צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אתה ישנים?

venus in our blood​(שולטת)
לפני 18 שנים • 13 ביוני 2006
venus in our blood​(שולטת) • 13 ביוני 2006

''תתעוררו... זה כבר באוויר...
icon_lol.gif ''

יופי,

באמת הגיע הזמן...

יותר ויותר אנשים מתחילים לגלות שמץ של מודעות כלפי עצמם ...

בוקר טוב, ישראל !
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
The Shield​(שולט)

שרלטן

The Shield​(שולט) • 13 ביוני 2006
מורטישיה. בוקר טוב התעוררתי. הפסיכולוג שכתב את הכתבה שרלטן אין טיפול שיכול לגרום לאנשים לצאת מבדסמ ומי בכלל רוצה לצאת מיזה. אני מציע לתתלפסיכולוג הזה נגד טימטום זריקות הן יעילות כמו הטיפול שלו.
ציטוט: יש גישות טיפוליות שונות, בהתאם לאבחנה, לעוצמת הדחפים ולרמת המוטיבציה לשינוי מצד המטופל. הטיפול ההתנהגותי מאפשר לאדם ללמוד להשתחרר מדרכו המיוחדת לחוות גירוי מיני ואורגזמה. באמצעות גישה טיפולית זו יש הישגים בשינוי לטווח הקצר. לעומת זאת, הטיפול הפסיכודינמי ארוך ומעמיק, ובמהלכו מבררים את מקורות הסימפטומים.

ארוך ומעמיק. במילים אחרות שלמו לי הרבה כסף להרבה זמן. למרות שאני לא יודע על מה אני מדבר.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 13 ביוני 2006
דני, על מה ההתקפה?
האם אתה לא מאמין גם באקמול לשיכוך כאב ראש?
אל תתקוף אותו לפני שחיפשת קצת רקע מדעי. אפילו את "הדברים הסהרוריים" של פרויד אי אפשר לתקוף לפני שקראת מספר כתבים שלו, כי רוב התוקפים בכלל לא מבינים על מה הוא מדבר.
וכן, אפשר לטפל בזה. מישהו כאן בכלוב אפילו סיפר לי בהודעה פרטית על טיפול שהוא קיבל, ועזר לו להתמודד עם ה-stress שנוצר במקרה הזה.
The Shield​(שולט)
The Shield​(שולט) • 13 ביוני 2006
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
דני, על מה ההתקפה?
האם אתה לא מאמין גם באקמול לשיכוך כאב ראש?
אל תתקוף אותו לפני שחיפשת קצת רקע מדעי. אפילו את "הדברים הסהרוריים" של פרויד אי אפשר לתקוף לפני שקראת מספר כתבים שלו, כי רוב התוקפים בכלל לא מבינים על מה הוא מדבר.
וכן, אפשר לטפל בזה. מישהו כאן בכלוב אפילו סיפר לי בהודעה פרטית על טיפול שהוא קיבל, ועזר לו להתמודד עם ה-stress שנוצר במקרה הזה.

אני לא משתגע על אנשים שמדברים על בדסמ במונחים טיפוליים. מניסיון שלי ושל חברים טיפול פסיכולוגי לא כל כך יעיל. רוב חברי שהלכו לפסיכולוגים לא פתרו את הבעיות שלהם. אתה צודק לא קראתי את הכתבים של פרויד. מאותה סיבה שאני לא קופץ מקומה רביעית כדי לדעת איך מתאבדים.
אני מחכה לכתבה שתתאר את הבדסמ כמו שמודי בר-און מתאר את המונדיאל. עם הומור התרגשות וכיף.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 13 ביוני 2006
למה להתעורר? בסך הכל עוד כתבה סטראוטיפית להפליא...
כן, ברור שדחפים מזוכיסטיים הם שחזור של התעללות בילדות, שכנוע עצמי של האדם כי הוא ראוי לעונש בשל נטיותיו הסדיסטיות או חשש מפני פרידה מדמות משמעותית. יופי, דוקטור, אתה נורא חכם.

מצטרף לדני D - הלוואי שהיה לנו איזה מודי בראון. רגע... מה עם מודי, באמת? יש מצב, אולי? אם כבר דובר לקהילה, אני רוצה אותו icon_cool.gif
Morticia
Morticia • 13 ביוני 2006
הוי נו לא הבנתם אותי נכון.
סתם חיפשתי דרך מקורית (וכנראה לא מאוד מוצלחת) להעלות את השרשור.
אני פשוט רגילה שעל כל כתבה כזו יש מייד לינק והופתעתי לגלות שאני הראשונה להפנות לכיוון.

מעבר לזה, אני מסכימה, לא אוהבת פסיכולוגים ופסיכיאטריים שמדברים עלינו כעל "תופעה בעלת פיתרון". מזכיר לי את הימים בהם הומוסקסואליות נחשבה למחלה...
פסיכו לוג​(שולט)
לפני 18 שנים • 14 ביוני 2006
פסיכו לוג​(שולט) • 14 ביוני 2006
Morticia כתב/ה:
אני פשוט רגילה שעל כל כתבה כזו יש מייד לינק והופתעתי לגלות שאני הראשונה להפנות לכיוון.

