בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכל אותו דבר

אמילי קייג'​(אחרת)
לפני 17 שנים • 4 ביוני 2006

אני בחורה מוזרה

אמילי קייג'​(אחרת) • 4 ביוני 2006
אני בחורה מוזרה. אוהבת לשמוע ביקורת. חושבת שזה חשוב לשמוע, כי זו הדרך היחידה להתקדם.

קראתי מה שכתבתם, הפנמתי והקשבתי.

* לגבי המוזיקה המזרחית - הבנתי, לא יקרה שנית.

* לגבי המוזיקה בכלל - אנחנו משפרים ממסיבה למסיבה, מקשיבים, ועל זה יש כמה אנשים שיכולים להעיד, בדיוק כמו שהדי ג'יי הקודם חותם היום בלשכה... icon_eek.gif

* לגבי סשנים - אני יכולה להביא את העז לשוקת, אבל לא יכולה להכריח אותה לשתות.... אני יכולה בהחלט לומר שסשנים מתקיימים בפלאיי פארטיס שלנו, כשזו המטרה, וגם במסיבות יש לא מעט סשנים. אני בעד הרעיון של קחו שוט, תפסו איזו סאבית או סאב בשיער ראשו (כמובן בהסכמה, אחרי שהכללים נדונו וכל השאר) ותתחילו לחבוט! אני יודעת שאני נחבטת לעיתים קרובות icon_lol.gif

* לגבי הכניסה בלבן - זה הפך לנושא גדול. בעבר היו כל מיני מסיבות לקהילה בהם לא הוכרז על דרס קוד, או שהוכרז והיה כהמלצה. אדוני ואני ניסינו בכל דרך אפשרית לפרסם את נושא הדרס קוד. המסיבה כולה נבנתה על נושא הלבן. התאורה שהבאנו הייתה מיוחדת ללבן. כתבנו בהמון מקומות, ומסתבר שלא מספיק. ואני מתנצלת על כך.

בנוסף, היו אנשים שהצענו להם טוגות או חולצות ללבוש, הכל ניתן בחינם, אך היו שסרבו. אני מבינה את זה. באמת. אם אני הייתי מגיעה עם תלבושת מיוחדת למסיבה, לא הייתי רוצה להסתיר אותה בטוגה, אבל מצד שני היו אנשים שרכשו במיוחד עבור האירוע בגדים, והכבוד אליהם מנע ממני לאפשר כניסת אנשים שלא הגיעו בדרס קוד ולא הסכימו לעטות עליהם לבן שאנחנו הצענו.

אנחנו, אדוני ואני, באמת מתנצלים אם מישהו נפגע. לא הייתה כוונה. הכל נעשה מתוך רצון לעשות רק טוב.

מקווה שתקראו את התגובה הזו, זה חשוב לנו מאוד.

עור ואהבה,
Master F ואמילי.
BABY
BABY • 4 ביוני 2006
אני רוצה למחות!!!

אני רכשתי עבור האירוע במיטב כספי חולצה לבנה מחנות טמבור.

אני רוצה למחות על כך שהחולצה נקנתה במיוחד לאירוע.

היא הייתה ייחודית

היא הלכה לפח אחרי האירוע.

ולא תהיה עוד אחת בדיוק כזו

אמילי...לטיפולך

בייבי

אי-איזו-איזולירבנד לבן!!!
ggavish​(אחר)
ggavish​(אחר) • 4 ביוני 2006
הגבירה שלי כתב/ה:
אבל העיקר שהציצים נישארו במקום ולא ניתלשו עם האיזולירבנד.
חלילה להרוס ציצים מפוארים כאלה עם איזולירבנד !!!
יש להם שימושים טובים יותר. icon_biggrin.gif
bugger

חולצה מקסימה, למה לפח...

bugger • 4 ביוני 2006
BABY כתב/ה:
אני רוצה למחות!!!

אני רכשתי עבור האירוע במיטב כספי חולצה לבנה מחנות טמבור.

אני רוצה למחות על כך שהחולצה נקנתה במיוחד לאירוע.

היא הייתה ייחודית

היא הלכה לפח אחרי האירוע.

ולא תהיה עוד אחת בדיוק כזו

אמילי...לטיפולך

בייבי

אי-איזו-איזולירבנד לבן!!!

חולצה יפה, מקווה שצלמת אותו. רק בחורות סקסיות יכולות ללבוש חולצה כזו. icon_redface.gif
ערגה

אצטרף למחאה ולהלל גם יחד..

ערגה • 4 ביוני 2006
מה יש, רק המאסטרים יאחזו בחבל משני הקצוות ויצליפו מהאמצע? icon_wink.gif ....

