צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בואו, אני אספר לכם מה מפחיד אותי

נמי
לפני 17 שנים • 6 ביוני 2006

לפחד ? אין מצב !

נמי • 6 ביוני 2006
אני חייבת לומר שבתחילת דרכי... לא הבנתי הרבה, לא הבנתי איך זה אמור להיות
לא הבנתי מה החוקים ואם יש, ומה ביטחוני לי לעצמי ומה לא.
(די מפחיד ולא נעים להיות במצב הזה)
אבל היום עם הנסיון בכל העיניין... אני חושבת שתפקידי ותפקיד אחרות שמנוסות כאן להאיר את עינייהם של החדשים והחדשות שנכנסים לקטע. בשביל שיבינו מה לא נכון
(למרות שכל אחד והמה שלא נכון לו/ה)
בשביל זה יש לנו פורום, בשביל לפתוח פיות (תודות לכלובי כמובן)

אסור לשתוק
אסור לפחד
ומי שלא יאמין שלא (הפסד שלו/ה)
ומי שיצלבו אותו... שיצלבו
צלבו אותי ממזמן... על אחד ידוע כאלים (ולא רק כלפי)... עד היום אני "סובלת" מכך... נו אז מה ?
אין בי טיפת חרטות !!! ואני שוב יעשה את אותו מעשה ולא אפחד מצליבות כאן !!!
אני לא רואה את עצמי כחלק מהקהילה, אבל תמיד מרגישה שחייבת להיות חלק מהפיות שכאן.
כי כאישה אל אישה... ועוד איך איכפת לי, ואני מעדיפה להאמין לאחרות מאשר שלא !!!

כנראה שאין איך לטפל בנושא
אבל אפשר להכנס לצ'אט ולשואל אחת את השניה אם היא מכירה ואם כדי
וכאחת שלא שמעה לשמועות... (כי על כולנו יש שמועות) והלכה עם "דום מסוכן"
וחטפה בגדול... הגעתי למסכנה... הכי עדיף כן לשמוע לשמועות !!!
ומה ש"הכוחנים בקהילה" יעשו עם זה כאן... לבריאות להם !!! הם לא מעניינים !!! ואני עדין כאן !!!
ואולי גם הצלחתי להציל אחת מפגיעה, שזה המון בעיניי.

ודרך אגב...
למרות הדייט המגעיל שהיה לי לפני פחות משבוע... לא פחדתי ויצאתי לדייט עם אחר
ונהנתיייייייי לעולם לא אשכח את הדייט המתקן שהיה לי, לעולם לא. היה מדהים ומחמם את הלב.

אז לא לפחד מכלום !!!
לא מלפתוח פיות ולא מלנסות שוב.

(הסימני קריאה במיוחד בשביל אלונה icon_wink.gif )

icon_cool.gif נמי.
חתולההה
לפני 17 שנים • 6 ביוני 2006

כחולית

חתולההה • 6 ביוני 2006
קראתי כאן את כל התגובות ובאיזה שהוא מקום כל אחד צודק בדרך שלו.
אני נמצאת בפורום סגור של סאביות באתר אחר למרות שאני יותר מחוברת לכלוב
זה מאוד קשה לשמוע על מקרים כאלה זה יכול לקרות לכל אחד ואחת מאיתנו.צריך תמיד להיות עם יד על הדופק,לא למהר לשום מקום תמיד לבדוק את מי שנמצא מולנו,לא לקחת סיכונים מיותרים ללכת לפעמים לפי אינטואציה ריגשית.נכון שכולנו בסופו של דבר נמצאים כאן למימוש הפנטזיות הכי מטורפות שלנו וזה העולם שבחרנו להיות בו אבל במחיר של מה?

אני עוד מעט שנה כאן באתר,אומנם לא היכרתי אישית את כולן וכולם אבל גם לא היגעתי למצבים לא נעימים עם אנשים,שולטים מסויימים שלא נראו לי ניפנפתי אותם גם אם נאלצתי לענות להם בחוסר נימוס.אותו שולט שפגע בנשים האלה צריך לטפל בו אישית וצמוד ואותם חברים שלו כביכול שמגינים עליו או יותר נכון דרכו הם מגינים על התחת שלהם אז עצוב מאוד לשמוע את זה.זה מראה איזה סוג של אנשים הם.אנשים כאלה לא יהיו ברשימה שלי,מי שבא ומגן על אדם כזה הוא בעצמו מסכן ומסוכן.

