בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקר. היכנסו בבקשה (תפקיד טהור?)

סקיפר
לפני 18 שנים • 28 באפר׳ 2006

מסכים לגמרי עם Black Lotus

סקיפר • 28 באפר׳ 2006
Black Lotus כתב/ה:
זה סוג של מלכודת. אם שולט יצהיר על עצמו כשולט מוחלט אז יעלו טענות על חוסר מחוברות לעצמו ועל חוסר הזדהות עם הצד השנלט וכו' וכו'.
אם נשלט יצהיר זו על עצמו עשויים עוד לזכור לו את זה בתקופה שבה הוא יתבאס מההיצע / יצא מקשר ויחליט שהוא מתהפך או וואטאבר.
בקיצור זו שאלה שכמדומני לאף אחד אין אינטרס לענות עליה, ובנוסף היא עלתה אז בפוסט ההוא שבו אנשים נתבקשו לסמן עצמם על הסקאלה.

אני מוסיף את הפוסט שהזכירה Black Lotus .
אני מסכים עם כל מה שהיא אמרה.
יש בפוסט הסבר שכל אחד מבין בשליטה דבר אחר.
היו אנשים שענו שם שהם שולטים טהורים או נשלטים טהורים.

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=13922
הוא​(שולט)
לפני 18 שנים • 28 באפר׳ 2006

הם

הוא​(שולט) • 28 באפר׳ 2006
בד"כ מתרחצים כל יום
aka BODYGUARD
לפני 18 שנים • 29 באפר׳ 2006
aka BODYGUARD • 29 באפר׳ 2006
מעיד על עצמי..
תמיד באותה עמדה ולא מעט שנים.
לא חוויתי פנטזיית נשלט מעולם.

אז אני מופרע?!

icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif
מיתוסית​(שולטת)
לפני 18 שנים • 30 באפר׳ 2006
מיתוסית​(שולטת) • 30 באפר׳ 2006
מבלי לציין שמות או משהו, אבל יש הרבה שולטים שמתגאים בעובדה שהם "שולטים מלידה" ש"הם בחיים לא פינטזו על להיות נשלט", "שזה לא מעניין אותם" "שולט זה הכי טבעי להם"
ובלה בלה בלה...

(גם שולטות אגב)

פשוט כי הם חוששים שאם רק יעיזו לגלות שיש להם פנטזיות או התנסויות או רצון לכך של הצד השני, זה יוריד את קרניהם בעיני הנשלטים ושהם יתפסו כ"פחות שולטים".
Master of Senses
לפני 18 שנים • 3 במאי 2006
Master of Senses • 3 במאי 2006
כחולית כתב/ה:
מבלי לציין שמות או משהו, אבל יש הרבה שולטים שמתגאים בעובדה שהם "שולטים מלידה" ש"הם בחיים לא פינטזו על להיות נשלט", "שזה לא מעניין אותם" "שולט זה הכי טבעי להם"
ובלה בלה בלה...

(גם שולטות אגב)

פשוט כי הם חוששים שאם רק יעיזו לגלות שיש להם פנטזיות או התנסויות או רצון לכך של הצד השני, זה יוריד את קרניהם בעיני הנשלטים ושהם יתפסו כ"פחות שולטים".

לצורך המחקר או להפרכת הטענה שלכולם יש פנטזיות של הצד השני. icon_biggrin.gif
לא מיקמתי את עצמי בסקר של בודיגארד בקצה כי כתבתי שאני לא רוצה שליטה מוחלטת ואין לי שליטה מוחלטת בסיטואציות.
יש הקשבה לצד הנשלט ויש מילת הביטחון ולכן השליטה שלי לא יכולה להיות בקצה.
למרות שלא מיקמתי את עצמי בקצה אני יכול להצטרף לעדות של בודיגארד שלא היו לי מעולם פנטזיות על המצאות בצד הנשלט.
מבחינתי המצאות בצד הנשלט מעוררת התנגדות.

