שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מארס תורכי

Adonasuy​(שולט)
לפני 18 שנים • 18 במאי 2006

מארס תורכי

Adonasuy​(שולט) • 18 במאי 2006
"שלום, אני ט., ברוכים הבאים" הוא אומר בחיוך נעים וידינו נפגשות ללחיצה.
אני דוחף קלות את הכלבונת אל תוך הדירה והוא לופת אותה מאחור, טומן יד עמוק בין ירכיה הלוהטות, חש את הרטיבות שנבנתה שם מאז סיכמנו על המפגש, לפני כמה שבועות.
אני מניח את התיק ומביט סביב. קל להרגיש בבית בתוך החמימות הזו. דירת רווקים עמוסת ספרים ותקליטורים, מוסיקה נעימה ברקע. צבעי לבן וחום מרגיעים.
משיכה בשערה מורידה אותה על ברכיה. כמה חבטות חימום על ישבנה.
ט. מכין קפה ואנחנו יושבים לנו, הכלבונת על ארבע, בינינו. ראשה שהיה קודם טמון במפשעתי, עובר אליו, מתחכך במפשעה שלו. ישבנה מופנה אלי ואני מפשיל את שמלתה הקצרה, מגלה את ישבנה ומסיט את החוטיני שסופג בדממה את נוזלי התאווה שלה.
עוד כמה הצלפות וסטירות, כמה לגימות משקה ושאיפה מהסיגריה- נשיפה של העשן לתוך פניה- ונראה שהיא מוכנה למנה העיקרית...
"תתפשטי", אני מורה לה והיא מתערטלת מולנו, חושפת גוף זעיר ויפיפה.
"על ארבע" אני אומר ומוציא מהתיק שלי את לוח השש-בש.
"ט., אנחנו הולכים לשחק עליה" אני אומר. "הכללים ידועים, אבל יש חידוש- כל דאבל נותן את הזכות למי שהטיל אותו להפוך את הכלבונת צד. זרוק קוביה, נראה מי ראשון ומי בוחר ראשון את הצד..."
"הכל טוב ויפה" אומר ט. "אבל אני לא יודע לשחק שש בש..".
אני מחייך. "תלמד תוך כדי" וחושב לעצמי- איזו דרך נהדרת ללמוד...
הקוביה משחקת לטובתי. התחת שלה מולי. הלוח על גבה העירום.
מתחילים לשחק. הזין שלו כבר עמוק בתוך פיה, ידו סוטרת לה כל פעם שהיא זזה ומרעידה את הלוח. אני עסוק בענידת מצבטים על שפתות הערווה הלחות שלה, מטיל קוביות, מזיז את הדיסקיות, מסביר לט. את העקרונות הבסיסיים של המשחק..
דאבל.
"תתהפכי, מותק" אני אומר לה תוך שאני מרים את הלוח מעל גבה. עכשיו פיה מולי חלצי. פורף כפתור, מתיר רוכסן ואומר בשקט, אל מול פיה המשתוקק- "לא למצוץ, רק לנשק"
ט., בצד השני, סוטר על ישבנה ומועך את הקוס שלה, תוך הטלת קוביות. שוב דאבל,הפעם לו והוא מכריז בשמחה-"דאבל, הכלבה מסתובבת!" ואז נועץ את הזין שלו עמוק לפיה.
תור רודף תור. הדיסקיות נערמות. חוסר נסיונו של ט. במשחק לא מפריע לו לשחק על פי הכללים שזה עתה למד. נראה שהוא נהנה מזה כמוני.
אצבעותי הרטובות ממיצי הקוס שלה ננעצות בחור התחת, פותחות אותה, מכאיבות. אני נהנה מהקונטרה שהיא נותנת, מרגיש אותה נפערת אלי...
עוד תור ושוב היא מסובבת. הפעם הזין שלי ננעץ בפיה ושל ט. בקוס שלה, שהמצבטיים עוד על שפתיו.
היא נאנחת בכאב ובתאווה כשאנחנו מעמיקים בתוכה. התנודות שלה מאיימות להחריב את כל המשחק ושנינו מצליפים בה, על הלחי ועל התחת, כדי להרגיע אותה.
"מארס תורכי!" אני מכריז.
מביט בה...
"טוב, למי שניצח במארס תורכי מגיע צ'ופר"
מקפל את הלוח ומעמיד אותה במשיכה בשיער. משעין על מסעד הכורסא. מפשק את ישבניה בידי ונועץ את אברי לחור ההדוק שלה, סוחט ממנה צרחת כאב ותחינה- "בבקשה, שים KY...."
ממשיך לחדור פנימה בכוח. מפלח את התחת שלה באבחת איבר ארוכה.
ט. מול פניה, נועץ את הזין לפיה.
אנחות הכאב והעונג שלה נמשכות עד שאני יוצא ממנה ומתיז על גבה שפעת נוזל סמיך ולבן...
יושבים, נרגעים מעט כשהיא שרועה על הרצפה בינינו.
רגליו על פניה ואצבעותי בתוכה, מעוררות אותה לאורגזמה כשאני סופר, מכתיב לה את השניה שבה תגמור. הגמירה שלה ארוכה, מכווצת..
ושוב היא על ברכיה. שוב ראשה בין רגליו. אני משתעשע עם בקבוק הבירה.. מורח מעט נוזל סיכה עליו ומתחיל לנעוץ לתוכה... הקוס הצר שלה מתרחב לאט, ואני מתגרה מאנחות הכאב שעולות מבין ירכיו של ט.
"גם למפסיד מגיעה חתיכה מהתחת שלך" אני לוחש לה וט. מוליך אותה אל המיטה הרחבה, משכיב, מצליף בה עם ידיו, סוטר וצובט. הכלבונת משולהבת לגמרי.... מלבישה את הכובעון על אברו הזקור עם שפתיה והוא שוב זורק אותה על בטנה, מצמיד אותה למיטה, וננעץ בתחת שלה בתנועה ארוכה שמוציאה ממנה יללת כאב שנבלעת בכרית.
הוא בוטש בתוכה, וידיה נלפתות בסדין, מעבירות חלק מהכאב שלה הלאה...
"על ארבע" אני אומר ובעוד הוא ממשיך לבעול את אחוריה, אני ננעץ בפיה.
אנחנו נעים במתואם, מזיינים אותה משני הכיוונים, מתענגים על הזונה הקטנה שלנו.
שוב אני סופר לה, ושוב היא גומרת, הפעם באורגזמה אנאלית....
כשאנחנו גומרים ויוצאים מתוכה, היא נשפכת על המיטה, חיוך של חתלתול שבע על פניה.
"אני יכולה לבקש שתביא אותי לספייס?" היא מבקשת ואנחנו מנסים- קודם בפיסטינג שט. מנסה עליה, כאב חדש לה שלא מביא לתוצאה הרצויה, ואז, הצלפות חוזרות ונשנות, בעוצמה קבועה, על התחת שלה שמהר מאוד הופך לאדום וכחול....
תוך כמה דקות היא מדברת עם מלאכים, חיוך שליו על פניה, כשהשוט מלטף עת ישבנה, ירכיה וגבה...
בעדינות, מכורבלת בתוכנו, אנחנו מנחיתים אותה.
מצונפת בינינו כמו גורה קטנה, כולה חיוך שמתמזג עם החיוכים שלנו.
ט. מחייך. "אני לא אשכח את הנסיבות שבהן למדתי שש-בש" הוא אומר.
אני חושב שאיש מאיתנו לא ישכח.
טל השחר

