניין בעולם הבדס"מ וכל עניינם למצוא סטוץ ללילה. אני תמיד נפגשת לכוס קפה או אלכוהול לפני הפגישה כדי לתהות על קנקנו של המועמד לעבדות. ופעמים רבות נאלצתי לסיים פגישה חמש דקות אחרי שהתחילה רק בגלל שקלטתי דומיננטיות ברורה וחוסר כבוד בסיסי למין הנשי מצד אותו "סאב" חרמן ונחות. למרות היותי חרמנית לא קטנה מעולם לא נפגשתי ביחידות או הזדיינתי עם סאב במסיכה, ברגע שקלטתי שהיא קיימת. והאמינו לי אחיותיי השולטות, היא קיימת.

אכן ישנם כאן מכל הסוגים ומכל המינים. יש כאלה שמחפשים ריגוש לרגע, או הגשמת פטיש כזה או אחר וזה בעצם כל מה שמעניין אותם. ישנם גם אחרים שאינם מעמידים פנים כדי להגשים לרגע פנטזיה זו או אחרת ובאמת מעונינים להיות נשלטים ולהתמסר בלי קשר למידת הדומיננטיות שלהם בחיי היום יום. בעיני, אגב, אין יפה מגבר דומיננטי כנוע לרגלי... בכל מקרה אצפה וארצה כמובן שהסאב שלי יגלה יחס של כבוד כלפי נשים באשר הם ולא רק כלפי במידה ואכן בחר בי כמלכתו. לא קל לברור ולמצוא את המחטים בערימות השחת, אבל אני מאמינה ומקווה שהם אכן נמצאים.
Morticia
Morticia • 28 באפר׳ 2006
huan כתב/ה:
היה ברור שזה רק עניין של זמן שהפוסט תגובה לפוסט המטומטם שיורד על שולטות היה נפתח
אולי במקום לריב ולהצביע על "דברים מובנים מאליו" (כל הדומיות כונאפות שמחפשות זין ולכל הסאבים שי זין קטן והם מחפשים כוס)
נתאחד ונעשה משהו לטובת הקהילה

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=14372

אני לא ממעיטה מערכו של הפוסט שהבאת לכאן. מדוע אתה ממעיט משלי?
הפוסט הגיע כתגובה אמנם אך מייצג מחשבות שנמצאות בראשי וברצוני לדבר עליהן, והרי זו זכותי.
נשים צריכות לעמוד זו לצד זו בכל מצב, גם בחוזק וגם בחולשה, אל תמעיט ערך בדבריי.

Madame T, תודה רבה על תשובתך icon_biggrin.gif
בטי בום​(שולטת)

יקירותי

בטי בום​(שולטת) • 28 באפר׳ 2006
אני מסכימה איתך בהרבה מהדברים , לא הייתי רוצה להיות עם גבר המפגין זילזול באישה אחרת אך גם לא הייתי רוצה גבר שיזלזל בגברים אחרים ואף איני חסידת הגישה שגורסת שאם כתוב לך שולטת ליד השם עליך לזלזל בגברים .
הייתי רוצה שהסאב שלי יכבד בני אדם ויהיה "מנץ" לפני כל דבר אחר .
הגבר שלי בחר להעריץ אותי והוא לא אמור לקבל מרות מאף אישה אחרת כי כתוב לה שולטת ליד השם הוא אמור לקבל מרות אך ורק ממני ואני לא אצפה להתיחסות מיחודת מעבד של אף מלכה אחרת חוץ מנימוס שגם אני אעניק לו בשמחה .
כלבלבים שמוכנים לכרוע ברך בפני כל אישה רק בגלל שהוא "חם" על סשן - לא בבית סיפרי !
איתי זה רק בגלל שאני ראויה שתעריץ אותי ואתה ראוי להיות שלי ואני לא מוכנה להתפשר על פחות .

אבל גברים שקוראים לעצמם סאב בלי להבין את המשמעות של העניין , לצערי יש כאן יותר מידי כאלה .
שוטרת*
שוטרת* • 28 באפר׳ 2006
אני לא בעד הכללות בכלל, גם לא כשמדובר בהכללה של "גברים" "נשים". את מעריכה כל אישה באשר היא ולו רק בשל העובדה כי היא אישה ? אני לא. יש תכונות מסויימות בבני אדם שאותם אני מעריכה , בין אם אתה גבר ובין אם את אישה - יש לך אותם? תקבלי הערכה .
ויש לי גם דוגמא. לא מזמן הכרתי נשלטת שהייתה באמת מקסימה, דיי הסתדרתי איתה. אותה נשלטת הפכה לשולטת (בהגדרה לפחות), ושיחה קצרה איתה גרמה לי לראות את השינוי הגדול (ורחוק מלהיות לטובה), שהיא עברה. אז בגלל שהיא אישה ומגדירה את עצמה כשולטת היא תקבל הערכה ? אם כך הייתי נוהגת , מה שווה ההערכה שלי?
אותה התנהגות בדיוק אני מצפה מאלו שסובבים אותי , בין אם עבדים ובין אם שולטים,בין אם שפחות ובין אם שולטות.
Madame T​(שולטת)

Re: יקירותי

Madame T​(שולטת) • 28 באפר׳ 2006
בטי בום-קטלני כתב/ה:
אני מסכימה איתך בהרבה מהדברים , לא הייתי רוצה להיות עם גבר המפגין זילזול באישה אחרת אך גם לא הייתי רוצה גבר שיזלזל בגברים אחרים ואף איני חסידת הגישה שגורסת שאם כתוב לך שולטת ליד השם עליך לזלזל בגברים .
הגבר שלי בחר להעריץ אותי והוא לא אמור לקבל מרות מאף אישה אחרת כי כתוב לה שולטת ליד השם הוא אמור לקבל מרות אך ורק ממני ואני לא אצפה להתיחסות מיחודת מעבד של אף מלכה אחרת חוץ מנימוס שגם אני אעניק לו בשמחה .
כלבלבים שמוכנים לכרוע ברך בפני כל אישה רק בגלל שהוא "חם" על סשן - לא בבית סיפרי !
איתי זה רק בגלל שאני ראויה שתעריץ אותי ואתה ראוי להיות שלי ואני לא מוכנה להתפשר על פחות .

אבל גברים שקוראים לעצמם סאב בלי להבין את המשמעות של העניין , לצערי יש כאן יותר מידי כאלה .

מסכימה בהחלט עם דברייך. בעיני סאב שהוא באמת כזה הוא קודם כל בן אדם וראוי להתייחסות הוגנת ואנושית מצד המלכה שלו. באותה מידה גם אני סבורה שמלכה צריכה להיות ראויה ל"תואר" הזה בזכות מי שהיא מבחינת האישיות שלה, ולא רק כי רשמה "שולטת" ליד שמה. כמוך, גם אני אינני מתרשמת ממי שמייד "מתמסר" לי. זהו תהליך שדורש זמן והיכרות, למידה והתאמה משני הצדדים ואין כאן משהו שהוא "אינסטנט" אם יש באמת כוונה רצינית משני הצדדים לבנות קשר שכזה. כמו שציינתי לעיל, אני מאמינה שאכן יש כאן כאלה שרוצים בכך, הם רק צריכים למצוא זה את זה.... icon_smile.gif
קייל​(לא בעסק)

Re: יקירותי

קייל​(לא בעסק) • 28 באפר׳ 2006
בטי בום-קטלני כתב/ה:

כמו תמיד, כשבטינקה כותבת משהו זה סימן שלא צריך לעשות יותר מאשר לצטט אותה כי הכל נכון