הנשלטת שלי לא קוראת פה ואני לא מתכנן נשלטות נוספות. icon_wink.gif (מונוגמי)
ההערה של כחולית לא מתאימה במקרה שלי.
אני מצטרף לבודיגארד.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 3 במאי 2006
כחולית כתב/ה:
ובלה בלה בלה...

(גם שולטות אגב)

למען הפרוטוקול יש לציין שישנם נשלטים ונשלטות שפנטזיות או התנסויות סאביות מצד דום מסוים אכן יורידו מערכו בעיניהם. החששות לא בלתי מבוססים, רק שלדעתי עדיף להיות מי שאתה ולהאמין שמי שקרנך יורדת בעיניו בשל אי היותך "שולט טהור", הוא המפסיד אותך ולא אתה אותו.
לבנה​(נשלטת)
לבנה​(נשלטת) • 3 במאי 2006
נראה לי שאני (לעת עתה), יכולה להגדיר את עצמי כנשלטת 100%.
מרוצה?
ללא שם

Re: סקר. היכנסו בבקשה (תפקיד טהור?)

ללא שם • 3 במאי 2006
שאלת תם:
שליטה תמיד שייכת לסאדיזם ומאזוכיזם?
לפי ההערה שלך אתה בטוח ששולטים קרובים לקוטב של הסאדיזם והנשלטים לקוטב של המאזוכיזם.

שליטה היא לא מי מכוון את הסיטואציה ומי שולט בה?
מה קורה אם ה"נשלטת" דואגת להבהיר מה היא רוצה ו"השולט" מבצע?

פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
ככל שעובר הזמן ואני לומד יותר, נדמה לי שהמושגים "סאדיזם" ו"מזוכיזם" מתקרבים האחד לשני.
ב-DSM הם אמנם מוזכרים כהפרעות נפרדות, אך ב ICD למשל, הם נכללים יחד.
יש לי הרושם שלרוב הנוכחים, לא משנה אם שולטים או נשלטים, יש לעיתים גם פנטזיות מהצד השני, ואף יתכן שהתנסו בכך מתי שהוא.
השאלות שלי הן:
1) האם יש כאן מישהו שיכול להעיד על עצמו שהוא נמצא בצד אחד בלבד בצורה טהורה? ללא התנסות מהצד השני, ואפילו מעולם לא היתה לו פנטזיה שכזו?
2) הרושם שלי הוא שסאדיזם ומזוכיזם הינם שני קטבים של אותה הפרעה, כשההבדל בבחירת הקוטב נובע מדברים כגון סגנון האישיות. אין די מקום לכתוב מדוע אני חושב כך (למשל- העובדה שלהרבה אנשים יש פנטזיות לשני הצדדים הינה אחת מהעובדות שמחזקות את המסקנה שהם שייכים לאותה הפרעה). אם מישהו חשב על כך, ורוצה להוסיף או לסתור, אשמח לשמוע.

אם נגדיר מאזוכיזם כדבר שגורם לנו לסבל וסאדיזם כדבר שגורם לנו לרצות לגרום לסבל לשני אני חושבת שבהתנסות שלי אין סאדיזם ומאזוכיזם בכלל.
הסאדיזם והמאזוכיזם הם תנאים הכרחיים לקשר הזה?

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי מאי 03, 2006 5:34 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
venus in our blood​(שולטת)
venus in our blood​(שולטת) • 3 במאי 2006

לדעתי, כאשר נמצאים מספיק זמן בעולם הזה ( וזה , כמובן, נתון יחסי ואינדיווידואלי ) , תמיד יש מקום לפנטזיות ו\ או התנסויות , או לפחות סקרנות לגבי הצד השני...ואני חושבת שזה הכי טיבעי בעולם, להסתקרן, לחוות..
מאידך, ש בהחלט זן כזה, של שולטות \ ים \ נשלטות \ ים נטו .
אך לעניות דעתי, זהו זן נדיר.
(קצת מזכיר לי את השירשורים של צ'יטה, גבר\אישה -אלפא, וכ'ו )