שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

יום שבת הנה בא... מתי לאחרונה הרמתם שוט? - BDSM night

צעצוע​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 11 ביוני 2006
צעצוע​(נשלטת) • 11 ביוני 2006
אני לא נוהגת להגיב, ואני בהחלט בעד ביקורת חיובית.
אבל כשאני מזהה נסיונות ביקורת מגמתיים זה מעורר בי חלחלה,
מר וונוס, אולי מן ההגינות והיושר לפני שאתה תוקף אחרים באיצטלה של נטראליות
היית צריך להקדים ולכתוב שאתה מופיע בדנג'ן.
לי זה מריח קצת מגמתי...וחבל
יש מקום לכולם.
Venus in Furs​(מתחלף)
Venus in Furs​(מתחלף) • 11 ביוני 2006
חחחחחחחחחחח

מופיע בדנג?

אני מדי פעם עושה שם סשן עם בת זוגי. לא משלמים לי על זה...

איזה נסיון מגמתי בדיוק? התעורר בי החשק ללכת בסביבות חצות, חיפשתי מידע ולא מצאתי, בסוף השגתי אותו מידידה, הגעתי כאחד האדם, שילמתי, היו שם כ10 אנשים וזהו. איזו מגמה בראש שלך? אנשים פה השתגעו או שנדמה לי?
צעצוע​(נשלטת)
צעצוע​(נשלטת) • 11 ביוני 2006
א. אין לי מושג אם משלמים לך או לא...לא דיברתי על לשלם דיברתי על להופיע ואין ספק שמי שמופיע יש לו סנטימנטים למקום וזה בסדר, במקביל אין צורך לקטול דברים אחרים...
ב. 10 אנשים ?? אני הייתי באותו הערב במוצא"ש והיו כ - 50 אנשים, רצוי לדייק.
Venus in Furs​(מתחלף)
Venus in Furs​(מתחלף) • 11 ביוני 2006
וול, שלושים וחמישה עד ארבעים מהם הלכו עוד לפני שהגעתי. הגעתי מאוחר, בין היתר כי עבדתי עד מאוחר, ואז לא מצאתי שעה רשמית וכתובת רשומים בשומקום ולא יכולתי לחשב איחור אופנתי. משו כמו אחת ורבע הייתי שם.

מעבר לכל, לא זכור לי שבכלל באתי בשום טענה לאף אחד, מלבד איזו טרוניה מינורית שביטאתי בעקבות הקושי שלי להשיג פרטים על המסיבה. איכשהו יצא שקופצים עלי מכל מיני כיוונים. אז אולי דווקא לא אני בעל האינטרס כאן אלא אלו שקופצים?

בהחלט יש לי סנטימנטים (מילה מצחיקה) לדנג', וגם ביטאתי אותם בפומבי. זה ממש לא הפריע לי ללכת למסיבה אמש, בתקווה להנות, ואכן נהניתי בדרכי הצנועה משיחה עם אביס ומליילה וחיבוק עם קווינסי.

אפשר להרגע שם? ממש לא באתי לריב עם אף אחד.
הגבירה שלי​(שולטת)
הגבירה שלי​(שולטת) • 11 ביוני 2006
אמילי ואף יקרים

תודה רבה על עוד הפקת ערב פליי פארטי משובח.

היה תענוג.

וצעצוע היו יותר מ 50 איש אבל מי סופר?
(כניראה יש מי שרוצה)

מחכות כבר לערב הבא.

נשיקות.
walking dead
walking dead • 11 ביוני 2006
היו הרבה יותר מ- 50 איש... ואני הייתי מתחילת הערב ועזבתי בין האחרונים.

וחוצמזה... אולי אני קצת אולד פאשן ומוזרה אבל במהלך הפליי-פארטי אני הייתי עסוקה דווקא בלהנות ולא בלספור אנשים... כנראה שכל אחד והתחביב שלו.

אמילי ו- F היקרים: כל פעם שמגיעה נהנית מחדש מהאנשים האיכותיים, מהמקום הנפלא ובעיקר מהארגון למופת שלכם.

תודה על ערב ולילה משגעים...
melaila​(לא בעסק)

רגע רגע....

melaila​(לא בעסק) • 11 ביוני 2006
הפנתרה הורודה כתב/ה:

וחוצמזה... אולי אני קצת אולד פאשן ומוזרה אבל במהלך הפליי-פארטי אני הייתי עסוקה דווקא בלהנות ולא בלספור אנשים... כנראה שכל אחד והתחביב שלו.

אמילי ו- F היקרים: כל פעם שמגיעה נהנית מחדש מהאנשים האיכותיים, מהמקום הנפלא ובעיקר מהארגון למופת שלכם.

היי,פנתרה???לא אמרת שנאסר עלייך במפורש להנות??? מה זה פה ההפקרות הזות??? אני ממליצה שבעל הסמכות(לא שיש לי מושג מי זה,אני סתם מתסיסה icon_twisted.gif )יעניש אותך תיכף ומיד!!!
*כמובן שההמלצה היא על עונש מהזן האקטיבי+כואב+מיני ביותר icon_wink.gif
walking dead
לפני 18 שנים • 12 ביוני 2006

Re: רגע רגע....

walking dead • 12 ביוני 2006
melaila כתב/ה:
הפנתרה הורודה כתב/ה:

היי,פנתרה???לא אמרת שנאסר עלייך במפורש להנות??? מה זה פה ההפקרות הזות??? אני ממליצה שבעל הסמכות(לא שיש לי מושג מי זה,אני סתם מתסיסה icon_twisted.gif )יעניש אותך תיכף ומיד!!!

אופסססס icon_redface.gif
melaila​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 12 ביוני 2006

Re: רגע רגע....

melaila​(לא בעסק) • 12 ביוני 2006
הפנתרה הורודה כתב/ה:
melaila כתב/ה:
הפנתרה הורודה כתב/ה:

אופסססס icon_redface.gif

חי חי חי(צחוק זדוני)
icon_moon.gif beatstang.gif icon_spank.gif