צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המכרז הגדול מתחיל

שלגי
לפני 18 שנים • 14 ביוני 2006

Re: המכרז הגדול מתחיל

שלגי • 14 ביוני 2006
האמפרי כתב/ה:
רחפנית-הדומית המרחפת כתב/ה:

ואני לא מבינה על מה ההתלהמות כאן.
קראתי את כל השרשור, החל מהודעתה של מורטישיה המצוטטת לעיל, ועד לכל הדיעות
המגוונות שכאן.
אז אולי מקום הודעה כזו בלוח מודעות או לא, זה כבר לכלובי להחליט ולא לכם.
דבר שני,
מורטישיה כתבה בבהירות את רצונה, פרטה אותו לפרוטות ללא משחקים ומאנריות
של מלכה, אז על מה התערומת מצידכם?
על זה שישנה שולטת שהחליטה לקרוא לילד בשמו, קרי, תיארה בדיוק מה היא מחפשת
ללא כחל וסרק, יתרה מיזו, היא בהחלט אמרה שהעבד המתאים יתוגמל בהתאם, ואני
מאמינה שהתגמול יקבע בין שניהם בפרטיות, אז על מה הקיטרוג?
לכל קיק של מישו אחד, יש מענה בצורת קיק של מישהו אחר.
כל אחד והמכסה שלו, ואם מורטישיה לא תמצא את מבוקשה, זו בעיה שלה ולא שלכם.
תסלחו לי,
אני רואה בתגובותיכם חוסר פירגון לאמיתות והכנות של מורטישיה.
גם אם דבריה לא נושאים חן בעיניכם,
גם אם פירוט רצונותיה והערכה העצמית שלה מעלה גיחוך על שפתיכם,
עדיין, היא לא גזלה ממכם כלום .

לא הגיע הזמן שנכבד רצונותיהם של אנשים מבלי להובילם ישר למשפט וגזירת פס"ד
באותה נשימה?

פירגון הוא לא דבר יקר, להיפך לאחרונה שמעתי שהוא בחינם.

כל אדם יעשה הישר בעיניו, כל עוד אין פגיעה בנפש ובגוף.
ולא ראיתי בהודעתה כוונות לפגיעות כגון אלו.
אגב, מישהו ציין פה מלכות שגילחו את עבדיהן בעשרות אלפי $ והעבדים שתקו מפחד המלכה-
על זה אומרת בולשיט!! אין אדם בעולם יעבור על זה בשתיקה, אלא אם כן זה אכן הקיק
שלו להיות מנוצל.
ותאמינו לי שלא חסרות פניות מסוג זה.
תכבדו את הפטישים של כולם באשר הם.
תכבדו את האנשים באשר הם.

ערב נפלא.

שאפו, רחפנית.

כן!
קליבר​(שולט)
קליבר​(שולט) • 14 ביוני 2006
וקליבר באמת, הדפיקות עלתה כיתה? תגיד, גבר נשוי שמזיין מהצד זה תואר אקדמי?
[/quote]

אז כהה , זה לא תואר אקדמאי , אבל זה בטח לא תואר של דומית נצלנית , האמת , אני מצר על "הגבירה שלי" שהיא אשה חכמה ונחמדה , צריכה להתפלש איתך "בעפר דארעא "
כתבו לי בפרטי שכאילו אני בא להגן על המין הגברי . נו טוף
ואללה לא , הם ככל הנראה יסתדרו הסתדרו ומסתדרים בלעדיי . אולם , כאשר אני עומד מול הוד כסילותך המתפרצת , איני יכול שלא להתפעם , ולהגיב .

