אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לנשים השולטות

Blondie the good​(מתחלף)
לפני 18 שנים • 29 באפר׳ 2006

Re: אין פה אף אחד שהוא באמת עבד

Blondie the good​(מתחלף) • 29 באפר׳ 2006
God's Daughter כתב/ה:

יש נשלט שהוא דומיננטי בחייו עד שהוא מתחיל להעריץ אישה מסויימת וכלפיה הוא סאבמיסיב.
לעומת זאת יכול להיות גבר שבאופן כללי מתנהג כנשלט עם נשים, תמיד יכופף ראש מול נשים ויעשה כל שהן אומרות, זה ציות עיוור ולדעתי האישית מטופש.
אני מצטערת, לא כל גבר ולא כל אישה ראויים להערצה מכל אדם.
כוונתי היא שכל מערכת BDSM היא אישית ועניין של כימיה.
מי שהוא נשלט אידיאלי בעיני איננו נשלט אידיאלי אולי בעיני אף אחת מהכותבות בשרשור,
וכן גם ההיפך, אולי נשלט שיראה בי למשל שולטת לא ייחס חשיבות רבה למי מכן וכמובן ההיפך.

לכן אני חושבת שמהות השרשור היא קצת שגויה.. אין נשלט / שולט / נשלטת / שולטת נכונים.... כמו שאין BDSM נכון.

[size=9]Hear Hear![/size]

icon_smile.gif
Morticia
Morticia • 29 באפר׳ 2006
טוב אנשים, אני חוששת שאולי אני יצאתי לא מאוד ברורה כאן, אני מאמינה שמהות השרשור הזה אינה שגויה (ושבהחלט יש נשים שולטות... אז למי שאמרה את זה, דברי בשם עצמך... icon_rolleyes.gif) והייתי רוצה להסביר את כוונתי, מקווה שהפעם אהיה קצת יותר ברורה.

אז ככה:
בני אדם יכולים להיות טובים או רעים, נשים וגברים כאחד.
כל בני האדם נולדו שווים בעיני האל.
אני (ומי שקצת מכיר אותי או טורח לקרוא את הפרופיל שלי, בלוג ושאר פרסומים יודע) מאמינה גדולה בהתחברות עם האדם, הרבה לפני יחסי השליטה. בשבילי יחסי שליטה זה משהו מאוד אינטימי ואישי ביני לבין מי שיהיה סאבמיסיבי אלי, מתוך בחירה מוחלטת כמובן.
אני לא יוצאת מנקודת הנחה שבגלל שאני קוראת לעצמי שולטת, זה נכון, אני קוראת לעצמי שולטת בגלל שזו האמת.
אני לא יוצאת מנקודת הנחה שכל מי שמכנה עצמה שולטת באמת ראויה לכבוד ואני בטח ובטח לא יוצאת מנקודת הנחה שכל מי שמכנה עצמו עבד או סאב הוא "צייתן עיוור" לכל אישה.
הרי זה אבסורד.

בשרשור הזה התייחסתי לנשים כי חיפשתי איזושהי אחווה נשית (מושג זר משהו לצערי בקרב נשים ונפוץ הרבה יותר בין גברים).
אם אישה התנהגה כמו חרא אז מגיע לה שלא יכבדו אותה, אין בזה שום ספק.
בן אדם שמתייחס בחוסר כבוד לאחרים, בין אם נשים ובין אם גברים הוא לא ראוי בעיני באותה מידה.
הפואנטה כאן הייתה לגבי גברים באתר שמכנים עצמם נשלטים (ואני לא רוצה להכנס לסמנטיקה של עבד או סאב כרגע, כי זה לא רלוונטי) ובפועל, מתייחסים לנשים רבות באתר בחוסר כבוד מוחלט, על לא עוול בכפן.
סתם כי היא שמנה וזה מגעיל אותו, למשל.

זה חמור בעיני באותה מידה אם זה כלפי גבר, זה לא קשור. בסה"כ ניסיתי לדבר כאן רגע על אחוות נשים ואולי גם קצת על אותנטיות של כניעה גברית.. ואתם לקחתם את זה למקומות שאני באמת לא בהם.

אחוות נשים - מושג חמקמק משהו...
What the hell was I thinking?

ולא, אם אני אפגוש גבר שיהיה מקסים אלי וחרא באותה נשימה עם אישה אחרת, סתם כי היא לא אטרקטיבית מספיק בעיניו ולמרות שהיא בן אדם נורא טוב, אז לא, בדיוק כמו שאמרתי:
אני גם לא אצא עם גבר שמתנגד עקרונית לצאת עם מרוקאיות, אפילו שאני פולנייה.

אתם באמת לא מצליחים להבין על מה אני מדברת כאן?
Blondie the good​(מתחלף)

אני חושב שעכשיו הבנתי

אבל לא ברור לי הקשר לאחווה נשית כל כך.

