צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המכרז הגדול מתחיל

The Shield​(שולט)
לפני 18 שנים • 14 ביוני 2006

Re: נראה לי שהדפיקות עלתה כיתה

The Shield​(שולט) • 14 ביוני 2006
קליבר כתב/ה:
בעברית , פשוטה ובסיסית : למה את חושבת שמישהוא נורמלי יעשה את זה ? עבדים רוצים קצת אינטימיות , קצת יחס ומה את תתני , ניצול ? זו כבר לא מערכת יחסים בדס"מית זו מערכת יחסים נצלנית , אני מקווה שזה שיזכה , יהיה עם נטיות רצחניות , בועיקר לפטיש עם חבלים סביב הצוואר .. וחזק .ינקה יסדר ויהדק , ינקה יסדר ויהדק עוד פעם .. כן ככה יפה icon_lol.gif

קליבר הרבה דברים שאנשים עושים כאן לא נחשבים לנורמאליים ונחשבים לניצול אפשר להסתכל על כל מערכת בדסמ כאל נצלנית ברגע שמדובר בהסכמה הדדית של אנשים בוגרים אין כאן ניצול אולייי זה ניצול הדדי. אבל לאחל למישהיא להרצח אפילו אם זה בצחוק לא מקובל. כאן הגזמתה.
קליבר​(שולט)

אכן , אני מגזימן ( אקסטרימיסט ) ידוע

קליבר​(שולט) • 14 ביוני 2006
מה לעשות , אבל אני מאמין שיש גבולות לכל דבר , אפילו שזה בהסכמה שפוי וכד' ( להלן שס"ק )
ומכאן הדרך לניצול קצרה ..
ראיתי כבר מלכה שבשם המלכות שלה , גיהצה ל"עבד" עשורת אלפי שקלים , וההוא פחד לדבר , מלכה לא ? אז אתה יכול שלהגיד שזה הקיק שלו , וואללה , ממש לא . וגם "אדונים " לא חסרים בכיוון הזה ( ברוך השם יש שיוויון ) .
zev12
zev12 • 14 ביוני 2006
אני חושב שניתן להגיע לכזאת רמה של הקרבה וזאת בתנאי שהמלכה נהנית מהנתינה של העבד
ויודעת לשמח אותו ולהבין את רצונו האמיתי לשרת , ולא לנצל את הענין הבדסמי כביכול ןסתם
לנצל אדם אחר ללא לב.
עם מלכה אמיתית שדם מלכותי זורם בעורקיה לדעתי ניתן להגיע למערת של שרות אןפטימי.
tch​(נשלט)

Re: אכן..

tch​(נשלט) • 14 ביוני 2006
זפי כתב/ה:
זיקית כתב/ה:
מועסק, ואין משרת נפלא ממנו icon_smile.gif

אין לי שמץ של מושג איך הוא כמשרת,אני שמחה שכך את מצהירה,מהיכרות איתו אני יכולה להצהיר שאין אדם נפלא ממנו.
אני בטוחה שלאדם כמוהו יש גבירה נפלאה,חכמה,ומדהימה,
במיוחד לאור העובדה ששמעתי זאת ממנו.
מפרגנת לך,תשמרי עליו,אין אדם רגיש ,טוב לב,ומיוחד יותר ממנו.

תודה גבירתי היקרה,ותודה לך זפי יקירתי.
לא לדאוג,היא שומרת עליי כעל רכוש יקר ערך... icon_razz.gif

לעניין הניצול כבר הנושא נטחן עד תום,הדעות חלוקות ולא ניתן להגיע להסכמה בנושא לדעתי.
The Shield​(שולט)
The Shield​(שולט) • 14 ביוני 2006
הגבירה שלי כתב/ה:
אני לגמרי עם קליבר.

שלי איזה קליבר 0.38 או 0.45?
Morticia
Morticia • 14 ביוני 2006
ואני לתומי חשבתי שהגבירה שלי פתוחה כמעט לכל... פה את שמה את הגבול?
ומי אתם שתכנסו לי לתחתונים ותזעקו ניצול?