אז נסכם , נשוי שמזיין מהצד ( אגב אני אישית משתדל לזיין מהאמצע , זה בסדר , נכון ? ) זה לא כבוד גדול , מצד שני דומית נצלנית , זה לא כבוד הרבה יותר גדול .
Aiko​(נשלטת){Jake}
Aiko​(נשלטת){Jake} • 14 ביוני 2006
מורטירשיה יקירתי, מה שמעניין אותי באמת הוא זה - מדוע, בעצם, את קוראת לכולנו לפרגן? האם אין בשרשור הזה מקום לשום דבר מלבד קריאות "בהצלחה" ו-"כל הכבוד", אפילו לא לדעות שליליות שנוסחו באופן ענייני ומכובד? ובואי נודה בזה - למעט יוזר אחד או שניים, כל המתנגדים התנסחו באופן מכובד ומכבד.
תראי, לנוהג (שכעת כבר נוסח ככלל) שלא לפרסם מודעות הכרות בפורום ישנה סיבה נוספת, שמתחשבת יותר במפרסם ההודעה מאשר בקוראים: מי שרוצה מודעת הכרות פרקטית, שתניב תוצאות ספציפיות, פשוט לא יקבל כאן את מבוקשו. כל פוסט שיפורסם פה, תהא מטרתו אשר תהא, יהווה בסיס לדיון ובמה לאנשים שרוצים להביע את דעתם. זוהי, אחרי הכול, מטרתם המרכזית של הפורומים.
The Shield​(שולט)
לפני 18 שנים • 15 ביוני 2006
The Shield​(שולט) • 15 ביוני 2006
ציטוט: מורטירשיה יקירתי, מה שמעניין אותי באמת הוא זה - מדוע, בעצם, את קוראת לכולנו לפרגן? האם אין בשרשור הזה מקום לשום דבר מלבד קריאות "בהצלחה" ו-"כל הכבוד", אפילו לא לדעות שליליות שנוסחו באופן ענייני ומכובד? ובואי נודה בזה - למעט יוזר אחד או שניים, כל המתנגדים התנסחו באופן מכובד ומכבד.

זו בדיוק הבעיה הדעות השליליות לא נוסחו באופן ענייני ומכובד כי אם באופן אישי פוגע ולא עינייני. וזה מה שקומם אותי. אנחנו נמצאים כאן כדי להנות ולא לריב. וזה אמור פורום של חברים ולא של ...
zev12
zev12 • 15 ביוני 2006
חברים!!

כל איש כטוב בעיניו יעשה אני אישית חושב שזאת זכות לשרת אישה מצליחה ודעתנית
וזכותו של כל עבד לבחור את סוג השירות "והניצול" שהוא אוהב. icon_wink.gif icon_redface.gif
Morticia
Morticia • 15 ביוני 2006
Aiko כתב/ה:
מורטירשיה יקירתי, מה שמעניין אותי באמת הוא זה - מדוע, בעצם, את קוראת לכולנו לפרגן? האם אין בשרשור הזה מקום לשום דבר מלבד קריאות "בהצלחה" ו-"כל הכבוד", אפילו לא לדעות שליליות שנוסחו באופן ענייני ומכובד? ובואי נודה בזה - למעט יוזר אחד או שניים, כל המתנגדים התנסחו באופן מכובד ומכבד.
תראי, לנוהג (שכעת כבר נוסח ככלל) שלא לפרסם מודעות הכרות בפורום ישנה סיבה נוספת, שמתחשבת יותר במפרסם ההודעה מאשר בקוראים: מי שרוצה מודעת הכרות פרקטית, שתניב תוצאות ספציפיות, פשוט לא יקבל כאן את מבוקשו. כל פוסט שיפורסם פה, תהא מטרתו אשר תהא, יהווה בסיס לדיון ובמה לאנשים שרוצים להביע את דעתם. זוהי, אחרי הכול, מטרתם המרכזית של הפורומים.

טוב, רגע לפני שאני עונה לך, אני חייבת...

