לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש לי פנטזיה סוטה ולא מצאתי אף אחת עם פנטזיה דומה

God's Daughter​(מתחלפת)
לפני 18 שנים • 10 ביוני 2006

אוקיי

God's Daughter​(מתחלפת) • 10 ביוני 2006
הגיעה המתחלפת היפיפיה (לא אני אמרתי)

הפנטזיה שלי דומה במובנים מסויימים - שבן זוגי מתגרה מאישה אחרת / בוגד בי / חסר אונים מול אישה סקסית שמפתה אותו, בד"כ בפנטיזות אלה אכן נשים מושלמות.
אני לא חושבת שאני רוצה שהפנטזיה הזו תתגשם, כי זו לא פנטזיה, זה כמו שמגשימים פנטזית אונס, צריך לעשות את זה בזהירות ואחריות שלא נפגע בעצמינו בטעות.
כשאני ובן זוגי שכבנו יחד עם עוד אישה אחרת , לא היו לי התקפי קנאה, אך לאחר מעשה הייתי מדמיינת בזמן שאני מענגת את עצמי שהוא מתגרה ממנה, וממשיך להפגש איתה בהחבא.

חייבת להדגיש שתמיד בדמיונות האלה, הזכרתי לעצמי שהוא אוהב אותי וזו רק משיכה, ואפילו טרחתי "לבנות לו ייסורי מצפון".

פנטזיה שקשה להסביר, עוד יותר קשה לממש (עלול לגרום לפרידה ממש) וכן הלאה, אבל טוב לדעת שאני לא לבד icon_smile.gif (נורא התביישתי לספר על זה בהתחלה).

אני מפרשת את הפנטזיה בשתי דרכים -
1. השפלה שלי כאישתו (מישהי אחרת יותר טובה)
2. השפלה גם של בן זוגך, שהרי הוא חסר אונים מול אישה, איזה מן אפס....
תלוי בפנטזיה עצמה (לפעמים אני מפנטזת על נשים שכמעט על גבול אונסות אותו והוא בגלל הגירוי המיני פשוט חסר אונים) שלא לדבר על פנטזיות בהן הוא משמש כלי עינוגים, לא רק לנשים (עכשיו אני צריכה למצוא מסתור, הוא תיכף יזרוק עלי משהו icon_biggrin.gif)

אני מאוד מתגרה מפעילות של אישה נוספת בחיי המין שלנו במצבים שונים, לכן בין השאר אני מחפשת סאבית שתהיה דו מינית, שתשתף פעולה אתי ועם בן זוגי.

הקיצקוץ, אם את רוצה לדבר על זה, אני כאן....

שבת מתוקה שתהיה icon_smile.gif
The Shield​(שולט)
The Shield​(שולט) • 10 ביוני 2006
ענבר. עכשיו ברצינות. זו פנטזיה מסוכנת ביותר ובילתי נתנת למימוש. אם בעלה באמת יתאהב באישה אחרת. למה שהוא ישאר איתה?
God's Daughter​(מתחלפת)

לדעתי האישית

וכפי שאתה רואה אני פחות או יותר שותפה לפנטזיה דומה, הדגש הוא על ה*גירוי המיני* וממש לא על ההתאהבות. אולי התאהבות זו הקצנה (ונוס icon_razz.gif ) של הפנטזיה.
אני חושבת שהמילה התאהבות נועדה להדגיש גירוי עז / חוסר שליטה, ושהבחורה תתקן אותי אם אני טועה.

כך זה אצלי בכל אופן

כמובן שגירוי מיני איננו גורם לפרידה, כולנו נמשכים גם לאנשים אחרים בזמן שאנחנו במערכת יחסים, זה טבעי והגיוני,
ויש כאלה (כמוני) שמאמינים שגם צריך (בגבולות שמורים היטב) לממש את זה,
אני חושבת שזה מתכון ליחסים בריאים, ולחיי מין תקינים, בריאים, שלמים ומאושרים

אבל זו רק אני icon_smile.gif

.
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 10 ביוני 2006
גם אני רואה בפנטזיה הזו דמיון רב לקוקולד.
אישית, אני לא חולקת את הפנטזיה הזו, כפי שאת מציירת אותה, אם כי אני יכולה לראות את עצמי נהנית מלראות את בן זוגי הנשלט מענג מישהי אחרת - במצוותי.
הרבה יותר מדברת אליי פנטזיית הקוקולד במובנה המקורי - שהנשלט שלי, בן זוגי, רואה אותי מתענגת עם גבר אחר והוא או פסיבי או מסייע בעינוגי ועינוגו של הפרטנר האחר.

