שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

זווית תפיסה מסויימת על ישראל - אמיתי מתוך שיחה

me-worship-u
לפני 18 שנים • 14 במאי 2006

זווית תפיסה מסויימת על ישראל - אמיתי מתוך שיחה

me-worship-u • 14 במאי 2006
השורות הבאות לקוחות מתוך שיחה ב ICQ שערכתי עם בת 23 שעלתה לארץ מארה"ב בגיל 4 שהגדירה את עצמה כאישה עצמאית פמיניסטית רדיקלית ושונה. דברנו על כל מיני ושמתי לב שהיא ביקורתיתי ודעתנית לא קטנה ואמרה לי גם את דעתה על הארץ שדי כאבה לי ואז שאלתי אותה "בכל זאת את גרה פה ואת ישראלית ,בטח יש משהו שאת אוהבת בארץ הזו...".
להלן תשובתה מילה במילה:

"אני לא אוהבת בה שום דבר זה גהנום אנושי,הישראלים הם אנשיפ פסיבים וכנועים,יש לחלקם מנטליות של עבדיםולחלקם מנטליות של עריצים בריוניים.בעקרון הישראלים מתחלקים לשתי קטגוריות של שוטים, האחת של בריונים צעקניים שאחריהם מועד כל העדר האספסוף הפאסיבי והשניה היא העדר הדומם הפאסיבי עצמו אשר במהותו חסר מוטיבציה לכל דבר ומחפש צד דומיננטי אשר ישלוט בו ויניע אותו ממקום למקום בגלל חולשת אופי חוסר עקרונות ועמוד שדרה"

עד פה מה שכתבה לי. הצטערתי לשמוע שישראלית חושבת כך אבל תודו שיש פה איזה אספקט מעניין מבחינת התיאור על אף שאני ממש לא מסכים איתו.
cai
cai
לפני 18 שנים • 14 במאי 2006
cai • 14 במאי 2006
כל הנשים השונות האלה אותו דבר...
kittenstarr{כ'ץ}
לפני 18 שנים • 17 במאי 2006
kittenstarr{כ'ץ} • 17 במאי 2006
הרבה עולים לא משנה מאיפה מעדיפים "להתערבב" רק עם אנשים שלהם, ותופסים את הצד השני שונה בלי לבדוק מה באמת קורה שם.. כמו שקרה לי.. S:
God's Daughter​(מתחלפת)

זו אמרה מטופשת מבסיסה

God's Daughter​(מתחלפת) • 17 במאי 2006
אתה לא חושב?
נו באמת...

לא מכירה אותה, אבל זה נשמע משפט של מישהי שמנסה להשמע חכמה ואין לה מה להגיד באמת. icon_rolleyes.gif

אבל, זו רק אני icon_lol.gif
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 17 במאי 2006
אם כל כך רע פה, למה היא לא עוזבת? יכול להיות שהיא בצד של הפאסיביים והכנועים?