וולפית, זו את?? מה שלומך??????????? icon_biggrin.gif

עכשיו, לענייננו. אני לא קוראת לכולם לפרגן וברור לי שאני לא יכולה לשלוט בדעות של כולם. מה שביקשתי זה לחשוב רגע על הדברים ולא למהר לעשות את מה שעשו. מעבר לכך, אולי היתה בי איזו משאלה שמי שלא מפרגן, יעבור הלאה לשרשור הבא.
אין לי בעיה עם זה שעולים דיונים. למשל עלה כאן דיון בעיני לגבי תמורה מהי, חבל שאת זה לא פיתחנו מספיק. אני גם לא רואה את השרשור הזה כל כך כמודעת היכרות כי כאן כולם מכירים אותי ואני פשוט הבהרתי מה אני מחפשת כרגע.

בכל אופן, באמת שאין לי בעיה שאנשים יחשבו שמה שאני עושה לא בסדר, אין לי בעיה שיבינו אותי לא נכון, ישאלו ויתנו לי להסביר אבל הנימה האישית המטופשת שחלק מהמגיבים לקחו כאן לא לעניין בעיני. ואותה רציתי למנוע...
אז תשאלי איך ידעתי שהיא תבוא ואז אולי תגידי שאותה חיפשתי. ובכן, לא. אני פשוט מסתובבת בקהילה הזו לא מתמול שלשום ויודעת שיש אנשים שרק מחכים להסתער עלי אז אמרתי "פרגנו".
אבל באמת שיש מקום לדיונים. רק בלי עלבונות אישיים חסרי שחר אם אפשר, ועוד מאנשים שאין להם מושג וחצי מושג לגבי מי אני.

מקווה שעניתי לך על השאלה ומאחלת לך יום נפלא
ולכולכם כמובן, גם לפחות נחמדים
icon_wink.gif
דוכיפת​(נשלט)

דוכיפת​(נשלט) • 15 ביוני 2006
SnowWhite כתב/ה:
האמפרי כתב/ה:
רחפנית-הדומית המרחפת כתב/ה:

ואני לא מבינה על מה ההתלהמות כאן.
קראתי את כל השרשור, החל מהודעתה של מורטישיה המצוטטת לעיל, ועד לכל הדיעות
המגוונות שכאן.
אז אולי מקום הודעה כזו בלוח מודעות או לא, זה כבר לכלובי להחליט ולא לכם.
דבר שני,
מורטישיה כתבה בבהירות את רצונה, פרטה אותו לפרוטות ללא משחקים ומאנריות
של מלכה, אז על מה התערומת מצידכם?
על זה שישנה שולטת שהחליטה לקרוא לילד בשמו, קרי, תיארה בדיוק מה היא מחפשת
ללא כחל וסרק, יתרה מיזו, היא בהחלט אמרה שהעבד המתאים יתוגמל בהתאם, ואני
מאמינה שהתגמול יקבע בין שניהם בפרטיות, אז על מה הקיטרוג?
לכל קיק של מישו אחד, יש מענה בצורת קיק של מישהו אחר.
כל אחד והמכסה שלו, ואם מורטישיה לא תמצא את מבוקשה, זו בעיה שלה ולא שלכם.
תסלחו לי,
אני רואה בתגובותיכם חוסר פירגון לאמיתות והכנות של מורטישיה.
גם אם דבריה לא נושאים חן בעיניכם,
גם אם פירוט רצונותיה והערכה העצמית שלה מעלה גיחוך על שפתיכם,
עדיין, היא לא גזלה ממכם כלום .

לא הגיע הזמן שנכבד רצונותיהם של אנשים מבלי להובילם ישר למשפט וגזירת פס"ד
באותה נשימה?

פירגון הוא לא דבר יקר, להיפך לאחרונה שמעתי שהוא בחינם.

