בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סשן ראשון

נשגבת​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 1 במאי 2006

סשן ראשון

נשגבת​(נשלטת) • 1 במאי 2006
סשן ראשון שלנו יחד, פחד ממלא אותי, פרפרים בבטן, עיניים מרצדות לכל הצדדים, מה יקרה לי, אם יכאב לי, אם תהי עדינה איתי. אם אדע לענג אותך, או אם אהיה ראויה לך. חייבת להתאמץ, אפילו תירוץ של דסלקציה לא עוזר פה.

עומדת מול דלת הכניסה בראש רצות לי מחשבות על מה יהיה בפנים. יודעת רק דבר אחד. הדלת שתפתח לי בפנים, היא הדלת לעולם חדש, מסקרן רענן מושך מפחיד כייפי עולם אחר שלא ידעתי קודם. מרימה את ידי להקיש בדלת. את כבר שם, בפנים, מרימה ורועדת כולי. שומעת את פסיעות נעלייך בודאי את עם עקבים.

בואי כלבונת, בואי אלי, התקרבי. פוסעת לעברך מדדה לי. חסרת ביטחון, כמו ילדה ההולכת בפעם הראשונה לגן.

את אוחזת בידי מושכת אותי אלייך. מורידה אותי מטה. רדי על ברכייך כלבונת. את יושבת בכיסא המלכה ואני שם

למטה. בפעם הראשונה בחיי, רוצה להביט מעלה עלייך, לראות את פנייך, את המלאך שבך, אך יודעת כי מקומי

הוא מטה. כבר שיננו לא פעם ולא פעמיים מה עלי לעשות ועכשיו זה הזמן. נושקת לרגלייך גבירתי ומחבקת. הרגשה טובה נינוחות ממלא אותי. אני פה לצידך וטוב לי, טוב לי במקום שאני נמצאת בו.

כמו כלבונת, עמדי מולי. הציגי עצמך בפניי! מה? מה עלי לעשות? לא דיברנו על זה. מאיפה לי לדעת? מה חברתי היתה עושה במקומי? רגע ,לא אאבד את הראש פה. אעמוד זקופה מול גבירתי. תמיד אמרת לי שמה שאני לא יודעת פשוט לשאול. אז זה הזמן לשאול. להתפשט גבירתי? הלואי והיא תגיד לי, הלואי, כך הרגיש יותר משוחררת, אדע מה היא חושבת עלי. קשה להתפשט כשאת צופה בי גבירה. קשה לי. מרכינה את ראשי. יודעת שחייבת לעשות זאת, חייבת להתגבר על המכשול הזה ולעבור הלאה. זה רק השלב השני. התגברתי על הפחד להיכנס לחדר. עכשיו אתגבר גם על זה. איכשהו, אני לא יודעת איך להסביר את זה, אבל אני שואבת כוחות ממך.

יש לך ריח מטריף והנוכחות שלך, נוכחות שאומרת הכל. אני רוצה להיות שלך גבירתי, מרגישה מוכנה לך. מרגישה מוכנה למגע שלך, לליטוף ממך, לחיבוק, להתמסר לך, לתת לך ממני, ולקבל בחזרה ממך.

מה יפה יותר ממערכת של שתי נשים אוהבות את אותן הדברים, לשתיהן אותן מחשבות, אותן רצונות, ואותן האהבות. אין אהבה חזקה יותר מאהבה אמיתית.
עוף חול
לפני 18 שנים • 1 במאי 2006
עוף חול • 1 במאי 2006
"מה יפה יותר ממערכת של שתי נשים אוהבות את אותן הדברים, לשתיהן אותן מחשבות, אותן רצונות, ואותן האהבות. אין אהבה חזקה יותר מאהבה אמיתית."

אין יותר יפה מזה...

בהצלחה לך... icon_razz.gif icon_razz.gif
infinite​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 2 במאי 2006
infinite​(נשלטת) • 2 במאי 2006
אני מאד אוהבת כתיבה אמיתית ורגש , אין כמו יחסים כאלה בין שתי נשים ,אנחנו תמיד מבינות אחת את השנייה ,זה חזק icon_wink.gif
אהבתי מאד ומקווה שתמשיכי לשתף
ראש השבט​(שולט)

אוהב..

ראש השבט​(שולט) • 2 במאי 2006
ובהצלחה לך.. עם כל החששות והפחדים את תצליחי ותהני עד הקצה..

אוהב ומחבק..
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 2 במאי 2006
תאור יפהפה של החששות המעורבים בציפיה, של הכמיהה והתשוקה!
מאחלת לך המון הצלחה, שתמצאי את זו שתהיה ראויה לאמונך, ואז השמיים יהיו הגבול goodluck.gif !
צייתנית עלל​(אחרת)
לפני 17 שנים • 14 ביוני 2006

תגובה לסאשן הראשון

צייתנית עלל​(אחרת) • 14 ביוני 2006
אני מאוד מיזדה עם כל אותן רגשות שהיו לך גם אני עברתי לא מיזמן סאשן ראשון ומרגש
והיד עוד נטויה אז המון המון בהצלחה בהמשך הדרךicon_smile.gif))