מעבר לזה, אני מסכימה, לא אוהבת פסיכולוגים ופסיכיאטריים שמדברים עלינו כעל "תופעה בעלת פיתרון". מזכיר לי את הימים בהם הומוסקסואליות נחשבה למחלה...

א. זו לא אשמתך מורטישיה. אנחנ פשוט רציניים מידי מכדי להתבדח איתנו.
ב. לא אוהבת פסיכולוגים? icon_cry.gif
ג. ההומוסקסואליות עדיין נחשבת כסטיה מבחינה נפשית. וכל אלו שכועסים על אלי ישי (זה הוא אמר את זה? אם איני טועה) שאמר שזו מחלה, כנראה שלא טרחו קודם לחשוב על מה שהוא אמר. אם מחלה מוגדרת כבעיה פיזיולוגית, נראה שהעדות המדעית הולכת עם אדון ישי, ולא עם התוקפים אותו.
קצת לפתוח ראש חבר'ה, לא חייבים להתנגד אוטומתית עם ראש סתום לכל אמירה של מישהו רק כי השם שלו לא מוצא חן בעיננו. או כי לא נעים לחשוב על עצמנו במושגים של "מחלה". למרות שהייתי מעדיף מונח אחר, צריך לזכור ש"מחלה" זו מילה מקבילה ל"פתולוגיה". והנושא שלנו אכן מתואר ככזה. אז נגד מה יוצאים חוצץ? נגד התרגום העברי כאשר כולם מסכימים עם כך כל עוד אומרים את זה רק באנגלית? icon_lol.gif
זאלופון​(שולט)
לפני 18 שנים • 14 ביוני 2006
זאלופון​(שולט) • 14 ביוני 2006
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
Morticia כתב/ה:

א. זו לא אשמתך מורטישיה. אנחנ פשוט רציניים מידי מכדי להתבדח איתנו.
ב. לא אוהבת פסיכולוגים? icon_cry.gif
ג. ההומוסקסואליות עדיין נחשבת כסטיה מבחינה נפשית. וכל אלו שכועסים על אלי ישי (זה הוא אמר את זה? אם איני טועה) שאמר שזו מחלה, כנראה שלא טרחו קודם לחשוב על מה שהוא אמר. אם מחלה מוגדרת כבעיה פיזיולוגית, נראה שהעדות המדעית הולכת עם אדון ישי, ולא עם התוקפים אותו.
קצת לפתוח ראש חבר'ה, לא חייבים להתנגד אוטומתית עם ראש סתום לכל אמירה של מישהו רק כי השם שלו לא מוצא חן בעיננו. או כי לא נעים לחשוב על עצמנו במושגים של "מחלה". למרות שהייתי מעדיף מונח אחר, צריך לזכור ש"מחלה" זו מילה מקבילה ל"פתולוגיה". והנושא שלנו אכן מתואר ככזה. אז נגד מה יוצאים חוצץ? נגד התרגום העברי כאשר כולם מסכימים עם כך כל עוד אומרים את זה רק באנגלית? icon_lol.gif

א. מורטישה, אני חושב שאנשים דווקא הבינו שלכך התכוונת. הסירי חשש מלבך.
ב. פסיכולוגיה זו מחלה icon_razz.gif
ג. הומוסקסואליות לא נחשבת כסטיה מבחינה נפשית אלא כסטיה מבחינה נורמטיבית, בהנחה שהנורמה היא הטרוסקסואליות. גם אם היא נובעת מגורמים פיזיולוגיים (וככל הידוע לי אין עדיין ממצאים חותכים בעניין), זה לא הופך אותה ל"בעיה" פיזיולוגית וכמובן שלא מזכה אותה בתואר השלילי "מחלה", המרמז על משהו לא בריא שיש להפטר ממנו. הנושא שלנו גם אינו מתואר כפתולוגיה, אלא אם הוא גורם לפגיעה באדם או באחרים וזה איננו מה שרובנו עושים.
ד. אני מקווה שאתה מקפיד לצפות באדיקות במשחקים בחינם על חשבון צ'ארלטון icon_smile.gif
פסיכו לוג​(שולט)
לפני 18 שנים • 15 ביוני 2006
פסיכו לוג​(שולט) • 15 ביוני 2006
צופה צופה icon_smile.gif
אני חושב שגם חברי כת השטן או אוהדי סכנין הם סוטים מבחינה נורמטיבית, אך הם לא מופיעים בקורסי או ספרי פסיכופתולוגיה למיניהם... הומוסקסואליות דוקא כן.
וכן, הדגשתי בהרבה הזדמנויות אחרות שלדעתי רוב החברים כאן אינם עונים על ההגדרות של אבחנה סאדומזוכיסטית. כאן התכונתי לאבחנה המלאה. אך בכל מקרה, נסה להבין איך אחרים רואים אותנו. אתה מוזמן לקרוא את הסיפור שלי במגאזין, "מחירות לעבדות"- הדיאלוגים שם אמיתיים לגמרי.