כל אדם יעשה הישר בעיניו, כל עוד אין פגיעה בנפש ובגוף.
ולא ראיתי בהודעתה כוונות לפגיעות כגון אלו.
אגב, מישהו ציין פה מלכות שגילחו את עבדיהן בעשרות אלפי $ והעבדים שתקו מפחד המלכה-
על זה אומרת בולשיט!! אין אדם בעולם יעבור על זה בשתיקה, אלא אם כן זה אכן הקיק
שלו להיות מנוצל.
ותאמינו לי שלא חסרות פניות מסוג זה.
תכבדו את הפטישים של כולם באשר הם.
תכבדו את האנשים באשר הם.

ערב נפלא.

שאפו, רחפנית.

כן!

אכן אכן.

וחבל על הבעיטת מתחת לחגורה,הגבירה שלי,כי אמרת אשר אמרת,ומה אנחנו צריכים להבין?או שנלחשש בפרטי:מה כן,מה לא לוקחת,כן לוקחת???אז שמת כתם עליה.לא חבל??? קולך נשמע לי לקוח מגרונה של אחרת.נדהמתי,כי לא כך הצטיירת לי.התנצלות היתה ראויה.
The Shield​(שולט)

כל הכבוד

The Shield​(שולט) • 15 ביוני 2006
דוכיפת אני מריע לך אתה איש ישר שאומר את האמת ללא משוא פנים ובאומץ.
Marcus Wright​(אחר)
לפני 18 שנים • 18 ביוני 2006

Marcus Wright​(אחר) • 18 ביוני 2006
Morticia כתב/ה:
טוב שמעו בני אדם יקרים, דברים קורים, דברים זזים, החיים כמרקחה.
אני עסוקה באלף עיסוקים, עושה חמש מיליון דברים ועליתי על חוג הסילון (טפו טפו טפו ובלי עין הרע)
המטרה שלי היא לא להשתחצן אלא דווקא פניה מהלב ופתיחת מכרז אותנטי ורציני למהדרין.

אני צריכה בן אדם, דגש על בן אדם, שיש ברצונו לשרת אישה דומיננטית, אסרטיבית וסופר עסוקה.
אין לי מספיק שעות ביממה גם ככה, אני על אלף פרוייקטים וכל תוספת היא בגדר טרטור.

אני צריכה מישהו שינהל את משק הבית, שידאג שיהיה נקי, שידאג שיהיה מסודר, שיטפל במטלות שוטפות, שיעשה סידורים, שידאג למקרר ושידאג לנוחות שלי.
זה לא משחק, זה הכי אמיתי שיש.
אני לא מחפשת עבדים אומללים שמתים שמישהי תדפוק אותם בתחת ואין להם כסף למלכות בתשלום, אני לא מחפשת פסיכופתים שיטרידו את נשמתי, אני מחפשת גבר אנושי שבאמת יש בו רצון אותנטי לשרת ולדאוג לרווחתה של אישה מצליחה.

אין לי כוח למשחקים, אני לא באה עם הבטחות לסשנים, אני לא מחפשת מאהב, אני מחפשת מזכיר ומנהל משק בית. בזמן שהוא יעבוד, אני אעבוד על הדברים שלי.
זו לא פנייה של עקרת בית משועממת אלא של אשת קריירה סופר סופר סופר עסוקה.
מבחינתי, בן אדם רציני יבין שרק הקירבה אלי והשירות שהוא עושה עבורי מתגמלים מספיק ואני באמת ובתמים מאמינה שמשרת או תת מנהל שכזה, בהתאם למשנתי, יכול לפתח אתי מערכת יחסים ידידותית/אינטרסנטית בעלת הפוטנציאל לשאת פירות לכל הכיוונים.

כל מיני עבדי ניקיון חרטה שכבר ניסו את מזלם אתי ולא צלחו, לא מוזמנים לנסות שוב.
אני מחפשת בן אדם סופר רציני שמבין את ההבדל בין משחק בקקי לבין הדבר האמיתי.
פניות רציניות ועינייניות בלבד יתקבלו וייענו בברכה.