הדוגמאות השליליות שנתת לא קשורים למושג "נשלט"

אדם שבאמת ובתמים יש לו פנטזיות מזוכיסטיות פאמדומיות יכול להיות שוביניסט גס רוח שרואה באישה שמולו כלי לממש את רצונותיו, שזה קצת פרדוקסלי אם אותו אדם מפנטז על פאמדום.

אדם שלא יצא עם מרוקאית עקב מוצאה הוא גזען או אתנוצנטריסט (אני חושב מי שפוסל מרוקאיות פוסל את הסטיראוטיפ, ואם תיקרה דרכו במרקואית הנחשבת מוצלחת עפ"י סטנדרטים אירופים זה לא יפריע לו)

אני מסיכם איתך שאדם המתנהג בגסות ורוע לאדם אחר ללא סיבה ממשית (מראה חיצוני או מוצא זה לא סיבה למשל) הוא אדם רע לב שאי אפשר לחיות איתו.

אני יודע שלא הייתי יוצא עם אישה בעלת דעות קדומות או שמתנהגת בגסות לאנשים ללא סיבה
God's Daughter​(מתחלפת)

כוונתי הייתה

God's Daughter​(מתחלפת) • 29 באפר׳ 2006
לכינוי מלכה, במקביל לכינוי עבד, נתחיל מכך, לכן אני משתמשת בכינוי שולטת ונשלט.

בקשר לשאר הודעתך, מן הסתם אם יש נשלט, או כל אדם ללא שום קשר שמתנהג אל מישהו בעולם הזה בצורה לא ראויה, הוא פשוט לא ראוי בעצמו, לא משנה אם זה גבר או אישה, כמו שאמרת את בעצמך.

כנראה שאני פשוט לא רואה את עניין "אחוות הנשים" רלוונטי כ"כ icon_smile.gif
אבל זו דעתי האישית בלבד.

אגב, מן הסתם אם מישהו מגדיר עצמו נשלט אך מתנהג לדומית, גם אם אינה הדומית "שלו" בצורה חסרת נימוס (ואני מפרידה בצורה מכוונת התנהגות אל דומית מהתנהגות לכל אדם אחר בעולם), אז הוא כנראה לא רואה עצמו סאב אולי באופן שאני, ואולי גם את לצורך העניין רואה.
למשל, אני באופן אישי חושבת שנשלטי/ות האתר מתוקף היותנו בקהילה מסוג מסוים, צריכים לנהוג אלינו ביתר נימוס (להבדיל מהתרפסות). וכן אם אני אראה נשלט שמנסה ללכלך שמה של דומית אחרת / להתנכל לה באופן אישי או בפומבי מן הסתם זה יהווה רתיעה מליצור אתו קשר. אך שוב אני תמיד מגיעה לאותה נקודה ששם זה גם תקף לגבי העולם הונילי ולכל ה"מעמדות" icon_smile.gif
Morticia

Re: אני חושב שעכשיו הבנתי

Morticia • 29 באפר׳ 2006
Blondie the good כתב/ה:
אבל לא ברור לי הקשר לאחווה נשית כל כך.

אני לא מצפה שתבין את זה, מהסיבה הפשוטה שאתה לא אישה.
אני בהחלט מבינה מה אתה אומר וממך כגבר בעל כוונות טובות, אני מכירה את האחווה באופן טבעי יותר.
זתומרת, אחוות נשים עם גברים היא אחרת ועל אף שהיא בהחלט קיימת, לא עליה אני מדברת כרגע.

אני מדברת על כך שנשים צריכות להיות מאוחדות יותר ביניהן.
משום מה אתם מביעים איזה חוסר שייכות של הנושא לבדס"מ.
אז קודם כל, אני מדברת פה אתכם על הרבה נושאים, כאילו אני צריכה לקחת נושאים לא רלוונטיים לפורומים וניליים?
מה גם שגם אם אני לא מדברת כרגע על היחס הבדס"מי בין אישה לגבר ולא פונה באופן אישי לגברים בשרשור הזה, אני עדיין פונה לנשים המכנות עצמן דומיננטיות ושולטות, נשים חזקות, אולי אפילו לוחמניות.
הפנייה כאן היא לא "לא רלוונטית" בעליל.
היא פשוט לא בדס"מית אחד לאחד.

נכון, בכל עולם, בדס"מי או ונילי, אנשים רעים הם אנשים רעים אבל בעולם הבדס"מי, אליו אני שייכת, יש כמות נשים המעידות על עצמן שליטה ואני שואלת איפה האחווה, איפה האחדות.

