בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סכנה?!

ללא שם
לפני 18 שנים • 2 ביוני 2006

לא התיחסתי לפורום המוערך מאוד של בייבי

ללא שם • 2 ביוני 2006
ענבר, ההערה ההומוריסטית לא היתה בקשר לפורום הסגור והמוערך של בייבי.
ההערה ההומוריסטית היתה בקשר לפורום אחר שצריך להיות בקשר כלשהו עם הקבוצה שמנהלת אותו.
גלשתי שם פעם בפורום הפומבי והבנתי שכדי להשתייך צריך לקבל כללים מסוימים אבל ההערה הזאת היתה בהומור לדולפינה.

לעניין עצמו אנחנו מסכימות שאין מקום לפרסום שמו של הדום אלא לתאור התופעה ולסיפור החוויה האישית של הסאבית.
פרסום השם יכול להיות רק בפורום הסאביות הסגור.
השאלה אם התועלת שבידיעה מי הדומים המסוכנים והעצות לסאביות חדשות בפורום הבאמת מוערך וחשוב של בייבי (שההערה על אימוני הכלבות לא היתה שייכת אליו) לעומת ויתור על האנונימיות היא אישית.

בינתיים אני אעדיף להסתכן ולקרוא על התופעות ואיך להיזהר אבל אולי בעתיד אחשוב על הצטרפות.
אני חושבת שבייבי עושה עבודה חשובה ומוערכת וההערה לא היתה על הפורום שלה.
שמנמונת סקסית​(אחרת)
אני אומרת לכם חד משמעית. אוי לו לגבר שלא יכבד את האישה.
אם אני אשמע באופן וודאי ומוכח שם של מישהו שפגע והשפיל אישה יהיה לו עסק איתי !!!

אתם מפספסים את הנקודה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הנקודה היא שבגלל שהשירשורים פה עלומי שם אנשים מתחילים לנחש וממציאים, כי נוח להם לתפור ניק שמתאים לדעתם לדמות בסיפור.
גלתיאה
גלתיאה • 2 ביוני 2006
כמובן שזה לא היה מכוון לפורום של בייבי. מי שהבין חייך.

ולעניין השרשור- אני חושבת שחתולת לילה הגדירה יפה מה זה דום מסוכן.
כשסאבית כותבת על מישהו, וזה ממקור ראשון, אני בהחלט מתייחסת ברצינות למה שהיא כותבת.

זה נכון שבסופו של דבר הקהל שהאינפורמציה הזו צריכה לעניין אותו הוא קהל הסאביות.
אבל זה לא כל כך פשוט. יש הרבה סאביות או נשים שלא נמצאות בפורומים הסגורים, והן בשלב של לחפש. אני לא יכולה להכריח אותן להרשם, אבל צריך לדאוג שהן ידעו שקיים אדם עם ניק כזה
או אחר שהוא אדם שמסכן את מי שאיתו.
כמובן שיש לזה מחיר. יש את הקבוצה הקטנה של הסאביות שעד שמישהו לא יגמור אותן הן לא תרגענה, יש את הסאביות שהן רוצות לבדוק מקרוב אם הוא באמת כל כך מסוכן ( ובאותה הזדמנות לנער את האבק מההרס העצמי שלהן בתרוצים רבים ושונים ).
אז אלו ירוצו אל האיש הזה. אבל אי אפשר ללכת על ביצים בגלל הסאביות האלו, שמספרם מועט מול הסאביות שכן רוצות לעשות בדסמ עם שותף אחראי שלא יסכן אותן.

אי אפשר לקחת אחריות על מה שתחליט כל סאבית לעשות . אבל הקהילה כגוף, חייבת להיות אחראית למי שבא בשעריה ברמת המידע. אם היא תחליט ללכת איתו, או לא ללכת איתו זה עניין שלה.
אי אפשר לשמור על אנשים כאן מעצמם. זה גם לא התפקיד של אף אחד כאן.

האינטרס הברור והמיידי של כל אדם מסוכן ומסכן שכמה שפחות ידעו על מעלליו, כך יותר טוב.
ומהסיבה הפשוטה שהוא יכול להמשיך ולהפיל קורבנות. ויש להתרעות בפורומים הפתוחים הד מאוד חזק. ומזה הכי הרבה מפחדים אנשים שגורמים נזק. זה שומט להם את השטיח מתחת לרגליים. בהתחלה לא, אבל לאחר מכן זה בהחלט הורס להם.

