לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בני בעיר הגדולה

Tea Pussy
לפני 18 שנים • 9 ביוני 2006

Re: מורטישה יקרה

Tea Pussy • 9 ביוני 2006
Queencie כתב/ה:
Tea Pussy כתב/ה:
Morticia כתב/ה:
כן, לא נקח את זה ממנו...
אבל לי הסיפורים האלה לא עושים הרבה (מלבד חלחלה קלה בשל שוביניזם מתקדם)

היה לי חוסר מזל כנראה שהחלטת להשוות אותי עם דירבלק היקר.
דירבלק הוא דחקן שעושה צחוק ושם ללעג את כל עולם ה-BDSM וכותב "פארודיה מצחיקה" שאותי היא לא מצחיקה כלל וכלל ואני מסכימה איתך לגבי השוביניזם הנוראי הנושב ממנה.

אני מעבדת את הפנטזיות של הבחורים איתם אני עובדת בקליניקה שלי ומפרסמת את זה ברשותם. זה חלק מהטיפול, התהליך שבו הם יוצרים, מספרים ואני רושמת. חלק מהדברים פה התרחשו במציאות.
אולי לא היה מזיק לדירבלק לעבור אצלי טיפול מסודר ולהפוך את הבדיחות שלו לפנטזיה רצינית ומקיפה. נראה כי מדובר בגבר ממורמר, מתוסכל ולא מסופק בעליל.

אני בכל אופן, מאחלת לו בהצלחה בהמשך דרכו.

ממש טלנובלה....
ומה בדס"מי בסיפור הנ"ל? icon_rolleyes.gif

סבלנות קווינסי, סבלנות
icon_smile.gif
Morticia
Morticia • 9 ביוני 2006
טוב, אני מוכנה לתת לכל אדם הזדמנות ליהנות מהספק.
אני פשוט מופתעת שאישה כותבת ככה ועוד יותר מופתעת שאישה בעלת קליניקה (פסיכולוגית?) לא טורחת למלא פרופיל...
אבל אם אנחנו טועות ומתקיפות לשווא, עמך הסליחה
(אני סקפטית, חייבת להודות)
ששת

לא כל כך קל לעבוד עלינו

ששת • 9 ביוני 2006
icon_lol.gif את/אתה פסיכולוג עם קליניקה כמו שאני רקדן בלט.
לפסיכולוגים אסור לכתוב על המטופלים שלהם ואם יעבירו משהו מהטיפול החוצה ייכולים לשלול להם רשיון ולתת להם עוד כמה "הטבות" כמו ביקורי בזק בועדת האתיקה שלהם ואחריהם עוד צ'ופרים.
אם כן מפרסמים צריך לעבד את הסיפורים כך שלא יהיה דמיון בין המקור למציאות והסיפור שלך מתאים לעזרה בטיפול כמו שהצצה בספר קריאה של כיתה א' תעזור לכלב לקרוא.
הרעיון היחידי שידוע שמשתמשים בו בטיפול פסיכולגי הוא שהמטופל עצמו כותב על חוויותיו.

לא נראה שזה המצב אבל אם סיפור המסגרת שלך הוא שהסופרת היא פסיכולוגית-שיהיה! icon_wink.gif

מורטישיה, את סקפטית בצדק. icon_wink.gif
קראי מה שכתבתי.

ההימור שלי:
1. מורטישיה צדקה שהכתיבה מצביעה על גבר.
2.יש לך כשרון כתיבה.
3.כבר בפרק הבא תזיז את הסיפור לבדס"מ או שתאבד את הקהל.
4.אתה בפורום הבנות על הבנים צנזר את השוביניזם.

המשך לכתוב. אתה כשרוני. (קרא את הערות 3 ו4)
icon_wink.gif ששת
ששת

אופסי, ראיתי את מורטישיה וקווינסי והתבלבלתי בפורום

ששת • 9 ביוני 2006
צנזר את השוביניזם למרות שאתה בפורום הבנים על הבנות.
icon_wink.gif
ששת
גלתיאה

לוזר בעיר הגדולה

גלתיאה • 9 ביוני 2006
אני חושבת שיש כאן רמזים מאוד עמוקים לשליטה בדסמית, אם כי הגיבורה המרכזית
כאן היא ללא ספק מירי, שמסמנת בחשאי את קארין, ומתיישבת על כס הזרע.
Tea Pussy
לפני 18 שנים • 10 ביוני 2006

פרק 2

Tea Pussy • 10 ביוני 2006
פרק 2

מירי הייתה יותר ליברלית מקארין אבל לא הרבה יותר מגוונת. היא מצצה לי מדי פעם והרשתה לדחוף אצבעות אבל לא יותר מזה. קארין בטחה בי והשאירה אותנו לבד. הליבידו שלה נרגע וכך יכולתי לזיין את שתיהן.

הקיץ הגיע, מירי ואני היינו יחד. היא לבשה חולצה לבנה קצרה בלי חזיה ומכנסי טיץ קצרצרים בצבע כחול. קמתי אליה ותפסתי אותה עם הידיים והרגליים.

