צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מוקד תמיכה לכל מי שבדיאטה!!!

Lilac_Tears
לפני 18 שנים • 3 במאי 2006

לקחתם את זה לכיוון לא נכון!

Lilac_Tears • 3 במאי 2006
אף אחד כאן לא מרעיב את עצמו! קודם כל אלא הם הרגלי האכילה הרגילים שלי מאז ומתמיד (כן קופסאות שימורים!!)

דבר שני כ"ץ סתם מקצין ותסמכו עליו שהוא לא ירעיב את עצמו ..

אנורקסיה לא אצלנו!
כ'ץ​(נשלט)

עדכון

כ'ץ​(נשלט) • 3 במאי 2006
ישירות מהמשקל!!!
אתמול בסוף ששתתי בירה ווסקי
אבל בבוקר נשקלתי!!! והורדתי קילו וחצי!!!!! מתחילת הדיאטה

יש לי שאלה
את ה2 קילו האלה העלתי בחגים בחודש האחרון אז זה אומר שאם אני עושה דיאטת בזק עכשיו אני מורדיד כפלים ואז לא עולה בחזרה?
( כאילו הפוך)
God's Daughter​(מתחלפת)

דיאטה בריאה

God's Daughter​(מתחלפת) • 3 במאי 2006
בדיאטה בריאה ומסודרת מורידים כקילו לשבוע.
קילו אחד זה מינוס של 7700 קלוריות. כל אחד מאתנו צריך פחות או יותר כדי לשמור על משקל אחיד לצרוך כ2000 קלוריות ביום ולעסוק בספורט.
כלומר אם אנחנו רוצים לרדת באופן תקין קילו בשבוע, אנחנו צריכים מאזן סופי של 900 קלוריות.
לדוגמא לצרוך 1200 קלוריות במשך היום ולשרוף 300 בספורט. זה קשה, לכן בד"כ לוקח קצת יותר משבוע אפילו להוריד קילו - זו הדרך הבטוחה והנכונה *לשמור* על המשקל לאורך זמן. כשהוא יורד לאט, בטוח ונכון.
טיפ נוסף - לאכול לאט ! לאט מאוד.. מנסיון מעשי כשאוכלים לאט אוכלים פחות, והרבה פחות.. ההבדל הוא בין כ-5 כפות אורז מבושל לצלחת שלמה ! ממש כך!
טיפ נוסף - לעלות על המשקל פעם בשבוע, בהתחלה יש ירידה די מהירה, אח"כ עצירה, ואח"כ ממשיכים לרדת בירידה מתונה. להשקל פעם בשבוע מגדיל את הסיכוי לראות תוצאות ומעודד יותר!
לאכול נכון ובריא .. אל תאכלו בשר icon_lol.gif
שתיה, מאחר ואתם כמובן עוסקים בספורט נא לשתות בין ליטר וחצי לשניים וחצי ליום. הנוזלים אמורים לחפות על הנוזלים שאיבדתם במהלך הספורט, לנקז רעלים, ולתפעל אתכם כמו שצריך - שתייה מרובה מזרזת ומאפשרת בכלל את הירידה במשקל!!!
תרבו בירקות מכל המינים, מבושלים, אפויים והכי טוב - טריים בכל ארוחה...
רוצים לאכול מרק? קודם תנשנשו מלפפון ועגבניה
רוצים טוסט? שימו בצד (רצוי לא בפנים) כמות יפה של ירקות מכל הסוגים
וכן הלאה...
רצוי לאכול *אחרי* ולא לפני הפעילות הספורטיבית משתי סיבות. האחת אכילה לפני פעילות ספורטיבית לא רצויה בגלל רגישות הקיבה כמובן. ודבר הכי חשוב... לאחר פעילות ספורטיבית הגוף *ממשיך בשריפת קלוריות מואצת* כך שמה שאתם מכניסים נשרף הרבה יותר מהר וביעילות כבר בזמן שאתם אוכלים אותו.
פעילות ספורטיבית אירובית פעם ביום לפחות 30 דק'. שמירה על דופק *לא הכי מהיר שיש* לבדוק את הגבולות בין אירובי לאנ-אירובי, לעבוד על הדופק המושלם לשריפת קלוריות *עפ"י משקל וגיל הבן אדם הספציפי, אין דופק נכון לכולם*

נמאס לי לכתוב...
עוד עיצות וטיפים? החסרתי משהו ? ( זו שרצתה להוריד כמה גרמים ועשתה עבודת מחקר מעמיקה ביותר בנושא תזונה נכונה, ויטמינים, מינרלים, ספורט וכן הלאה, וכמובן גם בעלת נסיון מעשי! )
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
יאללה עזבו אתכם משטויות לילך אם תאכלי פטריות מקופסא את גם תראי כמו פטריה מקופסא אז מספיק עם השטויות. מהיום רק טריות.

