בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המונדיאל והעבד המכור לכדורגל

Madame T​(שולטת)
לפני 18 שנים • 11 ביוני 2006
Madame T​(שולטת) • 11 ביוני 2006
tebayes כתב/ה:
זה לא SSC!!!!!

השתגעתן
אני לובש חצאיות שכמותי שלא רואה בכלל כדורגל מרגיש את התסיסה בדם שלי שאני שומע שיש משחק של מונדיאל
פעם בארבע שנים כדורגל נהיה אלוהים של כולם
אין מה לעשות
לומר לעבד לוותר על זה רק בשביל לבחון אותו או בשביל הנאה סדיסטית זה כבר יותר מדי בשבילי...

אבל אני אתן גם צו פיוס

תחשבו על זה
יהיו לו ארבע שנים שלמות לכפר על החודש האחד הזה icon_smile.gif

מה אומר לכם, חברים, כשפתחתי את השרשור הזה בערב הפתיחה של המונדיאל פתחתי אותו ספק ברצינות, ספק בהומור. האמת לא ציפיתי לתגובות כאלה נרגשות ומגוונות. בכל אופן שמחה שרובכם הגדול בכל זאת שמר על רוח ספורטיבית אף על פי כן ולמרות הכל לנוכח האירוע ההסטורי המרגש והמסעיר... ולכל המכורים למיניהם כולל העבדים כמובן, מאחלת רוב הנאה מכל המשחקים אפילו בין איראן וערב הסעודית icon_smile.gif
The Shield​(שולט)
לפני 18 שנים • 12 ביוני 2006

חוליגנים

The Shield​(שולט) • 12 ביוני 2006
מדאם T כדור רגל יכול לעורר את היצרים האפלים והחוליגנים ביותר אצל הגברים. לא ידעת לאן את נכנסת. במחשבה שנייה העם הגברי יכול לצאת למלחמת עולם על כל שטות.
Madame T​(שולטת)
לפני 18 שנים • 12 ביוני 2006

Re: חוליגנים

Madame T​(שולטת) • 12 ביוני 2006
דני D כתב/ה:
מדאם T כדור רגל יכול לעורר את היצרים האפלים והחוליגנים ביותר אצל הגברים. לא ידעת לאן את נכנסת. במחשבה שנייה העם הגברי יכול לצאת למלחמת עולם על כל שטות*.

*כמה שאתה צודק, דני. בגלל זה היה עדיף שאת העולם ינהלו........הנשים........ queen.gif
zev12
לפני 18 שנים • 13 ביוני 2006
zev12 • 13 ביוני 2006
את המשחק הייתי מעדיף שהמלכה תבצע באשכיי כשלשוני בישבנה והיא צופה כך במונדיאל
חברה מה קןרה לכם מלכה זה הכל יותר חשובה ממונדיאל ואוליפיאדה ביחד icon_wink.gif
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 13 ביוני 2006
zev12

האם אתה מוכן לעשות הכל למען מלכתך אפילו עד כדי ביטול זהותך הגברית?!
אין שום הבדל בין סשן מונדיאל לבין סירוס כימי! האם אתה מוכן לעבור סירוס בסשן? icon_eek.gif
zev12
zev12 • 13 ביוני 2006
פסיכולוג נסחפתה מלכה זה הכל ומונדיאל לא שווה לסירוס כימי סליחה icon_evil.gif
zev12
zev12 • 13 ביוני 2006
זהו בדיוק המהות של העבד ביטול העצמי אל מול רצונותיה של המלכה, אכן כן פסיכולוג!! icon_cool.gif
Blondie the good​(מתחלף)

תלוי למי...

Blondie the good​(מתחלף) • 13 ביוני 2006
zev12 כתב/ה:
פסיכולוג נסחפת מלכה זה הכל ומונדיאל לא שווה לסירוס כימי סליחה icon_evil.gif

יש גברים מאד גבריים שבלי קשר לבדסמ ספורט לא מעניין אותם ואכן המלכה חשובה להם יותר מכל אירוע ספורטיבי.
לכן סירוס כימי זו באמת השוואה שלא תמיד מתאימה לכולם.

אם אני הייתי במערכת יחסים בדסמית טוטאלית (בלי קשר למונדיאל לא הייתי מחזיק במערכת יחסים בדסמית אבל לא משנה..)
הייתי אומר למלכה במחילה מן הכבוד הראוי המגיע לה, שבזמן המונדיאל אני מכריז על רפובליקה
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 13 ביוני 2006
אבל בדיוק בשביל זה המציאו את המונח "גבולות"... יש גבול שהוא בלתי הגיוני בעליל.
כשאנו מדברים על המונדיאל אנו רואים לנגד עינינו את מבחן האדם הסביר. האדם הסביר ימכור את הטחול שלו בשביל לא להפסיד את המונדיאל. בנוסף לכך, מתנוסס כאן בפירוש הדגל השחור (מבחן הדגל השחור- כבוד השופט לנדוי. פס"ד כפר קנא)