שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סאדו זו לא מילה גסה!

huan
לפני 18 שנים • 5 במאי 2006

סאדו זו לא מילה גסה!

huan • 5 במאי 2006
בימים אלה הצטרפתי לקבוצה מהקהילה ששמה לעצמה כמטרה להעלות את המודעות הציבורית לנושא הבדסמ.
הצטרפתי אליה מהסיבות הבאות:
1. אני רוצה להיות חופשי וגאה, ללכת בראש מורם ברחוב ולא להתבייש במי שאני, בדברים שאני עושה ובדברים עליהם אני חושב ומפנטז.
2. לא לפחד מחשיפה, סחיטה ואאוטינג!
3. אני רוצה שנושא הבדסמ יקבל נוסח שונה ומעודכן לימינו, כשקבוצות כמו שלנו צריכות
4. לקבל יחס שוויוני בפני החוק ובכלי התקשורת.
5. הצטרפתי לקבוצה כי נמאס לי לקרוא על עוד סאבית שנאנסה, נפגעה ולא יכלה לעשות דבר בנידון כי נתקלה באטימות ובחוסר ההבנה של המשטרה והמערכת המשפטית שמתמצאת היטב במשפט "את הרי מתעסקת בסאדו".

נשמח אם גם אתם תשקלו להצטרף לקבוצה וכמובן לתגובות בנושא.
כמו כן אני מפנה אתכם לדיון שכבר נפתח בכלוב:

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=14372&postdays=0&postorder=asc&start=0
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 5 במאי 2006
שתי שאלות לי:
1. מי זה "אנחנו"? מי בקבוצה?
2. אילו דרכי פעולה יש בכוונתכם לנקוט?
(קראתי את השרשור המלונקק. לא ראיתי בו תשובות ברורות)
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 5 במאי 2006
באופן כללי היוזמה ברוכה, השאלה מה מתכוונים לעשות בשטח ואז אם יהיה משהו פרודקטיבי, יהיה יותר קל להתייחס לזה ולא לרעיונות אלטרואיסטים באוויר.
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
זוהי הצהרת כוונות לקראת המפגש הראשון של הקבוצה. אם אתם מעוניינים להצטרף אתם מוזמנים ליצור קשר איתי, עם חואן או ענבר. בקרוב ינתן תאריך ומקום למפגש הראשון של הקבוצה. בו נקבע בדיוק מה אנחנו רוצים להעביר ולמי.מי שלא שם אין לו מה להגיד לא שמעתי לא ידעתי לא עשיתי

עמק
נסיכה בערפל

הערה בקשר לכותרת

נסיכה בערפל • 5 במאי 2006
אני מבינה מה רוצים לומר ומה הדרישה אבל אני רוצה להעיר בקשר לכותרת.
אם הכותרת וההסברה תהיה להצדיק סאדיזם הציבור הוונילי לא יקבל את הקמפיין.
לדעתי ההסברה צריכה להיות על יחסי מין בהסכמה ולא על סאדו.

אני חושבת שכחברה ונילית ואוהדת של אנשים מהקהילה אני יכולה להוסיף נקודת מבט ונילית.

אני חושבת שהבקשה צריכה להיות לקבל את החופש של האנשים ליחסי BDSM בהסכמה ולחופש ביטוי והחצנה של המיניות כמו שכתבו בשרשור הקודם.

יש הקשרים שבהם הציבור לא מוכן לקבל סאדיזם.
למשל הקישור הזה של השפלות במחסומים.
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=14150&highlight
אם חייל הוא סאדיסט ומשתמש בכוחו להשפיל אנשים במקרה הזה סאדו לא מקובל.
עוד דוגמה: מוסטפא דיראני שטוען שהותקף מינית אנאלית כדי להשפילו, אפילו שאינו חסיד אומות העולם והוא אדם שפל ונתעב.
הסאדיזם הזה אינו מקובל ע"י הציבור והוא נתעב ובזוי.
כל סאדיזם שלא בהסכמה לא מקובל ולא צריך להיות מקובל.

