לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תודהההההההההההה לכם!!!!!!!!!!

Toxic Princess
לפני 18 שנים • 3 ביוני 2006

המסיבה הזאת

Toxic Princess • 3 ביוני 2006
וואו!!!!!!!!!!!!!!!! אני חושבת שיותר מזה, פשוט יהרוס... cheer.gif

הייתה מסיבה מדהימה, כייפית, מושקעת... מלא אנשים! cheerleader.gif

פשוט כיף בטירוףףףף dance.gif

תודה תודה תודה 10x.gif 10x2.gif
God's Daughter​(מתחלפת)

באתי להוסיף את תודתי

God's Daughter​(מתחלפת) • 3 ביוני 2006
10x2.gif cheerleader.gif 10x2.gif cheerleader.gif 10x2.gif cheerleader.gif 10x2.gif cheerleader.gif

עם כל התודות של כולם לF ואמילי הנפלאים אשר כל פעם מחדש דואגים לנו לערב נפלא, כל פעם בסגנון ובטעם אחר

פשוט.... אין עליהם! icon_cool.gif

מחכה בכליון עיניי (וכל איבר אחר) למסיבה הבאה!

10x2.gif cheerleader.gif 10x2.gif cheerleader.gif 10x2.gif cheerleader.gif 10x2.gif cheerleader.gif
פרודו​(מתחלף)
פרודו​(מתחלף) • 3 ביוני 2006
הפקה שונה ומיוחדת! לדעתי זו היתה המסיבה הלבנה הכי הזוייה שיצא לי לבלות בה.
אז נכון שסף האלכוהול שלי בגד בי (רק 2 שוטים ), תוך שעה שכחתי איפה אני, תוך שעה וחצי איך קוראים לי, תוך שעתיים המיטה באחד החדרים נראתה לי מוכרת מהבית והחלטתי לבדוק אותה לשינה נדירה של 4 שעות איכותיות... אבל... עד אז היה פשוט מעולה.

אנחנו (הפרודומים) הגענו למסיבה, הפשלנו שרוולים, פרסנו את תיקי הציוד באחד החדרים, ערכנו שיעור הכרות לחברים סקרנים ורציניים, ביצענו מספר הדגמות, הסברנו להם את דרכי הקהילה ואת מהות הבדס''מ, ארזנו את הציוד ומשם לרחבת הריקודים.
המוסיקה היתה בסדר לטעמי, ה-DJ קיבל את הביקורת שלנו מהמסיבה הקודמת והתאמץ.
המון קינק באוויר, המון חיוכים והמון.... אנשים משועממים שמחכים שאיזה אירוע בדס''מי יתרחש...
חברה להתעורר... צריך שאמילי תרדוף אחרי אנשים עם שוט כדי שתרגישו מספיק משוחררים? אם נמשיך להכות אותה בכל מסיבה כדי שיהיה לכם מעניין טיפה היא תשבר בסוף! אולי פשוט צריך להביא לכם איזה מאסטר ניגרי, שרירי, גובה 2.06 עם ראסטות שיכלא סאביות משועממות בכלוב וכולנו נזרוק להן בוטנים עד שיחנקו? אולי איזו סאבית אסקימוסית שתשתתף בסשן שעווה שבטח יעשה ממנה שלולית ורודה וצמיגית?

קיצר,
לי היה כיף! היה לי בדס''מ לפני שנרדמתי ובדס''מ (יותר הזוי) בחלום השלישי.

Fמיליה... אתם ענקים!!! אל תפסיקו!!! עוד, עוד, עוד
kaly
לפני 18 שנים • 4 ביוני 2006
kaly • 4 ביוני 2006
נכנסתי למועדון והסתנוורתי מכל הלבן שרץ שם(ולא באף icon_wink.gif )

כמו שאמרתי לF- מסיבת בדס"מ בלבן-זה אחד הדברים הכי סוטים שהייתי נוכחת בהם icon_cool.gif

תודה על עוד ערב איכותי ומהנה.

KALY
Dom_Quixote

באתי לחזק ויצאתי מחזק מאוד

Dom_Quixote • 4 ביוני 2006
כיוון שהרגע נשאתי נאום חוצב יהלומים בשרשור הנגטיב לשרשור זה, לא אכביר במילים (פעם אחרונה שאמרתי את זה מישהו פה הזמין לי אמבולנס, אז לא, זה אני, וכן, הכל בסדר, יש לי פה כפתור מצוקה אם אני צריך משהו, תודה. אני פשוט עייף).