אלא שגם בפנטזיית הקוקולד הקלאסית ההתמודדות לא פשוטה.
קשה לא רק להתמודד עם קנאה שבן הזוג גורם לי כשהוא עם אחרת (כמו בפנטזיה שלך), אלא גם קשה להכאיב לו בגרימת קנאה כשאני עם אחר (כמו בקוקולד).
Venus in Furs​(מתחלף)

וואוו

Venus in Furs​(מתחלף) • 10 ביוני 2006
בת אל, כל הכבוד על התגובה האמיצה והמרגשת..(שלא לומר מחרמנת) bowdown.gif

והיה נחמד אם מפרסמת השרשור האלמונית היתה מגיבה פה גם על התגובות המעניינות שקיבלה.
teacher​(שולט)

הגשמת פנטזיה

teacher​(שולט) • 10 ביוני 2006
נראה לי שכל פנטזיה או פטיש כאלה הם קשים להתמודדות במציאות.
הם מחייבים תקשורת וכנות מוחלטת בין המשתתפים, דבר שלא תמיד קל להשיג.

אני מחלק את זה לשני סוגים של דרכים הגשמת פנטזיה:
הראשונה אני אקרא לה: ''על הבאב אללה''
ולשניה אני אקרא: ''לכל שבת יש מוצאי שבת''.

בראשונה, מה שמנחה את המשתתפים זה העינוג האגואיסטי פרטי, הם לא יחשבו קדימה מעבר למה שצריך כדי להגשים את הפנטזיה.
האסטרטגיה הכללית תהיה לספר כמה שפחות, למינימום אנשים, ולעשות או להגיד כל מה שצריך כדי לגרום לזה לקרות.
לרוב, אלה המקרים המסתבכים ומובילים לחוסר תיאום בציפיות של כולם.

בשיטה השניה, כמו שגם משתמע מדבריה של בת-אל, שווה לדבר, ולומר את האמת, ובדרך כך גם להגשים פנטזיה מרגשת, כשכל הצדדים נהנים וזה לא בא על חשבון אף אחד.
(ואולי זה גם פונה לשאלת המלט), כי בניגוד לעולם הפנטזיה הדמיוני, שאינו כבול או מוגבל לחוקי ההיגיון, הפיזיקה או המוסר, בהעברה מהדמיון למציאות, כל הגורמים הללו באים לידי ביטוי וחייב להיות משהו שמגשר בינהם.

זה תמיד מקסים בעיני, בכל פעם שמישהו מגשים כך פנטזיה שלו, ובכל פעם שמישהו גם שלם ומספר על זה ונהנה גם במוצאי שבת..

אני עם ונוס,
icon_biggrin.gif
צ'יקיטה

מה ההבדל הגדול בין זה ובין שלישיה?

צ'יקיטה • 10 ביוני 2006
אני לא רואה הבדל מהותי בין הפנטזיה הזאת לפנטזית שלישיה של גבר ושתי נשים, רק שפה בסקס עצמו יש גוונים בדסמים.
השוני הוא שפה האישה מבקשת את הפנטזיה וביחסי שליטה השולט מבקש והסאבית נענית.

בכל שלישיה שני הצדדים צריכים להמשך לפרטנרית לשלישיה והיא צריכה להמשך לשניהם.

יש לי זוג חברים טובים שסיפרו לי שיש להם פרטנרית דו מינית שמשתתפת איתם בשלישיה.
החברה ההיא גרושה יפהפיה ולא רוצה נישואין ויש לה עוד מאהבים ומאהבות מלבדם.
הגבר הוא חבר שלי וגם האישה שלו חברה שלי.
אני מכירה גם את הגרושה היפהפיה אבל לא חברה שלה.

הגבר אמר לי כמה פעמים שהוא מחכה לפעם הבאה שהיפהפיה ההיא תסכים להשתתף והיה מאוד להוט כמו בפנטזיה שתארו כאן.
אחרי כל פעם שהיפהפיה ההיא הייתה איתם המין אצלם גם השתפר.

