ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשים חושבות על סקס יותר מגברים??? הייתכן???

me-worship-u
לפני 18 שנים • 4 במאי 2006

נשים חושבות על סקס יותר מגברים??? הייתכן???

me-worship-u • 4 במאי 2006
ואני לא ידעתי שלנשים יש ביממה 24 שעות וחצי...

סקר: נשים חושבות על סקס יותר מגברים
יום חמישי, 4 במאי 2006, 17:15 מאת: מערכת וואלה!

גברים מקדישים 150 דקות, נשים 180 דקות (צילום: מוזיאון האירוטיקה, דנמרק)
פרסומתהסטריאוטיפ לפיו גברים חושבים רק על סקס מת: סקר חדש מצא כי נשים מקדישות כ-30 דקות יותר ביום מגברים למחשבות על מין
אם חשבתם שגברים הם היצורים היחידים שיחסי מין נמצאים בראש מעייניהם כל יום, טעיתם. סקר חדש שנערך בבריטניה מצא כי נשים מקדישות 30 דקות יותר מאשר גברים במחשבות על סקס. הסקר, שנערך בקרב 4,000 לקוחות החברה lastminute.com, מצא כי גברים חושבים על סקס רק כ-150 דקות ביממה, בעוד נשים מקדישות למחשבות על מין כ-180 דקות ביממה.
דובר החברה מסר כי בניגוד לסטריאוטיפים, גברים אינם חולי סקס כפי שהיה נהוג לחשוב. הדובר אמר לעיתון הסאן כי הסטריאוטיפ הישן, לפיו גברים חושבים רק על מין מיצה את עצמו.
מהסקר עולה עוד כי המחשבות על סקס נמצאות במקום השני בלבד, בקרב נשים וגברים, אחרי מחשבות על עבודה. גברים מקדישים לעבודה בממוצע 10 שעות ביום, ונשים מקדישות למחשבה על העבודה כשמונה שעות וחצי ביממה.
Stranger
לפני 18 שנים • 4 במאי 2006

???

Stranger • 4 במאי 2006
הסטריאוטיפ מיצה עצמו ? icon_eek.gif

או שהגברים פשוט חושבים פחות מנשים במהלך היממה, והחלק היחסי הוא מה שקובע.
או שהם פשוט שקרנים בכל מה שנוגע למחשבותייהם.

או...
או שהסקר גילה את ''החדשות המרעישות'' שנשים חושבות בממוצע על 30 דקות "פור-פליי", שזה בדיוק ההפרש.
icon_wink.gif

כן כן...עבודה...אה הא.
VAMPIRE_ QUEEN​(שולטת)
לפני 18 שנים • 5 במאי 2006

סקר

VAMPIRE_ QUEEN​(שולטת) • 5 במאי 2006
ע"פ סקר שטח קצר שאני ערכתי הגעתי למסקנות הבאות: הגברים של היום אולי חושבים על סקס אך לא עושים סקס. כל הגברים חרמנים??? סטריאוטיפ ללא כיסוי. אתם אולי חרמנים בגיל 18 אך ככל שהגיל עולה כך החרמנות,הזיקפה, היכולת, החשק והביצועים שלכם יורדים. גברים רבים בני 30+ התוודו בפני שלא היה להם סקס חודשים ארוכים. וכשניסיתי לבחון את מקורה של החרמנות הלקויה גיליתי לתדהמתי תופעות של "כאב ראש", "הריון" מדומה, בחילה, עייפות, תשישות וחוסר מיניות מעורר תמיהה. ובכן,כמובן שלא כל הגברים כאלו. אך ישנה מגפת מיניות לקויה המתפשטת ומתרחבת למימדים מפלצתיים. גבר שלא מתגרה מסרטים כחולים??? הייתם מאמינים שיש חיה כזאת?? גם אני לא האמנתי עד שהוא כיבה את ה DVD , סובב את הראש ושקע בתנומה מעוררת גיחוך, בעוד אני ישבתי בתוך שלולית ובסכנת טביעה לידו. הגברים של פעם חשבו על סקס כי הוא היה קשה להשגה עבורם. אך היום בעידן הנשים החרמניות כשיש יותר סקס מאתגר, שאיפתו העיקרית של הגבר הממוצע ועיקר מחשבותיו נתונים לאתגר האמיתי של המאה ה- 21 והוא- השגת כסף. במקום לחשוב על כוס חרמן הוא חושב על כיסו המרוקן. קידום בעבודה, משכורת גבוהה ומניות בעלייה - הם האורגזמה האמיתית שלו.
עינבר

Re: נשים חושבות על סקס יותר מגברים??? הייתכן???

