שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

וואלה, הנה שאלה לאנשי הפורום...

vicious​(שולט)
לפני 20 שנים • 16 בספט׳ 2003

אני חושב שקיבלת תשובה כמעט אחידה

vicious​(שולט) • 16 בספט׳ 2003
קיבלת תשובה אחידה הוכחת כמה השליטה שלך קטנה שליטה זה להראות כמה אתה חזק במעשים אלא גם במה אתה לא עושה שליטה מתחילה בך - בלדעת להבליג - שליטה עצמית קודם כל ולכן הוכחת חד משמעית כמה קטן אתה זה היה מעשה ילדותי וחסר בגרות אני הייתי שולל לך את הכינוי שולט אם זה היה תלוי בי - אתה לא
loren
לפני 20 שנים • 17 בספט׳ 2003
loren • 17 בספט׳ 2003
גולדי....אתה מפרסם משהו בפורום, אנשים מגיבים ואתה מתלונן שמזיינים לך את השכל...
ומה זאת אומרת שאתה לא אוהב את המקום שמהיכן זה בא.. אנשים כותבים את מה שהם חושבים, בשביל זה יש פורום.. אז לא מתו על זה שאתה מסתובב ברחובות ומעיף כוסות מילקשייק.. אל תקח את זה למקומות שלא היו ולא נבראו. מה בעצם רצית לשמוע כשכתבת את כל העלילה הזו?
Adonasuy​(שולט)

יופי של האבקות בוץ...

Adonasuy​(שולט) • 17 בספט׳ 2003
גולדי.
אינני מכיר אותך, מעבר לפרופיל שפרסמת (סופר? נו...) ולסיפוריך. את האמת? ממה שקראתי גם אינני רוצה להכיר.
זכותך לגשת לבחורה. זכותה לענות לך איך שהיא רוצה. עם אגו נפוח כמו שמשתקף מכתיבתך בשרשור זה, אני מתפלא שלא ביקשת ישר מציצה או שתרד על ארבע.
לשפוך מילקשייק עליה כי ענתה לך באופן וולגארי (יותר וולגארי מהתגובות שלך כאן? אני בספק...) זו פשוט תקיפה.
אגב, איש העולם הגדול. לפחות בכמה מקומות בניו יורק, לא ניגשתי ולא ניגשו אלי. שלחו פתק עם מלצר ובו לפעמים רק סימן שאלה וחיוך. דרך יותר נעימה היתה גם לצרף משקה - וקבלתו והרמת הכוסית כלפי השולח מאותתת על הסכמה.
נראה לי שאתה צריך להתבגר מעט, להגיב בצורה פחות ילדותית ושחצנית ולהרגע. אני לא בטוח שסאבית יכולה להיות בטוחה עם אגו מאנייק כמוך.
לחלופין, אתה יכול להתאבד בקפיצה מגובה האגו שלך לעומק היכולות הממשיות.
מכל מקום, הבנתי ש"לא כל הנוצץ זהב" בקשר אליך.
מלכה מלקה​(אחרת)

פשוט מצחיק !

מלכה מלקה​(אחרת) • 17 בספט׳ 2003
לחלופין, אתה יכול להתאבד בקפיצה מגובה האגו שלך לעומק היכולות הממשיות.
מכל מקום, הבנתי ש"לא כל הנוצץ זהב" בקשר אליך.
icon_lol.gif
מלקוש
esty

עשו טובה

esty • 17 בספט׳ 2003
תפתחו שרשור חדש
לניתוח הכותב
ותשאירו את זה
לתגובה לשאלה עצמה
זה אפשרי?
כי מכל השרשור הזה שכחתי את השאלה עצמה
(ולא הייתי רוצה מילקשייק על חולצה אבל ניחא)
תאיר​(נשלטת)

אבל אסתי

תאיר​(נשלטת) • 17 בספט׳ 2003
הניתוח של הכותב ושל השאלה הולכים ביחד. הרי שפיכת המילקשייק על אותה בחורה, באה בדיוק מאותו מקום שבאו התגובות הגועליות לשירי ואמילי.

הכל בא מאותו חוסר בטחון נוראי שהופך כל דחיה קטנה וכל עלבון קטן לפגיעה נוראית. אותו אגו מתגונן שרואה במילה "תגיד" עלבון. אותה אימפולסיביות שטוב לנו שזכינו להווכח בה כבר מאחורי המסך והמקלדת ולא מקרוב יותר.
Nick​(שולט)
Nick​(שולט) • 17 בספט׳ 2003
?!?!?!Do u folks like these tons of nonsense
icon_rolleyes.gif
?!?!?! icon_question.gif icon_exclaim.gif How much time r u left with to spend on REAL living
Master F​(אחר)
Master F​(אחר) • 17 בספט׳ 2003
ראשית אני חושב שאתה מסכן

אבל, במקום לדוש בך אולי כדאי להאיר את התופעה של דומים או אולי דמויידומים, שמגיעים לשליטה מתוך חוסר בטחון.

אין ספק שכמו שאמרו לפני האגו הפגוע שלך דיבר, העלבון הנובע מחוסר האמון שלך בעצמך. היא לחצה על נקודה רגישה אהה?
מי אתה בכלל? גם אתה חשבת ככה לא פעם מסתבר.
אז אני חושב שאדם ששופך על אחר מילק שייק רק בגלל שכבודו המפוקפק נפגע לא ראוי לכבוד ואבוי לשפחה שתיפול ברשתך.

אנשים מסוגך שמגיעים לבדסמ, מסבכים את השם הטוב של כולנו בצרות.
חצי אדון

אבל תאיר..

חצי אדון • 17 בספט׳ 2003
הבחור (אולי) "אלים" אבל אמיתי!!!
אני הייתי מתמקד בלא מעט תגובות שהתאפיינו באלימות מילולית איומה ובאנרגיה של "אני אראה לו לבן ..."(אגו נפוח?/ פגוע?)
כלומר,תגובות שנבעו מאותו "מקום" שמייחסים לבחור...

נכון מעניין ? מדהים ?
קרוליין​(שולטת)
קרוליין​(שולטת) • 17 בספט׳ 2003
לפי דעתי אני חושבת שגולד עשה מעשה קצת נועז אך במקום.
מפני שבנות כאלו אשר מסתובבות בציפור ופוגועות ללא נימוס או חן בכל אדם אשר נתקל בדרכם, צירכות ללמוד מתישהו, ואני חושבת שאכן לימדת אותה לקח שהיא לא תשכח בקרוב.
כל הכבוד על היוזמה.