לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצעה לסדר היום

aka BODYGUARD
לפני 18 שנים • 12 ביוני 2006

Re: הצעה לסדר היום

aka BODYGUARD • 12 ביוני 2006
huan כתב/ה:
רבות דובר פה על הנושא של הסאביות הנפגעות אך לא הועלו הצעות בנוגע לדרכי היתמודדות אמיתיים
לכן אני גאה להיות הראשון (ומקווה שלא האחרון) שמעלה הצעה כזאת

אני מציע להקים מערך תמיכה וליווי לסאביות מתחילות אשר יהיה מורכב מחברי הקהילה
כל סאבית שנכנסת לכלוב תקבל הודעה מחברי אותו גוף אשר תהייה מורכב ממדריך של איך להתחיל ,הצעה לליווי ועזרה ראשונית והפנייה לפורום סגור לסאביות שבו הם יוכלו לקבל תמיכה נוספת והיתעדכן בממי צריך להיזהר.
הדבר אולי ימנע מסאביות מתחילות לעשות טעויות קריטיות ויפחית את הסיכוי שלהם להיפגע.
כדי למנוע מאנשים לנצל את המצב בדיוק כמו בקו החם יהיה כלל שלדומים אשר יבחרו לקחת יד בפעילות האזת יאסר על ניהול קשר רומנטי או בסדמי עם סאבית אותה הם ילוו.

אני אשמח עם תגיבו פה בפורום אשמח גם לקבל הודעות בפרטי מאנשים המוכנים לקחת חלק בפרוייקט ואנשים שיש להם הצעות איך להפוך אותו מרעיון למשהו ממשי בשטח כדי שאולי נוכל להתחיל לארגן דברים.

קראתי את השירשור הזה כמה פעמים
וחיכיתי לשמוע תגובות.
ככשמעתי על התארגנות כזו או אחרת הרמתי גבה,
לא כי אני אנטי-התארגנותי, כדוגמת הערה שנתנה
לאחד ממגיבי השירשור, אלא כי רואה את הדברים
מתוך העינים הבוגרות והמבוגרות שלי בתחום.
ציינתי בעבר ואציין גם כעת:
בכדי שתנועה כזו תצא לדרך יש חובת הסכמה,
קונצנזוס של קהילה, הבנה שיש צורך בנורמליזציה..
האם בבבדס"מ יש משהו שניתן לקרוא לו "נורמלי"?
לטעמי לא מאחר ואין ספר הדרכה לבדס"מ
וכל אחד כותב את סיפרו הוא, מתוך הכרה ברורה
בגבולות הצד השני שלו בבדס"מ.
מה שטוב ויפה ונראה קליל לאחד ייראה אקסטרימי לאחר,
לכן הסכמה גורפת לא תהיה.
עד כאן בנושא החלק שכולם מסכימים עליו וקשור ב-SSC.
מה קורה כשיש מצבים מתוארים של אדם שלא מעט אנשים
טוענים שאינו תקין (בלשון המעטה)?
אם פורום נזעק על הרגליים וצועק חמס ובאותה נשימה
חלק אחר טוען שמדובר ב"גליץ'" של אותו שולט?
שוב אי הסכמה.
העלתי את השאלות מול אדם שאני מכבד ומעריך
ושאלתי:
-מי יהיה באותו גוף מדריך/הנהגתי?
-מי יקבע מי יהיה באותו גוף?
-מה ינחה את אותו גוף?
-מה יהיו מטרות אותו גוף?
תשובות ברורות לא קיבלתי.
בתוך מצב מיוחד בו בבדס"מ שולט מהווה את הגוף
המחליט וקובע איך יתכן שהוא יונהג על ידי מישהו מלמעלה?
האם בבדס"מ ניתן בכלל ליצור דמוקרטיה?
לכן יקיריי, מבחינתי אין מצב שבו זה יעבוד,
והאמינו לי שאני מאחל בהצלחה למאמינים שכן.
שוב, זה לא קשור לאנטי התארגנות, בעצמי נמצא במעגל
חברים שהתארגן כקבוצת חברים שנמצאת זה עבור זה.

