בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סכנה?!

חתולת הלילה
לפני 18 שנים • 2 ביוני 2006
חתולת הלילה • 2 ביוני 2006
יש אנשים שהם תופעה בפני עצמם.

מה שמסוכן לאחת לא נוגע לי בכלל, ומה שאדם אחר יוריד ראש בפניו, אני אנפץ ללא כל חשש.
מכאן שאחת יכולה להסתכל על איש מסוים כמסוכן על פי הצהרתו, ואני אסתכל עליו כפתטי אם זה מה שהוא רוצה שילך לפניו.

כלל אצבע לסיכון: האם הוא רואה אותך?
האם אמרת לו "אל תעשה..." והוא עושה בכל זאת?
אם התשובה חיובית, יש לך יותר מאשר צ'אנס לסיכון.
ומי שרוצה מישהו כזה - שיבושם לה. לכל אדם יש את האפשרות לדפוק את חייו במו ידיו.

והקטע הוא שזה לא קשור לבידיאסאמ בכלל.
וזה אפילו נכון בהיפוך המינים.
romi{A}
romi{A} • 2 ביוני 2006
ללא קשר לסיכון ולהוצאות דיבה, אנשים מפרסמים דברים כשיש להם במה. במקום שבו הרייטינג הגבוה ביותר נרשם לשרשורי "זאב זאב" יופיעו יותר הודעות כאלה.

נדמה לי שהעיסוק בבדסמ כל כך מאיים שיש צורך אדיר למצוא אשמים, הסברים, סכנות וכו', לפעמים יותר מאשר להעיז לדבר את הבדסמ עצמו. ראי שרשורי דומים מסוכנים-תאוריות שנאת נשים וכיו"ב.
עינבר

שלום לך סקסית

עינבר • 2 ביוני 2006
אני מבינה שאת חברה חדשה בליגה להגנת דומים הנפגעים משמועות.
אני מוצאת שזה קצת עלבון לאינטלגנציה לטעון באופן שנשים פגועות משמיצות
ודומים הם קורבנות של רכילות מרושעת, בגל פוסטים כאלה ואחרים.

משנתיים שאני כאן, ראיתי פחות מעשרה גברים שדובר עליהם בפוסטים,
4 מהם אומתו בכל דרך אפשרית והשאר לא טרחתי לברר, כי זה באמת לא חשוב.

בפוסט של נמרונת, למשל, יותר מאשר תגובות מזועזועות, היו שם עצות טובות,
איך להמנע ממצבים כאלה. איך לא ללכת שולל אחרי אדון "נחשב",
איך לא לצאץ לדייט שגורם לך תחושת אי נוחות וחוסר שליטה,
ואיך, חובה , לקום וללכת אחרי הסטירה הראשונה, במקרים שכאלה.
היה שם גם תמיכה רגשית וחברית, כלפי אישה, שכרגע מרגישה פגועה.

אנשים מרכלים, על דומים ועל סאביות, בלי קשר לפרסום בפורומים, זה קורה
בצ'אטים, במפגשים, בשיחות אישיות של מי שמצכיר את כולם.
דווקא הכתיבה בפוסט, היא משהו יותר אמיץ. קבוע, משמאפשר דיון רציני.
וגם דברי ביקורת, לפעמים אפילו עד כדי תוקפנות, כלפי המפרסמים עצמם.
אנשים שכותבים את החוויה שלהם הסובייקטיבית.

אני כן מוכנה להצרף לעצתם, המלודרמטית במקצת, לבחון כל פרסום בביקורתיות,
אבל דווקא לא הייתי מציעה לבחון לגופו של המפרסם, כי כאן יהיה מקום להשמצות,
הייתי מציעה לבדוק מה דפוס ההתנהגות, מה אפשר ללמוד לגבי המצב עצמו,
וכמובן, אם מזדמנת לך השמועה על האדון המדובר, לבדוק אם זה הוא באמת
והאם מדובר במישהו שפוגע באופן סדרתי בנשים או בפרסוםחד פעמי ויוצא דופן.

ההמשצה הגורפת שלך לגבי נשים שמפרסמות על פגיעה מעוררת בי בחילה,
והיא הרבה יותר חמורה בעיני, מהדבר שנגדו את יוצאת, בשם זכויות השולט.
עינבר

החתולה, כמובן צודקת

עינבר • 2 ביוני 2006
חתולת הלילה כתב/ה:
כלל אצבע לסיכון: האם הוא רואה אותך?
האם אמרת לו "אל תעשה..." והוא עושה בכל זאת?
אם התשובה חיובית, יש לך יותר מאשר צ'אנס לסיכון.