קליבר, בחיי, אני קוראת את התגובה שלך ונדמה לי שלא טרחת לקרוא את המילים הקטנות בחוזה.
נדמה שאתה כנראה מרגיש שכבר הרבה זמן לא היתה איזו מהומה גדולה בכלוב, כבר הרבה זמן לא היה איזה ריב או ויכוח טוב.

מה זה מישהו נורמלי? נורמלי לפי איזה קנה מידה? תגיד, גבר שאוהב שדורכים לו על הביצים, מקעקעים לו את הזין ותולים לו משקולת הוא נורמלי? כן? לא? אולי? תחת איזו הגדרה? מיהם אותם נורמלים שמחליטים מי נורמלי ומי לא?
ובכלל, למה אתה קורא כאן? אתה מסית לרצח מורטישה? לא קצת עברת איזה גבול בעצמך?
תקרא שוב את מה שכתבתי וסמוך עלי שאני את הבחירות שלי עושה בקפידה.
מי אתם שתבואו ותקבעו לי שסוג כזה של שליטה הוא נעלה פחות מהסוג שלכם? ועל סמך מה?
ניצול שמניצול... אין פה כפייה, הכל בהסכמה וזכותי כגבירה לדרוש לי משרת.
מה אני אעשה אתו ומה טיב היחסים בינינו הוא מה זה שלי ושלו, לא של אף אחד אחר.
מאיפה בכלל באה ההשוואה ל"מלכות" שמוציאות עשרות אלפי שקלים? באיזו זכות אתה שופט אותי בכזו חומרה?

חוצמזה, אני קוראת תגובה נוסח הבאה:

משרת. כתב/ה:
מפרגן על תוכן ההודעה,יחד עם זאת את מחפשת לדעתי משהו שכמעט לא קיים במחוזותינו האפלים.
סופר סופר סופר עבד לסופר סופר סופר אשת עסקים,אשת קריירה,עבד אישי ומשרת אישי שידאג לכל ,ניקיון,קניות,הסעות,כביסה,וכו',כמה כבר יש כאלה?אז יש אחד כזה כפי שאני מבין (tch ) והוא כבר מועסק עיי גבירתו,ומי עוד?אחד שלא יבקש תמורה ויראה בשרות שהוא מעניק לך את התמורה והזכות?לדעתי בלתי אפשרי למצוא,אם תהיי מוכנה לתת סשנים ,בצורה קבועה,יש על מה לדבר.

ואני באמת תוהה: דבר בשם עצמך, מה אתה יודע על כמה יש ממה? מה זה בכלל אותה תמורה עליה אתה מדבר? מי פה מנצל את מי? את מי באמת אתה משרת בסיפור שלך? ומה זה סשן בצורה קבועה? יש ספר חוקי סשנים שאף אחד לא גילה לי עליו? האם סשן אתי נראה בדיוק כמו סשן אצל השכנה? מה? כולנו בשיטת הסרט הנע של "רד על ארבע, לקק, הצלף הצלף, קשור, שתוק, זיין בתחת, עוף לי מהעיניים" סטייל?
אתה רציני?
כאילו, אם המשרת שלי תופס אותי ביום רע, אני במחזור, עצבנית, עייפה... פיפס הכי קטן לא במקום והוא חוטף בעיטה... ואם המשרת שלי תופס אותי ביום פלספני ואני יושבת לו בתוך הראש ובזמן שהוא עובד קורעת לו את התודעה? מה זה התמורה הזו שאתה מדבר עליה? מה זה סשנים בצורה קבועה?
מאיפה באות כל ההנחות שכולכם וכולנו מחפשים ומחפשות את אותו הדבר? מי אתם שתשטיחו לי ככה את העומקים?