מסיבה היא מסיבה וכל מסיבה הפונה לקהל כה רחב (היו המונים בשישי) אף פעם לא תקלע לחלוטין לטעמם של כולם, או שלא כל החלקים יקלעו אולם הרוב המכריע ימצא חלק ממנה להנות בו. אני מבינה אמילי שהודעתך מגיעה ממקום בו את מכבדת את כל המבקרים והנוכחים באותו ערב.
אין לכם מה להתנצל אמילי ואף היקרים על תלבושת הנושא לערב זה. הרעיון היה מדליק, מתאים לחג ומיוחד מאוד.
דרישות הלבוש פורסמו במקומות רבים, די והותר, ולאחר כל ההדגשות ההסברים , ההדגמות וההזדמנות לקבל בכניסה למי שלא הביא, מי שבוחר שהעניין לא מתאים לו יוכל לבוא בפעם הבאה כשהתלבושת תהיה אחרת.
אני אישית מאוד אהבתי את הזוהר הסגלגל מהלבן הזה בשטח ואהבתי לראות את האנשים לובשים לבן לשם שינוי ואהבתי לראות גם דומיות ומאסטרים דגולים בלבן - כמעט לא הכרתי... icon_twisted.gif
איני חושבת שדימוי השולט או הנשלט ואנרגיות השליטה נפגעות באמת כשלובשים צבע אחר... מי שמכיר עצמו יזהה עצמו בכל צבע וגוון.

היו סשנים למי שרצה והעז (יעידו ישבני וירכיי המטופלים כראוי על ידי מוח אחד מרושע במיוחד וארבע ידיים אמונות על המלאכה) ולמי שלא - אולי בפעם הבאה?

היה שיפור עצום בספיגת עשן הסיגריות על ידי מערכת האיוורור ואני מבינה שצפויים עוד שינויים טכניים וקינקיים כאחד?...

והדיג'י? - בתור אחת ש"קיטרה" F2F (ולא בעילום שם) אחרי המסיבה הקודמת , יש שיפור ענק והיו קטעים מצויינים בשישי!

מתרחש כאן תהליך, תהליך של למידה של כל הצדדים - כן כן גם שלנו הוד ירום הודנו.. וגם של המארגנים ושל בעלי המקום. (ביקורת היא דבר טוב כשהיא ניתנת כדבר בונה, חלילה אין בכוונתי להשתיק אותה. חבל רק שכל אמירה גם גוררת אחריה עוד ועוד ועוד טחינות חסרות טעם ). תהליך דורש התנסות, למידה זמן וסבלנות.
יש מקום לשינויים ואנחנו מרגישים אותם כל הזמן.... רק צריך לתת הזדמנות ולהשקיע מעט סבלנות ושיתוף פעולה כדי לעשות למען עצמינו ולמען מקום כייף ומהנה לקהילה.

וסתם לשעשוע, בגור לבן הוא צבען של לבושי השפחות המתחילות... זה שיעשע אותי מאוד !
Dom_Quixote
לפני 17 שנים • 5 ביוני 2006

דיסקליימר

Dom_Quixote • 5 ביוני 2006
צ'יטה כתב/ה:
למושיקו השני
אותו דום קיחוטה, הופיע שם בניקו הכפול, ועשה שם סשן,

עלול להתעורר פה בלבול כאילו אני הוא זה שביצע את הסשן, וראוי להבהיר לציבור כי אכן היה זה ניקי הכפול, הוא הניק הכפול של קיחוטה, שהינו למרבה הצער דום חסר נסיון מעשי. הרי לא יעלה על הדעת שאני אעלה על הבמה ללא הכנה ראויה או היכרות כמו שצריך עם שרת הטבעות התלושות, אקבל לידיי תיק ציוד מבולגן שטרם עלה בידי אחת מאוסף שפחותיי לסדרו, ואאפשר קריאות ביניים מהקהל באשר לזווית המדוייקת בה עלי להעמיד את הסאבית למען תיטיב לבצע נשימה תאית. בקיצור, להבא אני אקח את העניינים לידיים, ולא אאפשר לניקי הכפול, פופולרי בקהילה ככל שיהיה, להביך עצמו בפומבי.

בתודה.

תקציר (C):

ורק-הרצפה-לא-היתה-עקומה

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני יונ' 05, 2006 4:05 am, סך-הכל נערך פעם אחת
הניק_הכפול_של_קיחוטה​(לא בעסק)
לפני 17 שנים • 5 ביוני 2006

Re: דיסקליימר

Dom_Quixote כתב/ה:
למושיקו השני

עלול להתעורר פה בלבול כאילו אני הוא זה שביצע את הסשן, וראוי להבהיר לציבור כי אכן היה זה ניקי הכפול, הוא הניק הכפול של קיחוטה, שהינו למרבה הצער דום חסר נסיון מעשי.
להבא אני אקח את העניינים לידיים, ולא אאפשר לניקי הכפול, פופולרי בקהילה ככל שיהיה, להביך עצמו בפומבי.

בתודה.

לפחות אני העזתי לבצע עם אמילי סשן פומבי, חנון. נראה לך שלך היא היתה מציעה? אני מזכיר לך שבניגוד לרוב המאהבות שלך, אחוז הקרטון בגופה של אמילי הוא מינימלי.

פתאטי שאתה בכלל מגיע למסיבות האלה. לפחות הפעם כולם היו בלבן, אז לא היית יוצא דופן.

מגוחך. אביר הקהילה מיי טוכעס.

בוז,
נכש"ק

אריך הפוסט (C):

אם-אין-אני-לי-ניקי-הכפול-לי-ולמעשה-אין-אני-נקודה