כך שמי שרוצה לקרוא את מהמורת המילים הקשורה להפליא לנושא מוזמן לשרשור הביקורת המכובד של מר מושיקו. לכאן בסך הכל העתקתי את קיצור רשמיי:

היה נחמד מאוד אתמול. קודם כל בייבי, בתלבושת יצירתית על טהרת הצילוטייפ, מכריזה על יום הולדתי לקול תשואות הקהל בדיוק שעה שאני עסוק בפעילות שאינה משתמעת לשתי פנים (למעשה, היא גם בקושי נראית לשתי פנים, ולמען האמת גם קשה להבחין בה בפנים השְנִיים), מה שגורם לי ולפנים אי נוחות רבה עת כל מבטי הקהל מחפשים אותנו רק כדי לגלות אותנו עומדים בפוזה של "מה, עמדנו כאן כל הזמן, מה אתם רוצים? נראה אתכם מוכחים אחרת". תודה בייבי. בנוסף, ילדה יפה מפסידה לראשונה בהיסטוריה בתחרות שעוסקת בחזה, 34 בבדיחות בעלות איכות מתימטית, דום אומלל על הבמה מנסה ללמוד את הצרחנייה השכונתית אמילי שעה שכל שניה ניגש בר-אסכמתא אחר להסביר לו שצריך לסובב אותה לכיוון ההפוך ממה שסובב אותה בר-האסמכתא הקודם, ואפילו אביס הלווה לי עשרה שקלים כי שכחתי באוטו את הארנק, כך שעכשיו הוא יכול לטעון לעולמי עד שהוא יותר מצליח בעסקיו ממני. בקיצור, ערב משעשע.

אגב, שמועה בקרב מי שצפה בסשן מספרת שאמילי קרעה את טבעות הברזל מעל הצלב. כפי הנראה עד כדי כך לא כאב לה, שהיא נאלצה לספק בעצמה עניין לסשן. הייתי מרחם עליה אם לא הייתי עסוק בלרחם על הדום הפיון האומלל (אם כי החתיך) שנקלע במקרה לזירת האירוע וחשיבותו הסתכמה באיסוף הענבים (שאביס זרק ברוב טובו) מהרצפה.

כמו כן ראוי להזכיר שמליילה - היא כל הרכוש שנותר לאביס לאחר שלוויתי ממנו את עשרת השקלים - היא בלונדינית עד שיוכח אחרת. ולא, הצהרה בעלמא בתאורה בלתי מספקת היא לא הוכחה. אני רוצה לראות נמשים לפני שאני משנה את קביעתי, ואני רוצה לראות נמשים במקום בו אין השמש יכולה ליצור אותם באופן מלאכותי.

ואגב, זו הפעם השנייה שפקידת הקבלה לא נותנת לי להירשם כ"ניק הכפול של קיחוטה", והניק הכפול שלי ממש, אבל ממש, מעוצבן. הוא חבר זהב בכלוב, הוא מביע את דעתו באופן עצמאי, וגם ככה הוא די סובל מזה שהוא צריך לחלוק עמי גוף אחד (הוא דווקא רואה את עצמו יותר מלא ויותר שחום), לא יכול להיות שגם פקידת קבלה אלומה תוסיף לתסכולים המסובכים ממילא שלו. במצב שנוצר רק יוספוס רוצה אותו, וזו לא בדיוק סיבה לפתוח את התריסים בבית.

רוב תודות גב' אמילי ומר F, שהתמזל מזלי לשמוע במקרה את כינויו בפי אמילי בתוך כותלי הבית, ומעכשיו הוא יחשוב פעמיים לפני שירגיז אותי.

תיכף עוזב,
כבוד,
קיחוט

נ.ב - אביס, מעטפה ובא עשרה שקלים מחכה לך במשרד שלי בבורסת היהלומים. תעלה לקומה האחרונה ותגיד שבאת אליי, יעשו לך כבוד. אל תיבהל אם תראה את וורן באפט מחכה שם, הוא מציק לי לאחרונה, אני מחכה שיימאס לו.