רוב הסאביות רוצות להתנסות בסאב ספייס אבל כדיי להגיע לשלב כזה צריך הרבה אמון בין הסאבית לדום,ואמון כזה לוקח לו זמן להיבנות.למה למהר? למה להגיע לשלבים כאלה ישר על ההתחלה?למה לעבור ישר גבולות מסוכנים כל כך?פגיעה בסאבית יכול לבוא מכל כיוון לא רק בקטע של ספייס.
אני חושבת שהסאביות כאן צריכות להתקדם לאט אם אותו אדון ולא משנה מי.לשים לב לדברים הכי קטנים לא למהר,ללמוד להכיר את אותו שולט.אני לא יודעת אחרי כמה פגישות אותו שולט אנס את הסאבית?עד כמה הוא רכש את אמונה?אני אישית אם כל זה שייש לי ראש פתוח לנסות דברים,יש דברים שאני בשום אופן לא אקח בהם סיכון כמו חניקה למשל שזה גם מאוד מסוכן.

יש פתגם שכולנו מכירים"אם אין אני לי מי לי"נכון זה עצוב אבל זה מה יש כל אחד ואחת צריכים לדאוג לתחת שלהם,וכן יש אנשים פה בקהילה שיתמכו ויש כאלה שלא,אני לא מאחלת לאחרים ליפול באנשים כאלה כי זה מפחיד.אני הייתי מטפלת בו בדרך שלי,הייתי מטפלת בו יופי.נכון שזה אולי קל לי לדבר כי לא קרה לי אישית מצב כזה,אבל מכירה את עצמי ואת האופי שלי,אצלי כל אחד מקבל בדרך זו או אחרת את מה שמגיע לו ואת יודעת מה גם לי יש חברים.וכמובן שאני מטפלת בדברים בלי לעבור על החוק.יש דרכים כחולית.

מיאווווווו חתולההה.
מצטערת על שגיאות כתיב
ושונאת פסיקים ונקודות
The Shield​(שולט)
לפני 17 שנים • 8 ביוני 2006
The Shield​(שולט) • 8 ביוני 2006
אני מצטרף לדעתו של זאלופון. רק למשטרה כלים להתמודד עם הנושא הזה. אין לנו שום אפשרות לחקור את המקרה ולדעת בדיוק מה קרה שם. יתכן שהאמת שונה ממה שאנחנו חושבים. אנחנו ניזונים משמועות של חברים ומפתחים תיאוריות ללא עובדות מוצקות.
וגם אם נדע בבטחון של 100 אחוז מה שקרה שם. אין לנו אפשרות להעניש אותו אנחנו לא פועלים כמו במאפיה וטב שכך.
סאבית שנכנסת לסשן אינה הפקר. זכותה לקבוע את הגבולות. אני באמת מאמין שמערכת המשפט בישראל מספיק נאורה כדי להגן על הזכות הזאת. קיימים גם ארגונים לזכויות האזרח שיעזרו לסאבית גופה אינו הפקר. כמו שהם עזרו להומואים וללסביות בפסיקות מאוד נאורות ומתקדמות והומאניות.
טוב יעשו חבריה של הנפגעת אם ישכנעו אותה להתלונן במשטרה. גם לה וגם לכל הבנות האחרות בפורום.
נוריתE
לפני 17 שנים • 9 ביוני 2006
נוריתE • 9 ביוני 2006
אם אנחנו מגדירים עצמנו כקהילה
עלניו לפעול כקהילה.
בכל מצב
גם לעזור לסאביות ניפגעות
גם לפרסם מי הפוגעים.

להגיד ניק של בנאד שעשה דבר זה או אחר
זה לא אאוטינג
אאוטינג זה לפרסם עליו פרטים אישיים מזהים
כמו שם או מקום מגורים.

להגיד שאדן X פוגע ומסוכן
זו חובה
הבעיה היא שאותו X עלום יכול לעושת תקופת קרור קצרה ולחזור בניק אחר
או פשוט לשוטט במקומות שהוא עדיין לא מוכר.
The Shield​(שולט)
The Shield​(שולט) • 9 ביוני 2006
laila כתב/ה:
אם אנחנו מגדירים עצמנו כקהילה
עלניו לפעול כקהילה.
בכל מצב
גם לעזור לסאביות ניפגעות
גם לפרסם מי הפוגעים.

להגיד ניק של בנאד שעשה דבר זה או אחר
זה לא אאוטינג
אאוטינג זה לפרסם עליו פרטים אישיים מזהים
כמו שם או מקום מגורים.

להגיד שאדן X פוגע ומסוכן
זו חובה
הבעיה היא שאותו X עלום יכול לעושת תקופת קרור קצרה ולחזור בניק אחר
או פשוט לשוטט במקומות שהוא עדיין לא מוכר.

