סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה מהבטן

nephele​(אחרת)
לפני 18 שנים • 13 ביוני 2006

Re: שאלה מהבטן

nephele​(אחרת) • 13 ביוני 2006
מדלג על הצביעות כתב/ה:
אתם אומרים שסקס זה לא הענין פה.
שזיונים אפשר למצוא במקומות אחרים.
שפה נשים וגברים נכנסים בריצת אמוק עמוק אל נפשם.
וסקסהוא רק חלק מהסיפור...
אז למה זה שזורבכל כך הרבה פורנוגרפיה..???

סתירה.

ואל תספרו לי סיפורים, תענו לי מהבטן.

א. אהבתי את הוידוי של דיר באלאק (סחתיין).

ב. אנחנו נספר לך מה שבא לנו. כל עוד איננו משוייכים לך, זכותנו.

ג. לפי הבקשה של המדלג, רק הפיתומים יכולים לענות.

ד. מה דעתך על ב' ?

נפילי מספרת מה שבא לה.
galia​(לא בעסק)
galia​(לא בעסק) • 13 ביוני 2006
תשובה מהבטן: תעשה תצפית. קרא פוסטים, בלוגים, נסה לבדוק לאן הרוח נושבת. אם אתה חכם אתה תבין מי הנשים המובילות , לא במובן של מלכות, מי הדומים שהולך להם, מה כדאי או לא כדאי לומר.
עשה הפוך ממה שעשית עד עכשיו, יש כאן המון תרוצים למה מותר כדאי ואף רצוי לבגוד - נראה לי שזה יתאים לך ... אל תחשוף את כל הקלפים.
בהצלחה.
מדלג על הצביעות

תודה גליה...

מדלג על הצביעות • 13 ביוני 2006
galia כתב/ה:
תשובה מהבטן: תעשה תצפית. קרא פוסטים, בלוגים, נסה לבדוק לאן הרוח נושבת. אם אתה חכם אתה תבין מי הנשים המובילות , לא במובן של מלכות, מי הדומים שהולך להם, מה כדאי או לא כדאי לומר.
עשה הפוך ממה שעשית עד עכשיו, יש כאן המון תרוצים למה מותר כדאי ואף רצוי לבגוד - נראה לי שזה יתאים לך ... אל תחשוף את כל הקלפים.
בהצלחה.

לקחתי את דברייך. לבגוד.. זה להסתיר, אני לא מסתיר כלום מאף אחד.
לילה טובץ
melaila​(לא בעסק)

משעשע

melaila​(לא בעסק) • 13 ביוני 2006
משעשע איך הצלחת בזמן כל כך קצר לעצבן כמות די מכובדת של אנשים,הנה אפילו אני לא יכולתי להתאפק שלא להגיב,אז ככה,תשובה פשוטה:
אנשים פה מתעצבנים לא בגלל שאנחנו כאלה יפי נפש שלא מוכנים להודות במיניות האתר,ממש לא וזה מצחיק להניח שכך הדבר,העניין הוא אחר לחלוטין,הכלוב הוא אתר שמשמש בית וירטואלי לאנשים שהנטייה המינית שלהם לא בדיוק מקובלת בחברה ולא ממש מחובקת על ידי המיינסטרים,זהו אתר בי די אס אם,זה מה שאוהבים פה,בזה עוסקים החברים באתר וההכרויות פה הן למטרות בי די אס אם(ואגב המון אנשים פה מחפשים קשר זוגי ורומנטי "רגיל" פשוט עם פרטנר/ית בעל נטיות מיניות דומות,תקרא לנו משוגעים אבל,מה לעשות שחפצה נפשנו בקשר זוגי +חיי מין מספקים ומהנים),הפרופיל שלך לא מצביע על שום נטייה בי די אס אמית נראת לעין,למען האמת אתה מצטייר כנשוי וינילי שפשוט מחפש סקס מהצד,אוקיי,זכותך,אבל,ופה בעצם שורש המחלוקת,למה פה??? זה ניראה כאילו אתה ונילי שהגיע לפה במחשבה שכאן זה יותר פשוט,שעם תוסיף לעצמך קצת קונטקסט של בי די אס אם ההצעות ינהרו,מהצד זה ניראה כמו זילזול ויהירות,שלא לדבר על סוג של רמאות או התחזות.
ואז אתה גם "מגדיל ראש" ופותח כל מיני שירשורים בעלי נימה של רטן ונסיונות להאשים את יושבי האתר בהתחסדות וצביעות,אז תבין זה לא שאנחנו לא אוהבים סקס,והרבא סקס,פשוט זה לא אתר ונילי,לא אתר של אנשים ונילים שרוצים סקס ונילי בכדי לתבלן בעוד קצת וניל את חיי הנישואים הוניליים שלהם,בישביל זה יש מספיק אתרי סקס רגילים(שמה לעשות הם לא מושקעים ואיכותיים כמו הכלוב ואין בהם אופציה לדיונים ציבוריים ותחושת קהילה,הכדור הזה נימצא במגרש הונילי)
אז אנשים מתעצבנים,ובצדק,זה לא שאנחנו לא רוצים לעשות סקס,רוצים ועוד איך! רק שבדרך שלנו,כמו שאנחנו אוהבים ועם מי שאנחנו רוצים,ומה לעשות שנשואים וניליים יהירים כמוך לא נמצאים בראש רשימת הרצויים אצל רוב הנשים פה???
לדעתי הכנה:עם כבר נכנסת למקום לא לך,אל תתפלא שאתה לא מקובל בזרועות פתוחות,רוצה להיות כאן למרות הכול? תתמודד בשקט.