אני כאישה ראיתי בחיי גברים שהיתה בהם הערצה לנשים ואהבה כנה לדבר הזה שקוראים לו אישה. בוודאי שהם הכירו נשים מגעילות ורעות בחייהם שלא חיבבו אבל כמיהתם היתה לאישה נעלה וראויה להערצה. לעומתם, הכרתי גברים שרואים באישה לא יותר מכוס מהלך שאמור לספק להם את מאווייהם המיניים ותו לא. יש גברים כאלה שהכיף המיני שלהם הוא שליטה נשית.
זה עדיין לא הופך אותם לנשלטים, לרוב מדובר במאצ'ו מצוי בתחפושת זונה.
רוב הנשים השולטות, למיטב הבנתי, לא מחפשות מאצ'ו מצוי בתחפושת זונה שבתוכי תוכו בז לכוח הנשי ורואה את האינטרס האישי שלו אל מול עיניו.
אז למה שנשים לא יתאחדו במקום הזה ויקימו אחווה? למה שנשים לא ישמיעו קולן בבירור ויאמרו איזה גבר לא מדבר אליהן בגרוש? אפילו שלכל אחת יש העדפה אישית משלה, הרי זה ברור, עדיין אני די משוכנעת שמרבית הנשים כאן יסכימו לגבי דמות המאצ'ו זונה.

אבל לצערי... הניסיון הגברי הקסום שלך להבנה עומד מול זה:

God's Daughter כתב/ה:

כנראה שאני פשוט לא רואה את עניין "אחוות הנשים" רלוונטי כ"כ icon_smile.gif
אבל זו דעתי האישית בלבד.

אני חוששת שזו לא דעתך האישית בלבד ושנשים רבות לא יבינו על מה אני מדברת.
סקר פשוט יבהיר את העניין ברגע: אם נשאל כל גבר כאן כמה חברים נותרו לו מימי הילדות ונשווה את זה לתשובות של הנשים, נראה את זה בעיניים.

אני מאמינה באמת ובתמים שיש כאן כמה נשים שולטות, חזקות, דומיננטיות בהחלט, אני נתקלת בהן כאן על בסיס יומיומי כבר הרבה מאוד זמן, אני בהחלט מקווה לשמוע מהן
אבל לשאר אחיותיי הכנועות, צר לי באמת על ההצעה הזרה, על המחשבה ההזויה למאבק נשי.

אבל אתם יודעים מה עוד אני חושבת? שדווקא בקרב אחיותיי הנשלטות אמצא אחווה גדולה מזו כי רבות מהן שבאות ממקום של חוזק ובחירה חופשית.
איפה האחווה של הנשים השולטות? איזה תוכן יש לכח שלנו אם כאחיות לקהילה, אנחנו שורות בכאוס מוחלט?

אתם חושבים שגבר יודע כמה רעה יכולה להיות אישה?
icon_lol.gif
Blondie the good​(מתחלף)

Re: אני חושב שעכשיו הבנתי

Morticia כתב/ה:

אבל אתם יודעים מה עוד אני חושבת? שדווקא בקרב אחיותיי הנשלטות אמצא אחווה גדולה מזו כי רבות מהן שבאות ממקום של חוזק ובחירה חופשית.
איפה האחווה של הנשים השולטות? איזה תוכן יש לכח שלנו אם כאחיות לקהילה, אנחנו שורות בכאוס מוחלט?

אתם חושבים שגבר יודע כמה רעה יכולה להיות אישה?
icon_lol.gif [/color][/size]

אנקדוטה משעשעת,
לפני זמן רב ישבתי עם החבר'ה מבצבא על בקבוק קולה בשק"ם ודיברנו על נשים כלוחמות בצבא
ובחיל התותחנים בפרט. אחד הקצינים, בני"ש, הציע שיקימו יחידות על טהרת הלוחמות, מרמת המ"פ עד רמת הטוראית, איזו מש"קית שישבה איתנו ישר זעקה, "השתגעת? רק בנות סגורות במוצב אחד? תוך יום הן יתחילו לירות אחת בשניה!"

icon_biggrin.gif
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 29 באפר׳ 2006
מקוממת אותי התנהגות סטראוטיפית או גזענית באשר היא, נגד גברים נשים ילדים או זקנים, נכים או מוגבלים מכל סוג שהוא.
בין אם היא מגיע מכיוונה של אישה (שולטת נשלטת או ונילית) ובין אם היא מגיעה מגבר (שולט נשלט או ונילי).
האחווה שהייתי מצפה לה בעניין זה היא אחווה אנושית ולאו דווקא אחווה נשית.

אני חושבת שבהקשר שבעטיו נפתח הפוסט היה אולי מקום לאמירה "אחווה נשית", כיוון שהוא נכתב על בסיס אמירה סטראוטיפית כלפי הנשים השולטות, אמירה חסרת ביסוס או שייכות לנושא השליטה, והגיעה מנשלט.