והקטע הוא שזה לא קשור לבידיאסאמ בכלל.
וזה אפילו נכון בהיפוך המינים.

יש סיבות הגיוניות לפחד מ BDSM, מי שעוסק בזה, חייב לדעת מה הוא עושה
על כן, הייתי מוסיפה גם את הסיכונים הפיזיים והרגשיים שיש ב BDSM,
האם הוא מודע להם? והאם הוא מנסה לעשות רק מה שהוא יודע ומאומן?
אם הוא בוחר שאת תהיי שפן הניסיונות שלו על פנטזיות קיצוניות - מסוכן.
Dolfi

Re: שלום לך סקסית

Dolfi • 2 ביוני 2006
עינבר כתב/ה:
אני מבינה שאת חברה חדשה בליגה להגנת דומים הנפגעים משמועות.
אני מוצאת שזה קצת עלבון לאינטלגנציה לטעון באופן שנשים פגועות משמיצות
ודומים הם קורבנות של רכילות מרושעת, בגל פוסטים כאלה ואחרים.

ברוכה הבאה שמנמונת סקסית, אין לי מושג מה תנאי הקבלה, אבל יש כיסא פנוי, פה לידי.

אני תוהה אם עינבר גם מגישה כיבוד בכניסה,

או סתם מעניקה כרטיסי חבר לכל מי שחיוכו עקום בעיניה.

בכל אופן, מבלי להתייחס לאף שרשור מסויים, אני מסכימה איתך, הקלות בה ניתן להרוס שם טוב של מישהו לעיתים בלתי נסבלת... אבל... וזה "אבל" לא קטן. תזכרי תמיד שעד שלא היית בסשן עם דום את לא יודעת אם הוא מסוכן. הוא יכול להיות האחוק התורן של כולם, יכול להיות לו חיוך שובה לב, הוא יכול להיות החבר הכי טוב שלך בעת צרה, אבל ביום בו מגיעה אליו סאבית לסשן - כל הקטע של ה"הסכמה" ממש פסה בעיניו...

אני אומרת שני דברים - האחד הוא שפורומים שכאלו הם לא במה לכל זה, לשם כך קיימים פורומי סאביות סגורים. דבר נוסף, חשוב אף יותר - דברו בגוף ראשון.
ללא שם

אני לא בדיעה של דולפינה שצריך לצעוק רק בפורום הסאביות הסגור

ללא שם • 2 ביוני 2006
יש כמה שאלות בשרשור הזה ועוד שאלה לאיזה כיוון הוא יתפתח.

השאלה הראשונה ששאלתי את סקסית היתה אם התכוונה לפוסטים מהסוג של נמרונת והיא ענתה שהיא מדברת על התופעה באופן כללי.

דולפינה העבירה את הדיון להצעה שסאביות יוכלו לכתוב על פגיעה בהם רק בפורומי סאביות סגורים.
הדיעה הזאת של דולפינה אינה חדשה והיא הביעה אותה בעמוד 20 בשרשור שבו סאביות סיפרו על מה שקרה להן.
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=14207&postdays=0&postorder=asc&start=190

היא גם הציעה שסאביות יוכלו לספר על פגיעה בהן רק בגוף ראשון.
להצעה השניה של דולפינה אני מסכימה למרות הקושי של הסאבית אבל בזמן האחרון הסאביות כותבות בשמן ומספרות על דברים שקרו להן בניק שלהן.

וורטיגו ומיסטרס אוף דיט' וגם ענבר בשרשור ההוא כתבו על דברים שקרו להן וגם נמרונת כתבה על מה שקרה לה.

להצעה השניה של דולפינה שכל הדברים יושתקו בפורומי הסאביות הסגורים ויבקשו מהסאביות לא לכתוב על דברים שקרו להן באופן פומבי בפורומים הפומביים אני לא מסכימה.

לא כל הסאביות או אלה שמוכנות להתנסות עם דומים מוכנות להכנס לפורומי הסאביות הסגורים אבל כדאי שיהיה להן מידע לפחות על התופעות.
אני לא רואה את עצמי נכנסת לפורומים סגורים מסוימים של סאביות, למשל הפורום שדולפינה הציעה, ולא רואה את עצמי כ"כלבה באימונים שלב ד'" , שלב ג' ועולה במדרגות הכלביות באימונים עד לדרגה הנכספת של "כלבה מאומנת" וסאבית מדופלמת עם הסמכה וקולר.