*ולא,לצעוק "למה אני לא מקובל בסבר פנים יפות במקום שלא מיועד לאנשים כמוני?",זה לא ניקרא להתמודד.
nephele​(אחרת)
לפני 18 שנים • 14 ביוני 2006

Re: משעשע

nephele​(אחרת) • 14 ביוני 2006
melaila כתב/ה:
ומה לעשות שנשואים וניליים יהירים כמוך לא נמצאים בראש רשימת הרצויים אצל רוב הנשים פה???

בחיי מליילה - שלחת אותי לפרופיל שלו שוב...
לקח לי כמה שניות כדי להבין איך הגעת למסקנה שהוא נשוי...

הוא גם במערכת זוגית בנוסף לכל ?

נו שוין,

בהצלחה.

אותי מענין לדעת על איזו צביעות הוא מדלג ...

(מקוה שבת הזוג שלו מודעת לפעילות שלו באתר - מצד שני, מ'כפת לי? )

נפילי.
נוריתE
נוריתE • 14 ביוני 2006
"פורנוגרפיה היא עיניין של גיאוגרפיה"

אם אתה בוח ר להתייחס לתמונות שפה ולפעילות כאל פורנ'
אז בסדר.

בידסמ הוא לא רק סקס הוא גם סקס ואף אחד לא התיימר אחרת.
Whip​(שולט)

Re: שאלה מהבטן

Whip​(שולט) • 14 ביוני 2006
מדלג על הצביעות כתב/ה:
אתם אומרים שסקס זה לא הענין פה.
שזיונים אפשר למצוא במקומות אחרים.
שפה נשים וגברים נכנסים בריצת אמוק עמוק אל נפשם.
וסקסהוא רק חלק מהסיפור...
אז למה זה שזורבכל כך הרבה פורנוגרפיה..???

סתירה.

ואל תספרו לי סיפורים, תענו לי מהבטן.

אנחנו אומרים שסקס הוא לא ע י ק ר העניין פה. לא שאין סקס בכלל.
ונכון שהשליטה מעוררת אותנו מינית. אולי לא את כולם, אבל את רובנו.
וכן, אם אנחנו מתגרים - אנחנו גם לפעמים עושים סקס אח"כ, כמו שהונילי רואה סרט פורנו ועושה סקס בעקבות זה. אין קשר ישיר, וזה לא מחייב, אבל יש קשר סיבה-תוצאה.

אבל העובדה שאתה מתפלא על כך שמדברים פה עם סקס
זה כמו שתתפלא שבפורום "עוגות שוקולד" גם אוכלים אותם בסוף!
ממש מזעזע! זה אתר מתכונים, אז מה כל הסיפורים האלה עם הטעם של העוגות ועל מרקמם ועל איכות השוקולד? מה, אתם גם טועמים את העוגות?!?!?!

אז כן, אני גם טועם את הנשלטת שלי לפעמים,
לפני, תוך כדי, וגם אחרי הסקס.
והטעם שלה - יותר טעים משוקולד...
לבנה​(נשלטת)
לבנה​(נשלטת) • 14 ביוני 2006
הקשב היטב לmelaila . היא אמרה לך דברים חכמים.