סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כלבה

Demi
לפני 20 שנים • 20 בספט׳ 2003

כלבה

Demi • 20 בספט׳ 2003
הנושא הוא בהשראת:
http://www.peep.co.il/comunity/viewtopic.php?p=196305#196305

לעולם לא קראתי לסאבית כלבה, פשוט לא עושה לי את זה, אני מעדיץ לקרוא לה נסיכה או מתוקה או פשוט בשם שלה כי אני , עושה לי רע, עושה לי לא טוב למשל להכאיב לכלבה, יש לי כלבה (אמיתית) ואותה אני רק מלטף ומנשק, כדי שאני למשל אכאיב למישהי או אגרום למישהי לגירוי מיני היא לא יכלה להיות כלבה, היא צריכה להיות אישה.
הייתה פעם אחת מישהי קראה לעצמה כלבה וממש ביקשה את זה, זה היה מין משחק כזה שהיא הייתה צריכה לנבוח, להביא מקלות שזרקתי לה וכדומה, זה היה נחמד כמשחק (רולפלאי) אבל לא יותר מיזה, בסופו של דבר היא מצאה את עצמה קשורה בתנוחה מאוד מאוד מוזרה כשויברטור על הדגדגן ופקק תחת רוטט לה ברקטום והיא גומרת ברצף עד ש"נתפס לה השריר" ואז היא התחילה להתחנן שאני אעצור את הרטט של הויברטור שעל הדגדגן וכל המשחק של הכלבה ממש לא עשה לי את זה אבל זה פשוט היה מתבקש, ואמרתי לה - "עכשיו הכלבה תתחנן..."
loren
loren • 20 בספט׳ 2003
אני מקווה רק שבלהט המשחק היא לא התחילה ללעוס לך את הפינות של הרהיטים... icon_wink.gif
אבל כלבה זה יותר בקטע של מי שמתחבר להשפלות.. וזה אחלה .
(שלא תעזו לשלוח לי לפרטי מחר- כלבה, קחי עצם, בונזו, גרב מסריחה...)
Demi
Demi • 20 בספט׳ 2003
loren כתב/ה:
(שלא תעזו לשלוח לי לפרטי מחר- כלבה, קחי עצם, בונזו, גרב מסריחה...)

ולמה זה מזכיר לי עוד משהו............. אפרופו גרב מסריחה... גם בזה כבר יצא לי להשתמש icon_smile.gif
לוקחים את הגרב מהכביסה המלוכלכת, מכניסים לה לפה, סוגרים עם דבק כזה כמו מהחדר האטום... ואם היא עדיין משמיעה קולות אז שמים לה מקל כביסה על האף icon_wink.gif משאירים שתי דקות משחררים וזהו, עכשיו אפשר לשתות קפה בשקט תוך כמה דקות היא תתעורר icon_smile.gif
נו... הגזמתי קצת עכשיו, חנק עד עילפון לפחות לא אצלי, למרות שכבר שמעתי על מישהו שהשתמש באתר (חומר שגורם לאיבוד הכרה) למימוש פנטזית חטיפה (לא לקפוץ עלי ולא לשאול אותי מיזה, וגם זה לא קיים אצלי, אני אוהב אותן מאוד בהכרה icon_smile.gif ).
loren
loren • 20 בספט׳ 2003
ברנש מעניין הברנש עם האתר ביד, מאוד יצירתי כנראה, משתדל ליצור אווירה אותנטית
( מעניין מי זה... icon_wink.gif ) רק כולי תקווה שהוא לא שלח מכתב כופר לכלובי.... icon_razz.gif