הגוף החונך ילמד שפחות טריות מהו סשן?
זה כולל ידע מעשי?....

מאחל לכל העוסקים בנושא בהצלחה.
צ'יטה​(שולט)

עינבר

צ'יטה​(שולט) • 12 ביוני 2006
אני רוצה לזכור דפוסים אחרים, של אדונים ראויים, שלא ניצלו את המקום הזה. זו בחירתי. אני רוצה לדעת, שיש הרבה ראויים, שלא יעשו כן, ויעזרו ממקרים כאלה להישנות. ולאותם ראויים, יש חוש ריח יותר מפותח, מעצם נסיונם, והתחככותם באותה קהילה, שלדעת זאולופון, לא קיימת.

את אדם בוגר עינבר, ואפילו חכם, ולא מעט. את ידעת ללמד את עצמך בעברך ?

תלות היא מילה קיצונית, מאד קיצונית, לתיאור אותו מעמד של חונך. אותה סאבית חדשה, יכולה לבחור כמה, למה רק אחד. ואת מתארת יחסים פסיאודו סימביוטיים שמה בחונכות הזו. למה ? הוא רק נותן לה עצות פה ושם, הוא לא מחבר אותה לווריד הצוואר הראשי שלו.

לסמוך על עצמנו ? בטח שברור שכן, ואין לזה תחליף. אבל למה לא להעזר בעצות מועילות בנוסף. למה זה חייב לצלול לעומקים סימביוטיים ? גווני אפור, אישה יקרה.
צ'יטה​(שולט)

לבאדי ידידי

אין הנהגה
יש אנשים שפועלים.
רוצה לפעול, להיות מדריך / חונך. התקבלת. לא בגלל שיש גוף מאשר, לא בגלל שאני מחליט ויודע שתהיה מצויין בתפקיד הזה שאתה עושה כבר היום בחדרי חדרים, אלא פשוט מעצם העובדה שאתה רוצה. מעצם העובדה שאתה מנוסה בתחום.
וראה זה פלא, אפילו, בלי שום בחירות, ובלי שום הנהגה כלשהי, היית גם המדריך שלי, אי שם אחורה בזמן.
בוא שים כתף, ותשתתף, ותתרום מניסיונך.
aka BODYGUARD

Re: לבאדי ידידי

aka BODYGUARD • 12 ביוני 2006
צ'יטה כתב/ה:
אין הנהגה
יש אנשים שפועלים.
רוצה לפעול, להיות מדריך / חונך. התקבלת. לא בגלל שיש גוף מאשר, לא בגלל שאני מחליט ויודע שתהיה מצויין בתפקיד הזה שאתה עושה כבר היום בחדרי חדרים, אלא פשוט מעצם העובדה שאתה רוצה. מעצם העובדה שאתה מנוסה בתחום.
וראה זה פלא, אפילו, בלי שום בחירות, ובלי שום הנהגה כלשהי, היית גם המדריך שלי, אי שם אחורה בזמן.
בוא שים כתף, ותשתתף, ותתרום מניסיונך.

איני רואה בזה חוסר תשומת לב, נהפוך הוא...
במקום הזה דלתי פתוחה לכל אדם, שולט ונשלטת,
אבל... והנה האבל הגדול-

לא כי זה גוף כזה או אחר, אלא כי אותו אדם, במקרה זה אתה לדוגמה,
פנה והגיע. אף אחד לא הכריח, לא העמיד בפניך עובדות.
במקום הזה זה נקי ונכון, מתוך הבחירה האינדיבידואלית שלך,
לא כי יש הסכמה זו או אחרת על כישוריי הבדס"מיים. וזה,
בדיוק זה עושה את ההבדל.
הדבר משול לשפע אוניברסיטאות ואתה בוחר לאיזו להרשם,
וחלילה לי מלהתנשא ולומר שאני הכתובת ללימוד משהו.
נהפוך הוא. אני טוען תמיד- צא ולמד... ומתוך כלל הידע בחר את דרכך.
כל זמן שזה בחדרי חדרים ומתוך הפניה האישית של כל אחד ובחירתו-
הכל מעולה. כשזה גוף זה מהווה בעייה כי אין קונצנזוס למותר ואסור,
נכון ושגוי.
כשולט לעולם לא אקבל גוף מעלי, ולא מתוך מקום של התנשאות
אלא מהמקום בו אני מנהל את חיי ולא אחר.