אני אישית לא נתקלתי בדבר כזה שסאבית כותבת על מה שקרה לה בפורום, והיא משקרת.
יש סאביות שרוצות לנקום ולהכפיש, אבל דרך פעולה שלהן היא אחרת לגמרי, והן גם תופעה מינורית.

אבל הכי חשוב כמו שללא שם ציינה, נשים שמגיעות לבדסמ חייבות לדעת שיש דבר כזה, שיש אנשים כאלו. כי כשאת מדברת על משהו ערטילאי, הוא נשאר כזה. ברגע שהוא מקבל ניק,
או פרצוף, זה מכריח אותך להבין שזה קיים, והופך אותך להיות יותר עירנית ויותר אחראית.

ואחרי ששלחתי ראיתי את התגובה של שמנמונת- אין שם כי כלובי לא רוצה.
לא כי אנשים כאן מעדיפים את זה כך כי קל להם לשקר, אלו התנאים שכלובי הציב בשרשורים מהסוג הזה.
אנהבל B​(לא בעסק)
אנהבל B​(לא בעסק) • 2 ביוני 2006
אוף אתכם!
למה מגינים רק על דומים זונות ולא על סאבים נחמדים שאומרים שהם מסוכנים אקסטרימים חולי איידס ויוצאים עם כמה דומיות במקביל...מי יבכה עליהם ארגנטינה? icon_eek.gif
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 2 ביוני 2006
הטענה המקורית של השרשור הזה נראית לי קצת מזלזלת באינטליגנציה של המגיבים. אם מדובר על פוסטים שעוסקים בדום אנונימי, מדוע להניח שכל המגיבים מגיבים לגופו של אדם משוער? אני, כשאני מגיב לפוסט כזה, מכיוון שאינני יודע על מי מדובר אינני מגיב לגופו של אדם אלא לנושא עצמו. בפוסט של נמרונת, לדוגמה, התגובה שלי דיברה על הגיחוך (לדעתי) שבמושג "דום נחשב" ובהתבססות על כך כמדד למשהו ובדעתי על ההתנהגות של אותו פלוני, כפי שתוארה. אין ולא היה לי מושג במי מדובר, ולדעתי בכל פוסט אלמונימי שכזה חלק ניכר מהמגיבים מגיבים כמוני, למצב המתואר ולא לנפשות הפועלות. אני לא רואה בעיה עם זה, בייחוד אם הסיפורים אמיתיים, ומכיוון שאין מוזכרים שמות גם לא נעשה שום רצח אופי. מי שמספיק טיפש לנחש ולקחת את הניחוש שלו כאמת צרופה, למי אכפת מה הוא חושב?
ללא שם

אני מסכימה עם זאלופון בעיקרון

ללא שם • 2 ביוני 2006
זאלופון כתב/ה:

אני, כשאני מגיב לפוסט כזה, מכיוון שאינני יודע על מי מדובר אינני מגיב לגופו של אדם אלא לנושא עצמו. בפוסט של נמרונת, לדוגמה, התגובה שלי דיברה על הגיחוך (לדעתי) שבמושג "דום נחשב" ובהתבססות על כך כמדד למשהו ובדעתי על ההתנהגות של אותו פלוני, כפי שתוארה. אין ולא היה לי מושג במי מדובר, ולדעתי בכל פוסט אלמונימי שכזה חלק ניכר מהמגיבים מגיבים כמוני, למצב המתואר ולא לנפשות הפועלות. אני לא רואה בעיה עם זה, בייחוד אם הסיפורים אמיתיים, ומכיוון שאין מוזכרים שמות גם לא נעשה שום רצח אופי. מי שמספיק טיפש לנחש ולקחת את הניחוש שלו כאמת צרופה, למי אכפת מה הוא חושב?

