לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם סיוע באילוף הוא לגיטימי/הגיוני/תורם וכד'?

נירית​(אחרת)
לפני 17 שנים • 17 במאי 2006

האם סיוע באילוף הוא לגיטימי/הגיוני/תורם וכד'?

נירית​(אחרת) • 17 במאי 2006
שלום לכולם,
חדשה באתר המדהים הזה - עולם בתוך עולם.
הייתי שמחה לפתוח דיון ולשמוע תגובות לגבי שילוב של שולטת נוספת בתקופת האילוף של בעלי. אני חדשה בתחום ואשמח לשמוע מניסיונכן ומהירהורי ליבכן לגבי ההבטים של העניין מדוע כן?, מדוע לא? אם כן אז איך לבחור את המתאימה? מה לחפש? מה מחיר הטעות? דהיינו במידה והיא לא מתאימה. במידה וכן איך היה נכון להציג את העניין לבעלי? בהפתעה? לידע מראש? איזה סוג הדרכה אקטיבי ? אם כן אז מה זה אומר, פאסיבי ? ועוד הערות והארות במידה ויש לכן.
מקווה שזה עשוי לעניין נשים נוספות ושזה לא נושא משעמם מדיי.
מראש תודתי לכן.
להתראות, נ.
Morticia
Morticia • 17 במאי 2006
ברוכה הבאה לאתר נירית. הרשי לי לספר לך שחלקנו מאמינים שאין דבר כזה נושא משעמם מדי. מי שלא רוצה, לא חייב להשתתף...

אני הייתי בסרט הזה אז אני אוכל לתת לך קצת מניסיוני. זה יכול לעבוד נהדר וזה יכול לעבוד זוועה. זה יכול לעבוד נהדר כשאת והדומית השניה בראש דומה, מסוגלות לפרגן זו לזו וליהנות ביחד. זה יכול להיות ממש זוועה אם מתעוררים רגשי קנאה, אם מתעוררות מלחמות קטנות ביניכן על שליטה וכו'.

אני חושבת שחשוב שתתיידדי קצת קודם עם הדומית שתראי לנכון, תכירי אותה מחוץ לסשנים ותבדקי עד כמה יש ביניכן זרימה, עד כמה אתן מתואמות על הרצונות שלכן, עד כמה יש ביכולתכן לפרגן זו לזו ואז תחליטי.

באשר לסאב שלך. אני לא הייתי מוכנה להגיע כהפתעה מוחלטת לסאב של אחרת כי זה יכול להיות קצת לא נעים אבל את מכירה אותו ויודעת מה הוא אוהב בוודאי יותר ממני אז... די לשיקולך נראה לי.
אני לא הייתי עושה דבר כזה בהפתעה, אלא אם הייתי יודעת שזה משהו שהוא ממש ממש רוצה ובטוח יקבל בשמחה גדולה. לא הייתי רוצה לכפות עליו גם מישהי שלא מוצאת חן בעיניו ובטח שלא הייתי רוצה להעמיד דומית אחרת בכזו סיטואציה.

אבל זו רק דעתי
בכל מקרה, כשזה עובד, זו חוויה מדהימה לכל הצדדים.

שיהיה בהצלחה ותעדכני
מורטישה
icon_wink.gif
kamor​(נשלט)
kamor​(נשלט) • 17 במאי 2006
עוד אפשרות .
תצטרפי רק את למלכה ועבד אחרים , אפשר גם כצופה מהצד . ותלמדי .
Madame T​(שולטת)
לפני 17 שנים • 18 במאי 2006

Re: האם סיוע באילוף הוא לגיטימי/הגיוני/תורם וכד'?

