בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פוסט מס' 2 או: מזל טוב לאביר שלי, מלכי ורבי, קיחוט!!!

BABY
לפני 18 שנים • 2 ביוני 2006

פוסט מס' 2 או: מזל טוב לאביר שלי, מלכי ורבי, קיחוט!!!

BABY • 2 ביוני 2006
אני כאן בשליחותו של מלכי, מורי ורבי הנערץ, מר קיחוט המכובד.
אתמול היינו אצל טיצ'ר, כי לקיחוט הייתה יומולדת. בעצם, לקיחוט תמיד יש יומולדת, כי אחרת אני לא הייתי הסאבית האהובה של קיחוט. אפילו 009 רצה להיות הסאבית האהובה של קיחוט, אבל הוא לא מוכן, הוא אומר ש009 יפה וחכם מדי, ואשכנזי, אז הוא מסתפק בי. בקיצור, הייתה לקיחוט יומולדת. ולא נספר מה הוא קיבל מטיצ'ר, אבל לא היה לי ג'חנון בבית בשביל לתת לו מתנה, ואת הגוף שלי הוא החליט שהוא לא רוצה לקחת. (באדוניייי, נשבעת שהצעתי, שבועת צופות). בקיצור, היינו אצל טיצ'ר ואני התמסרתי, לגמרי התמסרתי לילד היומולדת, למרות שידעתי שהוא לא יעריך את זה ויטען שאני עושה את זה כדי להיות עלה תאנה. ואני לא עלה תאנה, למרות שזה קורה לי פעם בשנה שאני עלה תאנה, אבל כבר הייתי עלה תאנה השנה.
בקיצור, הייתה לו יומולדת, והוא לא בא לשחק פרו אוולושיין 5 בפליי סטיישן, אולי בגלל שאני ישנתי, אבל זה לא הפריע לו קודם. אז התקשרתי אליו. הוא אמר שהוא עסוק, משהו על לסשן 40 בלונדיניות בבית שלו, ושאין לו מקום להיכנס אפילו לשירותים כי בכל מקום הן שם, אז אמרתי לו שאני יכולה לבוא לעזור לו לגרש אותן. הוא אמר שלא צריך, כי זה כמו מדוזות בים, באות בסוף אוגוסט, נשארות כמה שבועות ומשאירות צריבה קטנה ברגל, ורצון לעשות על זה פיפי.
אז הבנתי שכל מה שמעניין אותו זה ביזאר קל, ואני בכלל בקטע של ליטופים עדינים, אז חזרתי לכור מחצבתי.
ובכלל, פעם כשהייתי קטנה בתיכון, עוד לא ידעתי מי זה קיחוט, והוא גם לא ידע מי אני. הוא אומר שהוא ידע, אבל אי אפשר להאמין לשום דבר שהוא אומר, כי תמיד כשהוא אומר משהו הוא צו...(לע, צועק...), והוא בכלל טען שאני אלילתו משכבר הימים, ואחרי זה שמעתי שהוא נמשך למורה שהיה אחראי על של"ח. אז הגעתי למסקנה שהוא עבד עליי.
חיפשתי אותו במכון כושר, אמרו לי שלפעמים הוא מגיע לשם, התחבאתי מאחורי השיח, והשתדלתי לא לבלוט עם כל ה1.89 ס"מ שלי, תוך כדי ששתיתי לי קפה בג'ויה, (רבאק צפונית או לא צפונית, צריך קפה וקצת פרייה ליד). בקיצור, תוך כדי שאני שותה את הקפה, ועוקבת בחינניות אחר אלילי, מורי ורבי, ראיתי את קיחוט יוצא מחדר הכושר השכונתי, נפוח כמו ארנולד, גורר אחריו נערה חיננית בת 18. לא יכולתי להתאפק וצעקתי: מיץ פטל הוא סוון סוונסון. החברה של קיחוט נעלמה, וקיחוט כעס עליי וטען שהוא לא רוצה לדבר איתי יותר.
לא עברו שעתיים וקיחוט הגיע עם שוקולד, כי שוב שברתי את הרגל. הסברתי לו שזה בשבילו וכי אביס מחפש עבודה. הוא שאל אותי איך זה בשבילו ותמיד הוא זה שמביא שוקולד? הסברתי לו שזה לא עובד ככה, ואביס עשה לו רימינג. כש009 שמע על הרימינג הוא התעצבן וצרח על עמוס ששוב פעם לא משתפים אותו, והגיש קובלנה ל"לא סתם עוד עבד". בסוף הרימינג עזר, וכשהלכנו לטיצ' קיחוט הסביר לי שיש לו בטן. בתמורה טיצ'ר אמר לי שהתעגלתי, ושזה יפה לי ובירך את קיחוט לרגל התעברותו לגבירתו האלילית. קיחוט לא נשאר חייב, רוקן 2 בקבוקים של דיאט קולה והראה לכולנו, ששרירים, הם לא רק במוח... יש לו גם זין ענק.

אני התמסרתי, ועכשיו תורכן בנות ישראל.

בקיצור, אני יודעת ששותפתי פתחה שרשור ליומולדת, אבל למלך הנפלא של חיי (ולישוע), אין מספיק כבוד גבורה ותפארת לעולם.

