צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

העידן החדש של הכרויות בין אנשים

צ'יטה​(שולט)
לפני 18 שנים • 3 באפר׳ 2006

לכולם

צ'יטה​(שולט) • 3 באפר׳ 2006
בחיאת ......
כולם בכל המדיות הווירטואליות האלה אומרים Next נורא מהר. וגם אני, וגם אתם.
המדהים כרוך בלבדוק, ולאף אחד כמעט היום, אין סבלנות באמת לבדוק. וגם אני חוטא בזה.
גם בחוויות להעשרה, יש משהו שדורש עומק. מה לא ? שדורש בחינה מדוקדקת במציאת איכות.
הזמינות באמת, קיימת לשני הצדדים. למרות שנשים ניחנות בהיצע פניות יותר גדול פה באתר. אבל רובם לא באמת שוות. יש מעט איכות..... עקומת גאוס...... אני באופן אישי, לא מתרגש מההיצע הגדול לנשים. שיסתובבו ויראו, ויגלו שמה ששוה באמת, שווה חיפוש. מה שבעצם, יודעים כמעט כולם, מלכתחילה.
בקיצור ...... בסיכום.......
וואללה יש משהו במה שאני אומר.......
ולא מעט !
לא נכון ?
Kipod​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 3 באפר׳ 2006

Re: העידן החדש של הכרויות בין אנשים

Kipod​(לא בעסק) • 3 באפר׳ 2006
צ'יטה כתב/ה:
לאחר מחקר מעמיק ביותר, בתחום הדייטים, הגעתי למסקנה מאד חשובה.
לדעתי יש היום דור חדש של אנשים.
והכל בגלל הזמינות הבלתי נסבלת של ההיצע הבלתי מתכלה, והנראה כה מקסים מרחוק.
מה שמאפיין את ההכרויות של האנשים בעידן הזה, הוא שהם לא באמת נכונים להתאמץ, לא באמת נכונים לפשרות, לא באמת מערבבים דם. יש מילה כזו שגורה על פיהם, Next, והם עושים בה שימוש מאד בקלות. ולמה זה ? בגלל רשימת ההמתנה של אנשים קסומים לכאורה, שרק מחכים להם שיתפנו. ואו אז, כשעושים Next, הסיפור חוזר על עצמו בדייקנות מופלאה.
לפני עידן ההכרויות באינטרנט, אותם אנשים בדיוק, כשכבר מישהו מצא חן בעיניהם, היו נכונים להרבה יותר.
חבל ככה.
כאילו מה, כוסאוחתוק.
לא ככה ?

😕
NEXT
נסיך345
לפני 18 שנים • 4 באפר׳ 2006

המילכוד

נסיך345 • 4 באפר׳ 2006
מה שיותר עצוב הוא שהנטיה הזו לעבור הלאה (Next) גורמת לפיספוס
של הרבה קשרים פוטנציאלים, והבררנות המוגזמת מביאה איתה
תסכול, כגון: 'אף אחד לא מתאים לי', 'אין כאן גברים נורמלים', וכו'.
ומי שמאבדת (או מאבד) אמונה בסיכוי למצוא פרטנר מתאים או בן זוג
כבר באמת לא ימצא.
לא חבל?
kaly
לפני 18 שנים • 4 באפר׳ 2006
kaly • 4 באפר׳ 2006
אפשר להבין מצד אחד את אנשי ה NEXT האלה,קוסם להם להכיר הרבה אנשים והנוחות של לברור ולבטל אנשים נותנת להם כוח.

גם אני חטאתי והייתי NEXTית למשך תקופה שהכרתי את המדיה המופלאה של הכרויות דרך הנט

התחושה שלי הייתה מכל זה שאני בלתי מנוצחת-שאף אחד לא יכול לגרום לי להרגיש מה שאני מחפשת.

היום-עם יותר נכונות למצוא משהו ספציפי,ועם הצורך-מגיע הזמן שאתה מוריד הילוך ולא מסתכל לכל כיוון לפני שאתה סוגר את הפרופיל שלך.....
צ'יטה​(שולט)
לפני 18 שנים • 5 באפר׳ 2006
צ'יטה​(שולט) • 5 באפר׳ 2006
אצטט את טיצ'ר
ציטוט: מה שאנשי ה-NEXT לא מבינים זה שכל NEXT כזה דווקא כן משנה אותם בפנים. הוא לוקח אותם עוד צעד אחורה, מרחיק אותם מהמטרה העיקרית של מעשיהם - למצוא פרטנר לחיים.

זהו שזה הרבה יותר עמוק מתקופות. זה מקלקל משהו בפנים, עמוק.
קשה לצאת מהמצב הזה, שבו רגילים לעשות Next.
לא מסכימים ?
Mr Kinks​(מתחלף)
לפני 17 שנים • 24 במאי 2006
Mr Kinks​(מתחלף) • 24 במאי 2006
בין אם מדובר באנשים מתוך הקהילה או בין אם מדובר באנשים וניליים באתרי היכרויות רגילים לחלוטין, נשמע לי שהתופעה משפיעה יותר על נשים מאשר גברים.
Lets face it, על כל אישה באתר היכרויות יש 100 גברברים חרמנים שפשוט יכרכרו מסביבה.
אם מלכה תגיע לכאן ותרשום שהיא מחפשת עבד מיד התור של גברים שישתרך אל תיבת הדואר שלה יהיה גדול יותר מהתור לסרט החדש של STAR WARS.
אני בקושי משתמש באתרי היכרויות או משתמש באינטרנט לחפש קשר/סטוץ/ידידות/יזיזות וכיוצא בזה כי פשוט מאוד אני לא אוהב לעמוד בשורה עם עוד 100 גברים ולקוות שהיא תבחר בי (עד כמה שהדבר נשמע כמו איזה שוק עבדים וירטואלי, זה עדיין מוקדם מידי בשביל זה. אני לא עבד כל הזמן ושל כל אחת).
גברים ישקיעו הרבה יותר (ולו רק במטרה להגיע בסופו של דבר למיטה) ולנשים יש את הכוח העצום של הבחירה. הדייט הזה לא הלך? נו טוב, נעבור למועמד #4323.
@לוטוס@​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 10 ביוני 2006

כל העניין בלאק דארקון...

@לוטוס@​(נשלטת) • 10 ביוני 2006
שיש אנשים שנדמה להם בעולם האשליות האינטראקטיבי הזה, שמה שלא יהיה להם ביד, תמיד אולי יהיה משהו טוב יותר....
וזו בעצם אשליה אחת גדולה.
טוב ציפור טובה אחת ביד, משתיים על העץ.