ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

צריך ללמוד ללכת לפני שלומדים לעוף?

זאלופון​(שולט)
לפני 20 שנים • 17 בספט׳ 2003

צריך ללמוד ללכת לפני שלומדים לעוף?

זאלופון​(שולט) • 17 בספט׳ 2003
ובתרגום לבדסמית מדוברת: עד כמה חשובה התנסות ונילית בטרם נכנסים לבדסמ?
הכוונה היא להתנסות ונילית לאו דווקא עם הפרטנר הבדסמי, אלא התנסות קודמת באופן כללי.
לדעתי ומנסיוני, כפי שמרמזת הכותרת, הדבר רצוי מאד. אני חושב שמי שלא טעם וניל לא יוכל לדעת אם וכמה הוא זקוק לזה, באיזו מידה ובאיזו צורה הוא רוצה לשלב את זה ביחסים הבדסמיים המתאימים לו ועד כמה הוא מוכן לוותר על חלקים מזה. הפרספקטיבה דרכה מסתכלים על הבדסמ, שהוא סוג קשר אלטרנטיבי, שונה כאשר אין היכרות אישית עם סוג הקשר המיין סטרימי. על מנת להתגבש ולדעת מה מתאים ומה עושה טוב, כדאי להכיר את הדרך הראשית לפני שפונים להסתעפויות שלה.
בנוסף אני סבור שלא מעט מהמגיעים לבדסמ מהסיבות ה"לא נכונות" לטעמי (בעיות בהערכה העצמית, אגו פגוע, צורך לפרוק אגרסיות וכדומה) עשויים להגיע אליו ממקום טוב יותר או שלא להגיע אליו כלל אם יחוו יחסים וניליים טובים.
דעתכם?
DOM Perignon​(שולט)
לפני 20 שנים • 17 בספט׳ 2003

זאלופון

DOM Perignon​(שולט) • 17 בספט׳ 2003
קודם כל, קבל ח"ח. אני אוהב את השאלות שאתה מעלה. שאלות שצריך לשאול וצריך לחשוב עליהן וצריך שיעלו כאן.

ולשאלתך,
אין לי ספק שעדיף להכנס לBDSM עם איזה שהוא מטען של נסיון חיים. מן הסתם לא תמצא כמעט אנשים בסוף שנות העשרים, תחילת השלושים שאין להם שום נסיון מיני, כך שאפשר לומר שיהיה נסיון ונילי למי שנכנס לעולם הזה.

כשאני פוגש צעירות שמנסות לגשש את צעדיהן אל העולם הזה, אני מנסה להרחיק אותן בכל דרך אפשרית. עם זאת, פגשתי צעירה אחת שברור היה לי שהיא סאבית. אין לה מה לעשות בווניל וגם לה היה ברור.

אז גם אם נכון, צריך לבוא לעולם הזה עם מטען חיים ולא בנפש בתולה. אבל יש כאלו שנולדו לBDSM ואין להם מה לעשות בשום מקום אחר. מעטים, אבל יש.

DOM Perignon.
מוש​(נשלט){k}
לפני 20 שנים • 18 בספט׳ 2003
מוש​(נשלט){k} • 18 בספט׳ 2003
אני חושב שזה מאוד קשור לאיך אתה מגדיר בדס"מ ומה אתה מחפש שם.
אני לעצמי הגדרתי את זה כמו מין רמקול ענק שאתה מחבר למערכת. כלומר עד עכשיו שמעת מוזיקה והיה מגניב, ויום אחד גיליתי עד כמה אפשר להגביר את המוזיקה הזאת ולאיזה עצמה היא מגיעה ואז הבנתי פתאום איך באמת נהנים מזה. אבל כדי להגביר חייבים קודם כל לשמוע משהו, לדעת על מה מדובר. לשים איזה תקליט טוב ולהנות ממנו ככה רגיל, בווליום נורמאלי, רק אז לדעתי כדאי לעבור לרמקולים גדולים באמת.
ותקליט כולנו הרי יודעים - עשוי מויניל...
חצי אדון
חצי אדון • 18 בספט׳ 2003
"בנוסף אני סבור שלא מעט מהמגיעים לבדסמ מהסיבות ה"לא נכונות" לטעמי (בעיות בהערכה העצמית, אגו פגוע, צורך לפרוק אגרסיות וכדומה) עשויים להגיע אליו ממקום טוב יותר או שלא להגיע אליו כלל אם יחוו יחסים וניליים טובים. דעתכם?"