מזל טוב יקירי, שתמשיך להיות שרירי מסוקס וחתיך כמו שאני אוהבת, (ראית איך פוסט שלם עליך לא הזכיר את המילה מוח ולא אמר שאתה חכם בצורה מפחידה? עשיתי את זה במיוחד כדי למתג אותך כסמל סקס שאין בילתו!!!)

המלכה הנרצעת שלך, ועלה תאנה

בייבי
ללא שם

שרות לציבור לבנות ישראל החסודות והצנועות

ללא שם • 2 ביוני 2006
תודה בייבי שפעלת בשליחותו של מורך ורבך הנערץ האביר לבית קיחוטה.

אנחנו בנות ישראל החסודות והצנועות, הסאביות הלא נחשבות והלא אושיות, מתחילות למלא את רשימת האושיות בקהילה ובדף הראשון של הדומים האושיות יכתב באותיות של זהב מי אם לא הדום לבית קיחוטה.

הזהב לא כדי לסמן את 100 הבלונדיות בנות ה18 שסיפרת שעוקבות אחרי הקיחוט שמגיע למעונך.

אם התכנסתי כאן, כאחת מהסאביות הלא אושיות, אני מצרפת ברכת יום הולדת שמח למצחיק של האתר עם ברכות הצלחה והזמנות לפוסט מצחיק כבר!!
מזל טוב קיחוטה.

סאבית אלמונית ולא נחשבת
. icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
מUחדת

אביר הגאות ושפל הרוח.

מUחדת • 2 ביוני 2006
המון מילים שיכולתי לסגנן
{אבל הסאבית-ג'חנונית-המלכה הנרצעת שלך עשתה את זה מצויין כמה הודעות לפני}
אז אצמצם הפעם.

יום הולדת שמח חבר אהוב.
אתה נהדר. לא פחות. אולי טיפה יותר.

שתשמח ותגדל יפה, שתאהב הרבה {בלי כאבי בטן},
תתרגש המון, תכתוב המון המון ותשתה מים כי קיץ.

הרבה אוהבת אותך.
ונשיקות
מלב וממני גם.
זרה מוכרת
לפני 18 שנים • 3 ביוני 2006
זרה מוכרת • 3 ביוני 2006
כפי שאיחלו רבות וטובות לפניי.... כולל אלו שאין להן שם icon_smile.gif

המון המון מזל טוב איש מופלא.

שלא יגמרו לך המילים לעולם.

והטוב שבך תמיד ישאר כפי שהוא.

נשיקות

זרונת
venus in our blood​(שולטת)
לפני 18 שנים • 4 ביוני 2006
venus in our blood​(שולטת) • 4 ביוני 2006

מצטרפת לברכות ולאיחולים
מי ייתן שתישאר אדם מדהים בדיוק כמו שאתה
המון המון אושר,
בכל יום בשנה כביום הולדתך
חזירונת_בבוץ
חזירונת_בבוץ • 4 ביוני 2006
ובאיחור אופנתי קל...
הרי לכעוס לא תוכל!!!
כתבתי לך שיר
כי אני חכמה כמו קיר.

ובחרוז אסיים:

אני לך מודה!
תודה! תודה תודה
בזאת אני מודה!
תודה תודה! תודה!

בתמונה: אני באירלנד. מתי ניסע שוב???
תודה, תודה?

צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 4 ביוני 2006
מזל טוב איש
יפה לך בייבי
ניכר שאת נדבקת בשנינות העוטפת אבירים ידועי שם, ומרובי ניקים.
אויש אני אברח מפה מהר, אני מתחיל להדבק גם.
בעצם רגע ........
אולי אפילו אני אצליח להתחיל ללמוד מהאביר השנון הזה משהו גם.
טוב אני אשאר עוד קצת כאן.

קיחוטה
נעמת לי מאד במסיבה
ים של מזלים טובים
מי יתן ומסעותך יצלחו להן טחנות רוח
עם גבס או בלי
ועלי תאנה שזורים להם על קירות התחנה
שיורדים באחת, לאיבחת רומחך

מזל טוב
FroDomme
FroDomme • 4 ביוני 2006
מצטרפים לאיחולים,

המון אהבה ואושר, 10x2.gif

שמחה ושוב אהבה... icon_profilekiss.gif

מזל טוב ליום הולדתך! birthday.gif

מאיתנו,
הפרודומים
הניק_הכפול_של_קיחוטה​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 7 ביוני 2006

אם בייבי כותבת כמו קיחוט, יכתוב נא קיחוט כמו בייבי

אנשים ! ! !

תודה לכם, היה ע-נ-ק!!

לראות את כולכם, כמה אתם יפים ואוהבים, עשה לי טוב על הלב... אפילו יותר מאשר סקי מים כשרק הפטמה מחוברת בקרס של חכה לסירה!

היה ממש מרגש ואני אשתדל לא לשכוח אתכם בחו"ל!

נתראה בשמחות בלי הגבס (הנוכחי), אם ירצה הפיזיותרפיסט!

דלוק לכם על התחת! icon_redface.gif

ניק כפול מסתורי של אישיות אנונימית נערצת עליכם עד מאוד!

תקציר הפוסט (C):

כשאיש-קטן-מטיל-ביצה-זה-סימן-ששוב-נפלתי-עם-הראש-על-אבן