שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

המלצות בנוגע לברנדינג

llulu​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 12 ביוני 2006

המלצות בנוגע לברנדינג

llulu​(נשלטת) • 12 ביוני 2006
רצוי שמקום ההטבעה יהיה מישורי ובעל רקמה שומנית יתכן ומיקום מעוקל יגרום לעוות בסמל
או שרק חלק ממנו "יתפס" יש לקחת בחשבון שיש פער רב בין מה שיראה מיד לאחר הצריבה למה שיראה בתום חודש החלמה. אני הייתי ממליץ לא לצרוב סמל עם רווחים קטנים אלא עדיף אות מלאה או סמל עם קוים ישרים.
בתהליך ההחלמה כל הרוחים הקטנים מתמלאים בתאים מחודשים. אני חושב שאזורים שעירים לא מתאימים שכן גם הפצע ההחלמה והצלקת בעתיד יגבילו הסרת שיער או שיגבר הסיכוי לבעיה הגינית בגלל שורשי שיער . כמוכן נראה לי שהאזור רגיש יותר ומרובה בקצות עצבים. במקרה של סיבוך והתערבות כרורגית לא תוכל השפחה לומר "ישבתי על משהו חם" ויתכן שהביטוח הרפואי לא יאושר שלא לדבר על הפניות ושאלות על רקע פגיעה עצמית אלימות במשפחה וכד'.

חשוב לי לציין כי הצריבה אינה עוד סשן כואב . היא ממש טראומה רצינית לגוף. מדובר בהחלמה של חודש . חודש ללא סשנים חודש של החלפת תחבושות ומריחת משחה- השפחה בגימלים חלשה לעיתים עם חום לא יכולה ככ לזוז עם כאבים לא מהסוג הרצוי . רצוי להוציא חופשת מחלה מרופא.. כל מאמץ יחמיר את הדלקת יכול לגרום לקרעים וסיבוכים מיותרים. הטיפול האידאלי בפדים מיוחדים יקרים שנקראים פולימם POLYMEM
רצוי לקבל הנחיה איך להשתמש בהם מאחות הם סופגים את נוזלי הדלקת . לעיתים בשלבים מוקדמים יש לטפל בסילברול משחה אנטיביוטית כשיש מוגלה .
בתום 3 שבועות עד חודש הפצע יבש לחלוטין ה"בור" שנוצר מהצריבה חודש בתאים
לכן מומלץ לא לפגוע במקום במשך תקופה עד שתעלם הרגישות לחלוטין.

בהצלחה ותהנו
פסיכו לוג​(שולט)
לפני 17 שנים • 13 ביוני 2006
פסיכו לוג​(שולט) • 13 ביוני 2006
וואו כתבת הרבה. אבל אם הבנתי נכון את ההסבר אני יכול לסכם את מה שניסית לומר בפשטות:

"איך לעשות ברנדינג:"

DON'T icon_eek.gif
llulu​(נשלטת)

תזכורת קטנטנה

llulu​(נשלטת) • 13 ביוני 2006
האתר עוסק בבדסמ ולא בגידול חסה בשטחים.
הפוסט פורסם כי פנו אלי בענין ומצאתי לנכון לחלוק מהנסיון האישי שקרה לא מזמן
הוא מיועד למי שדי סגור על זה וכבר קרא כל אות לגבי איך ומה לא לעשות כך שהטקסט הוא רק תוספת. לא אמליץ לעשות זאת כל קשר וזוג יעשה מה שבראש שלו פירסינג קעקוע ניקוב חיתוך ריתוך או הזרקת בוטוקס בצורת מגן דביק. עם הפרטנרית הנכונה המתאימה זו יכולה להיות חוית בדסמ עצומה ובלתי נשכחת וניתן לקרא טקסטים של סוויט על כך בפורום באנגלית.

הוא
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

למי שמתענינים בנושא

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 13 ביוני 2006
מומלץ לפנות ל"תנ"ך" של פעילויות שכאלו, הלא הוא ה-BMEzine.

זהו אתר שאיננו בהכרח בדסמי, אלא עוסק בתחום של שינוי/עיצוב הגוף - Body Modification.

זהו שם מאחד למגוון של פעילויות החל מפירסינג, עבור דרך ברנדינג וצילוק ועד שינויים ניתוחיים בגוף כגון פיצול הלשון או הפין וסירוס.

האתר נמצא בכתובת http://www.bmezine.com

ניתן למצוא בו מידע על פי פעילויות (חפשו באנציקלופדיה ובחלק של הסיכונים).

בהצלחה!