הוא אוהב את אישתו ואומר לי שאישתו נהדרת ופתוחה והוא מטורף אחריה.
הוא תמיד מספר לי את כל האמת. icon_smile.gif
האישה גם נהנית לראות את הבעל משתגע אחרי היפהפיה בזמן הסקס והן שתיהן משגעות אותו וגם עושות סקס בעצמן אחת עם השניה.

הבעל אמר שהיא מושכת אבל מבחינת האופי אין השוואה בין ההתאמה שלו ואישתו ובין החדשה.
איתה זו רק משיכה.
הבעל אמר לי בסוד שהיפהפיה "שרלילה" ולא היה יכול לסבול את "ההשתרללות" שלה וגם לא את האופי שלה.

הזוג עם היפהיה בקשר קבוע יותר מ 3 חודשים והבעל אוהב את אישתו אפילו יותר מקודם.
(אם זה אפשרי כי תמיד הוא אומר שהיא פתוחה ונהדרת ומנסה להסביר לי שהשמרנות שלי לא במקום.)

באופן אישי אני שמרנית ולא יכולה לחשוב על מין בשלושה אבל מי שזאת הפנטזיה שלו יכול לקיים בלי בעיות.

זאת הפנטזיה שדיברו עליה?

צ'יקיטה
God's Daughter​(מתחלפת)

לדעתי לא זו הפנטזיה המדוברת

תקראי שוב את התגובה שאני הגבתי למעלה, בה פירטתי לגבי הפנטזיה, אני חושבת שיש מוטיבים דומים, אך מעטים
(למשל שאותו גבר חרמן על הבחורה השלישית) עם זאת, אני יודעת שאם יקרה לי שבן זוגי כל הזמן יחכה למישהי אחרת
*ובאמת ירצה מישהי אחרת על פני* באובססיביות אני אפגע, וזה לא באמת יעשה לי טוב.
ואני יכולה לשער שזה אצל רובינו ככה, גם אצל המאזוכיסטים הגדולים ביותר icon_smile.gif
כלומר, אני עדיין רוצה ושואפת להיות משיכתו החזקה ביותר, ומשהו שהוא לא יוכל לוותר ולא יוכל להתפשר עליו, ולא יצטרך בחורה נוספת בכדי להיות ערני מינית.
צ'יקיטה

הוא חושב שאישתו הכי יפה וסקסית בעולם

צ'יקיטה • 10 ביוני 2006
אני יודעת מה הבעל באמת רוצה כי אין סיבה שישקר לי.
אני החברה האמיתית שלו.
הם גם ניסו עוד דברים, לא רק עם השלישית ההיא, וגם כשהיא היתה הוא אמר שאישתו היא הסקסית ביותר מכל הנשים שהוא הכיר. (זאת אישתו השניה והוא התחתן כי התאהב בה).

לפעמים הוא אומר לי שהוא מחכה לעוד פעם שהשלישית תצטרף אבל גם אחרי פעם כזאת הוא אומר שהאהבה והמשיכה האמיתית היו גם בזמן ההוא רק לאישתו.

אם ההבדל הוא שהבנת שהוא רוצה את היפהפיה מבחינה מינית יותר מאישתו זה לא נכון.

הוא גם אמר לי שאישתו יפהפיה יותר מאותה אחת.
בעיניים אוביקטיביות אין השוואה ביניהן אבל הוא חושב שהמבט המחורמן של אישתו הוא הדבר היפה בעולם ולכן היא האישה היפה ביותר והסקסית ביותר שהוא אי פעם ראה. icon_razz.gif

בעיניו אישתו באמת הכי סקסית בעולם.

צ'יקיטה
גל100
לפני 18 שנים • 29 ביוני 2006

איזה כיף היה לקרוא את התגובות שלכם,

גל100 • 29 ביוני 2006
חוץ מעניין השעונים שלא הבנתי, כנראה שההומור שלי עוד לא מספיק בענייינים. בת אל היתה באמת הכי קרובה אלי. וברור שלא מדובר במשהו שאני רוצה כשאני לא חרמנית, הרי כל העניין בחרמנות הוא שמה שמזעזע אותך בחיי היום יום זה מה שהכי מגרה כשחרמנים. כשאני חרמנית, הרעיון המזוכיסטי שבעלי מאוהב במישהי אחרת, שאני לא מספיקה לו, שמישהי אחרת מעמידה לו יותר מלי, פשוט גומר עליי, וגם עכשיו יש לי פעימות בכוס רק מלכתוב על זה.