עינבר • 5 במאי 2006
me-worship-u כתב/ה:

פרסומת - הסטריאוטיפ לפיו גברים חושבים רק על סקס מת: סקר חדש מצא כי נשים מקדישות כ-30 דקות יותר ביום מגברים למחשבות על מין
ואני לא ידעתי שלנשים יש ביממה 24 שעות וחצי...

rffl.gif
walking dead

ישששש!!!

walking dead • 5 במאי 2006
אני חושבת על סקס הרבה מעבר ל- 180 דקות ליום.

סוף סוף אני נמצאת מעל הנורמה במשהו.

הפנתרה הורודה, סוטה icon_moon.gif , מופרעת selfbeat.gif ועכשיו גם לא נורמלית. עם קבלות.
angry3.gif
me-worship-u

Re: סקר

me-worship-u • 5 במאי 2006
VAMPIRE_ QUEEN כתב/ה:
שאיפתו העיקרית של הגבר הממוצע ועיקר מחשבותיו נתונים לאתגר האמיתי של המאה ה- 21 והוא- השגת כסף. במקום לחשוב על כוס חרמן הוא חושב על כיסו המרוקן. קידום בעבודה, משכורת גבוהה ומניות בעלייה - הם האורגזמה האמיתית שלו.

אני מזה חודשיים שלא עובד ורק ביום ראשון כנראה אתחיל לקוות שהמניות יעלו, כך שבעצם היה לי לא מעט זמן לחשוב על סקס.. לא?
icon_wink.gif
VAMPIRE_ QUEEN​(שולטת)
לפני 18 שנים • 6 במאי 2006
VAMPIRE_ QUEEN​(שולטת) • 6 במאי 2006
וורשיפ יקירי המובטל,
וכמה זמן אתה מקדיש למחשבות על סקס...? נתונים התואמים את ממצאי הסקר?
אגב, אני עובדת במשרה מלאה+ שעות נוספות ובכלל אישה עסוקה עם לו"ז צפוף , אך עדיין חושבת על סקס 20 שעות ביממה... (כמה זה בדקות....?? קשה להתרכז כשחושבים רק על דבר אחד.. icon_lol.gif )
me-worship-u
me-worship-u • 6 במאי 2006
VAMPIRE_ QUEEN כתב/ה:
וורשיפ יקירי המובטל,
וכמה זמן אתה מקדיש למחשבות על סקס...? נתונים התואמים את ממצאי הסקר?
אגב, אני עובדת במשרה מלאה+ שעות נוספות ובכלל אישה עסוקה עם לו"ז צפוף , אך עדיין חושבת על סקס 20 שעות ביממה... (כמה זה בדקות....?? קשה להתרכז כשחושבים רק על דבר אחד.. icon_lol.gif )

וומפייר יקירתי, אני מקדיש יותר מהממוצע שבסקר אך עדיין כנראה פחות מה 20 שעות שאת מקדישה למחשבות לדברייך(שזה 1200 דקות או 72000 שניות... מצאתי כמה שניות שלא חשבתי על סקס והצלחתי להתרכז ולחשב... icon_wink.gif )

אני ישן בממוצע כ 8 שעות ביממה ודי נדיר שאני חולם על סקס. אני מבען שאת חולמת לא מעט על סקס? או שאת ישנה רק 4 שעות ביממה?... icon_wink.gif
ד.א לפי הסקר, מי שהעיסוק שלו קשור איכשהוא לסקס אז בהתחשב בשעות שהוא מקדיש לעבודה והשעות שהוא מקדיש למחשבות לסקס... זה יוצא די הרבה,לא? icon_lol.gif
VAMPIRE_ QUEEN​(שולטת)
VAMPIRE_ QUEEN​(שולטת) • 6 במאי 2006
]

quote]ד.א לפי הסקר, מי שהעיסוק שלו קשור איכשהוא לסקס אז בהתחשב בשעות שהוא מקדיש לעבודה והשעות שהוא מקדיש למחשבות לסקס... זה יוצא די הרבה,לא? icon_lol.gif[/quote][/quote]

אגב, העיסוק היומיומי שלי לא קשור לסקס. אך בשעות הפנאי משתדלת להתעסק.. ואם לא להתעסק אז לפחות להרהר......
ולא, אני לא ישנה 4 שעות ביממה.. icon_razz.gif
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 6 במאי 2006
תשמעו, סטטיסטיקה זה דבר יפה ומספרים בכלל זה מצויין... אבל מחשבות לחוד ומעשים לחוד. אני טוענת שיותר מעניין מה עושים ולא כמה שעות ביום חושבים (למרות שגם לחשוב על סקס זה נחמד וביחוד בזמן העבודה, מעביר את הזמן יופי icon_lol.gif )....