נשים שיכולות להפגש עם דומים חייבות להכיר לפחות את התופעות בעולם הזה כדי לחשוב מראש מה לעשות.

אחרי שקראתי את הפוסט של נמרונת חשבתי מה אני הייתי עושה ולא רק מי הדום.
בחיים שלי לא נתקלתי בגבר שסטר לי בפגישה רומנטית ובגלל ההפתעה הייתי מגיבה לא טוב.
אני יודעת שאם מישהו היה מחטיף לי סטירה חזקה באמצע פגישה הברך שלי היתה מורמת אוטומטית לאזור מסוים בגוף שלו והוא היה מקבל בעיטה ישירה וחזקה באזור אסטרטגי שלו.
במצב כזה הוא היה יכול להגיב באלימות ושנינו היינו מגיעים ישירות לתחנת המשטרה.

אחרי שקראתי הבנתי שבעולם הזה דבר כזה עלול להתרחש וצריך להיות מוכנים לתכנן בריחה ולא להגיב בחזרה.

מידע על תופעות הוא לדעתי חיוני ואסור לטאטא אותו מתחת לשטיח פורומי הסאביות הסגורים.
חתולת הלילה

Re: החתולה, כמובן צודקת

חתולת הלילה • 2 ביוני 2006
עינבר כתב/ה:

אני בדיעה שצריך להיות אדם מאוד מיוחד כדי להפוך להיות שפן הנסיונות של מישהו.....

אבל אני לא מדברת אפילו על הפיזיים והריגשיים, כי הסימנים בדרך כלל שם קודם. אם נחכה טיפה ולא נרוץ כמוכי אמוק להגשים את הפנטזיות שלנו אפילו נראה אותם. רק צריך לפקוח עיניים ולא להתעקש להיות עיוורים. ולפעמים זה אומר לדחות את הקיצוניות. בהרבה.

אם הפרטנר הוא נכון, הגשמת הפנטזיה יכולה לחכות גם למחר ולמחרתיים, ואז אפשר לצמצם, או למנוע לחלוטין, סיכונים רגשיים או פיזיים, אלא אם כן המילקשייק שטעמת בבית הקפה בו נפגשתם היה מקולקל או שנפגעת מהשיחה על סוגי מוסיקה שאת אוהבת והוא מתעב. אה, כמובן, אם בכל זאת בוחרים בשפוי, ואז, וכאן אי ההסמכה שלי- אין מה לפחד מבידי. זה עניין של בחירה ושל צורת פעולה.

מי שכל כך רוצה את הסיכון - יקבל אותו. מי שלא- וזה יעורר כעס, אולי - זה פשוט לא יקרה לו. בטח שלא מבחירה. הוא לא יתן לבנאדם כזה להתקרב אליו.
ומי שחושב שמישהו שמצהיר על עצמו כמסוכן הוא כוס התה שלו- אף אחד לא יוכל למנוע ממנו.
גם לא את הפגיעה.
בדיוק כמו שאנשים עדיין עושים ראפטינג במקומות הכי מטורפים. לא רוצים לשמור על עצמכם? לא צריך. מדינה חופשית, לא מכריחים אף אחד.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 2 ביוני 2006
הנושא הזה עובד בשני הצדדים.
באותה מידה שאפשר להרוס "שם טוב" של מישהו,
אפשר גם לקחת אדם שלילי ולהפוך אותו לחסיד אומות העולם.

-----------------------------

את הסכנה אני לא משייך לנטייה הבדסמית של הבן אדם.
בעיניי יש אדם מסוכן.

מסוכן עבורי זה אחד שמשתמש בבדסמ שלו כדי להפוך אנשים רגילים לסמרטוטים.
אדם אלים ואחד שמשתמש באיומים מילוליים או פיזיים, סחיטות ומניפולציות מעבר לטעם הטוב
(כאלה שגובלים בהתעללות).

כל שאר הדברים השליליים שאפשר לייחס לאדם, אני שם זאת יותר בקטגוריה
של "לא מומלץ" (כלומר אני לא ממליץ עליו. )
זה יכול להיות מכל מיני סיבות שלטעמי לא כדאי להיות איתו בקשר.
לא אי אפשר אלא פשוט לא מומלץ.