אני מסכימה עם זאלופון בעיקרון ואנחנו צריכים להזהר גם כאשר עובר ניחוש בראשנו כשאנחנו קוראים פוסט.
אנחנו צריכים לשמור להגיב למצב ולסיטואציה ולהזכיר לעצמנו שאסור לנו לנחש בלי הוכחות כי אנחנו עלולים לגרום עוול למישהו.
ברגע הראשון עבר אצלי ניחוש בגלל כמה סיבות ולא האמנתי שהניחוש יכול להיות נכון.
לבסוף החלטתי שכנראה הניחוש אכן היה לא נכון.
קצת אנושי לנחש אבל כל עוד אנחנו יודעים, גם בפני עצמנו וקל וחומר לגבי רמזים לאחרים, שאסור להגיב על מישהו בקהילה אני חושבת שהפוסטים האלה חשובים לגופם של דברים ולא לגופם של אנשים.

מי שתרצה עצות על אנשים בקהילה או דברים מפורטים תצטרך להרשם למשל לפורום הסאביות הסגור של בייבי.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

צורך מעניין, רומי

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 2 ביוני 2006
romi כתב/ה:
ללא קשר לסיכון ולהוצאות דיבה, אנשים מפרסמים דברים כשיש להם במה. במקום שבו הרייטינג הגבוה ביותר נרשם לשרשורי "זאב זאב" יופיעו יותר הודעות כאלה.

נדמה לי שהעיסוק בבדסמ כל כך מאיים שיש צורך אדיר למצוא אשמים, הסברים, סכנות וכו', לפעמים יותר מאשר להעיז לדבר את הבדסמ עצמו. ראי שרשורי דומים מסוכנים-תאוריות שנאת נשים וכיו"ב.

ומה אם יש ולו גרעין של אמת במה שהן כותבות רומי?

ומה אם יש באמת אנשים כאן שבדסמ הוא תירוץ נוח לניצול והתעללות, ולא רק "זאב זאב"?

כי אני כבר ראיתי לא מעט אנשים שננשכו על יד חיות אדם, כאן ובעוד כמה מקומות שאת מכירה...
master281

Re: אני לא בדיעה של דולפינה שצריך לצעוק רק בפורום הסאביות הס

master281 • 2 ביוני 2006
ללא שם כתב/ה:
יש כמה שאלות בשרשור הזה ועוד שאלה לאיזה כיוון הוא יתפתח.

השאלה הראשונה ששאלתי את סקסית היתה אם התכוונה לפוסטים מהסוג של נמרונת והיא ענתה שהיא מדברת על התופעה באופן כללי.

דולפינה העבירה את הדיון להצעה שסאביות יוכלו לכתוב על פגיעה בהם רק בפורומי סאביות סגורים.
הדיעה הזאת של דולפינה אינה חדשה והיא הביעה אותה בעמוד 20 בשרשור שבו סאביות סיפרו על מה שקרה להן.
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=14207&postdays=0&postorder=asc&start=190

היא גם הציעה שסאביות יוכלו לספר על פגיעה בהן רק בגוף ראשון.
להצעה השניה של דולפינה אני מסכימה למרות הקושי של הסאבית אבל בזמן האחרון הסאביות כותבות בשמן ומספרות על דברים שקרו להן בניק שלהן.

וורטיגו ומיסטרס אוף דיט' וגם ענבר בשרשור ההוא כתבו על דברים שקרו להן וגם נמרונת כתבה על מה שקרה לה.

להצעה השניה של דולפינה שכל הדברים יושתקו בפורומי הסאביות הסגורים ויבקשו מהסאביות לא לכתוב על דברים שקרו להן באופן פומבי בפורומים הפומביים אני לא מסכימה.

לא כל הסאביות או אלה שמוכנות להתנסות עם דומים מוכנות להכנס לפורומי הסאביות הסגורים אבל כדאי שיהיה להן מידע לפחות על התופעות.
אני לא רואה את עצמי נכנסת לפורומים סגורים מסוימים של סאביות, למשל הפורום שדולפינה הציעה, ולא רואה את עצמי כ"כלבה באימונים שלב ד'" , שלב ג' ועולה במדרגות הכלביות באימונים עד לדרגה הנכספת של "כלבה מאומנת" וסאבית מדופלמת עם הסמכה וקולר.

נשים שיכולות להפגש עם דומים חייבות להכיר לפחות את התופעות בעולם הזה כדי לחשוב מראש מה לעשות.