לפי דעתי ההכרזה של "סאדיסטים גאים" "סאדיזם הוא לא מילה גסה" ו"סאדיזם הוא טוב" לא תתקבל ע"י רוב הציבור ולדעתי גם פה לא צריך לקבל את ההכרזות האלה.
הציבור יקבל שזכותם של כל האנשים לקיים מין בהסכמה לפי הדרך שיבחרו, וגם יחסי BDSM.
אם אני לא מסכימה לקבל את ההכרזה ש"סאדיזם הוא טוב" איך יקבלו אותו אנשים שלא אוהדים את הקהילה?
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
אני חוזר ואומר כי זאת הצהרת כוונות המיועדת לקהילה. היא לא יצאה לתקשורת ולשום גוף ממסדי. הכל יכול להשתנות.
חוץ מזה תשימי לב על איזה סוג סאדו אנחנו מדברים. החברה הונילית לא עושה את ההבדל בין סאדו לבין בדסמ וזה גם לא יתפוס גם אם נצעק את זה מראש כל הר וכל גבעה.
אם יש לך הצעות את מוזמנת להצטרף

עמק

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי מאי 05, 2006 10:57 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
נסיכה בערפל

חוץ מהכותרת אני מאחלת בהצלחה.

huan כתב/ה:
בימים אלה הצטרפתי לקבוצה מהקהילה ששמה לעצמה כמטרה להעלות את המודעות הציבורית לנושא הבדסמ.
הצטרפתי אליה מהסיבות הבאות:
1. אני רוצה להיות חופשי וגאה, ללכת בראש מורם ברחוב ולא להתבייש במי שאני, בדברים שאני עושה ובדברים עליהם אני חושב ומפנטז.
2. לא לפחד מחשיפה, סחיטה ואאוטינג!
3. אני רוצה שנושא הבדסמ יקבל נוסח שונה ומעודכן לימינו, כשקבוצות כמו שלנו צריכות
4. לקבל יחס שוויוני בפני החוק ובכלי התקשורת.
5. הצטרפתי לקבוצה כי נמאס לי לקרוא על עוד סאבית שנאנסה, נפגעה ולא יכלה לעשות דבר בנידון כי נתקלה באטימות ובחוסר ההבנה של המשטרה והמערכת המשפטית שמתמצאת היטב במשפט "את הרי מתעסקת בסאדו".

נשמח אם גם אתם תשקלו להצטרף לקבוצה וכמובן לתגובות בנושא.
כמו כן אני מפנה אתכם לדיון שכבר נפתח בכלוב:

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=14372&postdays=0&postorder=asc&start=0

כמעט שכחתי.
הדרישות שהעלו הן צודקות ואני תומכת בהן.
הרעיון להעביר אותן דרך שכנוע שהסאדיזם הוא טוב הוא יריה ברגל.

בהצלחה כי ראויים לה והדרישות צודקות.
נסיכה בערפל

מאוד חשוב להציג נכון את המסר

אני חושבת שכאשר תקבלו החלטות כדאי לשאול ולקבל חוות דעת.
אני לא יודעת כמה אתרום אבל ההצעה לדבר על ההסכמה ועל אנשים בוגרים כמו שעשתה הקהילה ההומוסקסואלית נראית לי כיוון נכון יותר.
אם יהיה רעיון מגובש ותביאו אותו לכלוב אשמח להביא נקודת מבט ונילית על הנושא.
אני לא בטוחה שהציבור טיפש כמו שאתה חושב.
אני חושבת שקמפיין של חופש במיניות יכול לתפוס.
אני מאחלת הצלחה.
huan
huan • 5 במאי 2006
הבהרה....במילה סאדו שהיא קיצור של סאדו מאזו אנחנו מתיחסים לבדסמ...ולא לסאדיזם מהסוג של חיילים שיורים בפלסטינים במחסומים