אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

העונש הוא הפרס?

Grey / Green
לפני 18 שנים • 14 במאי 2006
Grey / Green • 14 במאי 2006
icon_smile.gif
ערגה

לסקיפר קווינסי ועוד משיבים

ערגה • 14 במאי 2006
החיבור ניסה להקיף מערכות בדסמ שאני מכירה. הוא אינו מהווה הטפה לדרך הנכונה אלא נסיון בדיקה לגבי מה יש ואיך זה עובד. מקובלת עלי העובדה שישנם רבים שאינם רואים לעצמם את הזכות להעניש, גם כשהם שולטים, באדם בוגר אחר. החיבור הזה נולד בעקבות דו שיח שלי עם שולטת שהעלתה את הסוגיה מנקודת מבטה זו בדיוק.
כל מערכת והדפוסים וההסכמות שבתוכה.
אמנם לך לא נראית הדרך אולם יש כאלו שחיים כך ומאמינים שעבורם זה נכון.

אי אפשר להימנע מהעובדות הטוענות ומראות כי יש שולטים וגם שולטות (אני בהחלט מכירה כאלו) שרואים לעצמם את הזכות להעניש (הרי רק השבוע ראינו כמה וכמה שרשורים כאלו) ולצערי נוקטים בעונשים לגמרי פרופורציונאליים ומעידים על ליקויי תקשורת נוראיים.

הדרך שלי אולי יותר טוטאלית משלך אולם אני מוצאת שיש מקום להתמסרות שכזו, כשהאיש ראוי בעיני.

ולקווינסי, אם קראת את כל הקטע יכולת לראת שאני מראש סייגתי ואיני מתייחסת לעונש בהקשר האירוטי שלו. רציתי ובחרתי להתייחס דוקא לחלק השני שלו.

סקיפר, אמרת בעצמך שרבים משתמשים בהתעלמות או התרחקות... היינו יש הפועלים כך. התעלמות והתרחקות הן אינן דרכים ראויות להעניש בעיני אלא דוקא נקודת חולשה של השולט.

אני אישית איני משווה מערכת שולט/נשלט למערכת הורה/ילד אולם הקשר העונשים כן מקרב אותנו לסוגייה זו.
אין דיעה מוחלטת (האמן לי שגם אני מכירה את המאמרים והדעות החדשים בנושא) לגבי ענישה כדבר אסור. הצבת גבול וסנקציה כשיש חריגה על גבול זה היא ענישה. כל חברה מסודרת יש בה מנגנון שכזה. איננו מדברים על ענישה ללא פרופרוציות ולא ענישה פיסית. איננו מדברים על ענישה לשם הענישה אלא על שמירת הגבולות שהוגדרו. איננו מלמדים חוסר ישע את הנענשים אלא מנסים לתת לו אחריות לביצוע פעולה זו או אחרת תוך לקיחת אחריות על העונש/סנקציה אם בחר ללכת בכיוון אחר ממה שהוגדר כנכון.
ובתוך הקטע ניתן מקום לחיזוקים החיוביים. גם אני מאמינה שהם עדיפים בהרבה. (אין זה מחייב שאגביל את הקשר שלי להם בלבד)

חיזוק חיובי אגב, הוא דבר נכון בקשר בין בני אדם באשר הם ככל הקשור לתמיכה, ולא רק בין הורים וילדים.

איש איש על פי דרכו ושיהיה בהצלחה....
עינבר

בואו נקשור את הנושא חזרה לעונש ב BDSM

עינבר • 14 במאי 2006
לעונשים במערכת יחסי שליטה, יכולים להיות מספר סיבות, למיטב הבנתי:
1. משחק תפקידים מגרה ומגניב: את ילדה רעה ועל כן תקבלי מכות בטוסייק (יש , יש , יש)
במקרה הזה, לפעמים אפשר למצוע סיבות אמיתיות או מגוחכות בכדי להעשיר את המשחק.
2. משחק תפקידים אינטנסיבי: הגדרת לשפחה משימות כמעט בלתי אפשרויות לביצוע,
בכדי שתכשל ברבות מהן ותכל להעניש אותה הרבה ( icon_smile.gif
3. הבניית יחסי השליטה, בתחומים בהם מעוניינים 2 הצדדים, בעזרת עונשים.
במקרה זה העונש ישמש לחינוך, בגלל שהשפחה תרצה להיות מחונכת.
4. להצדיק את ה- BD הגבלת התנועה והמשמעת במונח BDSM.

לדעתי, לא יכולה להיות ענישה שתגרום שתחנך אישה שאינה מעוניינת להתחנך,
זה כבר טרור. נדמה לי שציטטי לעיל מישהו שציטט את מישהו שציטט מישהו,
אז יסלחו על גנבת זכויות היוצרים.

(מה שלא קשור לBDSM,
לגבי ענישת ילדים, זה קצת אחרת, כי הדרך לקבוע גבולות היא גם באמצעות שכר ועונש,
ובכל התאוריות ההחינוכיות שמתייחסים אליהם היום, בהחלט יש מקום למעשה ותוצאה.
דרך אגב, ממחקר לא אקדמי שעשיתי בחברה החרדית, שם עדיין חוסך שבטו , שונא בנו.
ילדים רבים יודעים להבחין, איזה הורה מעניש ואיזה הורה פורק תסכולים באלימות לילדיו.)
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 14 במאי 2006
אני חושב שבכל קשר, בדסמי או לא, אנחנו מענישים את בן הזוג ומחנכים אותו במידה מסוימת. עונש הוא לא רק הלקאה המוגדרת מראש כ"עונש" (רציתי לתת דוגמאות בדסמיות נוספות מהדברים שנאמרו פה, אבל לא הוספתם כלום על מה שאני אמרתי בתגובה הראשונה! תפסיקו לחזור אחריי! icon_smile.gif ). כל התפרצות כועסת לעבר בן הזוג היא עונש עבורו. אכזבה אפשר להביע גם מבן זוג ונילי וכנ"ל נתק מסוים. ענישה במערכת יחסים היא ממש לא המצאה בדסמית.