צריך גם לזכור שמה טוב לאחד - יכול להיות רע לשני ולהיפך.
להבדיל גם בין המלצות לאזהרות.
בין ה"לא מומלץ" "למסוכן"

דבריי מיוחסים הן לגבר והן ולאישה.
Dolfi

Re: אני לא בדיעה של דולפינה שצריך לצעוק רק בפורום הסאביות הס

Dolfi • 2 ביוני 2006
ללא שם כתב/ה:
יש כמה שאלות בשרשור הזה ועוד שאלה לאיזה כיוון הוא יתפתח.

השאלה הראשונה ששאלתי את סקסית היתה אם התכוונה לפוסטים מהסוג של נמרונת והיא ענתה שהיא מדברת על התופעה באופן כללי.

דולפינה העבירה את הדיון להצעה שסאביות יוכלו לכתוב על פגיעה בהם רק בפורומי סאביות סגורים.
הדיעה הזאת של דולפינה אינה חדשה והיא הביעה אותה בעמוד 20 בשרשור שבו סאביות סיפרו על מה שקרה להן.
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=14207&postdays=0&postorder=asc&start=190

היא גם הציעה שסאביות יוכלו לספר על פגיעה בהן רק בגוף ראשון.
להצעה השניה של דולפינה אני מסכימה למרות הקושי של הסאבית אבל בזמן האחרון הסאביות כותבות בשמן ומספרות על דברים שקרו להן בניק שלהן.

וורטיגו ומיסטרס אוף דיט' וגם ענבר בשרשור ההוא כתבו על דברים שקרו להן וגם נמרונת כתבה על מה שקרה לה.

להצעה השניה של דולפינה שכל הדברים יושתקו בפורומי הסאביות הסגורים ויבקשו מהסאביות לא לכתוב על דברים שקרו להן באופן פומבי בפורומים הפומביים אני לא מסכימה.

לא כל הסאביות או אלה שמוכנות להתנסות עם דומים מוכנות להכנס לפורומי הסאביות הסגורים אבל כדאי שיהיה להן מידע לפחות על התופעות.
אני לא רואה את עצמי נכנסת לפורומים סגורים מסוימים של סאביות, למשל הפורום שדולפינה הציעה, ולא רואה את עצמי כ"כלבה באימונים שלב ד'" , שלב ג' ועולה במדרגות הכלביות באימונים עד לדרגה הנכספת של "כלבה מאומנת" וסאבית מדופלמת עם הסמכה וקולר.

נשים שיכולות להפגש עם דומים חייבות להכיר לפחות את התופעות בעולם הזה כדי לחשוב מראש מה לעשות.

אחרי שקראתי את הפוסט של נמרונת חשבתי מה אני הייתי עושה ולא רק מי הדום.
בחיים שלי לא נתקלתי בגבר שסטר לי בפגישה רומנטית ובגלל ההפתעה הייתי מגיבה לא טוב.
אני יודעת שאם מישהו היה מחטיף לי סטירה חזקה באמצע פגישה הברך שלי היתה מורמת אוטומטית לאזור מסוים בגוף שלו והוא היה מקבל בעיטה ישירה וחזקה באזור אסטרטגי שלו.
במצב כזה הוא היה יכול להגיב באלימות ושנינו היינו מגיעים ישירות לתחנת המשטרה.

אחרי שקראתי הבנתי שבעולם הזה דבר כזה עלול להתרחש וצריך להיות מוכנים לתכנן בריחה ולא להגיב בחזרה.

מידע על תופעות הוא לדעתי חיוני ואסור לטאטא אותו מתחת לשטיח פורומי הסאביות הסגורים.

הייתי מאוד רוצה שהמציאות תתאים למה שאת מתארת. הייתי רוצה שבמציאות - כאשר סאבית חדשה נכנסת לפורום ורואה שרשורי הכפשות יהיה תמיד בסיס אמיתי מאחוריהן ושאותה סאבית תמיד, תמיד, תמיד תבחר דווקא להזהר מאותו דום.

אבל במציאות, מה שקורה הוא כדור בברך.
כאשר את מפרסמת לעיני כל, שם של דום מסוכן, יכולים לקרות כמה דברים - הוא יכול להחליף ניק ברגע שהוא יודע ששמו פורסם, הוא יכול לנסות לפגוע במפרסמות, הוא לרוב יהנה מהמון פניות מסאביות סקרניות שרוצות "רק" לבדוק אם יש אמת מאחורי ההכפשות, או כאלו שסתם מדליק אותן לפלרטט עם הילד הרע של הכיתה...