ושיהיה לכולנו הרבה בהצלחה

יקיריי, רגע לפני שאתם מזדעקים על הסגנון, תפרגנו...
מי שמכיר אותי מספיק טוב יודע שאני מאוד רצינית ולא עסוקה רק בפדיקור/מניקור כל היום אלא בעבודה קשה, מי שמכיר אותי מספיק טוב גם יודע כמה קשוחה אני יכולה להיות וכמה הערכה ורספקט אני יודעת לתת למי שרוצה לעזור לי באמת. זה אמור להיות מספיק בשלב ראשון.

כמובן שמשרת/תת מנהל איכותי שיוכיח את עצמו יזכה יותר ויותר לקירבה ובבוא העת, כשארגיש שאני סומכת עליו מספיק, לא אבחל להשתמש בו לצרכים מעט יותר אינטימיים נוסח אותם פדיקור/מניקור ושאר ירקות טיפוח (כי מה לעשות שאני אישה וגם אלה חשובים לי?)
אבל בפירוש לא מדובר בתפקיד של מאהב ושלא יהיו שום ציפיות בעניין.

בנוסף, דיסקרטיות היא ערך עליון ומי שיכנס אל ביתי, בשלב ראשון ישבע אמונים על מפתן הדלת.

בברכה,
מורטישה

אני מוכן ! ! !
לדאוג למשק הבית בחלק מימות השבוע ובשעות שיסוכמו מראש , להלן 24/7
וזה כולל נקיון מטבח על כל מה שמשתמע מכך לרבות כלים מלוכלכים תנור , כיריים ומקרר
למלא את המקרר ברשימת מכולת שתכיני מראש זאת מכספך האישי שתפרישי מראש לטובת העניין
ניקיון אמבטיה ושרותים מינימום פעם בשבוע ובהתאם לצורך ועד לא יותר מפעמיים בשבוע
פעם בשבוע ביום שיתואם מראש כל שבוע מחדש לדאוג לנקיון הריצפה ובהתאם לצורך ועד לפעמיים בשבוע .
בתמורה : אגור עימך כשותף מן הניין לדירה ולטובת כך יוקצה לי חדר עם פרטיות וזאת ללא כל תמורה נוספת למעט 24/7 שיסוכם מראש ,
במילים פשוטות זה אומר שאני לא משלם שכר דירה לרבות חשבונות נלווים כגון חשמל , מיים , ארנונה וועד בית וטלביזיה בכבלים , למעט חשבונות תקשורת אישיים כגון פלאפון ואינטרנט .
כל זאת כאמור בימים ובשעות שיסוכמו מראש , שאר הזמן יחשב כזמן פרטי שלי ורק אם אמצא לנכון אנצל אותו לשרותך , מוסכם כי בזמני הפנוי מורשה אני לארח מכרים בדירה , בהתחשבות בצרכייך ובמינימום של פגיעה בפרטיותך למעט האמור לעיל .
כאדם הגייני ומנומס , מתחייב אני לשמור על השקט בשעות המנוחה של הצהריים שיסוכמו מראש ולאחר 23:00 בימות הוח"ל , יום שישי לאחר 24:00
שמירה על סדר וניקיון בגבול הסביר ובהתאמה להרגלי החיים של כל אחד/ת מאיתנו
שמירה דיסקרטית מוחלטת על טיב היחסים בנינו כתנאי הכרחי לכל האמור עד כה .
כל תוכנית היא בסיס לשינוי , אם ישנן הסגות את מוזמנת לפנות אלי לפרטי להמשך . . .
בברכה ,

cat

נ.ב.

קליבר מה דעתך ? עכשיו זה בסדר ?
קליבר​(שולט)
לפני 18 שנים • 18 ביוני 2006

אם זה בסדר מבחינתך ...

קליבר​(שולט) • 18 ביוני 2006
אני לא היית מתקרב אליה בלי איזה רובה ציד טעון או משהוא אכזרי אחר .