תקציר הפוסט (C):

איזהו-קומיקאי-הממחזר-בדיחות
גבר גורב גרב
גבר גורב גרב • 4 ביוני 2006
כנרא העולם מתחלק ל2

אנשים שסבלו מהמסיבה ומגדפים אותה ומאנשים שכל כך נהנו שמוכנים למכור את האישה שלהם כאות תודה למאסטר F

האם כל אלה שממש נהנו קיבלו בקשה/הוראה ממאסטר F להגיב בשבחה של המסיבה?

שאלה זאת תשאר תמיד בצריך עיון
דום-34​(שולט)

פיצוץץץץץץ

דום-34​(שולט) • 4 ביוני 2006
אמילי וF היקרים

הייתה מסיבה פיצוץץץץץ

במיוחד הלבוש הלבן.

אהבתי .

מחכה למסיבה הבאה

אוהב אותכם

דום-34
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 4 ביוני 2006
לפאמיליה
תודה על מסיבה מקסימה
ואני עקב הגועל שמעוררים בי דברי הנלוזים באותו שירשור נגטיבי, מעדיף לא להעתיק לפה כלום. וחשבתי לרגע אכן לשנס אצבעותי, לכתיבת משהו חדש לגמרי. אבל לפתע הכתה בי ההכרה, שיש משהו שכתבתי כבר בבלוגי, שמתאים, ולכן אעתיקו לכאן תכף ומייד.

ציטוט: אתמול, ראיתי את דום קיחוטה מסשן את אמילי. הם היו יפים ביחד, ממש יפים. אבל מה שנגע בי ממש, אבל ממש, הוא האופן בו מאסטר אף, היה שם בשבילה, בסשן הזה. איך כל הזמן היה בסביבה, איך כרע מתחתיה, לוחש לה, מלטף אותה תוך כדי. קשוב אליה, שומר עליה. יש לו לדאוג גם להתנהלות המקום, והוא עזב לרגעים אלו ואחרים. עקבתי אחריו בעיני, הוא כל הזמן הסתכל לכיוונה. לא נוטש אותה לרגע. חוזר ומלטף אותה כשכואב לה מדי, משגיח עליה, רוכן מתחתיה, מתלחשש איתה ממקומו לרגליה, מתחתיה, ברווח שבינה לבין הצלב. ים של כבוד מאסטר אף, קבל ממני הצדעה של כבוד רב ועצום. ראוי בעיני, הכי שבעולם איך שהיית שמה אתמול. ריגשת אותי.

תודה לכם פאמיליה על האירוח המקסים, ברמה בינלאומית, וכמובן על כך ששימשתם לי במה, באופן אישי, להציג קבל עם ועדה את חברתי החדשה, והמקסימה בנשים.

כבוד
תחת השמש​(נשלט)
תחת השמש​(נשלט) • 4 ביוני 2006
אמלי ו - F ,

אוהבים אותכם!!!!

אין עליכם, כבר נגמרו לנו כל המילים מהפעמים הקודמות.

אתם לא מפסיקים להפתיע ולהלהיב!!!!

bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif

HotQueen ותחת השמש

כמובן שהסגידה היא שלי- קודם למלכתי ולכם על הערב המשובח!!!
DARLING

אמילי ומאסטר F , פשוט אין עליכם ..............

DARLING • 4 ביוני 2006
כל מסיבה קרנבל.

שאפו על מעיין האטרקציות הבלתי נדלה......
ועל אירוח פשוט מושלם. טוגות, דובדבנים, ענבים ועוד ועוד
מבחינתי, את ה BDSM האורחים צריכים להביא, ו
כל אחד לוקח את זה למקום הכי נח לו והכל לגיטימי,
ואין מקום מתאים יותר מה- NO LIMIT.

וקצת תודות מיוחדות:
תודה לטיש על הטוגה שלך ועל העיצובים,
לאמילי על חולצה המחוך האלטרנטיבית, לדום 34 על המגבונים,
( בכשרון רב שפכתי על עצמי יין אדום........)
תודה לכל החברים המקסימים שלי שכל ערב במחיצתם הוא תענוג צרוף:
חזקקק, גבר בעל נוכחות, האמפרי, קרן אור, הכי טוב שיש, דניאל 1973 , בנדה ו................
לכל "בנק" החברים החדשים שגדל מארוע לארוע, דוגי וליידי S, לילך 29 וצ'יטה
והסליחה עם מי ששכחתי את ניקו.

נתראה במסיבה הבאה

DARLING