לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני מחפשת מנקה ואני... חרמנית?

דפי.
לפני 18 שנים • 30 באפר׳ 2006
דפי. • 30 באפר׳ 2006
ואני תוהה..

כמה כוח ישאר לה לסשנים והשתעשעויות אחרי שניקתה כול היום....

ליבי יוצא אליה...

דפי. עם בית שלם לנקות.
Belisana​(שולטת)

וליבי יוצא דווקא

Belisana​(שולטת) • 30 באפר׳ 2006
לבת-אל. למצוא עוזרת בית זאת משימה למתקדמים. לי לקח חצי שנה לחפש סתם מנקה טובה ובסוף מצאתי עוזר ולא עוזרת, בתשלום מלא (שהוא כיום מינימום 35 שקלים) ובלי הטבות מיוחדות כפי שאת מחפשת.
בקיצור, לפנטז על עוזרת שהיא גם מנקה טובה וגם סאבית, זה כמעט כמו לפנטז על מרי פופינס בגרבי רשת וקולר. ואם בכל זאת תמצאי, אני ממליצה לך לרכוש באותה הזדמנות כרטיס לוטו, כי כנראה שאת אשה ברת מזל במיוחד.
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 30 באפר׳ 2006
תגובתו של קיחוטה פשוט ענקית, גדולה, מצחיקה, נהדרת (כבוד!! כבר אמרתי?) !!!!

בכל מקרה, זכותך בת אל להעלות ממשאלות ליבך, ואני יכולה רק לאחל לך הצלחה !!

אני דווקא כן יכולה למצוא הגיון לסאבית להסכים להצעתה של בת אל.
סאבית מובטלת הן מעבודה והן משולט/ת שמוכנה לעשות גם עבודה פיזית קשה ולא רוצה להרגיש מנוצלת - עשויה למצוא את ההצעה רלוונטית. תמורת עבודת הנקיון היא תקבל תשלום, ומעבר לכך תהנה משליטה.
מסכימה עם בליסינה שלא יהיה קל למצוא סאבית שגם תדע לנקות כלבבך, וגם תמצא חן לצורך השליטה, אני גם לא בדיוק יודעת איך תפרידי את שעות העבודה משעות הפאן.... אבל אלה כבר הפרטים הקטנים...

אישית אני מעדיפה לעשות הפרדה בין ביזנס לפלז'ר
Dom_Quixote
לפני 18 שנים • 1 במאי 2006

גורלו של ליצן

Dom_Quixote • 1 במאי 2006
[quote="סקיפר"]
God's Daughter כתב/ה:
[b][color=redגם קיחוט היה משועשע וכתב פוסט גדול. icon_lol.gif icon_lol.gif
icon_lol.gif icon_lol.gif

אוף. לשם שינוי הייתי רציני. אני לגמרי תומך בבת אל.

אי אפשר כבר להגיד שום דבר בלי שאנשים יצחקו.

תקציר (C):

כפית.
infinite​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 2 במאי 2006
infinite​(נשלטת) • 2 במאי 2006
וואלה לא יודעת מצד אחד זה נחמד אבל מצד שני לדעתי זה היה יותר נחמד אם באופן ספונטני היית מוצאת מנקה ואז אם הייתן מתקרבות ,היא היתה נהיית סאבית שלך כי לא יודעת ממש איך להסביר את זה אבל משהו בעניין הזה לא מסתדר לי - אולי כי את רוצה בחורה כזו מראש ועניין התשלום ...לא יודעת בעייתי קצת .לדעתי כשאדם עושה משהו בתשלום ,כך הוא גם מתיחס לזה וזה פשוט שונה . פחות אמיתי . אוקצור האמת אני חושבת שתמצאי מנקה ותמצאי סאבית בנפרד זה נראה לי הכי טוב icon_wink.gif
אולי בהמשך הסאבית תרצה לנקות אז...הבעייה תיפתר . icon_smile.gif
שיהיה בהצלחה !
shuki boy​(נשלט)
לפני 18 שנים • 4 במאי 2006

נו, יופי, עוד זוג שמחפש שלישיה בפורום לסבי...

shuki boy​(נשלט) • 4 במאי 2006
God's Daughter כתב/ה:

רוצה שתזדיין אתו כי בין השאר אני מתגרה מלהזנות אותה... כי אני מתגרה משלישיה עם עוד אישה עם בן זוגי...

אני חושב שהיה ראוי לציין את העניין ה"שולי" שאת מחפשת שלישיה כבר בהודעה הראשונה. ללא מעט לסביות יחסי מין עם גבר הם גבול בל יעבור.

*thumbs down*
me-worship-u
me-worship-u • 4 במאי 2006
infinite כתב/ה:
וואלה לא יודעת מצד אחד זה נחמד אבל מצד שני לדעתי זה היה יותר נחמד אם באופן ספונטני היית מוצאת מנקה ואז אם הייתן מתקרבות ,היא היתה נהיית סאבית שלך כי לא יודעת ממש איך להסביר את זה אבל משהו בעניין הזה לא מסתדר לי - אולי כי את רוצה בחורה כזו מראש ועניין התשלום ...לא יודעת בעייתי קצת .לדעתי כשאדם עושה משהו בתשלום ,כך הוא גם מתיחס לזה וזה פשוט שונה . פחות אמיתי . אוקצור האמת אני חושבת שתמצאי מנקה ותמצאי סאבית בנפרד זה נראה לי הכי טוב icon_wink.gif
אולי בהמשך הסאבית תרצה לנקות אז...הבעייה תיפתר . icon_smile.gif
שיהיה בהצלחה !

בת אל
אני מתחבר למה שאינפי רשמה ויחד עם זאת איך שלא יהיה אני מאחל לך בהצלחה ויודע שמי שתזכה להיות לך לסאבית תהיה ברת מזל

בהצלחה
Lilu-FemdoM{Pon}

Re: נו, יופי, עוד זוג שמחפש שלישיה בפורום לסבי...

Lilu-FemdoM{Pon} • 4 במאי 2006
tool כתב/ה:
God's Daughter כתב/ה:

רוצה שתזדיין אתו כי בין השאר אני מתגרה מלהזנות אותה... כי אני מתגרה משלישיה עם עוד אישה עם בן זוגי...

אני חושב שהיה ראוי לציין את העניין ה"שולי" שאת מחפשת שלישיה כבר בהודעה הראשונה. ללא מעט לסביות יחסי מין עם גבר הם גבול בל יעבור.

*thumbs down*

כן הא ? icon_wink.gif
פייה{O}

למען הפרוטוקול

פייה{O} • 4 במאי 2006
גם אם זה רעיון שנשמע מופרך,
כבר הייתה כאן מישהי עם סיפור די דומה, להזכירכם -
משרתת.

לא יודעת לאן היא נעלמה לאחרונה, אבל יש לה בלוג נחמד ודי מפורט על איך היא מנקה ומבשלת לגבירתה.

כך שהכל אפשרי....

fishy.gif
kamor​(נשלט)
לפני 18 שנים • 8 במאי 2006

Re: אני מחפשת מנקה ואני... חרמנית?

kamor​(נשלט) • 8 במאי 2006
לא נראה לי שנשלטות מנקות באופן כללי.
נשלטים הם יותר בקטע של נקיונות . בעצם נשלטים הם יותר בקטע של לעשות הכל למען השולטת.

נשלטות קצת יותר מפונקות .

טוב , לפחות זה הרושם שקיבלתי מהרבה מאוד אנשים פה ששאלתי פעם בפורום האם נשלטות מנקות.

.