Madame T​(שולטת) • 18 במאי 2006
נירית כתב/ה:
שלום לכולם,
הייתי שמחה לפתוח דיון ולשמוע תגובות לגבי שילוב של שולטת נוספת בתקופת האילוף של בעלי. אני חדשה בתחום ואשמח לשמוע מניסיונכן ומהירהורי ליבכן לגבי ההבטים של העניין מדוע כן?, מדוע לא? אם כן אז איך לבחור את המתאימה? מה לחפש? מה מחיר הטעות? דהיינו במידה והיא לא מתאימה. במידה וכן איך היה נכון להציג את העניין לבעלי? בהפתעה? לידע מראש? איזה סוג הדרכה אקטיבי ? אם כן אז מה זה אומר, פאסיבי ? ועוד הערות והארות במידה ויש לכן.
מראש תודתי לכן.
להתראות, נ.

ברוכה הבאה, נירית. גם אני שולטת חדשה יחסית בתחום. את צעדיי המעשיים הראשונים עשיתי בסיועה ובהדרכתה התיאורטיים של שולטת, שנתנה לי רעיונות לסשנים. ברור שעם הזמן כל אחת מוצאת את הסגנון שמתאים לה ואת הדברים שהיא מתחברת אליהם. את יכולה לקרוא בלוגים של שולטות, תיאורים של סשנים אמיתיים או דמיוניים ולקבל רעיונות משם.

אילוף של סאב מתחיל, ביחוד כזה שלא בענין ולא מודע בכלל לרצונך בכך (כמו בעלך במקרה זה) הוא ענין רגיש ועדין ויש לעשותו בהדרגה ובזהירות. לא נראה לי שיהיה זה נכון ורצוי להכניס שולטת נוספת בתחילת הדרך. אולי בשלב יותר מאוחר. ראשית, חשוב שתראי איך בעלך מקבל את כל הענין, תצפי בתגובות שלו ותראי איך זה הולך באופן כללי, את הרי מכירה אותו היטב. הרעיון שאת תצפי מהצד במלכה ועבד אחרים עשוי לבוא בחשבון, אם תמצאי שולטת שתסכים לכך כמובן. בכל מקרה, כפי שציינתי, נראה לי שיש לגשת לכל הנושא ברגישות רבה ולא "בהפתעות" לא צפויות. זו דעתי. מאחלת לך הרבה הצלחה והנאה.
Blondie the good​(מתחלף)
Blondie the good​(מתחלף) • 18 במאי 2006
על אף האילוף דעתו של הבעל חשובה. בכל זאת אחד מעמודי התווך של בדסמ הוא הסכמה.
מלבד זאת חשוב שתהיה כימיה טובה בין שלושתכם כדי שהסשן יגיע לשיא

אחרי שתסכימו על הרעיון של לצרף מלכה, לעניות דעתי כדאי לערוך פגישה מקדימה של שלושתכם כדי לוודא שיש את הכימיה עליה דיברתי קודם.

רק נותר לי לחזק את אלה שדיברו לפני ולאחל לכם בהצלחה!
theslv​(נשלט)

Re: האם סיוע באילוף הוא לגיטימי/הגיוני/תורם וכד'?

theslv​(נשלט) • 18 במאי 2006
נירית כתב/ה:
שלום לכולם,
מראש תודתי לכן.
להתראות, נ.

שאלה טובה....
ויכול להיות שזה רעיון טוב וגם יכול להיות שלא....
לפני שתחליטי... יהיה עלייך , לחשוב טוב טוב באם תוכלי לראות את בעלך נישלט בידי אחרת והאם זה לא עלול לפגוע במערכת היחסים שלכם... ואם תגיע למסקנה שזה לא יהייה בעיה... לכי על זה!!!

לדעתי...
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 18 במאי 2006
ברוכה הבאה נירית.
מסירת עבד לאילוף ע"י צד שלישי יכולה להיות מוצלחת אם היא מהווה חלק מפנטזיה.
וגם אז חייבת להיות בשיתוף מישהי/ו שאת סומכת עליו/ה לחלוטין. גם ברמת הבדס"מ - שהיא יודעת מה לעשות ואיך, והן ברמה הבין-אישית - שכן מדובר בבעלך, אישך.