לא מצליחה להפסיק לגרגר::)

טל השחר • 18 במאי 2006
ולי בכלל יש פנטזיה על שימוש כשולחן סושי icon_rolleyes.gif, נו נו כל כך הרבה פנטזיות ואין מתנדבים להגשמתן icon_twisted.gif
מUחדת
מUחדת • 18 במאי 2006
התחילה בתור שולחן שש-בש, סיימה בתור פלטה לשבת.

גם נשוי, גם צדיק.
-אש-

כפי שתמיד נאמר

-אש- • 18 במאי 2006
גגגגגגגגרררררררררררררררררררררררררר, ארוך מאוד ובלתי נגמר
גבר גורב גרב
גבר גורב גרב • 18 במאי 2006
בבבבבבב.

זה מה שיש לי להגיד.

בעצם גם ללללללל
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 18 במאי 2006
גדול !!!
עכשיו תמצא דרך מיוחדת ללמוד את המשחק טאקי ! icon_smile.gif
טל השחר

לורררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר

טל השחר • 18 במאי 2006
אל תשכחי לקרוא גם לי icon_lol.gif
נסיכה בערפל
נסיכה בערפל • 18 במאי 2006
icon_redface.gif
משחקי הפוקר מחווירים לעומת השש בש שלך.
icon_redface.gif פנטזיה לוהטת לשעות המשעממות במשרד.
נסיכה
Adonasuy​(שולט)
לפני 18 שנים • 19 במאי 2006

פנטזיה?

Adonasuy​(שולט) • 19 במאי 2006
נסיכה בערפל כתב/ה:
icon_redface.gif
משחקי הפוקר מחווירים לעומת השש בש שלך.
icon_redface.gif פנטזיה לוהטת לשעות המשעממות במשרד.
נסיכה

היה פעם משקה תוסס -דלוח כזה, לא?

חוצמזה- אם משעמם לך במשרד, צאי החוצה לממש פנטזיה משלך..