כבר תקופה ארוכה ביקשתי מקארין לעשות מין אנאלי. רציתי לזיין את התחת הגדול והיפה שלה אבל היא לא נתנה לי. עם מירי הכל היה הרבה יותר קל. היא נשענה עם הידיים על הספה ואני הורדתי את הטיץ הקטנטן שלה כמו אחוז דיבוק. דפקתי אותה בתחת וצעקתי מהנאה. נגעתי בגוף הנהדר שלה תוך כדי. הייתי באקסטזה, שמעתי רק את זעקות העונג של עצמי ושל מירי.

"בני!.."
הרמתי את הראש וראיתי את קארין שנכנסה. הסתכלתי עליה אבל המשכתי לנוע בתוך מירי. פניה של קארין האדימו היא שתקה. מירי גם הרימה את הראש והביטה בה. התקשתי לעצור את עצמי והתחלתי לזוז יותר מהר כדי לגמור. מירי, עם פה חצי פתוח, מבט היישר לעיניה של קארין, התחילה לגנוח, דווקא בשביל להרגיז.

קארין הפכה להיסטרית. היא התקרבה אלי, תפסה את המותניים שלי וניסתה למשוך אותי ממירי. החברה הבלונדינית שלה, שהרגישה שמשהו מפריע צעקה:
"גמור כבר! גם אני רוצה להנות היום."

קארין תפסה עם יד אחת את האיבר שלי ומשכה אותו מחוץ לאחוריים של מירי. עם היד השניה היא הפשיטה את עצמה. היא צווחה מרוב שנאה, קנאה ומאמץ להפריד בינינו אבל ניצלתי כל הזדמנות כדי להכניס את הכלי חזרה. זה נמשך כמה דקות אבל נראה כמו נצח. קארין הפריעה לי לגמור. מירי צעקה, גם היא הייתה מעוצבנת, לקחה את היד שלי ודחפה אותה לכוס שלה כדי שאספק אותה.

אחרי הרבה מאמץ הצלחתי לגמור. קארין נהמה כמו חיה מרוב אכזבה, זה הוסיף לה כוח.
"בנזונה מגעיל!" קארין צעקה עם מבט מטורף בעיניים, "עכשיו זיין גם אותי."

היא הייתה מוכנה לעשות הכל כדי לעורר אצלי זקפה והתחילה ללקק לי את הזין. מירי ניצלה את זה כדי להכניס שוב את היד שלי ולדחוף לעצמה. קארין הייתה על הסף והופיע לה קצף בפה בעוד מירי צוחקת עליה וגונחת מהנאה. קארין לא החזיקה מעמד. היא קמה, תפסה את הצוואר של מירי, חנקה אותה, בעטה בה ולבסוף הטילה אותה על הרצפה.

בזמן שמירי ניסתה להבין מה קרה ולהתאושש, קארין הורידה אותי על הברכיים ותפסה עם שתי ידיה את הראש שלי.

"לקק לי בנזונה קטן, כפוי טובה! הלוואי שתיחנק כמו השרמוטה שלך."

היא חיבקה אותי עם רגליה והתיישבה על כתפיי. קארין חבטה בי באגרופים וצעקה שהיא תחנוק אותי עם הירכיים אם אני לא אלקק לה.

לא יכולתי לראות כלום במצב הזה, רק שמעתי שמירי התקרבה לקארין, שניסתה להרחיק אותה באגרופים ובעיטות בלי לשחרר אותי. היא עוד ניסתה לשפשף את הכוס שלה על הפנים שלי בניסיון נואש לגמור. מירי תפסה לה את השיער והתחילה להרביץ לה. למרבית ההפתעה במקום להפריע, זה הגביר את החשק של קארין והיא גמרה. הרגשתי את השרירים שלה מתכווצים ומעט נוזל מתוק נפלט החוצה.

מירי הבינה שהיא הפסידה. קארין שוב דחפה אותה על הרצפה והתיישבה עליה.
"בוא תחזיק אותה, מניאק אחד, בוא תחזיק אותה אם אתה רוצה להישאר לגור אצלי," היא צעקה לי.
"תוריד את המטורפת הזאת ממני," התחננה מירי.
"גם את תשלמי לי זנזונת קטנה," קארין סתמה לה עם יד אחת את הפה.
זה הפך לאונס אמיתי. ידעתי שאני צריך לעצור את קארין אבל אז קרה מה שהיא ייחלה לו מאז שגמרתי בחור התחת של מירי. הזין שלי עמד.
ששת
לפני 18 שנים • 10 ביוני 2006

מכיוון שכבר הגבתי קודם

ששת • 10 ביוני 2006
אני רואה שאתה מתכנן סיפור בהמשכים עם עלילה.

מכיוון שקראתי את ההתחלה והמלצתי לך לכתוב הקדשתי זמן וקראתי גם את הפרק הבא.
לדעתי אתה חייב לזרוק את סיפור המסגרת עם הפסיכולוגית כי הוא מפריע לעלילה.
הסיפור מתואר מנקודת מבטו של בני ואם רוצים לפתח אותו צריך להרחיב מנקודת מבטו של בני ועדיף שהוא יהיה הסופר.

אני לא יכול לשים את האצבע במדוייק מה הפריע לי בתאור ה"תפיסה" של קארין את הזוג אבל אולי אין תאור של הרגשות, בייחוד מנקודת מבטו של בני.
הכל נראה טכני מאוד.
אני שוב לא מוצא בפרק השני בדס"ם.

אני לא בטוח שיהיה לי זמן להמשיך בקריאה אבל אני מאחל לך הצלחה בכתיבה שלך.

ששת