מדגיש שאין בדבריי השלכה על אף אדם, מעשיו ודרכו.
זה אני.
פייה{O}
פייה{O} • 12 ביוני 2006
גם אני מסכימה הפעם עם זאלופון, ואפילו עם רפאל.

הדבר היחיד שאולי הייתי עושה עבור סאביות חדשות שנרשמות באתר, ובאותה מידה בדיוק גם עבור דומים, דומיות, סאבים וכל צורת חיים אחרת שנרשמת לאתר, זה לשלוח לינק למקום שכתובים בו מספר טיפים למשחק בטוח יותר כגון הסבר על מילת בטחון ולמה מומלץ לדבר על גבולות לפני שמתחילים סשן.

מעבר לכך, כולנו כאן אנשים בוגרים, טובים / רעים / חכמים / טיפשים כמו בכל מקום.
מי שמחפש לפגוע במישהי יוכל לעשות זאת כאן כמו בכל מקום, ומי שלא משתמשת בשכל ישר תפגע כאן כמו בכל מקום.
מי שצריכה שיגידו לה שזה לא רעיון גאוני בד"כ לחכות לאדם זר לגמרי על 4 עם עיניים עצומות, או מי שצריכה שיגידו לה שזה לא SSC להנטש קשורה ערומה על חוף ים - לא תעזור לה שום חונכות.

קצת חבל שכך, אבל אין תחליף לשכל ישר.
ללא שם

כשברכתי על הרעיון חשבתי על משהו צנוע בהיקפו

ללא שם • 12 ביוני 2006
כשברכתי על הרעיון חשבתי וכתבתי על מסר "ברוכה הבאה" לכל נרשמת חדשה עם כמה קישורים לשרשורים חשובים באלפוני ולקישור באלפוני עם רשימת מתנדבים שמוכנים ליעץ ולספר לנרשמת על הניסיון שלהם בבדסם.
הבחורה החדשה יכולה לעיין בהודעות של המתנדבים ולבחור מביניהם אם יש מישהו שהיא רוצה להיות איתו בקשר.

לא הבנתי מה הכוונה ב"חונכות"?

אני בעצמי לא משתפת בכל מה שנעשה אצלי בין הסדינים אפילו את החברים שלי ולא מקבלת תכתיבים מאף אחד ואני סקפטית אם מישהי תסכים ל"חונכות".

לעומת זאת אני לא רואה רע בהצעה הלבבית לנרשמות החדשות שהצעתי.
ראיתי שיש מתנדבים ומתנדבות לרשימת היועצים והיועצות לנשלטות החדשות בקישור שיכולים ליצור באלפוני.

בקשר לרעיון שנכתב פה להדריך גם את הדומים או הנשלטים החדשים נראה לי שבשלב הראשון הוא יתקל ביותר קשיים אבל עקרונית הוא יכול להתבצע באותו אופן.

ברכת "ברוך הבא" עם קישורים לאלפוני ולקישור עם רשימת מתנדבים שמוכנים ליעץ לגברים הנרשמים החדשים.
צ'יטה​(שולט)
הרעיון העומד מאחרי העניין, הוא הנגישות של אותה רשימה לחדשים בכלל. סאבים / סאביות / דומים / דומיות / מתחלפים כמובן / וכל הלא מזוהים לסוגיהם השונים.

יש בנגישות הזו טעם רב.

ואיך בכך כדי למנוע, ממתאבדים שיעים להתאבד. אבל אני מצטער, אני לא לוקח עליהם אחריות. אבל לפחות לעשות איזה מינימום נדרש ומתבקש.