ההבדל במערכת יחסים בדסמית (מסוג מסוים) הוא שהצדדים מובנים כך שלאחד מהם יש את הסמכות להעניש ו"לחנך" את האחר, מה שלא קורה בקשר ונילי שבו העונשים ניתנים באופן טבעי מבלי שיש יחסי כוחות מוגדרים. זה עשוי לשנות את האופי של העונשים ואת אופן ההתייחסות אליהם, אבל סביר שבלאו הכי, גם במערכת היחסים הכי ונילית, עדיין היו ניתנים עונשים מסוג כלשהו על התנהגות פוגעת מצד בן הזוג.
melaila​(לא בעסק)
melaila​(לא בעסק) • 14 במאי 2006
scarlettempress כתב/ה:
Grey / Green כתב/ה:
אני בעד סוג העונשים המשתמע מההודעות הראשונות: היית ילדה רעה! קריצה. עכשיו מכות בטוסיק!

אני לא מבין למה אני צריך לחנך את הסאביות שלי. אני לא מבין מה שם אותי בעמדה עדיפה, למה אני צריך לחנך אותן יותר מאשר הן אותי. כמו שאומרת באת-כלוב ותיקה, "שליטה מלמטה: זה לא רק רעיון טוב. זה גם עובד."

התגובה שהכי הזדהתי איתה.
עם כל הכבוד להעדפות ולראיית העולם הבדס"מי של כל אחד ואחת, אני מאמינה שבמערכת יחסים שוויונית אף אחד לא מחנך ומחלק עונשים מחוץ לסשן. הסשן הוא משחק, משהו שעושה לנו את זה, מרגש אותנו מינית, פיזית, מנטלית. כשהוא נגמר, אין מקום לעונשים כאלה או אחרים, ואם מישהי מאיתנו (הכוונה אליי ולבת הזוג שלי) איכזבה את השניה בצורה זו או אחרת זה ייפתר בשיחה וללא שום קשר לפעילות הבדס"מית שלנו.

ואם בפעילות בדס"מית עסקינן, אז ברור שה"עונש" אמור להיות מהנה לשני הצדדים - הסדיסטי והמזוכסטי. השולט הרי נהנה לענות והנשלט נהנה להתענות. וכן אלה יכולות להיות הצלפות קשות במיוחד, או מניעת אורגזמה למשך תקופה ממושכת. been there, done that, והתענגתי על כל רגע של סבל icon_smile.gif

מחזקת כל מילה!
אני בעד הקמת קבוצה ל"מזוכיסטים הדוניסטיים",תחת הסלוגן "סובלים בכיף"!
אז כל המזוכיסטים\יות הנהנתנים והמפונקים,כמוני ,מוזמנים להרשם,לתרום סלוגנים משלהם ולעצב סיכות וסטיקרים, בשנה הבאה נרוץ לכנסת!
ponyplay.gif dance.gif dance.gif cheerleader.gif
FairyInChains​(מתחלפת){SimbaInCha}
לפני 18 שנים • 15 במאי 2006

נרדמתי בשמירה...

היתי כל כך עסוקה בעבודה שלא ראיתי שהרשור שלי גדל והתפתח למיני שרשורפלצת
אבל הי, כיף לקרוא את הדעות של כולם ולראות איך כל אחד לוקח את המילה "עונש" ומפרש אותה בצורה אחרת
אני חושבת שאני אשאר לבינתיים בדעה של "I've been bad- spank me" icon_twisted.gif

וסתם הערונת קטנה...גם כשאני סופגת 110% מעל סף הסיבולת שלי בהצלפות, עד כמה שאסבול תוך כדי ואתענה בכל רגע, כל כך אהנה לאחר מכן, כך ששוב זה לא עונש icon_rolleyes.gif
כנראה שאצלי עונש זה באמת חוסר יחס
*צומתית מזוכיסטית גאה בסימנים שנשארים לאחר הסשן*
Succubus​(אחרת)
לפני 18 שנים • 21 במאי 2006
Succubus​(אחרת) • 21 במאי 2006
Grey / Green כתב/ה:
ציטוט: זו של כחול אפור הכי קרובה לדעתי

אני מתכנן עונשים ראויים ברגע זה ממש.

זה כל כך הגיע לך.
נוריתE
לפני 18 שנים • 22 במאי 2006
נוריתE • 22 במאי 2006
אפילו, מזוכיסטיות מושבעות לא אוהבות כל סוג של כאב,
תמיד אפשר למצא משהו,חוצ מיזה הקטע הנפשי/מנטלי,של הענישה, יכול להפוך כאב אהוב לבלתי נסבל.
באשר לברטס, אלו שעושות דברים בכוונה כדי לקבל עונש, האדון יכול ללמוד בדיוק מתי זה קורה ולהגיב בהתאם.
אבל לדעתי העונשים הכי אפקטיביים, הם המנטלים.,מניעה והרחקה לאיזה זמן אפילו.