בוא נהיה רגע רציניים, אני מאוד קפדנית בסלקציה שלי ואני לא אתחבר למשרת אם אני לא אתחבר לבן אדם ואף אחד לא ישרת אותי אם הוא לא יתחבר לאישה שאני. מי אתם שתבואו ותבקרו את זה מבחוץ? באיזו זכות בכלל?
אני מדברת כאן על נתינה. נתינה רחוקה שנות אור מקבלה ומסתבר שגם כאלה המכנים עצמם משרתים (ומחפשים מלכות כוסיות, נו באמת... יה חתיכת נצלן בפני עצמך, מי אתה לדבר?) ותכלס, אין לך מושג מהי נתינה, אין לך מושג מה זה להעריץ אישה.
לא להעריץ גוף זר ל-45 דקות של מישהי שמספקת את הצרכים שלך, אשכרה להעריץ אישה ולרצות לתת לה מכל הלב.
אתם חושבים שמשרת הוא לא סוג של ידיד? אתם חושבים שבין משרת וגבירה אין קשר חברי אינטימי (גם אם לא רומנטי ומיני)? כמה בולשיט בטענה אחת?

ותהיו מופתעים, ידידיי ה"נורמליים" ורוצי התמורה, לא חסרים גברים שהחלום שלהם זה לשרת אישה דומיננטית אמיתית, לא מתוך מחשבה על עצמם אלא מתוך מחשבה על אותה אישה, ספציפית. מה גם שלא חסרים כאלה שהחלום שלהם זה שאישה תנצל אותם עד תום.
אני לא מחפשת לנצל אף אחד, אני רואה את הסיטואציה שלי ושל המשרת שלי כ- win win situation, מה לעשות שאין לי תפישת עולם של לוזרית?
תחשבו על זה קצת לפני המתקפות.

ולמפרגנים היקרים, לרבות דני ד ידידי הלוחם האמיץ, רב תודות, שיהיה לכולנו בהצלחה.

לשרת אישה ולעזור לה בעבודות ביתה כדי להקל על סדר יומה - חופשי שפוי
בוא נגיד שלא נדרשות עבודות עם פטישים ומקדחה - די בטוח
ורק בהסכמה.
אז מילא תעלבו בי, אבל ככה לעלוב בגברים שזה מה שהם בעצמם מחפשים?
איפה הכבוד שלכם?
קליבר​(שולט)

ולא נותר לי אלא ....

קליבר​(שולט) • 14 ביוני 2006
להביע את דעתי בשנית , האמת שאני לא כ"כ קורא כאן , זה לא הפורום בשבילי , אבל מישהוא הפנה את תשומת ליבי , ושאל לדעתי , מה אגיד לך , אכן הדפיקות עלתה כיתה , שזה יפה בפני עצמו .
בטח תעשי מישהוא מאושר ככה , וזה גם טוב .. ובטח גם את תהיי מאושרת , שזה הטוב ביותר , נכון ?
בעיני זה לא נראה שפוי , אבל , אני הרי לא מבין כלום , לשיטתך ....
הגבירה שלי​(שולטת)
הגבירה שלי​(שולטת) • 14 ביוני 2006
ועדיין אני רואה את זה כניצול.

מה קרה מורטישיה את לא מרשה לי?

הבנו שאת אשת עסקים שעסוקה כל כך .מבכירות המשק.
אני מקווה שאת העסקים שלך את עושה בצורה אחרת.
כן אני פתוחה כימעט לכל אבל לעולם כשאני לוקחת משהו אני מחזירה כיפליים.
לקיחה חד צדדית היא ניצול.

ולהיכנס לתחתונים שלך?
לא ניראה לי את לא הטעם שלי.

וקליבר מה באמת אנחנו מבינים.
BABY
BABY • 14 ביוני 2006
עזבו... כל אחד וכוס התה שלו...

מורטישה, כמיטב המסורת בדאנג'ן, הצ'ק החודשי הולך אלייך... כתמיד

יש לוחות מודעות בשביל הדברים האלה, לו לא חשבת שזה יעורר ויכוח הרי לא היית טורחת לפרסם פה.

ולראיה: מעל פרסום התגובה ומתחת לבאנר המתחלף כתוב בצורה שבלתי משתמעת לשתי פנים:

נא לא לפרסם מודעות היכרויות בפורום

אז שוב, הצ'ק החודשי הולך אלייך

ברכות לרגל הצלחתך

BABY