בפועל מה למעשה העבד יכול ללמוד ממישהו זר? והאם את מעוניינת שילמד בלעדייך? לא עדיף שתלמדו יחד?

בעיקרון, כמו באילוף מקצועי של כלבים (על ארבע, לא על שתיים) המאלף יכול ללמד את הכלב טריקים - "ארצה", "רגלי", "תן יד שלום" וכד' אבל לא יכול ללמדו לציית לבעליו, או לאהוב אותו....
באותה מידה לדעתי מה כבר אילוף על ידי צד שלישי יכול ללמד את העבד/בעל שלך ?
מקסימום טריקים חדשים.....
ומכיוון שאת עצמך לא מנוסה, לדעתי עדיף שתלמדו ותתנסו יחד. וכדי שלא תעשו שטויות, תקראו, יחד, את יכולה להפעיל אותו לחפש ולהשיג חומר בנושאים שמעניינים אותך, כדי שתוכלי ללמוד.
אבל תמיד בסופו של דבר הנסיון בפועל הוא הבית ספר הטוב ביותר....
tch​(נשלט)
tch​(נשלט) • 18 במאי 2006
Queencie כתב/ה:

בפועל מה למעשה העבד יכול ללמוד ממישהו זר?

בעיקרון, כמו באילוף מקצועי של כלבים (על ארבע, לא על שתיים) המאלף יכול ללמד את הכלב טריקים - "ארצה", "רגלי", "תן יד שלום" וכד' אבל לא יכול ללמדו לציית לבעליו, או לאהוב אותו....

אני עם קוונסי.ובכלל יש נשלטים (ואני בתוכם) שלא היו מוכנים להימסר לאילוף עיי גבירה אחרת מלבד גבירתם(גבירתי).
גבירתי היא היחידה שבסמכותה לאלף ולחנך אותי,להמסר למישהי אחרת ,לאילוף,לניקיון,או לכל מתן שרות אחר הוא חציית קו אדום עבורי.
יש הרואים בכך פנטזיה,אם מדובר בהסכמה הדדית,אין שום בעייה.
עבד מחמד​(נשלט)
לפני 17 שנים • 19 במאי 2006
עבד מחמד​(נשלט) • 19 במאי 2006
נדמה לי שהשיטה הטובה היא פשוט לשאול מלכות ואף להצטרף אליהן לסשנים עם העבד שלהן בלעדי בעלך.
נדמה לי שאם את רוצה לשלוט בבעלך עליך להראות לו שאת יודעת, בטוחה בעצמך וחזקה.
לשימחתי זכיתי להשתתף בסשנים באם מלכתי הדריכה מלכה חדשה , חוויה מאלפת ביותר לכל המשתתפים במיוחד לי icon_smile.gif
red-cell​(מזוכיסט)
לפני 17 שנים • 17 ביוני 2006
red-cell​(מזוכיסט) • 17 ביוני 2006
צרוף צד שלישי לאילוף הוא דבר מקובל. חבל שזה לא מקובל בארץ. יש מה שנקרא "מלכה חונכת" שעובדת צעד צעד עם מלכות מתחילות. לפעמים זה עם בן הזוג של המלכה המתחילה ולפעמים זה עם הסאב של המלכה החונכת. רק ככה באמת לומדים ברצינות.
את אחד המאנצים אליהם אני הולך, מנהלת דומית שבעצמה היא חונכת. יש לה כרגע 4 מלכות חדשות שאיתן היא עובדת ומלמדת אותן צעד צעד. זה מדהים איך שתוך זמן לא ארוך אפשר ללמד המון דברים ממקור ראשון בעוד ללמוד בעצמך יקח המון זמן.
באותה מידה ישנם גם דומים חונכים, סאביות\ים חונכים.