הטענה המקורית היתה אני מניחה להצביע על האירוניה שבמצב:
נשלט שמתיימר לסגוד לשולטת - גם אם הוא בוחר להעריץ ולסגוד רק לזו שישתייך אליה,
מן הראוי שיהיה בו כבוד למין הנשי באשר הוא, ולא כך הוא.
אלא מאי, אני לא חושבת שיש מקום לנסות ולתקן את העולם. אפילו לא את אותו נשלט...
אותו נשלט, פיתח את הבוז שהביע - או על בסיס נסיונו האישי (שאינו מייצג מדגם הולם בכל מקרה) או שביסס אותו על סטראוטיפ מטופש. זבש"ו. ומי שתאמצו אל חיקה - תמצא את עצמה מהר מאוד נוכחת באופיו הצבוע - איני משייכת לאמירותיו דומיננטיות מוסווית מצידו אלא צביעות ורוע או אולי פשוט טיפשות!
לא בכדי בחר אותו נשלט "ותיק" לפתוח ניק רק לצורך ההתרסה. הוא ידע שאם יזוהה עם האמירות שנאמרו על ידו, יאבד סיכוי למצוא בת זוג בקהילה - גם אלה שדבריו הופנו כלפיהן ישירות, וגם אותן אחרות שקראו את הפוסט שלו, ויכלו לזהות בה את הצביעות שלו.
צ'יקיטה

אני לא מגדירה את עצמי "שולטת" אבל כשפוגעים בנשים

צ'יקיטה • 29 באפר׳ 2006
אני לא מגדירה את עצמי כשולטת ופגיעה ועלבונות לכל אדם מקוממים אותי.
אני מסכימה עם כל מה שנאמר על החובה לכבד כל אדם.
למרות הכל כאשר פוגעים בנשים יש לי הרגשה של אחווה נשית.
כאשר פוגעים באישה יש לי הרגשה שפגעו בי.
לא הגבתי בשרשור ההוא כי כולן ידעו לענות לו.
ההודעה האחרונה של קאמור הקפיצה אותי ורציתי להגיב.
קאמור טען שמי שפתח את הפוסט היא אישה והוא מכיר אותה.
רציתי לכתוב שאני לא מאמינה ואישה לא תכתוב דברים איומים ומבזים כאלה על כל הנשים.
היה בדברים האלה עלבון לכל הנשים.
הפוסט ננעל פתאום אבל לא יתכן שפתחה אותו אישה.
רציתי להגיב בפוסט עצמו ולבקש הסברים מקאמור.
מה דעתכן?
צ'יקיטה
Morticia
Morticia • 29 באפר׳ 2006
תודה רבה קווינסי על מילות בינתך icon_smile.gif
צ'יקיטה, הוצאת לי את המילים מהפה. גם אני עכשיו ראיתי את זה ותהיתי באותה מידה.
אני לא יודעת אם מדובר באישה, הוא גם פנה אלי בפרטי, והייתי רוצה לברר את העניין.
אם זו אישה שמתחזה ופתחה את הפוסט ההוא, על אחת כמה וכמה
I rest my case

אם זו אישה, הרי שרוע כזה חייב לנבוע מתסכול וייאוש כבדים, מה לה ולאחוות נשים?
כל פעם מחדש עצוב לי כשאישה מתנהגת בכזה רוע כלפי נשים אחרות.
אז נכון, זה לא באמת משנה מי מתנהג חרא למי כי זה אף פעם לא בסדר אבל אני עדיין חושבת שנשים צריכות ללמוד קצת לעמוד זו לצד זו ולאחד כוחות, במקום לנהל ביניהן מלחמה...
Madame T​(שולטת)
לפני 18 שנים • 30 באפר׳ 2006

בתגובה לכל האמור לעיל

Madame T​(שולטת) • 30 באפר׳ 2006
רציתי להעיר הערה כללית. אני ככלל בעד חופש הדיבור, אבל שזה ייעשה בטעם ובמטרה תכליתית. כל אותו שרשור שנפתח וננעל בינתים בענין השולטות השמנות וכו', בין אם פתח אותו גבר או אישה, היה, לדעתי, חסר כל תכלית מלכתחילה. יתכן שהיה זה סתם מישהו/הי שישב בבית ושיעמם לו והחליט להצית איזו מדורה (לא היה לו סבלנות לחכות עוד שבועיים עד ל"ג בעומר, כנראה icon_smile.gif ). כך או כך, השתלחות באנשים/נשים בגלל מראה חיצוני או תכונה כזו או אחרת היא מיותרת לחלוטין בעיני. לכל אדם טעם משלו והכרזה כוללנית כזו גם אם היתה נכונה סטטיסטית, לא היתה פרודוקטיבית ולא מועילה לקידום שום מטרה חוץ מאשר לעורר כעס אצל רוב הקוראים/אות.