וכל התגובות הנחרצות האלה נגד, מקוממות אותי מעט. אני לא מבין מה יש לכם נגד העניין ? אתם לא רוצים להיות מתנדבים, אל תהיו.
אתם לא רוצים לשלוח מכתב ברוך הבא כזה, כי תועלתו לא מוחלטת ? זו סיבה ? מספיק לי שיהיה מקרה אחד שזה יעזור, דייני. כל המציל נפש אחת, כאילו הציל עולם מלא.

אז מה יש לכם לשלול את זה אני לא מבין ? בחיי לא מבין.
זה יעשה רע למישהו ?
למה לרפות את הידיים של אלו שכן רוצים לעשות ? מאיזה מקום זה מגיע ?

הייתי בטקס סיום תיכון של בני בכורי. בטקס נאם ראש עיריית תל אביב. והוא אמר משהו יפה לדעתי, למרות שמאד בוטה, שאני רוצה להביא לכאן.
יצרנו מדינה, ומערכת חינוך, וצבא, הכל לפי מיטב יכולתנו. לא מוצא חן בעיניכם משהו ממה שיצרנו ? אתם מוזמנים לבקר אותו. אבל שתדעו לכם, שעשינו את הכי טוב שידענו. באמת שכך, השתדלנו מאד, הכי שידענו. אבל עכשיו, לכו אתם, ובמקום לבקר את מה שעשינו, תראו לנו שאפשר לעשות יותר טוב. לכל אלה שאוהבים לשבת על המרפסת, ולבקר בלי לעשות שום דבר. תעשו לי טובה תפשילו שרוולים, ותעשו, או שתישתקו, כי אני לא רוצה לשמוע אתכם בכלל.

יפה אמר.
Yosefus​(שולט)
Yosefus​(שולט) • 12 ביוני 2006
צ'יטה כתב/ה:

רפאל: תשמע, אני מתרשם ממך כאיש מאד חכם ומתנסח ברהיטות. ואיזה שירשור קודם שנתקלתי בתגובה שלך, גרם לי ללכת לקרוא קצת בבלוג שלך, וללמוד מעט עליך.

מיוחדת: אני לא מכיר אותך באמת, מעבר לריפרוף בבלוג, ותגובות שלך פה ושם.

זאולופון: אתה אנטי התארגנותי בעליל, עוד משחר הכרותינו הווירטואלית בשירשורים פה.

ולכולם, תקשיבו רגע.

אני לא מבין למה הלכת לקרוא על רפאל וללמוד עליו ואצל מיוחדת רק רפרפת בבלוג ובתגובות פה ושם, שלא לדבר על זה שאצל זאלו אפילו את זה לא טרחת לעשות.
בשם "כולם" אני גם מקשיב אך גם מעלה תהיות!
יוספוס
(עיקרי המסר המרכזי: לא ניתן להקל ראש בחלוצת דינאמו חיריה !!!)
עינבר

חבר'ה חבר'ה רגע רגע

עינבר • 12 ביוני 2006
אני חושבת שחואן הביע כוונה טובה, רעיון בוסר לעזור לסאביות, מול הכאב שבפגיעות.
באופן אישי אני מתנגדת נחרצות לרעיון החונכות.

אני רוצה להדגיש, שעד להודעה חדשה אין קשר כרגע בין החונכות לבין ההתארגנות שהתחילה.
כל אחד שכותב כאן , כותב על דעת עצמו ולא בשם שום התארגנות זאת או אחרת!

וכן, צ'יטה תמיד יכולתי ותמיד אוכל ללמד את עצמי.

ויוספוס, מי שלא בוחר להתחנף לחלוצה שלנו, מעיד משהו על עצמו.

בברכת הכח דינמו עולה
עינבר
צ'יטה​(שולט)
יוספוס: זה בסדר גמור לדעת ראש העיר, להקשיב ולהעלות תהיות. ואפילו גם לדעתי. אבל באופן בונה, ולא מסרס.
לא ככה ?