לילה אאוטינג זה לא פיתרון משלוש סיבות:

1. זה עונש קטן ולא מרתיע למי שפגע בסאבית.

2. קיימת סכנה שסאבית תעליל על מישהו תמים רק מיתןך רצון לנקמה.

3. אנחנו לא שופטים ואין לנו אפשרות לערוך משפטי שדה.
נוריתE
נוריתE • 9 ביוני 2006
לא דיברתי על משפטי שדה
אני לא בעד

נכון
יש את ה"סכנה" שמישהי תעליל
אבל קל לבדוק את זה
ולהגיד ניק של מישהו זה לא אאוטינג.
עינבר
לפני 17 שנים • 10 ביוני 2006

כחולית היקרה

עינבר • 10 ביוני 2006
אני מבינה את הכעס שלך, ואת הפחד שלך.

חרם חברתי זה אחלה רעיון. באמת. במיוחד המקרים שיש עדויות ברורות והאיש הודה.
אבל הקהילה מורכבת מעשרות קבוצות של חברים, אתרים, פרומים ועוד. חרם לא יהיה הרמטי.
שאני נפגעתי מהאדון הראשון שלי בחרתי את החברים שלי, את הקבוצה שלי ושם הכל היה טוב.
מצאתי מקום שבו אני יכולתי לכתוב, מצאתי את החברות שהאמינו, מצאתי את המקומות לבלות.
בפנטזיה רציתי שכולם יחרימו אותו. אבל ידעתי שהאהבה של החברים האמיתיים תספיק וזה עזר.

אבל אני חושבת שהמצב הרבה יותר טוב ממה שאת מתארת.

השמות של הדומים המסוכנים, הבעייתיים והלא מומלצים מפורסמים בדיוק איפה שהן אמורות להיות מפורסמות.
פרסום בשירשור יעשה רעש לחודשיים וישכח. בפורומים סגורים זה דביק !!!

משהו שאת יכולה לעשות, גם אם את 90% מהזמן שולטת, אני מציעה לך להצטרף לאחד הפורומים של הסאביות ולפעול בו.

לגבי האדון שכתבת עליו, הוא נחשף לחלוטין, עד כדי שהוא הודה במעשיו. מי לא מאמין לסאביות?
שהתחילו להשמיץ את 2 הבנות שחשפו את האדון X (כמו תמיד), סיפרתי על ההכרות שלי איתו.
אני חושבת שחשיפה של בחורה שלישית שנפגעה ולא מתוך אותה קבוצה, זה משמעותי. זה עוזר.
מי לא מאמין לאן? איזה כת אחת? גם שם יש ספקות לחלק. עוד כמה אידיוטים? למי הם חשובים.
הרב המכריע של מי שקרא את הסיפור מאמין ויודע בדיוק כמוך במי מדובר. הפרסום הצליח!!!

ואת יודעת מה? בגלל שחשבתי שאנחנו רק ידידים, לא ביררתי עליו כלום וזאת הייתה הטעות שלי.
כי גם לפני יותר משנה, לו הייתי מבררת עליו, הייתי מקבלת אזהרות.
חובתה של סאבית לברר על כל דום שהיא יוצאת איתו, אפילו לקפה וסיגריה. אחריות עצמית.
תמיד אפשר לפנות אלי בפרטי ולשאול.

במקרים יותר חמורים, במקרים של אונס, ואני מסכימה שסקס בסאב ספייס יכול להיות אונס.
זאלופון כתב/ה:
במקום זה עדיף, כפי שאנשים הציעו, לנסות לתקן את מה שלקוי (אם אמנם הוא לקוי) במערכת החוק הקיימת. אם מישהי תבחר להתלונן או לא, זו החלטה שלה, אבל בלי תלונות כמובן שגם לא יהיו עונשים והוקעות.

אני מסכימה, במקרה של אונס, חרם אינו עונש מספיק חמור ועלינו לבדוק
האם מערכות החוק והצדק יודעות מספיק על סאב ספייס והסכמה ב BDSM,
בכדי שמי שתרצה תוכל להתלונן.

אחריות קהילתית נוספת שיש לנו, היא להפיץ מידע. מידע לכל מי שיכול להיפגע מ BDSM.
את מספרת שגם מלכות יכולות להפגע, אז שיתגברו על הבושה ויתארגנו לעזור לעצמו.
אני חושבת שסאביות כקבוצה עושות הכי הרבה למען עצמן וזה דבר מבורך מאוד.
יש גם גברים שנפגעים, עוד נושא שמטאטים מתחת לשטיח. אבל גם סאבים יכולים להפגע.
אם הזכרת פעולה שנעשית למשל, במצב של סאב ספייס, גבר מחוסן מזה?