אני למשל נסעתי כל יום באופניים משהו בין 30 דקות לשעה. חוץ מזה אני לא מאמין בדיאטות. חשוב להקפיד לאכול בצורה הגיונית , לעשות כושר פעם ביום ל40 דקות, לשתות הרבה מים ולחשוב על דברים טובים, למשל לילך.

עמק
Lilac_Tears

חחחח עמק

אם אני אחשוב על עצמי אני ארזה?icon_smile.gif
סתם אי אפשר לעשות דיאטה בחגים כבר אכלתי היום המון, מרק פטריות (עם המון פטריות מכל הסוגים, אני מכורה!) ופעמיים סלט יווני עשיר בהכל וחתיכת עוגת דבש...
איזה יום טעים יש לי!!!!!!

ואגב, באמת וותרו על הבשר, רצח חסר משמעות .
יהלום
יהלום • 3 במאי 2006
בת אל!!
איפה היית כל חיי?! למה אף אחד לא אמר לי את זה קודם?!?

טוב בקשר למה אכלתי היום, חביתה פרוסה עם קוטג',
קפה - נס על סוכרזית (2) וחלב (אצבע וחצי)

והכנתי לי טוסט מעלף, רוטב שום קטשופ עגבניה, חמאה, וכמובן שני סוגים של גבינה צהובה.
ככה כפיצוי על כל הניפנופים האלו, והעדר הבשר!

בהצלחה לכל הדיוטים (מלשון מודטים - במדיטציה)

ועכשיו מי יגיד לי כמה ימים אני צריכה לאכול 900 קלוריות ולספרטט עצמי כדי להוריד את מר טוסט היקר?!?!?
כ'ץ​(נשלט)

טוב אז אני ממשיך

כ'ץ​(נשלט) • 3 במאי 2006
היום יום העצמאות!!!!!
אז התעוררתי ב 12 שתתי נס עם סוכרזית וחלב 1%
ואז שתתי וודקה רדבול icon_eek.gif
ו3 כבבים 2 שיפודים 1 נקנקיה 1 שיפוד של תחולים עם חצי פתיה קצת חומוס(אלוהים חטאתי)

ובסוף מין סוג של בסבוסת תמרים עם שקדים טעים טעיםicon_smile.gif

וזהו בינתים עדכונים לארוחת ערב
Lilac_Tears

וודקה על הבוקר??!?!?!?!?

טוב חטאתי שנית.. עוגה+ קפה...

עוד מעט אני אעלה על האופניים... יותר אני לא אוכלת היום!!!!
Lilac_Tears

חצי שעה ספינינג!

מישהו יודע כמה קלוריות שורפים בזה???
קרן אור
לפני 18 שנים • 4 במאי 2006

לכל מי שרציני...

קרן אור • 4 במאי 2006

לכל מי שרציני ובאמת באמת רוצה לרדת ולא בדיאטת כאסח או משהו דומה...(ואני לא מדברת על 1-2 ק"ג לקראת הביקיני)
אני ירדתי ב7 חודשים האחרונים 36 ק"ג בצורה מבוקרת ותקינה והיופי שהתוכנית שאני עושה לא עולה כלום.
הבדיקות דם שלי תקינות יותר מתמיד בחודשיים האחרונים התחלתי גם לעשות ספורט אך יותר בשביל עיצוב מאשר שריפת קלוריות.
אני נמצאת בקבוצת תמיכה שאני יודעת שיש כאן כמה בחורות שמכירות אותה שמעבר לצד הגופני (ההרזיה) יש בה המון מן הרוח.
התוכנית היא לא קלה וצריך לוותר על לא מעט אבל היא משתלמת ושוב לא עולה כלל.
אז מי שבאמת רוצה לדעת עוד פרטים מוזמן לפנות אלי בפרטי אני אשמח.
ובהצלחה לכל השאר.

קרנאור