אחרי שקראתי את הפוסט של נמרונת חשבתי מה אני הייתי עושה ולא רק מי הדום.
בחיים שלי לא נתקלתי בגבר שסטר לי בפגישה רומנטית ובגלל ההפתעה הייתי מגיבה לא טוב.
אני יודעת שאם מישהו היה מחטיף לי סטירה חזקה באמצע פגישה הברך שלי היתה מורמת אוטומטית לאזור מסוים בגוף שלו והוא היה מקבל בעיטה ישירה וחזקה באזור אסטרטגי שלו.
במצב כזה הוא היה יכול להגיב באלימות ושנינו היינו מגיעים ישירות לתחנת המשטרה.

אחרי שקראתי הבנתי שבעולם הזה דבר כזה עלול להתרחש וצריך להיות מוכנים לתכנן בריחה ולא להגיב בחזרה.

מידע על תופעות הוא לדעתי חיוני ואסור לטאטא אותו מתחת לשטיח פורומי הסאביות הסגורים.

צודקת בהחלט יש גם פורום שאוהב לטאטא דברים מתחת לשטיח
שמנמונת סקסית​(אחרת)
לפני 18 שנים • 3 ביוני 2006
זאלופון כתב/ה:
הטענה המקורית של השרשור הזה נראית לי קצת מזלזלת באינטליגנציה של המגיבים. אם מדובר על פוסטים שעוסקים בדום אנונימי, מדוע להניח שכל המגיבים מגיבים לגופו של אדם משוער? אני, כשאני מגיב לפוסט כזה, מכיוון שאינני יודע על מי מדובר אינני מגיב לגופו של אדם אלא לנושא עצמו. בפוסט של נמרונת, לדוגמה, התגובה שלי דיברה על הגיחוך (לדעתי) שבמושג "דום נחשב" ובהתבססות על כך כמדד למשהו ובדעתי על ההתנהגות של אותו פלוני, כפי שתוארה. אין ולא היה לי מושג במי מדובר, ולדעתי בכל פוסט אלמונימי שכזה חלק ניכר מהמגיבים מגיבים כמוני, למצב המתואר ולא לנפשות הפועלות. אני לא רואה בעיה עם זה, בייחוד אם הסיפורים אמיתיים, ומכיוון שאין מוזכרים שמות גם לא נעשה שום רצח אופי. מי שמספיק טיפש לנחש ולקחת את הניחוש שלו כאמת צרופה, למי אכפת מה הוא חושב?

אני לא מזלזלת במי שכותב את אשר על לבו. אני לא מזלזלת במי שלא מתכוון בתגובתו לאדם משוער.
אני חושבת שבמידה והדברים אמיתיים חובה להביא אותם כאזהרה.
אני רק מתנגדת לכך שכשהשם לא מוזכר וברור מוטב שכל אחד ישמור את השערותיו לעצמו
ולא יחרוץ גורלות. אם מישהו או מישהי מניחים שזה מישהו ספציפי, שיתרחקו בעצמם,
אבל כל עוד אין ודאות לגבי זהות ה"מסוכן" לא להפיץ את ההשערות.
romi{A}
לפני 18 שנים • 3 ביוני 2006
romi{A} • 3 ביוני 2006
יש לי חדשות בשבילך דן-קאפ: החיים מסוכנים. גם אם אנחנו עושים את כל המאמץ האפשרי להיזהר, הם עדיין מסוכנים כל רגע ובכל מקום. עכשיו, אפשר לחיות ובמקביל להיזהר. אבל נדמה לי שאתה איכשהו הפכת סמל של להיזהר, ובמקביל אם יוצא גם קצת לחיות.

אנשים נדרסים גם כשהם חוצים את הכביש בזהירות רבה, ואנשים נופלים ממרפסות גם כשהם בנו מאד חזק את המעקה, ונפגעים מברק גם כשהם מאד התאמצו לא ללכת בגשם מתחת לעצים. אז אפשר לדבר ולטחון את הסכנות ולהטיף לבטיחות בלי סוף. אין לי ספק שכמה אנשים אפילו יינצלו בזכות זה. אבל, מתי נחייה? ולמה בעצם שנחיה? כדי לחזור הביתה בשלום?

זאת אגב שאלה רטורית. ברור לי שלא נסכים על זה. שלא כמוך אני לא תופסת את העולם הזה כמסוכן יותר מעולמות הקשר האחרים. מי שמפעיל שיקול דעת עושה זאת בכל תחום. מי שלא, לא יעשה זאת גם בבדסמ. זו בעיני סערה בכוס מים.