השיקול מאחורי ההצעה שלי אינו שיקול של ניסיון להשתיק, למרות שברור לי שרבים יחשבו שכן. השיקול הוא שיקול של יעילות... כשאני חושבת על התרעה מפני סכנות, אז אני שואפת שהצורה בה מתריעים תהיה לא רק המונית, אלא גם יעילה. בעיני, פורומי סאביות מהווים פלטפורמה יעילה יותר וגם כזו שמלוות בפחות זלזול באינטליגנציה של קהל היעד.

כי סליחה, אבל כשאני קוראת בפורומים שרשורי עליהום, שדנים ב"היא", ב"הוא" וב"הם"... אני מרגישה שבאינטליגנציה שלי בכל אופן, קצת מזלזלים פה.

אגב, מידע על התופעות, זה נהדר. אך לא במידע על תופעות עסקינו, נכון?
עינבר

Re: החתולה, כמובן צודקת

עינבר • 2 ביוני 2006
חתולת הלילה כתב/ה:
עינבר כתב/ה:

אני בדיעה שצריך להיות אדם מאוד מיוחד כדי להפוך להיות שפן הנסיונות של מישהו.....

אבל אני לא מדברת אפילו על הפיזיים והריגשיים, כי הסימנים בדרך כלל שם קודם. אם נחכה טיפה ולא נרוץ כמוכי אמוק להגשים את הפנטזיות שלנו אפילו נראה אותם. רק צריך לפקוח עיניים ולא להתעקש להיות עיוורים. ולפעמים זה אומר לדחות את הקיצוניות. בהרבה.

אם הפרטנר הוא נכון, הגשמת הפנטזיה יכולה לחכות גם למחר ולמחרתיים.

אני לא מבינה, מדבריך, האם את חושבת שאדם שניכר בו פער בין הניסיון והידע שלו
לבין הרצון שלו לממש פנטזיות קיצוניות, אינו יכול להיות סימן ראשוני לאדם מסוכן?

{שאני מתעלמת מהתייחסות אישית} , אני מאוד מסכימה לדברים הכלליים של דולפינה:

D_o_l_f_i_n_a כתב/ה:

תזכרי תמיד שעד שלא היית בסשן עם דום את לא יודעת אם הוא מסוכן. הוא יכול להיות האחוק התורן של כולם, יכול להיות לו חיוך שובה לב, הוא יכול להיות החבר הכי טוב שלך בעת צרה, אבל ביום בו מגיעה אליו סאבית לסשן - כל הקטע של ה"הסכמה" ממש פסה בעיניו....

אמרו את זה קודם, לפנינו וזה לא משנה. זה פשוט נכון!

D_o_l_f_i_n_a כתב/ה:
אני אומרת שני דברים - האחד הוא שפורומים שכאלו הם לא במה לכל זה, לשם כך קיימים פורומי סאביות סגורים. דבר נוסף, חשוב אף יותר - דברו בגוף ראשון.

אם הבנתי נכון , אני מאוד מסכימה שהפורום הזה אינו מתאים לחשיפת שמות של דומים ולמשפטי שדה. אלא מתאים לדין במהות הפגיעה ובחוויה האישית בלבד.

ועוד התייחסות אחרונה,
ללא שם כתב/ה:

אני לא רואה את עצמי נכנסת לפורומים סגורים מסוימים של סאביות, למשל הפורום שדולפינה הציעה, ולא רואה את עצמי כ"כלבה באימונים שלב ד'" , שלב ג' ועולה במדרגות הכלביות באימונים עד לדרגה הנכספת של "כלבה מאומנת" וסאבית מדופלמת עם הסמכה וקולר. נשים שיכולות להפגש עם דומים חייבות להכיר לפחות את התופעות בעולם הזה כדי לחשוב מראש מה לעשות.[/b]

זה פורומים סגורים, מה ???? איזה כלבה באימונים??? מאיפה הבאת את זה ???
פורום סגור הוא פורום של סאביות שמנוהל ע"י סאביות והכניסה היא לנשים בלבד.
את גם יכולה להיות אחת שנהנת רק מכאב, או מתחלפת שמתנסה בסשן כנשלטת פעם בשנה,
המטרות של הפורומים הסגורים הן:
1. לאפשר לנשים להגן על עצמן, בלי לפגוע בשם הטוב של שולטים ובלי להיגרר לנקמנות.
2. לדבר אישית בחופשיות ובאינטימיות על מה שמעניין סאביות, במינימום אאוטינג האפשרי.