במילים אחרות - BDSM עושים פחות או לא עושים בכלל כשיש שם ....אהבה....!
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 18 בספט׳ 2003
ציטוט: במילים אחרות - BDSM עושים פחות או לא עושים בכלל כשיש שם ....אהבה....!

ממש לא זו כוונת המשורר (וגם לא על זה הדיון).

פריניון - תודה icon_smile.gif ותגובה מעניינת.
מוש - מטאפורה יפה icon_smile.gif
loren
loren • 18 בספט׳ 2003
בהחלט אהבתי מוש- אתה רואה.. רק לגבי רכבות הרים יש לי חילוקי דעות איתך.. icon_wink.gif
אני גם חושבת שצריך לבוא לבדסמ עם מטען כלשהו. גם לי זה נראה קצת מוזר שראיתי שיש אנשים מאוד צעירים שלא חצו את קו העשרים שהם בתחום. בשביל לדעת מה אתה אוהב באמת אתה צריך לנסות כל מיני דברים כדי להחליט מה כן ומה לא. הווניליות היא נקודת המוצא ואם אתה מרגיש שזה לא זה וחסר לך עוד משהו אז לפחות אתה יודע מה אתה לא, ומשם אפשר לקחת את זה
הלאה. זה לא שלא קיימים אנשים שמגיל צעיר נעולים חזק על הנושא.. אבל הם לא הרוב מכאן שהיוצא מן הכלל מעיד על הכלל.
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 18 בספט׳ 2003
אני לא חושבת שאני יכולה (או רוצה) לדרוש ממישהו דברים שלא דרשתי מעצמי.

הראשון שלי היה גם הדום הראשון שלי. ידעתי שהוא דום, הכרתי אותו בערוץ בדסם (תודות לכלובי) וידעתי מה אני מחפשת.

פעם ראשונה שראיתי זין של גבר ממש מקרוב (ולא בתמונות) הייתי על הברכיים שלי מולו.

מצד שני, אני הייתי בגיל מבוגר עד זוועה בשביל פעם ראשונה. אנחנו גם לקחנו את הדברים לאט, רוב הזמן שלנו ביחד הוקדש לחיבוקים או מסאז או טיול בתל אביב.

הכרתי לפניו דום אחר, שלא היה מוכן להיות איתי בגלל שהייתי בתולה. זאת בהחלט אחריות מפחידה ולא דבר מתאים לדום שהולך על הכל או לא כלום ושהמטרה העיקרית שלו היא להביא את הסאבית שלו לגבולות שלה.
מל​(נשלט)
לפני 20 שנים • 19 בספט׳ 2003
מל​(נשלט) • 19 בספט׳ 2003
זאלופון , זה נשמע נכון , יכול להיות שיש הרבה מקרים לגביהם זה נכון .

אבל אם אני מסתכל מהזוית ראיה האישית שלי אני חושב שזה אינו נכון .

כנראה שהדבר טמון בנו עוד מהילדות , ומי שזה קיים בו יגיע לכך גם אם ילך בדרך כזו או אחרת .

אם הוא ילך בדרך הונילית הוא יגלה מהר מאוד שזאת לא מספקת אותו , והוא יגיע לבסוף למחוז חפצו.

ולהיפך מי שיתחיל בbdsm ויגלה שזה אינו טעמו יחזור חזרה למקומו.